AVANTGARDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná s původní obálkou, stran 74 + 4 rozkládací přílohy, rozměry: 14 x 20 cm. Kniha je kompletní
Stav dobrý, obálka u hřbetu a hřbet jsou odřené a lehce otřepené. Na obálce je skvrnka. Hřbet je v horní části s lehkou ztrátou. Přílohy jsou natržené.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Hry G. B. Shawa, sv. XXXVII.
Obálka Ladislav Sutnar!
Vyd. Družstevní práce, Praha 1936.
Pův..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Kompletní ročník časopisu, svázaný do dobové celoplátěné vazby. Všech dvanáct čísel je svázáno ..
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Pevná vazba, stran 445 + rozkládací mapy, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Vydala Academia v Praze 2007, formát A3, celkem 1144 stran, 33x24cm, česky, pevné vazby s přebaly, váha 6 kg.
Perfektní stav, nové knihy, zatavené ve folii od nakladatele.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Palace Editions, 1998.
Stav výborný.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Brožovaná s původní obálkou, druhé vyd., stran 81, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je mírně ušpiněná a v dolní části natržená.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 19 cm, 137 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a v dolní části nepatrně otřepená.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 104 stran, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Převazba se zlacením na hřbetu, stran 294, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav pěkný, podpis autora.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Vydalo Zátiší, Knihy srdce i ducha, Praha 1923. Louka, č. 18. Brožovaná, rozměry: 12 x19 cm, 18 stran. Druhé vydání.
Stav velmi dobrý, obálka je lírně ušpiněná. Složky jsou volně vložené do obálky, zažloutlé stránky.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12,5 x 20 cm, 77 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřené a otřepené, obálka je v dolní části s lehkou ztrátou. Na první straně je podpis původního majitele. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze uvolněné složky
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
S.V.U. Mánes/Melantrich, 1948. Návrh vazby a grafické úpravy Zdeněk Sklenář!
Uvnitř dobrý stav, hřbet vyšisovaný(viz foto). Neautorské věnování.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Krásná vazba se zlacením a zlacenou ořízkou. Rozměry: 12 x 21 cm. Stran 88.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce zažloutlé a mírně ušpiněné.
5 000Kč
Bez daně: 5 000Kč
Bez daně: 5 000Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, 424 stran, 68 obr. příloh, rozměry: 12 x 20 cm
Velmi dobrý stav, pouze přebal je lehce odřený, mírně zažloutlý a na hřbetu natržený
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Humoristický román. Čin, Praha 1929. Románové knihovny Proud sv. 45. Původní brož, 8°, 237 stran. Ob..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk



![10 let diktatury proletariátu 1917-1927 [Sborník Komunistické strany Československa k desátému výročí Říjnové revoluce] [SSSR, Sovětský svaz, Rusko, říjnová revoluce, komunismus, komunisté] 10 let diktatury proletariátu 1917-1927 [Sborník Komunistické strany Československa k desátému výročí Říjnové revoluce] [SSSR, Sovětský svaz, Rusko, říjnová revoluce, komunismus, komunisté]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/726908-10-let-diktatury-proletar-17283693021-1024x1024.jpg)








![Vývojové proměny v umění [edice Orientace, sv. 3] [stati o teorii umění - malířství, avantgarda, kubismus, mj. Picasso, Matisse, Juan Gris] Vývojové proměny v umění [edice Orientace, sv. 3] [stati o teorii umění - malířství, avantgarda, kubismus, mj. Picasso, Matisse, Juan Gris]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/739767-vyvojove-promeny-v-umeni--17426248471-1024x1024.jpg)
