JUDAIKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Osm světel - Židovské příběhy [pověsti, pohádky a báje; Židé]
Leo Pavlát
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1992. Graficky upravil Aleš Krejča. Vydání první. Stran 235. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 29x20 cm.
Přebal po okrajích mírně otřepený. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Deník (Anne Franková)
Anne Franková
Brožovaná, stran 262. Rozměry: 16 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, lehce vyšisovaná obálka i hřbet
399Kč
Bez daně: 399Kč
Historie náboženství. Obrazový průvodce
M.D.Coogan (sestavil)
Vydal Knižní klub a Balios, Praha 1999.
Stav velmi dobrý (viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Divadelní texty z terezínského ghetta 1941-1945
Lisa Peschel (ed.)
Akropolis, Praha 2008.
Velmi dobrý stav, desky lehce zašpiněné.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Studie, recenze, články, dopisy (Jiří Langer)
Jiří Langer
Vydalo nakladatelství, Sefer, Praha 1995. Edice Judaika, sv. 6. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 254 stran. Vydání první.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Židovský památník Černovice [Židé, holocaust]/ Jüdische Erinnerungsstätte Černovice / Jewish Memorial Černovice
Michael Deiml
Brožovaná, 108 stran textu - včetně vyobrazení, rozměry: 22 x 20 cm.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Apokalyptická literatura židovská, I. svazek
Fr. Kovář (ed.)
Nákladem J. Šnajdra, Kladno 1923. Řada Knihy východu. Původní kartonová vazba, 262 stran, malá 8°.
Dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Deset let. Židovské muzeum v Praze 1994-2004
kolektiv autorů
Sešit, rozměry: 22 x 21 cm, stran cca 64 - včetně vyobrazení.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Dítě na nástupišti (holokaust, holocaust)
Gill Thompson
Ikar, Praha 2021. Původní pevná vazba, rozměry: 15,5 x 23,5 cm, 335 stran
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Návrat Abrahamův (Kabbalisticky laděný esej o životě praotce Abrahama pojatý v širokých souvislostech Starého zákona.)
Karol Sidon
Vyd. nakl. Půdorys, Praha 1995. Brožovaná s přebalem, 8°, 86 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný, natržený přebal
99Kč
Bez daně: 99Kč
Die Kaufleute von Venedig (Historie židů v Benátkách)
Riccardo Calimani
Düsseldorf, 1988.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Opuštěný palác a jiné židovské pohádky
Vida Neuwirthová
Sefer, 1995. Brožovaná, rozměry: 14 x 19 cm, stran 165
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pražský žid / Mravenci / Dejte mi čamaru!
J. J. Kolár
Převazba, rozměry: 12 x 16 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, vyšisované a ušpiněné. Uvnitř je stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
K osudom židovskej komunity v Trnave v rokoch 1938-1945 (Trnava, Židé, text slovensky)
Veronika Sineková
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 338
Stav pěkný
600Kč
Bez daně: 600Kč
Zmizelé pražské ghetto (Židovské město pražské - Praha)
Hana Volavková
Vydalo Sportovní a turistické nakladatelství, Praha 1961. Původní brož, měkká vazba, 61 stran s množstvím černobílých fotografií.
Desky mírně odřené. Stav dobrý.
50Kč
Bez daně: 50Kč
 
Valentinská © 2021