LÉKAŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Verlag Bergmann 1921
Stav dobrý viz foto.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo Avicenum, Praha 1982. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 12 x 17 cm, 240 stran, první vydání.
Dobrý stav. Přebal zažloutlý, lehce ušpiněný a po okrajích otřepený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vyd. Alois Srdce, Praha 1937. Brožovaná s původní obálkou, stran 218, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce odřené, kniha mírně zkosená.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Portál, Praha 2002.
Velmi dobrý stav.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Brožovaná, 382 stran, rozměry: 15 x 23,5 cm.
Stav horší, přední obálka je zažloutlá, otřepená se ztrátou a utržená od hřbetu. Hřbet je potrhaný se ztrátou, zadní část obálky zcela chybí. Uvnitř j stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Dita, Praha 1996. Původní brož, měkká vazba, vydání první, 210 stran, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Perfekt, Bratislava 2003. Pevná vazba, vydání první, rozměry: 17,5 x 24 cm, 187 stran - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Knižní klub, Praha 2006.
Perfektní stav (viz foto).
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Sbírka názvů a značek zboží z oboru chemickotechnického, medicinálního, drogistického, materiálního,..
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 116
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, stran 135 - množství vyobrazení, rozměry: 19,5 x 25 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Galén, Praha 2007. Původní pevná vazba, 216 stran, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, stran 217, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nezbytné pro studujícího, zajímavé pro každého! Jos. R. Vilímek, Praha, nedatováno. Knižnice Za vzdě..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Granit, Praha 2008. Původní pevná vazba, 8°, 187 stran, osmé vydání.
Pěkný stav (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nakl. Portál, Praha, 2006. Brožovaná, 134 stran, rozměr: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zákazníci sk












![Úvod do studia lékařství (edice: Za vzděláním, sv. 134) [lékařské vědy] Úvod do studia lékařství (edice: Za vzděláním, sv. 134) [lékařské vědy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_249730_1-1024x1024.jpg)

