AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Atamanka Elsa - obálka Josef Čapek
Pierre Mac Orlan
Brožovaná, rozměry: 15 x 20 cm, stran 192.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce ušpiněné a mírně otřepené. Hřbet v horní i dolní části mírně potrhaný. Lehce zažloutlé stránky, místy skvrnky od stáří.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Lampa Psyche (obálka Josef Čapek)
Marcel Schwob
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, 147 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, zažloutlá a otřepená. Kniha je lehce zkosená, složky uvolněné.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Povídky v kostkách
Lev Blatný
Brožovaná, rozměry: 11 x 13 cm, 106 stran.
Velmi dobrý stav, některé složky jsou uvolněné, podpis pův. majitele.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Každou vteřinu
Do desek volně vložené listy, rozměry: 16 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, desky lehce zažloutlé.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Chagrinová kůže (edice: Lidová knihovna Aventina, sv. 5) (román; obálka Karel Teige)
Honoré de Balzac (ed. Lidová knihovna Aventina)
Ot. Štorch-Marien, Praha 1925. Lidová knihovna Aventina, sv. 9. Původní brož; 17 x 11 cm; 262 stran...
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Sever - Jih - Západ - Východ (obálka Karel Teige, Jaromír Krejcar)
Karel Schulz
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 19 cm, 137 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou ušpiněné, nerozřezáno.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Moderní básnické směry (edice: Klub přátel poezie) [poezie, avantgarda, mj. Marinetti, Apollinaire, Breton, Tzara, Eluard, Nezval, Seifert, Halas]
Vítězslav Nezval
Vydal Československý spisovatel v Praze 1969 v Klubu přátel poezie,výběrová řada svazek 66.Grafickou..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kapiláry (ilustroval Mikuláš Medek)
Rio Preisner
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 12 x 20 cm, vydání první, 106 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Klíšťata na harfě
Jaroslav Vojtěch
Brožovaná. Rozměry: 13 x 20 cm, 56 stran.
Stav velmi dobrý, knižní blok je uvolněný z obálky. Nerozřezáno.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vršovický Ezop
Jiří Kolář
Vydala Mladá fronta, nakladatelství ČSM, Praha 1966, mimo edici. První vydání. Stran 184, 6 hlubotiskových příloh. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 12,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý. Přebal lehce odřený.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Jindřich Štyrský (avantgarda)
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, 8 stran (4 vyobrazení).
Stav velmi dobrý.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Trakař jablek. Americký císař (obálka Ladislav Sutnar)
G. B. Shaw
Brožovaná s původní obálkou, 159 stran, rozměry: 14 x 18,5 cm.
Stav dobrý, obálka ahřbet sjou odřené a ušpiněné. Hřbet je natržený, složky uvolněné.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Kubistická Praha / Cubist Prague [kubismus; moderní architektura Prahy 1909-1925 - Průvodce]
Zdeněk Lukeš, Rostislav Švácha, Michal Bregant, Lenka Bydžov
Vydala Středoevropská galerie a nakl., Praha, 2004. Druhé, opravené vydání. Původní brož, 223 stran, česky a anglicky, rozměr: 14 × 23 cm.
Výborný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Josef Čapek a kniha
Josef Čapek
Původní brožovaná. Rozměry: 13 x 19 cm, nestránkováno.
Velmi dobrý stav. Brož volně vložená do desek.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Nový Ikaros (1929, II. vydání)
Konstantin Biebl
Vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1929 jako 223. svazek edice Aventinum. Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 19 x 24 cm, 61 stran.
Stav velmi slušný, obálka je odřená, ušpiněná, potrhaná a v horní části okousaná. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části, stránky jsou zažloutlé.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Podivuhodné příběhy ševcovského učně. Povídka pro děti (edice: Do života) (dětské literatura; ilustrace a obálka Josef Lada; graf. úprava Ladislav Sutnar)
Ivana Brlićová-Mažuranićová; typo L. Sutnar
Povídka pro děti. Úprava Ladislav Sutnar! Se 14 černými a 3 barevnými obrázky a barevným obrázkem..
 
800Kč
Bez daně: 800Kč
 
Valentinská © 2021