PŘÍRODNÍ VĚDY
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Leipzig: Johann Ambrosius Barth-Verlag 1942. Pův. sešit s titulem na přední desce, 33 stran, 4° (15,5 x 21 cm)
desky jen lehce natržené a s hnědými skvrnami, listy zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig - Prag: G. Freytag - L. Tempsky 1886. Pův. plátěná vazba se slepotiskem, zlaceným titulem na hřbetu, barevnou ořízkou, frontispisem s portrétem a podpisem, 216 stran psaných frakturou s černob
hřbet lehce natržený, list předsádky uvolněný, listy zahnědlé, jinak v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Leipzig - Prag: G. Freytag - L. Tempsky 1883. Pův. plátěná vazba se slepotiskem, zlaceným titulem na hřbetu, barevnou ořízkou, frontispisem s portrétem a podpisem, 312 stran psaných frakturou s černob
desky a hrany desek trochu odřené, strana frontispisu a titulní strana lehce natržené, listy lehce nahnědlé, jinak v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Jos. R. Vilímek
Velmi dobrý stav. Desky a hřbety jsou lehce odřené a zašpiněné.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Leipzig: Bernhard Tauchnitz 1932. Dritte, vollkommen neu bearbeitet von Prof. Dr. Schossmacher
Dobrý stav. Desky zašpiněné a skvrnité, některé stránky mírně skvrnité, tabule XXXIX a XXXX částečně slepené k sobě, jinak uvnitř v pořádku a pěkně zachovalá.
3 700Kč
Bez daně: 3 700Kč
Bez daně: 3 700Kč
Pevná vazba s obálkou, rozměr: 18 x 25 cm, stran 576- množství vyobrazení
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožovaná, rozměr: 16 x 22,5 cm, stran 151
Stav velmi dobrý, lehce odřená a mírně ušpiněná obálka i hřbet
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Leipzig: Verlag von Dr. Werner Klinkhardt 1910.
Desky zahnědlé a hřbet naprasklý, předsádky na okrajích vybledlé, uvnitř velmi pěkně zachovalá, celkově vzhledem ke stáří dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
München, Verlag J. F. Schreiber 1936, s. 180.
V dobrém stavu. Obálka je lehce zašpiněná.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Prag: Verlag der K. Böhm. Gesellschaft der Wissenschaften, Druck von Dr. Ed. Grégr und Sohn 1935.
Desky zahnědlé a na okrajích poškozené, stránky dosud nerozřezány, celkově vzhledem ke stáří ještě dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Československé zahradnické listy 1920, s. 46
V dobrém stavu. Obálka je zašpiněná.
1 400Kč
Bez daně: 1 400Kč
Bez daně: 1 400Kč
Praha, Aventinum 2012, s. 247.
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Pest: Verlag von Gustav Heckenast 1864, poloplátěná dobová vazba se zlaceným hřbetem, mramorované desky a ořízka, XVI+534 stran s četnými ilustracemi a 2 mapami, 8° (13 x 18 cm)
desky poněkud ořené, stará razítka a signatury na titulu, občas lehké hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
850Kč
Bez daně: 850Kč
Bez daně: 850Kč
Berlin: In der Nicolai'schen Buchhandlung 1839, dobová celoplátěná vazba se zlaceným hřbetem, XVI+247 stran, obr. v textu, 3 skládané tabule a 22 částečně kolorovaných tabulí (jedna jako frontispis, 2
desky poněkud ušpiněné, na krajích trochu odřené, průběžně lehké hnědé skvrny, několik tabulí ušpiněných nebo zahnědlých, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
5 999Kč
Bez daně: 5 999Kč
Bez daně: 5 999Kč
Wien: Wilhelm Braumüller 1859, poloplátěná dobová vazba se zlaceným hřbetem, mramorované desky, pův. obal vevázaný, VII+296 stran, 8° (15 x 22,5 cm)
okraje desek odřené, stará razítka a zbytky štítku soukr. knihovny, uvnitř hezká, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin - Leipzig - Wien - Zürich: W. Vobach & Co. 1922, pův. poloplátěná vazba, VIII+129 stran s 53 ilustracemi v textu, 4° (16,5 x 24 cm)
desky poněkud ušpiněné, na hranách odřené, stránky zahnědlé, jinak hezká, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 5489 až 5504 z 5565 (348 stránek)
Zákazníci sk

![Sinn und Grenzen der exakten Wissenschaft [exaktní vědy] Sinn und Grenzen der exakten Wissenschaft [exaktní vědy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/765152-sinn-und-grenzen-der-exak-17760764811-1024x1024.jpg)
![Der Schall. Eine populäre Darstellung der physikalischen Akustik mit besonderer Berücksichtigung der Musik [fyzika, zvuk] Der Schall. Eine populäre Darstellung der physikalischen Akustik mit besonderer Berücksichtigung der Musik [fyzika, zvuk]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/765379-der-schall-eine-populare--17762751271-1024x1024.jpg)
![Licht und Wärme [fyzika, světlo a teplo] Licht und Wärme [fyzika, světlo a teplo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/765380-licht-und-warme-fyzika-sv-17762756021-1024x1024.jpg)


![Die Geschichte eines Chronometers der Königl. Böhmischen Gesellschaft der Wissenschaften in Prag (1791-1864)[dějiny vědy, astronomie, chronologie, chronometr, historické hodiny Praha] Die Geschichte eines Chronometers der Königl. Böhmischen Gesellschaft der Wissenschaften in Prag (1791-1864)[dějiny vědy, astronomie, chronologie, chronometr, historické hodiny Praha]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/766107-die-geschichte-eines-chro-17770254491-1024x1024.jpg)