JUDAIKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Židé v Čechách
Antonín F. Tokstein
Brožovaná, rozměry: 14 x 21,5 cm, 60 stran.
Velmi dobrý stav, zadní obálka je v horní části zahnědlá.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Lék proti smrti
Jan Miekisch (red.)
Vydal: Exercičního domu ve Frýdku. Sešit, rozměry: 10,5 x 15 cm, stran 31.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Devět bran ( Chasidé, Halič, holokaust)
Jiří Langer
Vydal Evropský literární klub Praha 1937. Stran 258. Původní celoplátěná vazba.
Desky mírně vyšisovány. Stav dobrý.
559Kč
Bez daně: 559Kč
Formování českého židovstva (Židé) Národnostní konflikt a židovská společnost v Čechách 1870-1918
Hillel J. Kieval
Nakladatelství Paseka, Praha a Litomyšl 2011. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, 400 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Judaismus (Židé, židovství, judaika)
Micha Brumlik
Grada, Praha 2012. Brožovaná, 93 stran, rozměr: 14,5 x 21 cm, brožovaná.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Návrat do Sighetu (ŽIDÉ)
Elie Wiesel
Vydalo nakladatelství ERM, Praha 1994. 1. vydání. Brožovaná, rozměry: 12 x 18 cm, 198 stran.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
100 předmětů ze Židovského muzea v Praze (Židé, židovství, judaika - Židovské muzeum - Jewish Museum in Prague )
Eva Kosáková (ed.)
Jewish Museum in Prague 2006. Brožovaná vazba s přebalem, nestránkováno - 252 stran, rozměry: 23 x 28 cm
Výborný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Rozvoj, 1922 - komplet.
Kompletní ročník časopisu Rozvoj, listu Svazu Čechů-židů, z roku 1922. Komplet 24 čísel, každé číslo..
Velmi pěkný stav.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Nechť mu Bůh dá vyrůst - narození dítěte v kultuře a zvycích českých a moravských Židů [Židé, židovské zvyky, obřady, poviany ze sbírek Židovského muzea- textil]
Dana Veselská
Vydalo Židovské muzeum v Praze 2009. Brožovaná s původní obálkou, stran 312 - včetně vyobrazení, rozměry: 22,5 x 21 cm.
Stav pěkný.
249Kč
Bez daně: 249Kč
Růže saronská
J. a J. Tharaudové
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 139 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a dole mírně pomačkaná s mírnou ztrátou. Hřbet je v horní i dolní části natržený. Nerozřezáno.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Starý Židovský hřbitov v Praze (Židovské památky v Čechách a na Moravě) HOL
Otto Muneles, Milada Vilímková
SPN, Praha 1955.
Velmi dobrý stav (viz náhled). Chybí přebal.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Nevěsta (povídky, židé, exilové vydání, Index)
Ladislav Grosman
Köln, Index 1972, s. 168.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
90Kč
Bez daně: 90Kč
Miláček (edice: Nová próza, sv. 16) [psychologický román, Izrael, Jeruzalém; obálka Karel Vaca]
Arnošt Lustig
Vydal Československý spisovatel v Praze 1969, edice Nová próza, svazek 16. Obálku a vazbu navrhl Kar..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Stát Izrael. Malá země velkých problémů
E.a E.Ternerovi
Měkká vazba, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, stran 413 - 43 obrazových příloh a mapek. Vydání první.
Stav dobrý, obálka je odřená a otřepená, knižní blok je z obálky uvolněný - jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tisíc rokov aškenázskej kultúry
kolektiv autorů
Nakladatelství Kalligram, Bratislava, 2002, text ve slovenštině, 608 stran, pevná vazba s obálkou, rozměr: 17 x 21,5 cm.
Pěkný stav (viz foto).
800Kč
Bez daně: 800Kč
Židovská ročenka 5737/1976-77
kolektiv autorů
Vydala Rada židovských náboženských obcí, Praha, 1977. Původní brož, 142 stran, rozměr: A5.
Dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021