AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Poesie a analýza.
Typo Karel Teige!
Vydal Jan Fromek, Praha 1930 jako 58. svazek edice Odeon. ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Šéfredaktorka nakl. Jarmila Prokopová, 1952. Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 22 cm, 206 stran.
Stav nepříliš dobrý, obálka a hřbet jsou odřené a otřepené. Obálka je v horní části u hřbetu natržená a pomačkaná. Hřbet je v horní i dolní části mírně natržený. Uvnitř je stav dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Přeložil Vítězslav Nezval, kolážemi vyzdobil Karel Teige. Vydalo Státní nakladatelství krásné litera..
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba se zlacením, stran 137. Rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné. Autorské věnování s podpisem.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, 119 stran.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka a hřbet. Signaturní razítko.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Celoplátěná vazba s obálkou a průhledným obalem, stran 231, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 18 cm, stran 56.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá, hřbet v horní i dolní části mírně natržený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Obecní dům 2004. ISBN 8086339262.
Kniha je nová / Book is new.
1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 11 x 17,5 cm, 143 stran.
Stav horší, obálka je lehce odřená a v horní části natržená. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlomený. Hřbet je potrhaný se ztrátou. Složky uvolněné. Uvnitř je stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. J. Stožický, Brno.
Velmi dobrý stav, popsáno nahoře na titulní straně.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Loos - Pilsen - Connections. Plzeň, Západočeská Galerie 2011. ISBN. 9788086415796. Publikace ke stej..
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, 106 stran textu s 10 kresbami, 194 reprodukcí v obraz. části a 78 reprodukcí v katalogu díla
Stav velmi dobrý, kniha je vložena do kartonového pouzdra
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Grotesky.
Vydal Jan Fromek, Praha 1928 jako 9. svazek Malé edice Odeon.
Původní brož; 12,5 x 1..
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Volné archy v původní obálce, rozměry: 12 x 16,5 cm, 42 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Složky dvojlistů jsou volně vložené do papírové obálky, rozměry: 21 x 28 cm, 18 stran.
Stav velmi dobrý, hřbet e v horní i dolní části lehce natržený.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1958, v edici Otázky a názory, svazek 1. Obálku a typografic..
Původní brož, měkká vazba, ve hřbetě rozlepena. Dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Zákazníci sk










![Otto Gutfreund [sochařské dílo, kubistický sochař, moderní sochařství, sochy, kubismus, skulptura] Otto Gutfreund [sochařské dílo, kubistický sochař, moderní sochařství, sochy, kubismus, skulptura]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731413-otto-gutfreund-socharske--17334631801-1024x1024.jpg)



![Moderní poesie (edice: Otázky a názory, sv. 1) [literární věda, poezie, ilustrace Adolf Hoffmeister, František Bidlo] Moderní poesie (edice: Otázky a názory, sv. 1) [literární věda, poezie, ilustrace Adolf Hoffmeister, František Bidlo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_214692_1-1024x1024.jpg)