KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
František Peterka - soupis exlibris za léta 1950-1975
Vladislav Kohout
Sešit, stran 5-14, rozměry: 15 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Předměstské povídky (obálka Josef čapek)
František Langer
Brožovaná s původní obálkou, stran 123. Rozměry: 13 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená. Hřbet je v horní i dolní části se ztrátou.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Soupis československé literatury za léta 1901-1925: Germánské literatury (bibliografie)
germánské literatury
Soupis československé literatury za léta 1901-1925: Germánské literatury. Svaz knihkupců a nakladate..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Knihovna [časopis svazu českých knihovníků, ročník II./1947 [knihovnictví, knihy, knihovny, knihověda]
Jaroslav Drtina (red.)
Převazba - pův. obálky jsou vevázány, rozměry: 21,5 x 29,5 cm, stran 203.
Stav velmi dobrý. Na zadních deskách je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Seznam knih - Nebeský, Královské Vinohrady
Nebeský, Královské Vinohrady, nedatováno.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Seznam knih, které vydal nakladatel B. Kočí, knihkupec, Praha
Stran 16 - pouze přeložené složky, rozměry: 10,5 x 16 cm.
Stav výborný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Nařízení, jak si vésti o dražbách knih nebo knihoven (dražby knih, aukce, první republika, mj. Karel Zink)
Nařízení, jak si vésti o dražbách knih nebo knihoven. Dražební řád, vydaný universitou v Lipsku r. 1..
 
120Kč
Bez daně: 120Kč
Vám, knihovníci... (podpis Jan Šnobr)
Jan Šnobr (podpis)
Složky jsou svázané nití - obálka chybí, stran 58, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Národní a universitní knihovna v Praze, její vznik a vývoj I. (Klementinum) Dějiny knihovny do roku 1777
Zdeněk Tobolka
Pevná vazba s obálkou - kniha je zabalena do průhledného obalu, stran 169 + obr. příloha, rozměry: 18 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Knihy Topičovy edice
Sešit, stran 16. Rozměry: 12 x 16,5 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
10 ex libris V. Rytíře (drobná grafika, Václav Rytíř)
10 původních ex libris, vloženo do papírové obálky; 12 x 16 cm. Velmi dobrý stav (viz foto)! ..
 
250Kč
Bez daně: 250Kč
Karel Svolinský (1896 - 1986) [monografie, český malíř, grafik, ilustrátor - malba, obrazy, grafiky, ilustrace]
Roman Musil, Eduard Burget
Nadace Karla Svolinského, Praha 2001. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 22 x 29 cm, 299 stran s množstvím reprodukcí.
Stav velmi dobrý, horní ořízka je lehce ušpiněná
399Kč
Bez daně: 399Kč
Fejeton Jana Nerudy (Jan Neruda)
Dalibor Tureček
Arsci, Praha 2007. Původní pevná vazba s obálkou, rozměry: 13 x 21 cm, stran 196.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Středa, ročník I., číslo 22-23/1912 (list čtrnáctidenní)
A. Klíčník
Měkká vazba, stránkováno průběžně 506-555, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav dobrý, hřbet je v horní i dolní části natržený, stránky jsou mírně zažloutlé.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Kronika zbraslavská
Vydalo nakl. Melantrich, Praha 1952. Knižnice: Odkaz minulosti české sv. 15. Původní celoplátěná vazba se zlacením - přebal chybí, rozměry: 14 x 20 cm, 975 stran - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021