AVANTGARDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Landskrona Foto View: Czech Republic   Hol.
Andersson, Björn – Birgus, Vladimír – Bieleszová
A Century of Avant-Garde and Off-Guard Photography Landskrona: City of Landskrona – Olomouc Museum ..
 
800Kč
Bez daně: 800Kč
Žijeme 1931-1932. Obrázkový magazin dnešní doby
J. Cerman red.,
Vydala Družstevní práce, Praha 1931-32. 11 časopisů (12 čísel) svázaných bez obálek. Dobová celoplátěná vazba, formát 8°, 25 cm, 380 stran.
Stav velmi dobrý, mírně zašlé, vazba je na hřbetě prodřená.
7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Tvorba, list pro kritiku a umění - 1926
R. Škeřík, Karel Teige, F. X. Šalda, Jindřich Honzl
Převazba, rozměry: 18,5 x 26 cm, stran 249.
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář. Na zadních deskách je nálepka, uvnitř razítka a čísla.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
O lásce (edice Symposion) (umělecká literatura, láska, mj. Werther a Don Juan, Řím, O Italii; překlad J. Nevařilová a K. Teige; graf. úprava Karel Teige)
Stendhal
Přeložili J. Nevařilová a Karel Teige. Vydal Rudolf Škeřík, Praha 1930 jako 43. svazek edice Symposi..
 
180Kč
Bez daně: 180Kč
Výtvarné snahy, ročník X. 1928-29 (komplet 10 čísel) [Umělecký měsíčník [moderní architektura, funkcionalismus, Artěl, Výstava soudobé kultury Brno]
Josef Havlíček, Bohuslav Fuchs, Karel Honzík, Ladislav Sutna
Umělecký měsíčník, věnovaný výtvarné práci všech oborů a odbornému školství. Ročník X., 1928-29, svá..
 
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
V ponorkovém pásmu (obálka Josef Čapek)
Eugene O´Neill
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14,5 x 19 cm. 32 stran.
Stav velmi dobrý, lehce odřená a mírně vyšisovaná obálka.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Poslední melodie (obálka Ladislav Sutnar)
Josef Chaloupka
Celoplátěná vazba s původní obálkou, stran 104, rozměry: 13 x 19,5 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Mámení (obálka Josef Čapek)
Helena Dvořáková
Brožovaná s původní obálkou, stran 259, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je v dolní části lehce otřepená.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Venuše a kadeřník [zajímavá avantgardní obálka fotomontáž]
F. Anstey
Původní brožovaná v průhledném obalu, rozměry: 14 x 20 cm, 188 stran.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Země mnoha jmen (obálka Josef Čapek)
Josef Čapek (obálka)
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, 78 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpinněné, obálka je v dolní části nepatrně natržená. Na první straně je vystřižen obdélník cca 10 x 3,5 cm. Některé složky jsou uvolněné, jinak je
300Kč
Bez daně: 300Kč
Země mnoha jmen (obálka Josef Čapek)
Josef Čapek (obálka)
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, 78 stran. Třetí vydání.
Stav velmi dobrý. Podpis původního majitele.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bohyně, světice, ženy (litografie Josef Čapek, podpis Stanislav K. Neumann)
Stanislav K. Neumann (podpis)
Krásná vazba se zlacením (imitace pergamenu) a zlacenou ořízkou. Rozměry: 12 x 21 cm. Stran 88.
Stav pěkný, podpis autora.
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
To Arbes nenapsal, Vrchlický nebásnil...(poezie, satira; obálka Adolf Hoffmeister)
Eduard Bass; obálka Adolf Hoffmeister
Alois Srdce, 1930. Původní brož; 16 x 12 cm; 111 stran. Obálka Adolf Hoffmeister. Volný hřbet, knižn..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Rozchod! (podpis Karel Konrád)
Karel Konrád (podpis)
Celoplátěná vazba, rozměry: 15 x 22 cm, stran 341.
Stav velmi dobrý, věnování s podpisem autora.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Siluety
Bohumil Ptáček
Celoplátěná vazba, rozměry: 17,5 x 22 cm, 79 stran - ilustrace v textu, část barevných.
Stav velmi dobrý.
750Kč
Bez daně: 750Kč
 
Valentinská © 2021