NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Leipzig: S. Hirzel 1861, pozdější celoplátěná vazba s titulem na přední desce, zdobené předsádky, mramorovaná ořízka, VI+137 stran, 18 x 26 cm, jazyk: německy
exlibris na předsádce, vlepená písnička na patitulu, roh titulního listu vystřižen, mírně skrvnité, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
1 560Kč
Bez daně: 1 560Kč
Bez daně: 1 560Kč
Braunschweig: Friedrich Vieweg und Sohn 1904-1909, váz., XXIII+630+34, XX+1001+32, XVII+762+20, XVI+1940+40 s., 18 tabulí, 8° (18,5 x 25,5 cm)
Desky jen mírně opotřebované, několik rohů desek mírně naražených, u dvou stránek prvního svazku utržené růžky (textová část nezasažena), vazba čtvrtého svazku je na konci knihy mírně poškozená, prask
7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Omega 2018.
Desky trochu zašpiněné, dolní roh zadních desek ohnutý, uvnitř zcela v pořádku, celkově velmi dobrý stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
München: Galerie Arnoldi-Livie 1999, brož., 24 s., 8° (16,5 x 24 cm)
Téměř jako nová.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien: Galerie Sanct Lucas 1998.
Pěkný stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Berlin: Dietz Verlag 1975, váz., 1336 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, na ořízkách jsou stopy prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Berlin: Bertelsmann Fachzeitschriften 1983, ISSN: 07214235, brož., 120 s., 4° (24,5 x 29,5 cm)
Obálka opotřebovaná; velmi dobrý stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Wien: F. Tempsky 1910. Ausgabe A, ohne lateinische Druckschrift. Illustriert von Alex. Wilke.
Opotřebovaná používáním, desky jsou zašpiněné a na rozích ohnuté, plátno dole na hřbetu nepatrně natržené, papír je zahnědlý a skvrnitý, str. 31 a 76 počmárané tužkou, str. 55-58 částečně uvolněné z v
2 490Kč
Bez daně: 2 490Kč
Bez daně: 2 490Kč
= Veröffentlichung der Akademie der Wissenschaften der UdSSR, Institut für Kunstgeschichte, Moskau. Dresden: Verlag der Kunst 1958. Übersetzt von Kurt Küppers.
Hřbet a okraje desek zahnědlé, uvnitř velmi pěkně zachovalá, celkově dobrý stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Berlin: Verlag von Julius Springer 1915.
Desky zašpiněné, plátno na hřbetu vybledlé a na hranách na několika místech natržené, papír vzhledem ke stáří trochu zahnědlý, vazba mezi stranami 192-193 a 174-175 lehce naprasklá, jinak uvnitř bez p
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Manfred Heiting, Frankfurt 1986.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Affoltern am Albis: J. Weiß 1947.
Desky na okrajích a na hřbetu zahnědlé, jinak bez poškození, velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Jena: Verlag von Gustav Fischer 1909, pův. brož, VIII+170 stran+reklama, 8° (13 x 20 cm)
desky ušpiněné, některé stránky s otisky prstů, štítek na hřbetu, několik starých razítek, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Gotha: Justus Perthes 1859, polokožená vazba s titulem na hřbetu, mramorované desky, VI+532 stran s četnými vyobrazeními a 26 skládanými litografovanými mapami, 4° (23,5 x 27,5 cm)
okraje desek silněji odřené, hřbet odtržený a volně vložený, předsádky a ořízka zaprášené, uvnitř jinak čistá, celkově dobrý stav
970Kč
Bez daně: 970Kč
Bez daně: 970Kč
Handbuch der Liebhaberkünste ["Příručka amatérského umění"; umělecké řemeslo; užité umění; techniky]
Leipzig: Verlag von E. A. Seemann 1891, váz., XII+445 s., 8° (14,5 x 22,5 cm)
Velmi dobrý stav; plátno na deskách trochu opotřebované, stránky čisté.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Kopenhagen: H. Delbanco -G. E. C. Gad - Jacob Hegel - C. C. Lose 1888, pův. brož, [VIII]+116 stran s četnými dřevořezy, 8° (15,5 x 22 cm)
vazba rozpadlá, a odřené, desky ušpiněné, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově ještě použitelný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 1953 až 1968 z 4117 (258 stránek)
Zákazníci sk


![Deutsche Kunst, 1600-1925. Neuerwerbungen. Herbst 1999 [= Galerie Arnoldi-Livie. Katalog Nr. 21] [kresby; malby; Německo; umění] Deutsche Kunst, 1600-1925. Neuerwerbungen. Herbst 1999 [= Galerie Arnoldi-Livie. Katalog Nr. 21] [kresby; malby; Německo; umění]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/619059-deutsche-kunst-1600-1925--16431203301-1024x1024.jpg)
![Daidalos. Berlin Architectural Journal. Číslo 10, 15. 12. 1983. Strasse und Platz / The Street and the Square [architektura; ulice; náměstí; fasády; teorie] Daidalos. Berlin Architectural Journal. Číslo 10, 15. 12. 1983. Strasse und Platz / The Street and the Square [architektura; ulice; náměstí; fasády; teorie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/599434-daidalos-berlin-architect-16228134901-1024x1024.jpg)
![Genossenschaftliche Produktion: Möglichkeiten und Grenzen der genossenschaftlichen Eigenproduktion in der Schweiz [Švýcarsko, družstevní hospodářství, spotřební družstvo] Genossenschaftliche Produktion: Möglichkeiten und Grenzen der genossenschaftlichen Eigenproduktion in der Schweiz [Švýcarsko, družstevní hospodářství, spotřební družstvo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/686278-genossenschaftliche-produ-16793167431-1024x1024.jpg)
![Die konstitutionelle Fabrik. Drittes und viertes Tausend [továrna, řízení, právo] Die konstitutionelle Fabrik. Drittes und viertes Tausend [továrna, řízení, právo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/727632-die-konstitutionelle-fabr-17290848761-1024x1024.jpg)
![Mittheilungen aus Justus Perthes' Geographischer Anstalt über wichtige neue Erforschungen auf dem Gesammtgebiete der Geographie; 1859 [geografie, mapy, časopis] Mittheilungen aus Justus Perthes' Geographischer Anstalt über wichtige neue Erforschungen auf dem Gesammtgebiete der Geographie; 1859 [geografie, mapy, časopis]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/761281-mittheilungen-aus-justus--17708155911-1024x1024.jpg)
![Handbuch der Liebhaberkünste ["Příručka amatérského umění"; umělecké řemeslo; užité umění; techniky] Handbuch der Liebhaberkünste ["Příručka amatérského umění"; umělecké řemeslo; užité umění; techniky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/680152-handbuch-der-liebhaberkun-16824161821-1024x1024.jpg)
![Die chronologische Sammlung der dänischen Könige im Schlosse Rosenburg. Eine kurzgefaßte Übersicht. Mit 90 Abbildungen [sbírky, palác, Dánsko, Kodaň] Die chronologische Sammlung der dänischen Könige im Schlosse Rosenburg. Eine kurzgefaßte Übersicht. Mit 90 Abbildungen [sbírky, palác, Dánsko, Kodaň]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/719889-die-chronologische-sammlu-17189727841-1024x1024.jpg)