NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Konsistorial-Kurrenden für die Königgrazer bischöfliche Diöcesan-Geistlichkeit. Enthält die Currenden vom Jahre 1833 bis inclus. 1842. Erster Band [konsistoriální kurendy, Hradec Králové, diecése]
Hanl, Karl Bor. (ed.)
Königgraz: Johann Host. Pospissil 1843, polokožená vazba se zlatou ražbou na hřbetu, mramorované desky, strany 31-358 + [37] stran indexu, četné skládané tabulky, 2° (22 x 32,5 cm), jazyk: německy
desky poněkud odřené, občas staré poznámky inkoustem, celkově velmi dobrý stav
4 900Kč
Bez daně: 4 900Kč
Text + Kritik. Zeitschrift für Literatur, No. 93/94. Klaus Mann
Arnold, Heinz Ludwig (ed.) - Mann, Klaus - Töteberg, Michael
München: Edition text + kritik 1987, brož., 141 s., 8° (15 x 23 cm)
Velmi dobrý stav; obálka a ořízka trochu zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. I/3, Text + Apparat [sebrané spisy; kritické vydání]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1985, váz., 1372 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, na ořízkách jsou stopy prachu, na několika stranách je razítko knihovny, přední předsádka a první list s drobným natržením.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Prezentace malířských ateliérů Akademie výtvarných umění v Praze [whiteBox, Mnichov, 22. 8. - 12. 10. 2008] [současné české umění; česká malba; malířství]
Čermáková, Blanka - Tučková, Kateřina - Rittstein, Michael
Praha:: Akademie výtvarných umění v Praze 2008, brož., 127+[3] s., 8° (21,5 x 21 cm)
Jako nová.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Die Perioden der Sonnenflecken, des Polarlichtes und des Erdmagnetismus [Sluneční skvrny, polární záře, zemský magnetismus a jejich fáze; In: Studijní ročenka ETH Zürich 1866/1867, fyzika]
Fritz, Hermann
Programm des Edgenössichen Polytechnikums (Eidgenössische Technische Hochschule Zürich) auf das Jahr 1866/1867. Zürich 1866.
Bývalý knihovní exemplář s razítky, inventárními čísly a signaturním štítkem na hřbetu, desky lehce odřené, papír vzhledem ke stáří trochu zahnědlý, poslední strana stati o polární záři je na okraji n
990Kč
Bez daně: 990Kč
Akte. Historischer Roman aus der Zeit Neros [Acté; Akté; román; ilustrace; německy]
Dumas, Alexander [Alexandre]
Stuttgart: Franckh'sche Verlagshandlung, W. Keller & Co. 1921, váz., 239 s., 12° (12 x 16 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, rohy desek trochu odřené, ořízka zažloutlá, stránky jen mírně zažloutlé, na přídeští je malá číslice psaná perem.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Der Naturfreund am Strande der Adria und des Mittelmeergebietes [příroda, živočichové na pobřeží Jaderského moře, Jaderské a Středozemní moře - fauna]
Cori, Carl I.
Leipzig: Verlag von Dr. Werner Klinkhardt 1910.
Desky zahnědlé a hřbet naprasklý, předsádky na okrajích vybledlé, uvnitř velmi pěkně zachovalá, celkově vzhledem ke stáří dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Traumbilder. Katharina Sallenbach: Bleistift-Zeichnungen und Gedichte 2004-2005  [Snové obrazy, kresby tužkou a básně; poesie, kresba]
Sallenbach, Katharina – Heier, Anna-Kathrin
Zürich: Klusverlag 2005.
Pěkný stav, pouze horní roh přebalu nepatrně ohnutý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Buchhaltungs-Übungen für Fortgeschrittene zum Gebrauche ann Handelshochschulen und verwandten Anstalten [účetnictví, obchod, finance]
Adler, A.
Leipzig - Berlin: Verlag von B. G. Teubner 1908, pův. celoplátěná vazba, [IV]+116 stran, 8° (15,5 x 23,5 cm)
vazba na jednom místě prasklá, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Österreichische Zeitschrift für Berg- und Hüttenwesen; Sechsundzwanzigster Jahrgang, 1878 [časopis, hornictví, Rakousko-Uhersko, technika]
Jarolimek, Egid (ed.)
Wien: Verlag der Manz'schen k. k. Hof-Verlags- und Universitäts-Buchhandlung 1878, poloplátěná vazba s mramorovanými deskami a titulem na hřbetu, XVIII+strany 13-552 s 19 skládanými tabulemi, 4° (22 x
desky poněkud odřené, starý kihovní exemplář se štítkem na hřbetu a signaturami na předsádce a titulu, nepatrné hnědé skvrny, celkově ale velmi dobrý stav
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Weltgeschichte. Die Entwicklung der Menschheit in Staat und Gesellschaft, in Kultur und Geistesleben. Band 2. Geschichte des Mittelalters
Pflugk-Harttung, Julius von (ed.)
Berlin: Verlag von Ullstein & Co. 1909, váz., 20+80+640+24 s., 4° (22,5 x 29 cm)
Desky zašlé, zažloutlé, zašpiněné, s mírně odřenými a naraženými rohy, ořízka zaprášená, předsádky se stopami opotřebení, stránky, tabule a další přílohy často mírně zažloutlé, občas s otisky prstů, t
250Kč
Bez daně: 250Kč
Leitfaden des Kaufmännischen Rechnens für Kaufmännische Fortbildungsschulen. I. Theil. [učebnice; obchodní školy]
Rudolf Kathrein
Wien: Alfred Hölder 1891, pevná poloplátěná vazba, 152 s., 8° (14 x 21,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, vybledlé, zašlé, desky, předsádka a titulní list obsahují razítka z knihovny.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Linksfront, roč. 2, 1932-1933, č. 1 (říjen 1932) [Levá fronta; časopis; KSČ; komunismus; politika; marxismus]
Glaser, Kurt - Schleissner, Franz (eds.)
Reichenberg: Kurt Glaser 1932, brož., 16 s., 8° (14 x 23 cm)
Dobrý stav; obálka poněkud opotřebovaná, s razítkem vlastníka a pár šmouhami (inkoust?).
990Kč
Bez daně: 990Kč
Das Spiel mit dem Zuschauer. Die Bedeutungsgenerierung im polnischen Bildertheater... Slavistische Beiträge, Band 381
Dobrowlanska-Sobczak, Monika Joanna
Die Bedeutungsgenerierung im polnischen Bildertheater am Beispiel von „Szczelina“ Leszek Madziks, „Replika“ Józef Szajnas und „Niech sczezna artysci“ Tadeusz Kantors. München: Verlag Otto Sagner 1999.
Desky trochu odřené, několik skvrn na ořízce, uvnitř pěkná, celkově dobrý stav. / Deckel leicht abgeschürft, Schnitt leicht befleckt, innen unbeschädigt u. schön, guter Zustand.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Album von Berlin. 36 Ansichten nach Naturaufnahmen in Photographiedruck [Berlín, staré fotografie]
Berlin: Globus Verlag G. m. b. H. [cca 1910], pův. sešit, 32 stran s vyobrazeními na tabulích, 4° (26,5 x 19 cm)
desky ušpiněné a potrhané, uvnitř zaprášená, celkově ještě použitelný stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zodiacus laetofatalis. Lustiges Sterb-Jahr [1690; barokní rytiny; mědiryty; baroko; smrt; literatura; laeto-fatalis]
Bartholomaeus Christelius [Bartholomäus Christel]
In der Alten Stadt Prag [Staré Město pražské]: Gedruckt bey Johann Carl Gerzabek [Jan Karel Jeřábek] 1690, váz., [26]+856+[16] s., 4 přílohy, 12° (10 x 16 cm)
Uspokojivý stav; pergamen silněji opotřebovaný, se skvrnami, hřbet zdeformovaný a zkosený, frontispis a titul chybí, stránky zažloutlé, někdy na okrajích mírně opotřebované či s ohnutými rohy, některé
9 750Kč
Bez daně: 9 750Kč
 
Valentinská © 2021