JUDAIKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Deník. Deník židovské dívky v okupované Francii 1942-1944 [deportace obyvatel židovského původu, Judaika, Židé]
Héléne Berr
Vyšehrad, Praha 2009. Stran 253. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
The Old Jewish Cemetery of Prague [průvodce po Starém židovském hřbitovu v Praze]
Praha: Umělecká beseda 1947. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 41 stran s četnými černobílými obr., 8° (15 x 20 cm)
Jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Muž, který si nedal pokoj. Příběh Josefa Poláka (1886-1945) / The Man Who Never Gave Up: The Story of Josef Polák [životopis, dějiny muzejnictví, katalog výstavy]
Veselská, Magda - Veselská, Dana
Praha: Židovské muzeum v Praze / Jewish Museum in Prague 2005.
Velmi dobrý stav. Přebal nahoře na hřbetu jen nepatrně otlačený, jinak zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Izrael. Země téměř mystická (průvodce, cestopis, fotografie, mj. Jeruzalém, Betlém)
Pavel Hojka - Jan Hanuš
Písek, Elim 1995, s. 261.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené. Patitul je lehce uvolněný od knižního bloku.
80Kč
Bez daně: 80Kč
L´oublié (Zapomenutí; román)
Élie Wiesel
Editions Seuil 1989, s. 317.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ein Volksbuch über die Propheten Israels [judaismus, židovství, náboženství]
Ziegler, Ignaz
Mähr.-Ostrau: Verlag Julius Kittls Nachfolger 1938, pův. celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 340 stran s portrétem na frontispisu, 4° (16 x 23,5 cm)
desky poskvrněné, hebrejské věnování na titulu (Praha, 12. 4. 1941), stránky poněkud zanědlé, občas otisky prstů, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Ptačí ulice (povídky, Polsko, Varšava, židé)
Piotr Paziński
Vydalo nakladatelství Větrné mlýny, 2016. Vydání první, stran 184. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Textiles from Bohemian and Moravian Synagogues from the Collections of the Jewish Museum in Prague [textilie, čili látky z českých a moravských synagog ve sbírkách Pražského židovského muzea] HOL
Kybalová, Ludmila - Kosáková, Eva - Putík, Alexandr (eds.)
Prague: The Jewish Museum in Prague 2003, pův. laminovaná kartonová vazba, pův. krabice, 376 stran s četnými barevnými vyobrazeními, 23 x 31,5 cm, jazyk: anglicky
jako nová, výborný stav
3 900Kč
Bez daně: 3 900Kč
Jewish History, Jewish Religion [Židé; Izrael; ortodoxní judaismus; politika; sionismus; Palestina]
Shahak, Israel - Vidal, Gore
London - Boulder, CO: Pluto Press 1994, brož., VIII+128 s., 8° (13,5 x 21,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná, cca 20 stran s pár zatrženími tužkou.
870Kč
Bez daně: 870Kč
Deník židovské dívky v okupované Francii 1942 - 1944 [2. světová válka, Židé]
Héléne Berrová
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 2009. Vydání první, stran 256. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Der unsterbliche Österreicher
Kuh, Anton
München: Verlag Anton Knorr & Hirth (1931).
Desky silně zaprášené, přebal potrhaný a zaprášený, zadní desky dole ohnuté, uvnitř pěkná, nepoškozená, celkově vzhledem ke stáří velmi dobrý stav. / Deckel stark angestaubt, Umschalg zerrissen u. ang
1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
Edom: Berichte jüdischer Zeugen und Zeitgenossen über die Judenverfolgung während der Kreuzzüge [pronásledování Židů]
Berlin: Jüdischer Verlag 1919. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 79 stran psaných frakturou, 8° (14 x 20,5 cm)
hřbet odtržený, roh desek odřený, skvrny od vody na předsádce, patitulním a titulním listu, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021