LÉKAŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praktická diabetologie
V. Bartoš, T. Pelikánová a kol.
Původní pevná vazba, 8°, 376 stran.
Stav dobrý, desky jsou lehce ušpiněné. Spodní roh vazby politý zřejmě od kávy.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Jóga prstů
Olga Krumlovská
Přední česká astroložka a autorka knih o józe, alternativní medicíně a lidovém léčitelství v knize s..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Esence ženství. Zdraví a plodnost ženy v klasických čínských textech
Elizabeth Rochat de la Vallé
Pragma, Praha 2005. Brožovaná, stran 125, rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Deset veselých lékařských ex libris, z nichž mnohá hledají svého majitele
Jaroslav Vodrážka
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 18 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Na ruce si nevidím
Olga Schindlerová
Vydal Okamžik - sdružení pro podporu nejen nevidomých, Praha 2007.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Mluvil jsem s duchy (okultismus, spiritismus; obálka František Ketzek)
Henry C. McComas
Autor byl profesor psychologie na universitě J.Hopkinse. Z anglického originálu přeložil Alois Macho..
 
45Kč
Bez daně: 45Kč
Léčení drahými kameny (drahé kameny)
Josef Pavel Kreperat
Vydalo nakladatelství Alba, Praha 1993. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 207 stran + obr. přílohy.
Pěkný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
O psychiatrii
Petr Styx
Computer Press, Brno 2003. Pevná vazba. Stran 178. Rozměry: 137 x 23 cm.
Stav velmi dobrý. Na hřbetu jsou nálepky, vyřazený knihovní exemplář, uvnitř knihy jsou razítka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Ohromující léčivá moc přírody
Reader´s Digest 2014
Stav velmi dobrý viz foto.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Deset veselých lékařských ex libris, z nichž mnohá hledají svého majitele
Jaroslav Vodrážka
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 18 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zvlněná a mírně otřepená.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Psychiatrie
J.Raboch, P.Zvolský a kol.
Nakl. Galén a Karolinum, Praha 2001.
Stav výborný.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Heřmánek ( léčivé byliny)
Kate Ferry - Swainson
Ottovo nakladatelství, divize Cesty, Praha 2002. Stran 80. Původní brož, měkká vazba.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Alzheimerova choroba. Průvodce pro blízké nemocných
Mathilde Regnault
Portál, Praha 2011. Brožovaná, rozměry: 13 x 20cm. Stran 120.
Velmi dobrý stav, vyřazený knihovní exemplář, uvnitř knihy jsou razítka, na hřbetu nálepka. Spodní roh obálky je přehnutý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Přemožitel neviditelných dravců (Ilustr. Zdeněk Burian)
Františel Gel
Vydalo SPN, Praha, 1968. Původní poloplátěná vazba s obálkou Z. Buriana, 355 stran.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Argus, ročník IX., číslo 1./1932. Revue populárně vědeckých článků ve stručném výtahu
Vladimír Vondrák (red.)
Sešit, stran 15,rozměry: 18,5 x 26,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce pomačkaná, sešit vodorovně přehnutý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
O stárnutí a prostředcích k omládnutí... (Lidové rozpravy lékařské)
Antonín Wiesner
Brožovaná s původní obálkou, stran 56, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je na okrajích lehce otřepená a mírně zažloutlá, stránky jsou lehce zažloutlé, nerozřezáno.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021