LÉKAŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pěstujeme léčivé rostliny
Vladimír Heneberg
Nakl. DONA, České Budějovice 1992. Brožovaná, 103 stran, rozměr: 21 x 29 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná se skvrnkami, hřbet je v dolní části natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Zácpa - Dieta a rady lékaře
Pavel Kouhout, Jaroslava Pavlíčková
Maxdorf, 2005. Brožovaná, stran 70, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Being Born
Frances Bruce Strain
D.Appleton-Century Company, 1940.
Dobrý stav, nepatrně odřené desky.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Nádorová diagnostika pro lékaře v praxi (Onkologie, prevence, diagnostika, rekonvalescence)
Z.Dienstbier, E.Skala
Grada Publishing, Praha 1995.
Stav velmi dobrý(viz obr.)
60Kč
Bez daně: 60Kč
Týdeník Úspěch, ročník III., číslo 1-51/1931 (boj s alkoholem, prohibice, protialkoholové) - noviny, časopis
Josef Zoubek (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 27 x 37 cm. Každé číslo 4 strany.
Velmi dobrý stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Jak přežít léčení – Veselé čtení o bolestech
Radkin Honzák
Vydalo nakladatelství Vašut, Praha 2013. Vydání první, stran 136. Brožovaná. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Better Health Through Natural Healing: How to get well without drugs or surgery
Ross Trattler
Thorsons Publishing Group, 1987.
Dobrý stav, obálka odřená.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Detoxikační masáže medem ( Alternativní lékařství, masáž)
Günter Harnisch
Fontána, Olomouc 2002. Pevná vazba, stran 90. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Co nám chybí. Kovy, jiné prvky a vitamíny v lidském těle (zdraví, lékařství, potraviny)
Jiří Janča
Praha, Eminent 1991. Vydání první, stran 123. Původní brož, měkká vazba.
Obálka mírně ohnutá. Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zelená medicína [Kniha se zabývá způsoby, jak se získávají farmaka z rostlin]
Margaret B. Kreig
Orbis, Praha.1970 Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 16,5 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá a na hřbetu v horní části natržená.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Lidské tělo (rozkládací model lidského těla)
Schmidt
Sešit, rozměryy: 19,5 x 26,5 cm, stran 16 + rozkl. model.
Dobrý stav, desky jsou odřené a ušpiněné. Kižní blok je uvolněný z vazby. Stránky jsou lehce zažloutlé a něteré mírně ušpiněné.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Trápí vás ploténky? Příručka pro všechny, kdo mají bolesti v kříži (bolest zad)
Tom Laser
Pevná vazba, rozměry: 13,5 x 21 cm, stran 87.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná, odřená a v horní i dolní části natržená.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Krajiny mozgu. Úvod do poznatkov neurovedy o štruktúre, činnosti a schopnostiach mozgu (mozek, neurofyziologie)
Richard M. Restak
Vydal Slovenský spisovateľ, Bratislava 1998. Původní pevná vazba, rozměry: 13 x 17 cm, stran 124.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Co jíst, když... (kuchařka)
Jarmila Mandžuková
Vydalo nakladatelství Start, Benešov 2016. 143 stran, původní pevná vazba, rozměry: 15 x 22 cm, vydání druhé, dotisk 20.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Merriam-Webster´s Medical Dictionary
Merriam-Webster´s, Incorporated, USA 1995.
Stav dobrý, mírně zašpiněná obálka.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Medicína dávných civilizací - Léčiva, receptáře, chirurgické zákroky u vyspělých civilizací dávnověku, Egypt, Mezopotámie, Persie, Čína, Předkolumbijská Amerika, Antické Řecko a Řím.
Kurt Pollak
Vydal Orbis, edice Stopy - fakta - svědectví, Praha 1973. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 16 x 23 cm, stran 322.
Přebal po okrajích nepatrně natržený. Stav jinak pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021