NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tübingen: Verlag von J. C. B. Mohr (Paul Siebeck) 1912, pevná poloplátěná vazba, IV+454 s., 8° (15 x 22 cm)
Dobrý stav; desky jsou trochu opotřebované, na přídeští a předsádce jsou exlibris, na titulní straně je razítko z knihovny.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brünn [Brno]: Václav Kovanda 1934, neváz., 8 s., 4° (20,5 x 26 cm)
Vynikající stav; stránky mírně zažloutlé.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Augsburg: Conrad Heinrich Stage 1796, váz., XVI+287 s., 8° (12 x 19 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, papírový pokryv ztmavlý, kůže na hřbetu s menší prasklinou, kůže na rozích desek odřená, předsádky na pár místech trochu ztmavlé, stránky čisté.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Graz: Universalmuseum Joanneum 2011, brož., 207 s., bohatě ilustrováno, 8° (22 x 28 cm)
Obálka velmi mírně opotřebovaná, vynikající stav.
770Kč
Bez daně: 770Kč
Bez daně: 770Kč
Berlin: Verlag Ullstein 1930–1932, vázané, 238+298+250+274+278 s., obr. přílohy, mapy, 8° (14,5 x 22 cm)
Vynikající stav; pár žlutých skvrnek na plátně a na ořízkách, na každé titulní straně je pak perem vepsaná signatura.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Frankfurt am Main: Institut für Kulturanthropologie und Europäische Ethnologie der Johann Wolfgang Goethe-Universität 1981, pův. brož, 306 stran, 8° (15 x 21 cm)
zevně nepatrně ohmataná, jinak perfektní
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin: 1932, váz., 28+[1758] s., 4° (22 x 28,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, zadní deska s nalepeným štítkem, na přední předsádce razítka a poznámky knihovny, ořízka a stránky zažloutlé, některé listy na okrajích mírně otřepené, na několika strá
3 250Kč
Bez daně: 3 250Kč
Bez daně: 3 250Kč
Liberec: Roman Karpaš - RK 2003, váz., 156 s., 4° (23 x 21,5 cm)
Téměř jako nová.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
München: Kurt Wolff Verlag 1920, pův. brož, 223 stran, 4° (16,5 x 24,5 cm)
desky ušpinění, křehké, potrhané, stránky zahnědlé, poslední 2 strany s plísní, celkově ještě použitelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Marienbad: Verlag von Josef Gschihay 1864, pův. poloplátěná vazba, [IV]+118 stran se skládanou tabulkou a mapou (Situationsplan), 12° (11,5 x 15 cm)
desky poněkud odřené a ušpiněné, ořízka a několik stran s hnědými skvrnami, mapa poněkud potrhaná, celkově dobrý stav
2 300Kč
Bez daně: 2 300Kč
Bez daně: 2 300Kč
Jena: Verlegt bei Eugen Diederichs 1921, brož., 70 s., 8° (15 x 22 cm)
Přebalová páska zažloutlá, s drobnými natrženími, obálka mírně opotřebovaná, stránky mírně zažloutlé, nerozřezáno; dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Wien: Druck und Verlag der kaiserlich-königlichen Hof- und Staatsdruckerei 1867, váz., VI+[2]+102 s., 4° (23 x 30 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a odřené, přídeští se šmouhami a otisky, pár stránek má několik drobných podtržení perem, pár stránek má menší šmouhy.
730Kč
Bez daně: 730Kč
Bez daně: 730Kč
Mähr.-Ostrau: Verlag Julius Kittls Nachfolger 1938, pův. celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 340 stran s portrétem na frontispisu, 4° (16 x 23,5 cm)
desky poskvrněné, hebrejské věnování na titulu (Praha, 12. 4. 1941), stránky poněkud zanědlé, občas otisky prstů, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Eine Publikation des Heeresgeschichtlichen Museums Wien. Wien: Verlag Militaria, Edition Stefan Rest 2003.
Velmi dobrý stav. Přebal je na okrajích mírně otlačený, hřbetní část je zašpiněná a nahoře natržená, ořízka lehce zašpiněná, jinak je kniha zcela v pořádku, i uvnitř pěkně zachovalá.
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Leipzig: Insel-Verlag, s.a., váz., 69+[3] s., 12° (12,5 x 18,5 cm)
Desky opotřebované, se šmouhami a drobnými skvrnami, předsádky zažloutlé, svorky se stopami rzi.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Aachen: F. Radtke - Verlag für Büchersammler 1994, OLWd. mit Vorder- und Rückentitel, [XXIV]+1415 stran, 8° (15,5 x 21 cm)
desky mírně ušpiněné, okraje odřené, ořízka zaprášená, jinak čistá, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 1937 až 1952 z 4115 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Arbeiter-Zeitung. Organ der österreichischen Sozialdemokratie, roč. 1, 1934, č. 27 [exil; Rakousko; sociální demokracie] Arbeiter-Zeitung. Organ der österreichischen Sozialdemokratie, roč. 1, 1934, č. 27 [exil; Rakousko; sociální demokracie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/724488-arbeiter-zeitung-organ-de-17256129641-1024x1024.jpg)
![Ich hab das selbig paun lassen. Beiträge zur Kunst der Spätgotik in der Steiermark [= Joannea. Neue Folge; 2] Ich hab das selbig paun lassen. Beiträge zur Kunst der Spätgotik in der Steiermark [= Joannea. Neue Folge; 2]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/559682-ich-hab-das-selbig-paun-l-15676794401-1024x1024.jpg)
![Die weite, weite Welt, 5 svazků [cestopisy; cesta kolem světa; Egypt, Čína, Japonsko, Sýrie; Jižní Amerika] Die weite, weite Welt, 5 svazků [cestopisy; cesta kolem světa; Egypt, Čína, Japonsko, Sýrie; Jižní Amerika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/679066-die-weite-weite-welt-siro-16709335001-1024x1024.jpg)
![StadtKulturLandschaft. Recherchen zu Kultur und Kulturpolitik im Ballungsraum Nürnberg. 2. Auflage [aglomerace, Norimberk, etnografie] StadtKulturLandschaft. Recherchen zu Kultur und Kulturpolitik im Ballungsraum Nürnberg. 2. Auflage [aglomerace, Norimberk, etnografie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/717442-stadtkulturlandschaft-rec-17164521381-1024x1024.jpg)
![Album starých pohlednic - Šumava [pohledy; pohlednice; fotografie; Böhmerwald; Sudety] Album alter Ansichtskarten vom Böhmerwald und Bayerischen Wald Album starých pohlednic - Šumava [pohledy; pohlednice; fotografie; Böhmerwald; Sudety] Album alter Ansichtskarten vom Böhmerwald und Bayerischen Wald](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/667523-album-starych-pohlednic-s-16575311401-1024x1024.jpg)
![Spiegelmensch. Magische Trilogie. Erstes bis zehntes Tausend [drama, první vydání] Spiegelmensch. Magische Trilogie. Erstes bis zehntes Tausend [drama, první vydání]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/711068-spiegelmensch-magische-tr-17092135381-1024x1024.jpg)
![Zur Orientirung in Marienbad. Ein Rathgeber und Wegweiser für Kurgäste. Zweite vermehrte und verbesserte Auflage [průvodce, Mariánské Lázně, Sudety] Zur Orientirung in Marienbad. Ein Rathgeber und Wegweiser für Kurgäste. Zweite vermehrte und verbesserte Auflage [průvodce, Mariánské Lázně, Sudety]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/747097-zur-orientirung-in-marien-17519814631-1024x1024.jpg)
![Proletarisches Verlangen. Ein Beitrag zur Psychologie der Massen [masová, davová, sociální psychologie; masy] Proletarisches Verlangen. Ein Beitrag zur Psychologie der Massen [masová, davová, sociální psychologie; masy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/615138-proletarisches-verlangen--16388845861-1024x1024.jpg)
![Ein Volksbuch über die Propheten Israels [judaismus, židovství, náboženství] Ein Volksbuch über die Propheten Israels [judaismus, židovství, náboženství]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/742360-ein-volksbuch-uber-die-pr-17454024811-1024x1024.jpg)
![Zukunftsmusik. An einen französischen Freund (Fr. Villot) [= Insel-Bücherei; 110] ["Hudba budoucnosti"] Zukunftsmusik. An einen französischen Freund (Fr. Villot) [= Insel-Bücherei; 110] ["Hudba budoucnosti"]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/594331-zukunftsmusik-an-einen-fr-16183013521-1024x1024.jpg)
![Taschenbuch der Auktionspreise alter Bücher ... [aukce, knihy] Taschenbuch der Auktionspreise alter Bücher ... [aukce, knihy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/693278-taschenbuch-der-auktionsp-16868355631-1024x1024.jpg)