KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vyšehrad, Praha 1975.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Původní vazba, 8°, 135 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Původní pevná vazba, 145 stran s množstvím reprodukcí + katalog, rozměry: 15 x 20 cm.
Dobrý stav, desky jsou ušpiněné, hřbet ušpiněná a potrhaný se ztrátou.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo nakladatelství Orbis pictus 1991. Vydání první, stran 383. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Státní tiskárna, Praha 1958.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce zašpiněná a odřená, kraje otřepené.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Původní brož, 12°, 12 stran.
Dobrý stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 18,5 x 25,5 cm, stran 150 s celou řadou původních ilustrací, knižních ukázek a dalších příloh.
Stav horší, obálka je lehce odřená a mírně otřepená. Knižní blok je včetně hřbetu rozlámaný na čtyři části. Uvnitř je stav velmi dobrý.
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 31, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Původní poloplátěná vazba s přebalem a průhledným obalem, rozměry: 16 x 21 cm, stran 259.
Stav dobrý, přebal je potrhaný se ztrátou, uvnitř je stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Státní tiskárna, Praha 1936.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Původní kartonová vazba, 8°, 86 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
OBrož. Reprint vydání Marquardt & Company 1945 v nakladatelství Fraktály Publishers. Praha, Fraktály..
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Vydal Aulos, Praha 2001. Brožovaná, rozměry: 23,5 x 31 cm, 70 stran.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Tatran, Bratislava 1974. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 16,5 x 24,5 cm, 218 stran s množství reprodukcí, první vydání.
Přebal po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 20 x 27 cm, první vydání, 300 stran - včetně vyorazení
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Původní brož, 8°, 327 stran s obr. přílohami.
Obálka nepatrně odřená, ve hřbetu dvakrát natržená. Dobrý stav (viz foto)!
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Zákazníci sk



![Ročenka Štencova grafického kabinetu, 1917 [Z obsahu: Tvorba nakladatelství Štenc - knižní úprava, typografie, ilustrace, krásná kniha] Ročenka Štencova grafického kabinetu, 1917 [Z obsahu: Tvorba nakladatelství Štenc - knižní úprava, typografie, ilustrace, krásná kniha]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/43550-rocenka-stencova-grafickeh-16111328051-1024x1024.jpg)


![Jiří Melantrych Rožďalovický z Aventýnu. Jeho život, dílo a poměry knihtisku v XVI. století [knihtisk, knihtiskárna, česká kniha za renesance, staré tisky, humanismus] Jiří Melantrych Rožďalovický z Aventýnu. Jeho život, dílo a poměry knihtisku v XVI. století [knihtisk, knihtiskárna, česká kniha za renesance, staré tisky, humanismus]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/66768-jiri-melantrych-rozdalovic-16118212471-1024x1024.jpg)


![Z dějin českého knihtiskařství [Z obsahu: knihtisk, prvotisk, historie knihtisku v Čechách, staré tisky, dějiny knihy, knižní tvorba, typografie] Z dějin českého knihtiskařství [Z obsahu: knihtisk, prvotisk, historie knihtisku v Čechách, staré tisky, dějiny knihy, knižní tvorba, typografie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/457619-z-dejin-ceskeho-knihtiska-14543391251-1024x1024.jpg)

![Knihy Aulos [soupis bibliofilských tisků, bibliofilie; Popisuje tvorbu nakladatelství, které vydává krásné knihy s grafickou přílohou] Knihy Aulos [soupis bibliofilských tisků, bibliofilie; Popisuje tvorbu nakladatelství, které vydává krásné knihy s grafickou přílohou]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731009-knihy-aulos-soupis-biblio-17331228351-1024x1024.jpg)
![Knižný drevorez v ludovej tradícii [Z obsahu: knižní dřevořez v lidové tradici, kramářské písně a knížky lidového čtení, hrací karty, kalendáře, svaté obrázky] Knižný drevorez v ludovej tradícii [Z obsahu: knižní dřevořez v lidové tradici, kramářské písně a knížky lidového čtení, hrací karty, kalendáře, svaté obrázky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/677123-knizny-drevorez-v-ludovej-16687105331-1024x1024.jpg)

