KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná s původní obálkou, stran 221, rozměry: 14,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně pomačkaná. Nerozřezáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Oblastní muzeum Teplice, 1972.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Achille Perilli: Práce na papíru a knihy 1946-1992, katalog výstavy sbírek z Národní galerie v roce ..
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Vydal Odeon, Praha 1984 jako 61. svazek edice České dějiny. Původní celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu a přebalem, 270 stran, množství reprodukcí! Rozměry: 24 x 31 cm.
Výborný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 12 x 16 cm, stran 20.
Velmi dobrý stav. Obálka je lehce odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 59, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná a na okrajích otřepená, na okraji textu jsou poznámky tužkou a pastelkou
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Ta eikonographemena cheirographa ton Monon ton Meteoron. Tomos A´. ISBN: 9789604041053, Athena Akad...
2 340Kč
Bez daně: 2 340Kč
Bez daně: 2 340Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 29 cm, 237 stran.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 18 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Jan Laichter, Praha 1946 v edici Otázky a názory, sv. 84. Původní brož, 85 stran, rozměr: 12,5 x 16,..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 20 x 20 cm, 250 stran a množstvím vyobrazení, první vydání.
Stav velmi dobrý, pouze přebal je ušpiněný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 18 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce otřepená.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Národní knihovna, Praha 1991.
Velmi dobrý stav (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydání A. pro střední a veliké knihovny. Státní nakl., Praha 1921. II. vydání. Původní brož, 8°, 79 ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Měkká vazba, rozměry: 16 x 23 cm, 195 stran s četnými ilustracemi v textu.
Dobrý stav, obálka je otřepená a ušpiněná se skvrnami. Uvnitř je stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydala Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, 2020. Pevná vazba s původní obálkou, 202 stran, první vydání, rozměry: 16,5 x 24 cm
Pěkný stav.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Zákazníci sk




![František Muzika - Kresby, scénická a knižní tvorba [malíř, ilustrace, obálky knih, moderna, avantgarda, scénografie, tvorba pro divadlo] František Muzika - Kresby, scénická a knižní tvorba [malíř, ilustrace, obálky knih, moderna, avantgarda, scénografie, tvorba pro divadlo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/704900-frantisek-muzika-kresby-s-17024534501-1024x1024.jpg)








![Bibliofilie Josefa Floriana v Národní knihovně (Josef Florian, Stará Říše) [Miscellanea, oddělení rukopisů a starých tisků, Monographia 3] Bibliofilie Josefa Floriana v Národní knihovně (Josef Florian, Stará Říše) [Miscellanea, oddělení rukopisů a starých tisků, Monographia 3]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/554282-miscellanea-monographia-3-15580925521-1024x1024.jpg)

![Pragensia svatojánská - sborník statí o kultuře českého baroka [Svatý Jan Nepomucký - k výročí svatořečení] 1929 Pragensia svatojánská - sborník statí o kultuře českého baroka [Svatý Jan Nepomucký - k výročí svatořečení] 1929](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/706929-pragensia-svatojanska-sbo-17047815921-1024x1024.jpg)
