LÉKAŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakl. Euromedia, Praha 1999. Brožovaná, rozměry: 15 x 22 cm, vydání druhé, 225 stran.
Velmi dobrý stav, lehce přehnutá obálka.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 18 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce otřepená.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, stran 557, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka je přehnutá.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Dnes víme o diabetu víc, než stihneme uplatnit v praxi. Léčba přitom není náročná, pokud se u pacien..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Mladá fronta, Praha 1992. 1. vyd.
Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Portál, Praha 2011. Brožovaná, rozměry: 13 x 20cm. Stran 120.
Velmi dobrý stav, vyřazený knihovní exemplář, uvnitř knihy jsou razítka, na hřbetu nálepka. Spodní roh obálky je přehnutý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Sešit, strany 51-62,rozměry: 18,5 x 26,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je pomačkaná, sešit vodorovně přehnutý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Léčba hyperlipidémií. MAXDORF, Praha 1999. Druhé rozšířené vydání. Původní vazba, 8°, 226 stran.
..
stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Levné knihy, Praha 2009. Brožovaná, Rozměry: 15 x 21 cm, 165 stran.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, stran 264, vydání první, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Harper Collins Publishers, 1990.
Výborný stav, na zadních deskách nepatrná rýha.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nákladem menšinového týdenníku "Pařík", Praha, nedatováno. Původní brož, 8°, 88 stran. Volnější hřbe..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba, stran 107, rozměry: 19,5 x 26 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Euromedia Group, Praha 2005.
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Academia, Praha 1985.
Velmi dobrý stav, lehce odřený přebal (viz foto).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydalo nakladatelství Pragma, Praha 1998. Původní brož, rozměry: 14 x 20 cm, 169 stran.
Pěkný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk





![Takzvané zlo [Obsah: přírodní zákonitosti agrese; teorie agresivity živočišných druhů uvádí do souvislosti s chováním lidí] Takzvané zlo [Obsah: přírodní zákonitosti agrese; teorie agresivity živočišných druhů uvádí do souvislosti s chováním lidí]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/749995-takzvane-zlo-17562187321-1024x1024.jpg)








