PŘÍRODNÍ VĚDY
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Leipzig - Heidelberg: C. F. Winter'sche Verlagshandlung 1865, polokožená vazba na 4 vazy, zlacený hřbet, mramorovaná ořízka, XXVIII+532 stran, 8° (14 x 19,5 cm)
okraje desek odřené, hřbet v kapitálkách natržený, stránky nepatrně zahnědlé, občas hnědé skvrny, celkově ale dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Leipzig: Voigt und Fernau 1845, polokožená vazba s mramorovanými deskami, LII+392 stran+80 částečně kolorovanými tabulemi (č. A-H, 1-72), 4° (22 x 24 cm)
okraje desek nepatrně odřené, titul a první stránky se ztrátami potrhané, průběžně hnědé skvrny, staré vodní skvrny, tabule částečně s poznámkami tužkou, celkově ale použitelný stav
4 900Kč
Bez daně: 4 900Kč
Bez daně: 4 900Kč
Berlin: Peter J. Oestergaard G. m. b. H., pův. poloplátěná vazba s obrázkem na přední desce, 80 stran+30 tabulí s barevnými litografiemi, 4° (17,5 x 23,5 cm)
desky poněkud poškrábané a ušpiněné, stránky zahnědlé a s vyšisovanými okraji, zadní strana titulu počmáraná pastelkou, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
980Kč
Bez daně: 980Kč
Bez daně: 980Kč
Berlin: Peter J. Oestergaard G. m. b. H., pův. poloplátěná vazba s obrázkem na přední desce, 61 stran+30 tabulí, 4° (17 x 23 cm)
desky poškrábané a ušpiněné, stránky průběžně zahnědlé a s vyšisovanými okraji, zadní strana tab. 21 počmáraná pastelkou, celkově ale dobrý stav
740Kč
Bez daně: 740Kč
Bez daně: 740Kč
Berolini [Berlin]: Apud Ambrosium Haude [Ambrosius Haude] 1745, váz., [12]+756+[16] s., 12° (11 x 18 cm)
Uspokojivý stav; kůže opotřebovaná, s prasklinami, přední deska téměř oddělená, zadní trochu prohnutá, přední volná předsádka chybí (vytržena), většina stránek s nahnědlými skvrnkami od stáří, cca 30
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Praha, Vesmír 1887.
V dobrém stavu. Desky jsou po okrajích odřené. Strany jsou lehce zašpiněné.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Leipzig: Verlag von Otto Wigand 1859-1864, umělá polokožená vazba s titulem na hřbetu, mramorované desky a ořízka, VIII+522; XVI+447; XXI+408; XX+550; XIV+339 stran s četnými dřevoryty, 4° (19,5 x 27
zevně odřené, stránky zahnědlé, občas hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
3 700Kč
Bez daně: 3 700Kč
Bez daně: 3 700Kč
Kniha Zlín, 2010. Brožovaná, rozměry: 14 x 19 cm, stran 200
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, stran 104 + dobová reklama
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná, hřbet je v horní části natržený. Některé stránky jsou uvolněné a v horní části nesou stopy po rozřezání
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Knižní klub, Praha 2008.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Wien: Johann Thomas Edlen von Trattnern 1786, pův. vydavatelská kart. vazba se štítkem na hřbetu, 4 listy + 536 stran + [2] listy obsahu +12 měděných tabulí + mědiryt na frontispisu, 8° (13 x 21 cm)
potahy desek z velké části oddřené, občas hnědé skvrny, matematický text v krasopisu na předsádkách a tab. I, občas poznámky tužkou, celkově dobrý stav
4 400Kč
Bez daně: 4 400Kč
Bez daně: 4 400Kč
Brünn: Verlagsgewölbe des k. k. Schulbücher-Verschleißes in der Normal-Hauptschule 1813, pův. polokožená vazba s mramorovanými deskami, [XX]+365 stran, 8° (11 x 19 cm)
desky odřené, horní roh titulu odřený, na některých stranách otisky prstů, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Leipzig: Verlagsbuchhandlung von J. J. Weber 1924. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 345 stran s četnými černobílými a barevnými obr., 4° (18,5 x 23 cm)
minimální známky opotřebení, ve velmi dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Vydavatel a rok vydání neuveden. Pův. poloplátěná vazba s titulem na hřbetu a zdobenou ořízkou, nečíslované stránky s četnými barevnými a černobílými obr., 4° (17 x 22,5)
desky a hrany desek odřené, skvrny na ořízce, předsádka zašpiněná, na některých listech hnědé skvrnky, jinak uvnitř v uspokojivém stavu
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Leipzig: Verlag von B. G. Teubner 1898; 1900, polokožené vazby se zlaceným hřbetem, mramorované desky a ořízky, XXIV+584; XXXII+608 stran s dřevořezy, 8° (15 x 22,5 cm)
desky a hřbety odřené, nepatrně zahnědlé stránky, jinak čisté, celkově velmi dobrý stav
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Stuttgart: E. Schweizerbart´sche Verlagshandlung 1866. Pův. poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, 192 stran psaných frakturou, 4° (18 x 25,5 cm)
desky a hrany desek odřené, spodní roh desek ohnutý, skvrna na ořízce, listy s hnědými skvrnami, jinak v uspokojivém stavu
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Zobrazeny položky 5473 až 5488 z 5565 (348 stránek)
Zákazníci sk

![Chemische Briefe. Wohlfeile Ausgabe [chemie, přírodní vědy, vazba kůže] Chemische Briefe. Wohlfeile Ausgabe [chemie, přírodní vědy, vazba kůže]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/763799-chemische-briefe-wohlfeil-17745313041-1024x1024.jpg)
![Naturgeschichte des Pflanzenreichs, oder Abbildung und Beschreibung der wichtigsten in- und ausländischen Pflanzen ... [rostliny, botanika, herbář] Naturgeschichte des Pflanzenreichs, oder Abbildung und Beschreibung der wichtigsten in- und ausländischen Pflanzen ... [rostliny, botanika, herbář]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/763814-naturgeschichte-des-pflan-17745335561-1024x1024.jpg)
![Fische, Reptilien und Lurche. 226 Abbildungen auf 30 Tafeln und 3 Textabbildungen [přírodopis, ryby, reptilie, obojživelníci, litografie] Fische, Reptilien und Lurche. 226 Abbildungen auf 30 Tafeln und 3 Textabbildungen [přírodopis, ryby, reptilie, obojživelníci, litografie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/764131-fische-reptilien-und-lurc-17749491051-1024x1024.jpg)
![Die Säugetiere der Erde. 169 Abbildungen auf 30 Farbendrucktafeln und mehreren Text-Illustrationen [savci, přírodopis, litografie] Die Säugetiere der Erde. 169 Abbildungen auf 30 Farbendrucktafeln und mehreren Text-Illustrationen [savci, přírodopis, litografie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/764134-die-saugetiere-der-erde-1-17749503251-1024x1024.jpg)


![Nähere Unterweisung in den philosophischen und mathematischen Wissenschaften für die obern Classen der Schulen und Gymnasien. ... [staré tisky, učebnice, matematika, filozofie, Rakousko-Uhersko] Nähere Unterweisung in den philosophischen und mathematischen Wissenschaften für die obern Classen der Schulen und Gymnasien. ... [staré tisky, učebnice, matematika, filozofie, Rakousko-Uhersko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/764820-nahere-unterweisung-in-de-17757243281-1024x1024.jpg)
![Theoretisch-praktische Rechenkunst zum Gebrauche der Lehrer und Schüler [učebnice, matematika, staré tisky, vazba kůže] Theoretisch-praktische Rechenkunst zum Gebrauche der Lehrer und Schüler [učebnice, matematika, staré tisky, vazba kůže]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/764825-theoretisch-praktische-re-17757322161-1024x1024.jpg)
![Winterharte Blütenstauden und Sträucher der Neuzeit [botanika, zahrady] Winterharte Blütenstauden und Sträucher der Neuzeit [botanika, zahrady]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/764986-winterharte-blutenstauden-17758350061-1024x1024.jpg)
![Thomé´s: Flora von Deutschland, Österreich u. der Schweiz. Atlas [houby] Thomé´s: Flora von Deutschland, Österreich u. der Schweiz. Atlas [houby]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/765041-thome-s-flora-von-deutsch-17759177491-1024x1024.jpg)
![Illustrirte Garten-Zeitung; Zehnter Band, Jahrgang 1866 [časopis pro zahrádkáře] Illustrirte Garten-Zeitung; Zehnter Band, Jahrgang 1866 [časopis pro zahrádkáře]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/765151-illustrirte-garten-zeitun-17760761521-1024x1024.jpg)