JUDAIKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Paris - Basel: 1934, brož., 64 s., 8° (16 x 23 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, se žlutými skvrnkami od stáří, signaturou, štítkem a stopami lepidla, první list trochu poškozený, s menší ztrátou (text nepoškozen), výtisk byl mírně přehnutý.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Vydalo nakladatelství Větrné mlýny, 2016. Vydání první, stran 184. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Prague: The Jewish Museum in Prague 2003, pův. laminovaná kartonová vazba, pův. krabice, 376 stran s četnými barevnými vyobrazeními, 23 x 31,5 cm, jazyk: anglicky
jako nová, výborný stav
3 900Kč
Bez daně: 3 900Kč
Bez daně: 3 900Kč
Vydalo nakladatelství G plus G, Praha 2005. Vydání první, stran 145. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
London - New York: Verso 2009, váz., XI+332 s., 8° (16 x 23,5 cm)
Téměř jako nová.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
New York: Schocken Books 1967, celoplátěná vazba s obálka, [viii]+242 stran, velké 8° (14,5 x 22 cm)
obálka potrhaná, nálepka majitele na titulní straně, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Minneapolis: Fortress Press 1993.
Velmi dobrý stav. Dolní roh druhé poloviny stránek a zadních desek lehce ohnutý, jinak zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
New York: Palgrave Macmillan 2009, brož., XII+278 s., 8° (14 x 21,5 cm)
Obálka jen mírně opotřebovaná, ořízka se stopami prachu; vynikající stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Frankfurt am Main: Jüdisches Museum Frankfurt 1988, brož., 238 s., bohatě ilustrováno, 8° (21 x 29,5 cm)
Obálka mírně opotřebovaná, jinak vynikající stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Sansoni editore 1970, s. 95.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
London: Secker & Warburg 1967, váz., 10+244 s., 8° (13,5 x 20 cm)
Přebal opotřebovaný, na okrajích zahnědlý, horní ořízka zašpiněná od prachu; dobrý stav.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Berlin, Der Kinderbuchverlag 1988, s. 284.
Velmi dobrý stav
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Trizonia, Praha 1991. Vydání první, stran 160. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Praha: Terezínská iniciativa - Academia 1998.
Výborný stav, nepatrně odřené desky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin - Wien: K. Löwit Verlag [cca 1920], pův, kart. vazba, [6]+711 stran s ilustrací na frontispisu, 8° (13,5 x 18 cm)
desky ušpiněné, signatura na hřbetu, razítko a signatura na titulu, zahnědlé stránky, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Karel Fischl 1919
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Zobrazeny položky 241 až 256 z 344 (22 stránek)
Zákazníci sk

![Unsere Zeit [Der rote Aufbau], roč. 7, 1934, č. 6 [komunismus; antifašismus; KPD; Německo; časopis; židé] Unsere Zeit [Der rote Aufbau], roč. 7, 1934, č. 6 [komunismus; antifašismus; KPD; Německo; časopis; židé]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/745061-unsere-zeit-der-rote-aufb-17489420951-1024x1024.jpg)

![Textiles from Bohemian and Moravian Synagogues from the Collections of the Jewish Museum in Prague [textilie, čili látky z českých a moravských synagog ve sbírkách Pražského židovského muzea] HOL Textiles from Bohemian and Moravian Synagogues from the Collections of the Jewish Museum in Prague [textilie, čili látky z českých a moravských synagog ve sbírkách Pražského židovského muzea] HOL](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/510651-textiles-from-bohemian-an-15053819921-1024x1024.jpg)

![On Judaism [židovství, filozofie] On Judaism [židovství, filozofie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/755840-on-judaism-zidovstvi-filo-17628562001-1024x1024.jpg)
![The Religion of Jesus the Jew [náboženství, judaistika, biblická studia, christologie, židovská interpretace Ježíše Krista, učení Ježíše Krista, Ježíš Kristus, Ježíš z Nazareta - historický Ježíš] The Religion of Jesus the Jew [náboženství, judaistika, biblická studia, christologie, židovská interpretace Ježíše Krista, učení Ježíše Krista, Ježíš Kristus, Ježíš z Nazareta - historický Ježíš]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/757296-the-religion-of-jesus-the-17649325471-1024x1024.jpg)
![FDR and the Holocaust [Franklin Delano Roosevelt; holokaust; židé; uprchlíci; azyl; nacismus; USA] FDR and the Holocaust [Franklin Delano Roosevelt; holokaust; židé; uprchlíci; azyl; nacismus; USA]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/555916-fdr-and-the-holocaust-the-15610264871-1024x1024.jpg)





![Volkstümliche Geschichte der Juden. ... [historie, židovství, apart] Volkstümliche Geschichte der Juden. ... [historie, židovství, apart]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/767201-volkstumliche-geschichte--17785915261-1024x1024.jpg)
