KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sborník pro ex libris a jinou užitkovou grafiku, ročník I. (10x příloha - exlibris) [Z obsahu: Preissig, Dyrynk apod.]
typografie
Brožovaná, stran 39 + 10 x příloha. Rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Das Deutsche Illustrierte Flugblatt (ilustrované letáky)
H.Wäsher
Veb Verlag der Kunst, 1956.
Uvnitř dobrý stav, přebal natržený.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Knižní značky Aloise Pitrmanna
Volné listy v původní obálce. Rozměry: 15 x 21,5 cm.
Pěkný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Spor o seržanta Gríšu, 2. vydání
Zwieg, Arnold *** LADISLAV SUTNAR ***
Celoplátěná nakladatelská vazba; přední strana obálky vevázána před zadní předsádku. Vydavatelstvo D..
 
450Kč
Bez daně: 450Kč
59. aukce uměleckých předmětů, obrazů a knih. Umělecká aukční síň V. Hořejš Mikulandská, Praha (katalog)
V. Hořejš
Brožovaná - sešitá sponkami, stran cca 44, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, na několika místech jsou vpisky tužkou
299Kč
Bez daně: 299Kč
Soupis brněnských tisků. Staré tisky do roku 1800 (Brno)
Vladislav Dokoupil
Státní vědecká knihovna v Brně a Archiv města Brna ve spol. s Musejním spolkem v Brně, 1978. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 603 + obr. příloha.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka.
180Kč
Bez daně: 180Kč
L' Art d'illustration. Französische Buchillustration des 19. Jahrhunderts (Francouzské knižní ilustrace z 19. století)
Herzog August Bibliothek Wolfenbüttel 1986.
Dobrý stav, zadní obálka lehce zašpiněná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Topičův salon 1937-1949
kolektiv autorů
Společnost Topičova salonu, Praha 2011.
Výborný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Král Uhel. Román z uhelného kraje koloradského (edice: Dílo Uptona Sinclaira, sv. XIV.) [román; obálka a graf. úprava Ladislav Sutnar]
Sinclair, Upton
Celoplátěná vazba s původní obálkou. Praha, Družstevní práce, 1932, 353 S., malá-8°. Dílo Uptona Sin..
Obálka ušpiněna a potrhána – na rubu zjevné stopy po vyspravování (izolepa); chybí kousíček obálky v pravém dolním rohu. Stránky místy skvrnité stářím. Přesto pěkný stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bohemica, pragensia, moravica [Katalog Antikvariátu K. André - seznam knih]
Antikvariát K. André, Praha
Brožovaná, rozměry: 16 x 23 cm, stran 174.
Velmi dobrý stav, lehce zažloutlá obálka, asi na dvou místech je zatrženo tužkou a červenou fixou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Katalog prvotisků jihočeských knihoven [prvotisky, inkunábule, staré tisky, knihy, knihovny]
Mirko Riedl
SPN, Praha 1974. 1. vyd.
Dobrý stav, lehce odřený přebal.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Malířský rukopis ve francouzském obraze nové doby (malířství, impresionismus, postimpresionismus, kubismus, mj. Van Gogh, Renoir, Seurat, Braque, Cézanne, Corot aj.; graf. úprava Ladislav Sutnar)
Volavka, Vojtěch
Nakladatelská brož. Praha, Státní grafická škola, Moderní galerie, řada I., č. 1., 1934, 23 S., 19 c..
Obálka částečně odlepena od knižního bloku. Přesto intaktní stav.
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Velislavova Bible a její místo ve vývoji knižní ilustrace gotické
Antonín Matějček
Původní poloplátěná vazba, rozměry: 20 x 25 cm, 139 stran textu + obrazová příloha.
Velmi dobrý stav, na deskách jsou skvrny
600Kč
Bez daně: 600Kč
Česká lidová grafika (v ilustracích novin, letáků a písniček)
Pravoslav Kneidl
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1983. Původní celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu a přebalem, 336 stran, první vydání.
Velmi dobrý dtav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021