KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Spolek Typografia v Praze, 1907.
Velmi dobrý stav, nepatrně odřené desky.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Bibliofilie. Ve frontispisu je původní litografie Josefa Čapka.
Vydal Fr. Borový jako I..
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Převazba - pův. obálka je vevázána, rozměry: 16,5 x 23,50 cm, stran 336
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Orbis, Praha. Rozměry: 13 x 18,5 cm.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Složky jsou volně vložené do obálek, celkem 273 stran, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Odborný list československých knihtiskařů. Formát 4°, 31 cm, 190 číslovaných stran, dále j..
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Tatran, Bratislava 1974.
Velmi dobrý stav, přebal otřepený a mírně natržený.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, stran 105.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka, některé složky jsou uvolněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Složky jsou volně vložené do obálek, stránkováno průběžně, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Odoborný list československých knihtiskařů. Formát 4°, 31 cm, 296 stran textu. Přílohy ani..
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
... československé v Praze. Praha, 1967. Původní brož, menší 4°, 201 stran.
..
Velmi dobrý stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 20 x 20 cm, stran textu 19 + 16 stran obr. příloha.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Spolek Typografia v Praze, 1920.
Velmi slušný stav, obálka lehce zašpiněná a natržená. Stránky zažloutlé, v krajích míně otřepené. Jinak dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Časopis pro technické a společenské zájmy knihtiskařů a příbuzných odvětví. Formát 4°, 27 cm, 1..
1 600Kč
Bez daně: 1 600Kč
Bez daně: 1 600Kč
Celopl. nakl. vazba. Köln/Wien, Böhlau Verlag, 1980, xi, 323 S., 8° s čb. fotografiemi na zvláštních..
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Měkká vazba, rozměry: 14 x 20 cm stran 37
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zákazníci sk




![Knižný drevorez v ludovej tradícii [ knižní dřevořez v lidové tradici, kramářské písně a knížky lidového čtení, hrací karty, kalendáře, svaté obrázky] Knižný drevorez v ludovej tradícii [ knižní dřevořez v lidové tradici, kramářské písně a knížky lidového čtení, hrací karty, kalendáře, svaté obrázky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_181527_1-1024x1024.jpg)





