LÉKAŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nerostné suroviny. Poruchy geochemické rovnováhy životního prostředí jako možná příčina vzniku a značného rozšíření "civilisačních" chorob (chemie, geologie, zdraví)
Václav Zýka
Brožovaná, 172 stran, rozměry: 21 x 29 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, na tprvní straně je podpis původního majitele. V textu je podtrháváno propiskou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Reflexní terapie proti rakovině
Jiří Janča
Fontána, Olomouc 1994. Brožovaná, vydání první, stran 93, rozměry: 12,5 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Léčba zemí - Průvodce výchovou zdravých dětí v nezdravém světě
Maya Shetreatová-Kleinová
Práh, Praha 2016. Stran 331, brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Člověk a strach. Strach v antropologických perspektivách
Hanovská, Lenka - Hroníková, Linda a kol.
Praha, Togga 2014, 1. vydání, III. svazek edice Andrias. Brožovaná vazba, 216 stran, 16 x 22 cm (8°), česky.
Kniha je nová.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Trendy soudobé diabetologie, svazek I.
Jindra Perušičová
Původní pevná vazba, rozměry: 16 x 23 cm, 147 stran.
Velmi dobrý stav. Podpsi původního majitele, v přední části textu je zhusta podtrháváno tužkou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kameny od A do Z - Podrobný průvodce světem léčivých krystalů
Judy Hallová
Nakl. Metafora, 2006, vydání první. Brožovaná. Stran 399 - včetně vyobrazení. Rozměry: 14 x 17 cm.
Stav pěkný.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Projezte se ke štíhlosti
J. Lamyová, Ch. Zackerová
Původní pevná vazba, 192 stran, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Domácí lékař našich babiček
Josef Fürst
Brožovaná, stran 223, rozměry: 14 x 20 cm.
Velmi dobrý stav, na obálce je stopa po polepce.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Česká dermatologie, ročník XIX. 1940 (časopis, lékařství, protektorát, mj. Vzácně odchylný případ syfilis; Zvláštní případ sebepoškození; O léčení těžkých spálenin Calcedralem aj.)
kolektiv autorů
XIX. ročník časopisu Česká dermatologie (1940). Svázáno, celoplátěná převazba se zlacením na hřbetu,..
Pěkný stav (viz foto), na přídeští ex libris předchozího majitele.
99Kč
Bez daně: 99Kč
O zázračných bylinách
Richard Lucas
Publikace předkládá čtenáři široký sortiment léků na rostlinné bázi, které lze připravit i podomácku..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Léky a drogy
Leslie Iversen
Nakl. Dokořán, 2006. Pevná vazba, rozměry: 12 x 19 cm, stran 143.
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Věstník československých lékařů 1888-1938 (ročník L, číslo 25-27) 1938 [lékařství, mj. O poslání a úkolech lékaře ve veřejném zdravotnictví, Sokolské zdravotnictví na sletové výstavě]
kolektiv autorů
1888 - 1938. Věstník čsl. lékařů, 1938 (ročník L.), číslo 25 - 27. Původní brož, 4°, průběžné stránk..
Obálka lehce zašpiněná, ve hřbetu nepatrně natržená. Dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Psychotronika - základní teoretická koncepce
Oldřich Válek
BEN - technická literatura, Praha 2002. Vydání první, stran 134. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Mistr Jan Jesenský [lékařství, Jan Jesenius]
Spolek pro chemickou a hutní výrobu, Praha 1941. Brožovaná, stran 50. Rozměry: 10 x 16 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sport a správná výživa
Petr Fořt
Ikar, Praha 2002. Pevná vazba, vydání první, stran 352, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021