JUDAIKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dějiny židovského národa (Židé)
Paul Johnson
Rozmluvy, Praha 1995. 1. vyd.
Dobrý stav. Několik stran je mírně zvlněných - stopa po polití.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Židovská ročenka - 5739 (1978/1979)
kolektiv autorů
Rada Židovských náboženských obcí, Praha, 1978/1979. Původní brož, 143 stran, 8°.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Wo sich Kulturen begegnen
Berger, Natalia
Wo sich Kulturen begegnen. Die Geschichte der tschechoslowakischen Juden. ISBN: 80-204-0306-X, Prag,..
 
250Kč
Bez daně: 250Kč
Zachránce. Povídka z polovice 16. století (edice: Židovská knihovnička) (povídka, renesance, židé)
Salomon Kohn
Povídka z polovice 16. století. Židovská matice školská, Praha 1928. Židovská knihovnička, sv. I. Ce..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ďáblův doktor
John H. Waller
Vydalo nakl. Allpress, Frýdek-Místek 2005. Edice Klokan
Dobrý stav (viz foto).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Dějiny literatury jidiš (literární věda, židé, židovská literatura, mj. Biblická epika, Historické písně, Mezi chasidismem a haskalou, Isaac Singer)
Chone Shmeruk
Přeložil Václav Burian. Nakl. Votobia, Olomouc, 1996. Původní brož, měkká vazba, 165 stran, rozměr: ..
Velmi dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Jewish Studies in the 21st Century
Zoufalá, Marcela (ed.)
Prague – Europe – World [= Jüdische Kultur. Studien zur Geistesgeschichte, Religion und Literatur 29..
 
950Kč
Bez daně: 950Kč
Uctivá poklona, pane Kohn
Bedřich Zelenka
Petr Tychtl - nakl. XYZ, Praha, 2006.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Svár bratří v domě izraelském ( Židé)
T. Much , K. Pfeifer
Vydal Themis, Praha 2000. Vydání první. Stran 146. Původní brož. Rozměry: 15 x 21 cm. EAN: 9788085821888.
stav dobrý
70Kč
Bez daně: 70Kč
Holokaust * Zločin proti lidstvu
Quido Knopp
Na základě nejnovějších výsledků bádání, dlouhodobých rešerší a zčásti dosud nezveřejněných dokument..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Příběhy o důvěře
Elie Wiesel
Vydalo nakladatelství Portál, Praha 2001. Vydání první. Stran 137. Původní brož. Rozměr 15x21 cm.
Stav pěkný (viz obr.).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Nobilitas Iudaeorum
J. Županič, M. Fiala
Agentura Pankrác, Praha 2017. Pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, vydání první, stran 784.
Velmi dobrý stav. Lehce naražený spodní roh knihy.
580Kč
Bez daně: 580Kč
Malá encyklopedie rabínského judaismu
Pavel Sládek
Pevná vazba, stran 255, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Aus dem Ghetto in die Welt
M.Liebermann - podpis!
Verlag der Nation Berlin, 1979.
Dobrý stav, lehce odřený přebal.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Potopení a zachránění (exil)
Primo Levi
Index, Londýn 1989. Brožovaná, rozměry: 11,5 x 17 cm, stran 170
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021