AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hudba přírodních národů (Jazz Petit, č. 7) [etnologie, hudba, indiánská mytologie, šamanismus; vazba Z.+ L.Růžičkovi]
Zdeněk Justoň
Jazz Petit č.7., Vydala Jazzová sekce SH jako přílohu bulletinu Jazz. 8445/69. Fotodokumentace Jiří ..
 
299Kč
Bez daně: 299Kč
Glejt (obálka fotomontáž)
Boris Pasternak
Brožovaná s přebalem, rozměry: 13 x 19 cm, stran 171.
Stav dobrý. Přebal je odřený, otřepený a potrhaný. Složky jsou uvolněné.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Hry s lidmi i věcmi (obálka Josef Čapek)
Josef Kopta
Brožovaná s původní obálkou, 244 stran. Rozměry: 11,5 x 18 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Vlastislav Hofman (monografie CZ, 2004) - kubismus
Mahulena Nešlehová (ed.), Jiří Hilmera, Rostislav Švácha
Velká umělecká monografie jednoho z nejoriginálnějších výtvarníků naší avantgardy, malíře,..
 
1 650Kč
Bez daně: 1 650Kč
Písemnictví a lidová tradice (obálka Zdeněk Rossmann)
Bedřich Václavek
Vydalo nakl. Index, Olomouc 1938. Měkká vazba s původní obálkou, stran 154, rozměry: 16 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bezedný rok (obálka Josef Čapek)
S. K. Neumann
Brožovaná s původní obálkou, stran 109, rozměry: 14 x 22 cm. První vydání.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vzkaz Sovětském svazu k 7. XI. 1945 (obálka Zdeněk Rossmann)
Jiří Žantovský (red.)
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, 126 stran.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet lehce odřené, nerozřezáno.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Cholera (edice: Odeon, sv. 17) [román, obálka Josef Šíma]
Joseph Delteil
Vydalo: nakl. Odeon, Praha 1926
Velmi slušný stav, zašlé stránky, uvolněné stránky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Dům bez pána (obálka Ladislav Sutnar)
Egon Hostovský
Celoplátěná vazba s původní obálkou, stran 255, druhé vydání, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, podpis pův. majitele
120Kč
Bez daně: 120Kč
Plačící satyr (obálka Josef Čapek)
Fráňa Šrámek
Vydalo Zátiší, Knihy srdce i ducha, Praha 1923. Brožovaná, rozměry: 15 x 23 cm, 81 stran.
Stav velmi dobrý, obálka i hřbet lehce odřené a mírně zažloutlé. Některé složky uvolněné.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Piš jak slyšíš (podpis Adolf Hoffmeister)
Adolf Hoffmeister (podpis)
Vydalo nakl. Družstevní práce, Praha 1931. Celoplátěná vazba, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 237 stran.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlý hřbet, podpis autora.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Hodiny a sen (zajímavá obálka)
Josef Kopta
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 20 cm, 92 stran.
Stav dobrý, obálka i hřbet jsou odřené.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Emil František Burian [edice Jazz Petit Jazzpetit; vyd. Jazzová sekce; divadelní režisér, monografie o jeho životě a tvorbě; divadlo, divadelní hry, avantgarda]
Jaroslav Kladiva
Jazz Petit, č. 14. Vydala Jazzová sekce SH jako přílohu bulletinu Jazz, Praha 1982. Původní brož, 44..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Musaion, svazek I. Z jara 1920 (Sborník pro moderní umění)
Karel Čapek (rediguje); Josef Čapek, Václav Špála, Otto Gut
Vydala edice Aventinum, Praha, 1920. Brožovaná s původní obálkou, stran 85, rozměry: 18 x 25 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je v horní i dolní části u hřbetu mírně natržená.Bez grafických příloh
800Kč
Bez daně: 800Kč
Manželství s mrtvým (obálka Josef Čapek, 1. vydání)
Emil Vachek
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 19,5 cm, stran 165.
Stav velmi dobrý. Nesouvisející věnování.
2 600Kč
Bez daně: 2 600Kč
Akce
Dějiny českého výtvarného umění VI/1,2 (1958-2000)
Rostislav Švácha, Marie Platovská
Vydala Academia v Praze 2007
 
999Kč 1 399Kč
Bez daně: 1 399Kč
 
Valentinská © 2021