LÉKAŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Biozahrada
Radomil Hradil
Sešit, rozměry: 21 x 15 cm, stran 39
Výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bojovníci se smrtí (vazba kůže - polokožená) HOL
Paul de Kruif
Polokožená vazba, rozměry: 15 x 22,5 cm, stran 312 s 8 přílohami. Zlacená horní ořízka.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Dějiny prostituce IV. Novověk, Francie II. (Mládí Ludvíka XV., Markýza de Pompadour, Ludvík XVI., Marie Antoinette, Casanova, Napoleon Bonaparte, Paříž)
Pierre Dufour
Uherské Hradiště, Frant. Radoušek 1905, s. 310.
V dobrém stavu, obálka je zašpiněná a lehce natržená, některé stránky jsou uvolněny z vazby.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Alcantara. Z díla MUDr. J.A. Winna (fejetony, humor, korespondence Voskovec-Werich)
J. A. Winn
Z díla MUDr. J. A. Winna. Praha, 1992. Pražská imaginace, sv. 203. Původní brož, 8°, 182 stran. Dobr..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ochrana společnosti před alkoholismem a jinými toxikomániemi (alkohol, alkoholismus)
Jaroslav Skála
Brožovaná. 164 stran, vyobrazení 4. Vydání první, rozměry: 15 x 20,5 cm
Stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Léčivé rostliny ze zahrady (příroda, bylinky, pěstování)
Václav Traxl
Vydalo nakladatelství Českého zahradkářského svazu KVĚT, 1992. Vydání první, stran 143. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Konec vzpomínání (1938-1945) [biografie, vzpomínky, 2. světová válka, protektorát, paměti, lékař, psychiatr]
Vladimír Vondráček
Praha, Avicenum 1988, s. 326
Velmi dobrý stav, obálka je lehce zašpiněná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zdravotní, fysikální a technické problémy ochrany proti hluku
Čs.vědecko-technická společnost, Praha 1961.
Dobrý stav, obálka zašpiněná.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Encyklopedie léčivých potravin (kuchařka)
G. D. Pamplona-Roger
Advent-Orion, Praha 2007. Původní vazba, 4°, 385 stran, množství vyobrazení.
Pěkný stav (viz foto)
99Kč
Bez daně: 99Kč
Mozek a jeho duše (zdraví, psychologie)
František Koukolík
nakl. Makropulos, Praha 1997. Vydání druhé, pevná vazba s obálkou, stran 271. Rozměry: 13,5 x 19,5 cm.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Léčení čaker pomocí energetické soustavy (čakry)
John R. Cross
Fontána, Olomouc 2009. Brožovaná, stran 215, rozměry: 18 x 24 cm.
Pěkný stav.
220Kč
Bez daně: 220Kč
...a Země se pohnula. Ženy a orgasmus (sexualita)
Mikaya Heart
Praha, Knižní klub - Euromedia group 2001, s. 328.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Biorytmy
Josef Berger
Brožovaná, 126 stran, vydání první, rozměry: 14 x 20 cm.
Dobrý stav, desky jsou lehce ušpiněné, v horní části desek je stopa po polepce.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Autorehabilitační sestava
kolektiv autorů
Ústřední výbor Svazu invalidů v ČSR, Praha 1988. Původní brož, 8°, 249 stran.
Hřbet mírně vyšisovaný, okraje pomačkané. Stav jinak pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Umělecké projevy choromyslných (ARS, Sbírka rozprav o umění)
Jean Vinchon
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14,5 x 20 cm, 83 stran + obr. příloha.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce odřené, hřbet je mírně natržený. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části. Uvnitř je stav velmi dobrý. Nesouvisející věnování
600Kč
Bez daně: 600Kč
Filozofie nemocí: uzdravování psychickými prostředky
Petr Novotný
Pevná vazba, druhé vyd., 332 stran. Rozměry: 15 x 21 cm.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021