LÉKAŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Trendy soudobé diabetologie - svazek II.
Jindra Perušičová (ed.)
Česká diabetologická společnost - Galén, Praha 1998. Původní pevná vazba, rozměr A5, 157 stran. Pěkn..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Paměti lékaře [lékař Bedřich Placák, kardiochirurg, vzpomínky]
Bedřich Placák
Nakl. Torst, Praha 1997. Původní pevná vazba s obálkou, 716 stran, vydání první, rozměr: 12 x 19,5 cm.
Desky po okrajích mírně odřené. Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Nemoci psů [pes, psi, péče o psa]
Zdeněk Sova
Vydalo Státní zemědělské nakladatelství v Praze 1987 ve sbírce Živočišná výroba, edice Chov, svazek 1. Vydání druhé, doplněné, 264 stran, 5 tabulek, 16 barevných a 146 černobílých obrázků. Původní bro
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Ischemické cévní mozkové příhody
R.Herzig
Vydal Maxdorf, Praha 2008.
Stav výborný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Hypertenze (zdraví, medicína, klinická medicína)
Jiří Widimský a kol.
Praha, Triton 2002, s. 422.
Velmi dobrý stav (viz obr.)
99Kč
Bez daně: 99Kč
Psychotronika 2 - nové teoretické přístupy
Oldřich Válek
BEN - technická literatura, Praha 2007. Vydání první, stran 160. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Láska a věda. Paměti
Ján Vilček
Prostor, Praha 2016. Brožovaná, stran 320, vydání první, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Doktor v domě
Richard Gordon
Vydalo nakladatelství XYZ, Praha, 2007. Původní pevná vazba s obálkou, 240 stran, rozměr: A5.
Na deskách a přebalu skvrna od polití. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Průduškové astma v dětském věku
P.Pohunek, T.Svobodová
Vydal Maxdorf, Praha 2007.
Stav výborný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Hypertenze (zdraví, medicína, klinická medicína)
Jiří Widimský a kol.
V úvodní části knihy je popsána definice hypertenze, etiologie, epidemiologie a patogeneze hypertenz..
Původní pevná vazba, nepatrně odřená, v knize na několika místech zvýraznění zvýrazňovačem, Dobrý stav (viz obr.).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Analytická psychologie. Její teorie a praxe
Carl Gustav Jung
Vydala Academia, Praha 1992. Brožovaná, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm, 208 stran.
Stav velmi dobrý.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Jak zvládnout bolest [úleva od bolesti]
Dorothy Foltz-Gray
Reader´s Digest 2012
Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Výléčení neuzdravených nemocných
Karel Juchelka
Brožovaná, rozměry: 17 x 23 cm, 49 stran.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Migréna
J.Mastík
Vydal Maxdorf, Praha 2007.
Stav výborný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Metoda Mojžíšové v praxi (Ludmila Mojžíšová)
O. Strusková, J. Novotná
Nakl. XYZ, Praha 2020. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 262.
Stav pěkný.
160Kč
Bez daně: 160Kč
 
Valentinská © 2021