JUDAIKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Jinočany, nakl. H a H 2000, s. 83.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Knižní klub - Euromedia group 2006, s. 493.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Na počátku bylo slovo (obsah: Příběhy evangelistů, Ježíš Kristus, apoštolové, prameny Nového Zákona)
Vydalo nakladatelství Práce, Praha 1992. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 496 stran + 16 stran přílohy, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 21,5 cm, 60 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je na okrajích zahnědlá.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Nakl. Votobia, Olomouc, 1996. Původní pevná vazba s obálkou, 165 stran, rozměr: A5.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. David&Shoel, 2000. Brožovaná, stran 224 + obr. příloha, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Academia, Praha 1998. 1. vyd. Rozměry: 13 x 21 cm, 164 stran, pevná vazba s obálkou.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 2006. Edice Teologie. Stran 168. vydání první. Pevná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 2002. Pevná vazba s přebalem. Vydání první, 248 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Pěkný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Grada, Praha 2012. Brožovaná, 93 stran, rozměr: 14,5 x 21 cm, brožovaná.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství ERM, Praha 1994. 1. vydání. Brožovaná, rozměry: 12 x 18 cm, 198 stran.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Jewish Museum in Prague 2006. Brožovaná vazba s přebalem, nestránkováno - 252 stran, rozměry: 23 x 28 cm
Výborný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 19,5 x 28,5 cm, stran 44.
Velmi pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 21 cm, stran 316, vydání první.
Stav velmi dobrý, obal je lehce ušpiněný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakladatelství Paseka, Praha a Litomyšl 2011. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, 400 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Praha, Mladá fronta 1968, s. 308.
Původní celoplátěná vazba s přebalem, ten lehce natržen. Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk














![Hořká vůně mandlí (edice: Boje, sv. 152) [Arnošt Lustig, holocaust, Židé, Terezín, druhá světová válka] Hořká vůně mandlí (edice: Boje, sv. 152) [Arnošt Lustig, holocaust, Židé, Terezín, druhá světová válka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/103973-horka-vune-mandli-16100147581-1024x1024.jpg)

![Hořká vůně mandlí (edice: Máj, sv. 107) [Arnošt Lustig, holocaust, Židé, Terezín, válka; obálka Leo Novotný] Hořká vůně mandlí (edice: Máj, sv. 107) [Arnošt Lustig, holocaust, Židé, Terezín, válka; obálka Leo Novotný]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_132729_1-1024x1024.jpg)