LÉKAŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hypertenze (zdraví, medicína, klinická medicína)
Jiří Widimský a kol.
Praha, Triton 2002, s. 422.
Velmi dobrý stav (viz obr.)
99Kč
Bez daně: 99Kč
Jóga
André Van Lysebeth
Nakladatelství Olympia, Praha 1984. Původní brož, vydání třetí, 275 stran - včetně obr. materiálu, r..
Dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tělo dítěte
C. H. Stratz
Původní celoplátěná vazba, 213 stran, 187 vyobrazení a 2 bar. tabulky. Rozměry: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Nemoc a hřích (Od Asyrsko - bybylonských kultů k moderní psychoanalýze)
Pedro Laín Entralgo
Nakl. Vyšehrad, Praha, 1995. Edice Studium, sv. 2. Stran 136. Rozměry: 12,5 x 19,5 cm. Původní brož, vydání první. EAN: 9788070211281.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Klimakterická medicína ( medicína, lékařství)
T.Fait
Vydal Maxdorf, Praha 2006.
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hypertenze (zdraví, medicína, klinická medicína)
Jiří Widimský a kol.
V úvodní části knihy je popsána definice hypertenze, etiologie, epidemiologie a patogeneze hypertenz..
Původní pevná vazba, nepatrně odřená, v knize na několika místech zvýraznění zvýrazňovačem, Dobrý stav (viz obr.).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Psovi přítelem v nesnázích (pes, psi, nemoci, péče o psa)
Petr Skalka
Dona, České Budějovice 1997. Brožovaná, 133 stran, rozměry: 15 x 20 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Detoxikace těla a mysli
David Frej
Brožovaná, vydání první, stran 116, rozměry: 8,5 x 9,5 cm.
Rohy mírně odřeny, stránky lehce zkrabaceny od polití. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Karcinom žaludku
J.Šimša
Vydal Maxdorf, Praha 2006.
Stav výborný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Spirituální léčba. Jiná cesta ke zdraví (šamanismus, fyzioterapie, psychterapie)
Ute Moos
Vydala Euromedia Group - Knižní klub a Ikar. Praha 2001. Původní pevná vazba, vydání první, rozměr: ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Ohromující léčivá síla přírody [příroda]
Vlastimil Lapáček (red.)
Reader´s Digest 2014
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Proč stárneme. Proměny lidského těla
Steven N. Austad
Vydalo nakl. Mladá fronta, edice Kolumbus, sv. 149. Praha 1999. Rozměry: 14 x 21 cm, vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, 208 stran.
Velmi dobrý stav (viz obr.).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Pěstění krásy ženského těla
Bess M. Mensendiecková
Brožovaná, rozměry: 13 x 18 cm, 245 stran s 20 obr. v textu a 81 tabulkami
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, některé složky jsou uvolněné
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021