JUDAIKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Berlin, Der Kinderbuchverlag 1988, s. 284.
Velmi dobrý stav
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Trizonia, Praha 1991. Vydání první, stran 160. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Praha: Terezínská iniciativa - Academia 1998.
Výborný stav, nepatrně odřené desky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin - Wien: K. Löwit Verlag [cca 1920], pův, kart. vazba, [6]+711 stran s ilustrací na frontispisu, 8° (13,5 x 18 cm)
desky ušpiněné, signatura na hřbetu, razítko a signatura na titulu, zahnědlé stránky, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Karel Fischl 1919
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Prague: The Jewish Museum in Prague 2004.
Pěkný stav,
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zweite Auflage (2. vydání), Berlin – Stuttgart – Leipzig: Axel Juncker Verlag [1910].
Desky lehce odřené, původní obálka zašpiněná, uvnitř průběžně potrháváno tužkou, na posledních dvou stranách také pastelkou, jinak uvnitř v pořádku, celkově dobrý stav.
2 240Kč
Bez daně: 2 240Kč
Bez daně: 2 240Kč
Calgary: University of Calgary Press 1998, brož., XV+347 s., 8° (15,5 x 22,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka vybledlá, obzvlášť na hřbetu.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Paris: Michel Levy frères, libraires-editeurs 1839. Pův. kartonová vazba, 305 stran, 12° (11 x 17 cm)
Hřbet a hrany desek odřené, hnědé skvrny, jinak uvnitř v dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Štěpán Bartoš, 2008. Původní pevná vazba, 83 stran s množstvím vyobrazení, 22,5 x 22,5 cm, text souběžně česky a anglicky.
Výborný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Olympia 1992, s. 119.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
London, Orion 1995, s. 471.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
London: Shorouk International 1983, váz., [6]+169 s., 8° (14 x 22 cm)
Vynikající stav; přebal na dvou místech nepatrně odřený a na klopách trochu zažloutlý, horní ořízka mírně zažloutlá.
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Jerusalem: Außenministerium, Abteilung für kulturelle und wissenschaftliche Beziehungen 1971, pův. brož. s četnými i barevnými ilustracemi, velké 8° (16 x 22,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Leipzig: Insel-Verlag 1917, pův. kartonová vazba, 123 stran, 8° (15 x 21,5 cm)
okraje desek poněkud odřené, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
München, Deutscher Taschenbuch Verlag 1983, s. 216.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 241 až 256 z 349 (22 stránek)
Zákazníci sk




![Volkstümliche Geschichte der Juden. ... [historie, židovství, apart] Volkstümliche Geschichte der Juden. ... [historie, židovství, apart]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/767201-volkstumliche-geschichte--17785915261-1024x1024.jpg)

![Ten Years. The Jewish Museum in Prague 1994-2004 [Židovské muzeum v Praze, židovská víra a kultura v Čechách a na Moravě, muzeologie, výstavy] Ten Years. The Jewish Museum in Prague 1994-2004 [Židovské muzeum v Praze, židovská víra a kultura v Čechách a na Moravě, muzeologie, výstavy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/691937-ten-years-the-jewish-muse-16856235071-1024x1024.jpg)
![Prisoner 88. The Man in Stripes [holocaust; holokaust; Židé; Osvětim; vzpomínky; paměti] Prisoner 88. The Man in Stripes [holocaust; holokaust; Židé; Osvětim; vzpomínky; paměti]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/723965-prisoner-88-the-man-in-st-17252664621-1024x1024.jpg)
![Scènes du ghetto [judaismus] Scènes du ghetto [judaismus]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/727044-scenes-du-ghetto-judaismu-17284961481-1024x1024.jpg)



![The Case of Israel: A Study of Political Zionism [Izrael; historie, dějiny Izraele; sionismus; kolonialismus; rasismus] The Case of Israel: A Study of Political Zionism [Izrael; historie, dějiny Izraele; sionismus; kolonialismus; rasismus]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/738260-the-case-of-israel-a-stud-17410087191-1024x1024.jpg)
![Ariel. Eine Vierteljahresschrift. Berichte zur Kunst und Bildung in Israel; Nummer 13, 1971 [časopis, Izrael, kultura, umění] Ariel. Eine Vierteljahresschrift. Berichte zur Kunst und Bildung in Israel; Nummer 13, 1971 [časopis, Izrael, kultura, umění]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/740258-ariel-eine-vierteljahress-17430096851-1024x1024.jpg)
![Der ewige Jude. Aus dem Flämischen übertragen von Anton Kippenberg [Věčný žid, romám, židovství] Der ewige Jude. Aus dem Flämischen übertragen von Anton Kippenberg [Věčný žid, romám, židovství]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/742256-der-ewige-jude-aus-dem-fl-17453254231-1024x1024.jpg)
