NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kempten und München: Verlag der Jos. Kösel'schen Buchhandlung 1909, 17.-21. Tausend.
Dobrý stav. Hřbet silně odřený a na hraně k zadní straně desek prasklý, rohy desek odřené, vlastnické razítko na předsádce, titulní straně a rubové straně tabulí, papír vzhledem ke stáří trochu zahněd
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Tübingen: J. C. B. Mohr (Paul Siebeck) 1961, pevná plátěná vazba s přebalem a s krabicí, XXXI s. + 1726 sloupců, 4° (20 x 27 cm)
Velmi dobrý stav; přebal trochu opotřebovaný, na předsádce a pár stranách jsou razítka knihovny.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin - Stuttgart - Leipzig: Verlag von W. Kohlhammer 1920, pův. brož, VI+204 stran, 8° (16 x 24,5 cm)
desky s vyšisovanými okraji, stránky částečně zahnědlé, jinak čistá, celkově ještě velmi dobrý stav
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Neuvedeno.
Vzhledem ke stáří dobrý stav. Přední desky trochu vybledlé a na jednom místě odřené, plátno na okrajích poškozené, uvnitř pěkně zachovaná.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Prag [Praha]: 1932-1933, váz., [8]+[40]+[44]+[2] s., 4° (21,5 x 29 cm)
Vynikající stav; na zadní desce je signatura a knihovnické poznámky, horní ořízka trochu ztmavlá, předsádky zažloutlé, se signaturou, knihovnickými poznámkami a dvěma razítky, na první straně je razít
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Praha: Artefactum - Ústav dějin umění, Akademie věd České republiky 2002, pův. kartonová vazba, 574 stran s rejstříky, 16 x 23,5 cm, jazyk: německy
nová
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Villingen-Schwenningen: Neckar-Verlag 1985, pův. brož, 368 stran s četnými čb. ilustracemi, 4° (15,5 x 23 cm)
zevně nepatrně ohmataná, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Gotha: Justus Perthes 1905, pův. celoplátěná vazba se slepotiskem a ražbou na přední desce a hřbetu, zdobené předsádky, XXIV+1176 stran s několika portréty na tabulích, 12° (10 x 15 cm)
zevně poněkud odřená a otlučená, desky na hřbetu natržené, vazba uvolněná, razítko majitele na titulu, stránky nepatrně zahnědlé, celkově ale velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zweite Auflage (2. vydání), Berlin – Stuttgart – Leipzig: Axel Juncker Verlag [1910].
Desky lehce odřené, původní obálka zašpiněná, uvnitř průběžně potrháváno tužkou, na posledních dvou stranách také pastelkou, jinak uvnitř v pořádku, celkově dobrý stav.
2 240Kč
Bez daně: 2 240Kč
Bez daně: 2 240Kč
Karlsbad – Leipzig: Karl H. Frank 1938.
Dobrý stav. Obálka trochu pomačkaná, vlastnická poznámka na titulní straně, papír lehce zahnědlý, jinak v pořádku, jeden dvojlist přílohy chybí.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
München: R. Piper & Co. 1923.
Přední strana desek volná, okraje trochu zaprášené a otlačené, papír vzhledem ke stáří skvrnitý, horní roh stránek mírně ohnutý, litografie jinak v dobrém stavu.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Prag: Sfinx 1945, poloplátěná vazba s pův. přebalem, 18 stran+112 čb. a LX barevných reprodukcí, 2° (24 x 31,5 cm), jazyk: německy
obálka se ztrátami potrhaná, uvnitř pouze mírně zahnědlá, celkově stále velmi dobrý stav
780Kč
Bez daně: 780Kč
Bez daně: 780Kč
Stuttgart: Ferdinand Enke 1914
Desky skvrnité, přední desky u dolního rohu odřené, otlačené a plátno je v tomto místě natrženo, uvnitř je kniha zcela bez poškození, čistá, světlá, velmi pěkně zachovalá, celkově vzhledem ke stáří ve
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Reichenberg: Druck- und Verlagsanstalt "Zukunft" Runge & Co. 1929, neváz., 20+6 s., 4° (28 x 38 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, s drobnými natrženími, pár listů na okrajích opotřebovaných.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Zürich - Leipzig: Orell Füssli Verlag 1934, pův. brož. s obálkou, 206 stran s tabulkami, 4° (15,5 x 23 cm)
okraje obálky nepatrně odřené, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
München: Hugo Schmidt Verlag 1927, pevné plátěné vazby, XX+189, [6]+144 s., 8° (14, 5 x 22, 5 cm)
Velmi dobrý stav; plátěné vazby jsou trochu opotřebované a na hřbetu vybledlé.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Zobrazeny položky 2033 až 2048 z 4114 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Die Religion in Geschichte und Gegenwart (RGG), sv. 5, P–Se [náboženství; historie; křesťanství; religionistika; encyklopedie] Die Religion in Geschichte und Gegenwart (RGG), sv. 5, P–Se [náboženství; historie; křesťanství; religionistika; encyklopedie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/681027-die-religion-in-geschicht-16734290961-1024x1024.jpg)
![Deutsches Gesandtschafts- und Konsularrecht auf der Grundlage des Allgemeinen Völkerrechts [= Handbuch des Völkerrechts. 2. Band, 3. Abt.] [mezinárodní právo] Deutsches Gesandtschafts- und Konsularrecht auf der Grundlage des Allgemeinen Völkerrechts [= Handbuch des Völkerrechts. 2. Band, 3. Abt.] [mezinárodní právo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/721175-deutsches-gesandtschafts--17212136621-1024x1024.jpg)
![Der Hof Kaiser Rudolfs II. [= Fontes historiae artium, IX] (RUDOLF II A JEHO DVŮR) Der Hof Kaiser Rudolfs II. [= Fontes historiae artium, IX] (RUDOLF II A JEHO DVŮR)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/495939-der-hof-kaiser-rudolfs-ii-14908831131-1024x1024.jpg)
![Zeugen des Wiederaufbaus [válka, Německo, výstavba] Zeugen des Wiederaufbaus [válka, Německo, výstavba]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/707354-zeugen-des-wiederaufbaus--17050782881-1024x1024.jpg)
![Gothaischer Genealogischer Hofkalender nebst diplomatisch-statistischen Jahrbuch 1905; hundertzweiundvierzigster Jahrgang [genealogie, šlechta] Gothaischer Genealogischer Hofkalender nebst diplomatisch-statistischen Jahrbuch 1905; hundertzweiundvierzigster Jahrgang [genealogie, šlechta]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/745830-gothaischer-genealogische-17501657081-1024x1024.jpg)

![Probleme der amerikanischen Warenhäuser [obchod, obchodní domy, hospodářství] Probleme der amerikanischen Warenhäuser [obchod, obchodní domy, hospodářství]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/762283-probleme-der-amerikanisch-17724483981-1024x1024.jpg)