NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Wien: Carl Konegen 1881, poloplátěná vazba s titulem na hřbetu, mramorované desky a ořízka, VIII+461 stran, 4° (16,5 x 24 cm)
titulní list s vymazaným razítkem a signaturou na titulním listu, průběžně zahnědlá, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
2 950Kč
Bez daně: 2 950Kč
Bez daně: 2 950Kč
München: Verlag Otto Sagner 1975, brož., 330 s., 8° (15 x 21 cm)
Dobrý stav; obálka na hřbetu vybledlá, s titulem dopsaným propiskou, horní ořízka silněji zažloutlá, se skvrnkami od stáří (pár skvrnek je i na přední ořízce a poslední straně).
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
München: Braun & Schneider, pův. kart. vazba, 60 listů s ilustracemi a básněmi, 2° (23,5 x 33 cm)
okraje desek odřené, zevně poněkud ušpiněná, vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Berlin – München: Deutscher Kunstverlag 1968.
Přebal u okrajů otlačený a nepatrně natržený, desky i kniha uvnitř bez poškození, celkově pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Wien: Verlag von Ig. Lienhart 1888, poloplátěná vazba s titulem na hřbetu, mramorované desky, 520 stran+XVIII tabulí a reklama, 4° (16 x 23 cm)
desky poněkud odřené, vazba mezi stranou 10 a 11 částečně prasklá, některé stránky s otisky prstů, jinak čistá, občas ohnuté rohy stránek, celkově ještě dobrý stav
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Pforzheim: Verlag von J. M. Flammer (W. Behrens) 1860, pův. brož., XI+544 stran, 4° (16 x 23,5 cm)
desky, patitul a frontispis vytržené z vazby, zevně poněkud ušpiněná a odřená zadní deska chybí, občas hnědé skvrny, podtrhaná a s poznámkami, celkově použitelný stav
980Kč
Bez daně: 980Kč
Bez daně: 980Kč
Prague: Institute for Classical Studies of the Academy of Sciences of the Czech Republic 2003, brož., 306 s., 8° (14,5 x 20 cm)
Obálka mírně opotřebovaná, ořízka mírně zaprášená; velmi dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Wien: 1836, váz., [2]+113+[5] s., 12° (9 x 14 cm)
Velmi dobrý stav; kůže trochu opotřebovaná, zvlášť na hřbetu a zadní desce, předsádky zažloutlé, přední předsádka se starým razítkem antikvariátu, pár stránek s drobnými stopami po vlhkosti.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Göttingen: Edition Herodot 1984, pův. brož, IV+220 stran, 8° (14 x 20,5 cm)
ořízka ušpiněná, jinak perfektní
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Prag: Im Selbstverlag des Vereins für Geschichte der Deutschen in Böhmen, Druck von Emil Böhme in Gablonz a.N. 1934.
Dobrý stav. Papír vzhledem ke stáří zahnědlý, jinak v pořádku, stránky dosud nerozřezány.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Hostivice: Baron 2015, váz., 240 s., 4° (22,5 x 22,5 cm)
Téměř jako nová.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Berlin: Dietz Verlag 1960, 1. Auflage (1.-5. Tausend).
Ořízka trochu zašpiněná, hřbet na okrajích otlačený, dolní roh přední strany desek trochu ohnutý, okraje stránek zahnědlé, jinak uvnitř zcela v pořádku - pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Weimar: Verlag Straubing & Müller (Inh. Richard Matthias) 1928.
Velmi dobrý stav. Patitul na vnějším okraji mírně natržený, s razítkem býv. majitele, uvnitř zcela v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Berlin: Verlag Tonindustrie-Zeitung 1926, brož., 57+[3] s., 1 tabule, 8° (16,5 x 24 cm)
Obálka opotřebovaná a zažloutlá, knižní blok ve vynikajícím stavu.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
Wien: Verlag von Karl Graeser & Kie. 1914, pův. kartonová vazba, IV+176 stran s vyobrazeními, 8° (15 x 21 cm)
zevně ohmataná, poněkud vyšisované okraje stránek, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Dresden: Zeiss Ikon AG 1937, pův. sešit, 24 stran s četnými čb. ilustracemi, 8° (16 x 23 cm)
zevně poněkud odřený, trochu vyšisované okraje stránek, jinak čistý, celkově dobrý stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Zobrazeny položky 1953 až 1968 z 4113 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Theogonie und Astronomie. Ihr Zusammenhang nachgewiesen an den Göttern der Griechen, Ägypter, Babylonier und Arier [astronomie, náboženství] Theogonie und Astronomie. Ihr Zusammenhang nachgewiesen an den Göttern der Griechen, Ägypter, Babylonier und Arier [astronomie, náboženství]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/700361-theogonie-und-astronomie--16971975101-1024x1024.jpg)
![Devětsil und Poetismus [avantgarda; poezie; Vítězslav Nezval; Jaroslav Seifert; Jiří Wolker; Slavistische Beiträge] Devětsil und Poetismus [avantgarda; poezie; Vítězslav Nezval; Jaroslav Seifert; Jiří Wolker; Slavistische Beiträge]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/739402-devetsil-und-poetismus-av-17422883851-1024x1024.jpg)
![Oberländer-Album; 10. Theil [humor, satyra] Oberländer-Album; 10. Theil [humor, satyra]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/767721-oberlander-album-10-theil-17791814971-1024x1024.jpg)
![Wiener Kochbuch. Sechste Auflage [kuchařka, vídeňská kuchyně] Wiener Kochbuch. Sechste Auflage [kuchařka, vídeňská kuchyně]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/729170-wiener-kochbuch-sechste-a-17309910911-1024x1024.jpg)
![Psyche. Zur Entwicklungsgeschichte der Seele. Zweite verbesserte und vermehrte Auflage. Mit dem Bildnisse des Verfassers [psychologie, duše] Psyche. Zur Entwicklungsgeschichte der Seele. Zweite verbesserte und vermehrte Auflage. Mit dem Bildnisse des Verfassers [psychologie, duše]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/763157-psyche-zur-entwicklungsge-17736658941-1024x1024.jpg)

![Regel des heiligen Augustinus ["Řehole svatého Augustina"; voršilky; uršulinky; řád svaté Voršily; křesťanství] Regel des heiligen Augustinus ["Řehole svatého Augustina"; voršilky; uršulinky; řád svaté Voršily; křesťanství]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/682518-regel-des-heiligen-august-16896863701-1024x1024.jpg)
![Ochsenanspannung in Westafrika. Probleme der entwicklungskonformen Technologiewahl für kleinbäuerliche Betriebssysteme [voli, spřežení, Afrika] Ochsenanspannung in Westafrika. Probleme der entwicklungskonformen Technologiewahl für kleinbäuerliche Betriebssysteme [voli, spřežení, Afrika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/722306-ochsenanspannung-in-westa-17225056821-1024x1024.jpg)
![Jahrbuch des Vereins für Geschichte der Deutschen in Böhmen, 3. Jahrgang 1930-1933 [ročenka, historie, dějiny Němců v Čechách, Sudeta, časopisy] Jahrbuch des Vereins für Geschichte der Deutschen in Böhmen, 3. Jahrgang 1930-1933 [ročenka, historie, dějiny Němců v Čechách, Sudeta, časopisy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/757307-jahrbuch-des-vereins-fur--17649404771-1024x1024.jpg)
![Šumava na pohlednicích ateliéru Wolf = Der Böhmerwald auf den Ansichtskarten des Ateliers Wolf [pohledy; pohlednice] Šumava na pohlednicích ateliéru Wolf = Der Böhmerwald auf den Ansichtskarten des Ateliers Wolf [pohledy; pohlednice]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/676462-sumava-na-pohlednicich-at-16675518611-1024x1024.jpg)
![Die Lage in der Bundesrepublik und der Kampf für Frieden, Demokratie und sozialen Wohlstand [Komunistická strana Německa, Západní Německo, sjezd KPD v únoru 1960, komunismus, socialismus] Die Lage in der Bundesrepublik und der Kampf für Frieden, Demokratie und sozialen Wohlstand [Komunistická strana Německa, Západní Německo, sjezd KPD v únoru 1960, komunismus, socialismus]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/716331-die-lage-in-der-bundesrep-17155936981-1024x1024.jpg)
![Wie werden Automobilstrassen gebaut? [silnice; vozovky; stavba; stavební inženýrství; automobilismus; auta; doprava] Wie werden Automobilstrassen gebaut? [silnice; vozovky; stavba; stavební inženýrství; automobilismus; auta; doprava]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/659743-wie-werden-automobilstras-16496792031-1024x1024.jpg)
![Sagen und geschichtliche Erzählungen der Stadt Wien. Nebst einer kurzen Gerschichte der k. k. Reichshaupt- und Residenzstadt Wien und der Vororte. ... [pověsti, Vídeň] Sagen und geschichtliche Erzählungen der Stadt Wien. Nebst einer kurzen Gerschichte der k. k. Reichshaupt- und Residenzstadt Wien und der Vororte. ... [pověsti, Vídeň]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/708444-sagen-und-geschichtliche--17061976321-1024x1024.jpg)
![Phototechnik; Nr. 1 - Februar 1937 (17. Jahrgang) [amatérská fotografie, 30. léta, časopis] Phototechnik; Nr. 1 - Februar 1937 (17. Jahrgang) [amatérská fotografie, 30. léta, časopis]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/746576-phototechnik-nr-1-februar-17508475171-1024x1024.jpg)