LÉKAŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Velká neznámá aneb Jde o život - rakovina - Nový pohled na rakovinu - Příčiny - Prevence - Imunita
Vilém Palisa
Vydalo nakladatelství Eminent, Praha 1996. Stran 283. Původní pevná vazba. Rozměry: 13 x 21 cm.
Stav pěkný (viz obr.).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Astro-zdraví. Praktická kniha astrologické medicíny pro všechna znamení zvěrokruhu (esoterika, okultismus, astrologické lékařství)
Erich Bauer
Vydalo nakladatelství Pragma, Praha 1996. Praktická kniha astrologické medicíny pro všechna znamení ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sexuální chování v ČR - situace a trendy
Petr Weiss, Jaroslav Zvěřina
Portál, Praha2001. Vyd. první. Brožovaná, 160 stran. Rozměry: 13,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář, na hřbetu je nálepka
120Kč
Bez daně: 120Kč
Deset veselých lékařských ex libris, z nichž mnohá hledají svého majitele
Jaroslav Vodrážka
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 18 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Dětská nefrologie
Jan Janda
Nakl. Galen, 2006.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Nejčastější psychické poruchy v klinické praxi
Robert M. Cohen
Portál. Praha 2002. Původní brož, rozměry: 16 x 23 cm, 190 stran, vydání první. velmi dobrý stav (vi..
 
450Kč
Bez daně: 450Kč
Logopedie předškolního věku (pošk.)
Miloš Sovák
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, 224 stran, první vydání.
Stav dobrý. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář, uvnitř knihy jsou razítka. První strana je lepená, titulní list uvolněný. Na zadní obálce je nálepka, spodní roh obálky je s lejkou ztráto
80Kč
Bez daně: 80Kč
Deset veselých lékařských ex libris, z nichž mnohá hledají svého majitele
Jaroslav Vodrážka
Měkká vazba, rozměry: 17,5 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá a v horní části otřepená s mírnou ztrátou.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Psychologie
A. M. Marek OP
Brožovaná, stran 557, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka je přehnutá.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Těhotenství a porod
Magdalena Mikulandová
Průvodce české ženy od početí do šestinedělí. Computer Press, Brno 2004. Původní vazba; 23 x 17 cm; ..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Hypnóza není spánek
Jiří Zíka
Vydalo nakladatelství PhDr. Jiří Zíka, 1992. 1. vyd.
Na hřbetu nalepen štítek, uvnitř razítka předchozího majitele. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Jazyk latinský I.
Jan Kábrt
Brožovaná, stran 143, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, pouze obálka je lehce odřená, uvnitř jsou razítka školy.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Stálo za to žít
Zdeněk Diensbier
Radix, Praha 2001. Vydání první. Brožovaná, stran 156, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a v dolní části u hřbetu mírně natržená.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Programová léčba diabetu (Klinická medicína, diabetes, cukrovka)
Rudolf Chlup et al.
Dnes víme o diabetu víc, než stihneme uplatnit v praxi. Léčba přitom není náročná, pokud se u pacien..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Víc než léčba - Homeopatie
Jiří Čehovský
Nakl. Alternativa, Praha, 1994. Brožovaná, 182 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jak se dělá imunita
Blanka Říhová, Marek Šťastný
Vydalo nakladatelství CPress Praha 2021, brožovaná, stran 215. Rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021