KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sešit, stran 17, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Pragae: Sumptibus regiae Societatis scientiarum Bohemicae 1905 et 1906
Vzhledem ke stáří velmi dobrý stav.
1 090Kč
Bez daně: 1 090Kč
Bez daně: 1 090Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 17 cm, 45 stran textu s obr. a 11 tabulek s obr. Frontispic.
Stav velmi dobrý, hřbet je v horní i dolní části nepatrně natržený. Některé složky jsou uvolněné, nerozřezáno.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Nástin vývoje klášterní knihovny a pokus o její rekonstrukci. SVK v Českých Budějovicích, 1997. Celo..
V dobrém stavu.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 18 x 25 cm, stran 158 + příloha, vyd. první.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 21 cm, stran 61.
Stav velmi dobrý, celostránkové věnování s pospisem.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Praha, Nakl. krásné lit. a umění, 1963.
Obálka lehce zašpiněná, uvnitř dobrý stav.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Praha, V. Šmidt 1942, s. 48.
Obálka lehce potrhaná ve hřbetu, dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Pevná vazba, stran textu 17 + obr. příloha, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý. Na přídeští je malepeno ex libris.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Soubor 12 reprodukcí. Press Foto, Praha, nedatováno. Volné listy (na kartonu) v obálce, malá 8°. Edi..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Svaz českých knihkupců a nakladatelů, Praha 1942.
Na titulní straně nečitelný podpis propiskou.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha: TypoDesignClub 2003
550Kč
Bez daně: 550Kč
Bez daně: 550Kč
Plzeň, 1948. Původní poloplátěná vazba, 84 stran, 4°.
..
Dobrý stav, desky lehce zašpiněné (viz foto).
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Pevná vazba, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 632
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Razítka advokátní kanceláře
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Nakl. Čs. výtvarných umělců, Praha 1965. Edice Obolos, sv. 5. Původní brož, 8°, 17 stran.
Pěkný stav (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Praha 1948.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená, kraje stránek mírně otřepené.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Zákazníci sk








![Knižní ilustrace Adolfa Kašpara (edice: Rukověť milovníka knih, sv. 1) [Adolf Kašpar, soupisový katalog] Knižní ilustrace Adolfa Kašpara (edice: Rukověť milovníka knih, sv. 1) [Adolf Kašpar, soupisový katalog]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_133351_1-1024x1024.jpg)



![Počátky českého knihtisku [Z obsahu: knihtisk v Plzni, staré tisky, inkunábule, Trojánská kronika a Plzeň] Počátky českého knihtisku [Z obsahu: knihtisk v Plzni, staré tisky, inkunábule, Trojánská kronika a Plzeň]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_136244_1-1024x1024.jpg)

