LÉKAŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Karotka - Léčivá síla z kořene (mrkev, zelenina, zdraví, recepty, kuchařka)
Sonja Carlsson
Vydalo nakladatelství Pragma, Praha 2003. Stran 94, brožovaná. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Únava (edice: Vědět víc) [psychologie, zdraví]
Jean Scherrer
Praha, Victoria Publishing 1995, s. 95.
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Ucelený přehled alternativních způsobů léčby rakoviny
Ron Falcone
OLDAG, Ostrava 1997. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Jak se rodí lék
F. Lexa, V. Lesný a kol.
Brožovaná, 79 stran s množstvím barevných ilustrací Václava Fialy, rozměry: 14 x 19 cm
Velmi dobrý stav , pouze knižní blok je uvolněný z obálky
70Kč
Bez daně: 70Kč
Cvičíme jógu (jóga)
A. Van Lysebeth
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 1988. Vydání první, stran 245. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Československé lázně
K.Přerovský
Státní zdravotnické nakl., Praha 1961.
Uvnitř dobrý stav, přebal potrhaný a mírně zašpiněný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Pružné tělo
S.Black
Knižní klub / Ikar, Praha 1997.
Uvnitř velmi dobrý stav, desky mírně odřené.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Masáž. Podrobný a názorný průvodce masážními technikami (Fyzioterapie, masáže, příručka)
Lucinda Lidellová a kol.
...masážními technikami. Knižní klub ve spolupráci s nakl. Svojtka a Vašut, Praha 1996. Původní pevn..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vitamin E
Andreas Papas
Pragma, Praha 2001. Brožovaná, stran 380, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Tell Me Where It Hurts (Řekni mi, kde to bolí)
Nick Trout
Brodway Books, 2008.
Uvnitř dobrý stav, odřená obálka, lehce opotřebeno používáním.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Výživa kojenců - Maminčina kuchařka (edice: Pro rodiče) (kojenci, mateřství)
M. Gregora, M. Paulová
Grada, Praha 2003. Původní pevná vazba, rozměry: 14 x 20 cm, stran 104, vydání první.
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Týdeník Úspěch, ročník II., číslo 1-2, 4-19 a 21-52/1930 (boj s alkoholem, prohibice, protialkoholové) - noviny, časopis
Josef Zoubek (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 27 x 37 cm. Každé číslo 4 strany.
Velmi dobrý stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Nejčastější psychické poruchy v klinické praxi
Robert M. Cohen
Vydalo nakladatelství Portál. Praha 2002. Původní brož, rozměry: 16 x 23 cm, 190 stran, vydání první.
Pěkný stav (viz foto).
390Kč
Bez daně: 390Kč
Imunitní trénink - Jak posílit obranyschopnost svého organismu
Hermann Geesing
Jak posílit obranyschopnost svého organismu. Nakladatelství S Aktuell a Sfinga, Bratislava a Ostrava..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Cvičíme pro zdraví a pohodu (zdraví, cvičení)
Ludmila Kubálková
Grada, Praha 1999. Pevná vazba, rozměry: 15 x 20 cm, stran 64, vydání první.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé okraje stránek.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021