KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Knihomilství a knihovna Josefa Nováčka (podpis Josef Nováček)
L. Radomilský
Složky jsou svázané nití a volně vložené do obálky, rozměry: 20 x 26 cm, stran 13.
Stav velmi dobrý, obálka je mírně ušpiněná a lehce otřepená. Autorské věnování a podpis Josef Nováček.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Knihomol, číslo 2-3/1927. List pro knižní kulturu, bibliofilství a sběratelství
L. Bradáč
Brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, průběžné stránkování 25-47.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná a nepatrně odřená.
120Kč
Bez daně: 120Kč
O knihovně a jejím uspořádání
St. Švehla
Volné archy v obálce, rozměry:15,5 x 21.5 cm, stran 45
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná. hřbet e lehce odřený a v dolní části natržený
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bibliofil, ročník XIII., číslo 1.-10/1936. Časopis pro pěknou knihu a její úpravu (BEZ PŘÍLOH)
Bedřich Beneš Buchlovan
Složky jsou volně vložené do obálek, stránkováno průběžně - stran 183, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Litografie aneb Kamenopis: počátky české litografie 1819-1850 (katalog)
Počátky české litografie
Brožovaná, rozměry: 22 x 29 cm, 183 stran, množství vyobrazení.
Pěkný stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Knihopisná nauka a vývoj knihkupectví československého (nakladatelé)
Karel Nosovsky
Převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran 687, s 218 obrazy, 1 mapou a 1 diagramem.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, na deskách je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Stručné dějiny knihtisku. Objevy dneška [knihtisk, historie, tisk knih, Gutenberg apod.]
Marie L. Černá
Brožovaná, rozměry: 12 x 18,5 cm, 224 stran se 44 obrázky. Vydání první.
Obálka odřená a po okrajích otřepená. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bibliofil, ročník XV., číslo 1.-10/1938. Časopis pro pěknou knihu a její úpravu
Bedřich Beneš Buchlovan
Složky jsou volně vložené do obálek, stránkováno průběžně - stran 159, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Předměstské povídky (obálka Josef Čapek)
František Langer
Brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu, stran 123. Rozměry: 13 x 19 cm.
Stav velmi dobrý. Nerozřezáno.
500Kč
Bez daně: 500Kč
O četbě dětí (edice: Pro dítě, sv. 16) [pedagogika, čtení, četba, mj. Kniha ve vývoji dítěte, Špatná četba, Co čísti?, Kterak čísti?, Desatero mladým čtenářům)
Antonín Rambousek
Pro dítě - vzdělávací knihovna lidová, sv. 16. Melantrich, Praha 1920. Původní brož, 8°, 31 stran. O..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bibliofil, ročník XV./1938 a XVI./1939. Časopis pro pěknou knihu a její úpravu
Bedřich Beneš Buchlovan
Převazba, stran 159 a 144 - velké množství grafických příloh, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je v dolní části protržený.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bibliofil, časopis pro pěknou knihu a její úpravu. Ročník XIII. (1936) a XIV. (1937) - přílohy Mikuláš Galanda, Oldřich Menhart...
Bedřich Beneš Buchlovan (red.)
Poloplátěná převazba, 183 a 183 stran, rozměry: 16,5 x 23,5 cm.
Stav výborný. Na přídeští je nalepeno ex libris.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
 
Valentinská © 2021