KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
II. sv. knihovny Malé knihy kulturně-historické. Aventinum, Praha 1946. Původní poloplátěná vazba, 8..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakl. Melantrich, Praha 1952. Knižnice: Odkaz minulosti české sv. 15. Původní celoplátěná vazba se zlacením - přebal chybí, rozměry: 14 x 20 cm, 975 stran - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celoplátěná vazba. 310 stran + část insertní cca 80 stran. Rozměry: 15x19,5 cm.
Velmi dobrý stav, desky jsou lehce ušpiněné, hřbet mírně odřený.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Sešit, rozměry: 12,5 x 21,5 cm, stran 12.
Velmi dobrý stav, místy je v textu zatrženo tužkou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakladatel: Národní galerie v Praze, 2015 (1. vydání)
Nová kniha.
699Kč
Bez daně: 699Kč
Bez daně: 699Kč
Měkká vazba, rozměry: 16 x 22 cm, 50 stran.
Pěkný stav. Nerozřezáno.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydání druhé. 44.svazek Edice české dějiny. 306 stran, křídový papír, bohatý obrazový materiál, A4, původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem.
Stav velmi dobrý. Nesouvisející podpisy.
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Praha 1946-1948
Stav dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vyšehrad, Praha 1975.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Původní vazba, 8°, 135 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Poloplátěná dobová vazba se zlacením, rozměry: 12,5 x 16 cm. 85 stran.
Stav velmi dobrý. Na přídeští je nalepeno ex libris.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Orbis pictus 1991. Vydání první, stran 383. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Státní tiskárna, Praha 1958.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce zašpiněná a odřená, kraje otřepené.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Původní brož, 12°, 12 stran.
Dobrý stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Měkká vazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 267 - včetně vyobrazení.
Sta dobrý, obálka chybí. Knižní blok je uvolněný z desek a do obálky pouze vložen. Hřbet je v horní části natržený.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 31, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zákazníci sk







![Rukopisy Václava IV. [středověká knižní malba; písmo, iluminace; iluminované rukopisy; středověké malířství] Rukopisy Václava IV. [středověká knižní malba; písmo, iluminace; iluminované rukopisy; středověké malířství]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/727781-rukopisy-vaclava-iv-stred-17292480521-1024x1024.jpg)


![Vánoční úvaha o čtení knih (edice: Otázky a názory, sv. 84) [fejetony, eseje, knihy] Vánoční úvaha o čtení knih (edice: Otázky a názory, sv. 84) [fejetony, eseje, knihy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/57301-vanocni-uvaha-o-cteni-knih-16104490991-1024x1024.jpg)



