KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Bibliofil, ročník VIII., číslo 1.-10./1931. Časopis pro pěknou knihu a její úpravu (přílohy: Váchal, Galanda...)
Bedřich Beneš Buchlovan
Převazba. Stran celkem 247, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý. Nalepeno ex libris.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Die Altniederländische Malerei (Staré holandské malířství)
Friedrich Winkler
Berlin 1924.
Dobrý stav, lehce odřené desky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Do třetího a čtvrtého pokolení, I. díl (obálka Ladislav Sutnar)
Jan Herben
Stran 599. Celoplátěná vazba s původní obálkou, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bibliofil, ročník XVII., číslo 1.-10/1940. Časopis pro pěknou knihu a její úpravu
Bedřich Beneš Buchlovan (red.)
Složky jsou volně vložené do obálek, stránkováno průběžně - celkem stran 144, rozměry: 16,5 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Časopis československých knihovníků, ročník XII./1933, číslo 1.-6.
Ladislav Jan Živný, Bohuslav Koutník (red.)
Sešity, rozměry: 16 x 24 cm, stran celkem 209
Stav velmi dobrý, obálky jsou lehce zažloutlé a mírně otřepené. Obálka prvního dvojčísla je v dolní části se ztrátou. Nerozřezáno.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bibliografický soupis SNKLU 1963-1964
Sestavily Z. Broukalová a S. Mouchová. SNKLU, Praha 1966.
Dobrý stav, přebal lehce odřený a zašpiněný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Topičův dům - Nakladatelské příběhy 1883-1949 [Nakladatelství knih Topič, vydavatelství - katalog výstavy, historie a ukázky tvorby, knihy, plakáty ad.]
Aleš Zach
Katalog k výstavě ve Výstavní síni České spořitelny (Rytířská, Praha, říjen 1993). Původní brož, 4°,..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Časopis českých knihovníků, ročník XIX./1940, číslo 1.
kolektiv autorů
Sešit, rozměry: 16 x 22 cm, stran 40.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Lodě (Pop up kniha, dětská literatura; ilustrace Gustav Šeďa)
Havel, Jiří
Letadla, ISBN: 80-85277-34-4, Praha, Aventinum, [1991], laminovaná vazba, příčná-4° s barevnými ilus..
 
300Kč
Bez daně: 300Kč
Stručné dějiny knihtisku. Objevy dneška [knihtisk, historie, tisk knih, Gutenberg apod.]
Marie Černá (podpis)
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, 224 stran se 44 obrázky. Vydání první.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Časopis československých knihovníků, ročník XIV./1935, číslo 1.
Bohuslav Koutník (red.)
Sešit, rozměry: 15,5 x 22 cm, stran 31.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá, některé složky jsou uvolněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Český bibliofil VI. ročník (1934) Prémie spolku českých bibliofilů
Method Kaláb, Karel Svolinský (red., uprava)
Český Bibliofil 1934, sborník, VI. ročník. Vydal SČB, Praha, 1934, 450 výtisků. Upravili M. Kaláb a ..
 
250Kč
Bez daně: 250Kč
Kuncířova ročenka 1930 (Jaroslav Durych s Lad. Kuncířem, S. Undsetová: Kristin, dcera Lavransova, V. H. Brunner, Rytíř Des Touches, G. Papini, Půl podobizny)
kolektiv autorů
Původní brož; 17,5 x 11 cm; 89 stran. Obálka lehce zašpiněná, uvolněný hřbet, knižní blok rozlámán n..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Knihomol 1924-1925. Bibliofilský sborník (polokožená vazba Ludvík Bradáč)
Ludvík Bradáč
Polokožená vazba, rozměry: 16,5 x 23,5 cm, stran celkem 159.
Velmi dobrý stav.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Časopis československých knihovníků, ročník X./1931, číslo 5.
kolektiv autorů
Sešit, rozměry: 15,5 x 22 cm, strany 129-180.
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
 
Valentinská © 2021