LÉKAŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Bondy, Praha 2014. Pevná vazba, 163 stran, vydání první. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Původní celoplátěná nádherně zdobená vazba, rozměry: 15,5 x 23 cm, stran 58.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Ikar - Euromedia group 2002, s. 159.
Velmi dobrý stav
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
W.H.Freeman and Company, 1982.
Dobrý stav, obálka nepatrně odřená.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zabezpečení efektivní ošetřovatelské péče o vietnamskou a čínskou minoritu. Triton, Praha 2010. Půvo..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 23 cm, 152 stran.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydavatelo nakl. Eugenika, Bratislava 2002. Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, vydání první, 131 stran - včetně obr. materiálu.
Velmi dobrý stav. Zadní roh obálky je přehnutý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha 2004
Stav velmi dobrý viz foto.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydáno vlastním nákladem periodické sb. ARTEMIS za spolupráce redaktorovy, 20. léta 20.st.
Stav: ..
V dobrém stavu, stránky jsou zažloutlé.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba, rozměry: 11 x 18 cm. Stran 423 + rozkládací příloha.
Stav dobrý. Desky a hřbet jsou odřené, příloha natržená. Stránky lehce zažloutlé.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Grada Publishing, Psyché, Praha 2004. Pevná vazba, stran 292, vydání druhé aktualizované, rozměry: 1..
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydalo nakladatelství EMINENT, Praha 21995. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 287 stran s ilustracemi.
Velmi dobrý stav
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Skvosty lázní (Lázně, Česko, architektura, fotografie, mj. i Mariánské Lázně, Teplice, Karlovy Vary)
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2005. Vydání první, stran 208. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav perfektní.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brno, Computer Press 2009, s. 96
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Mladá fronta, Praha 1992. 1. vyd.
Dobrý stav.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Brána 2001. Pevná vazba, první vydání, stran 160, rozměry: 13,5 x 20,5 cm
Pěkný stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zákazníci sk













![Takzvané zlo [Obsah: přírodní zákonitosti agrese; teorie agresivity živočišných druhů uvádí do souvislosti s chováním lidí] Takzvané zlo [Obsah: přírodní zákonitosti agrese; teorie agresivity živočišných druhů uvádí do souvislosti s chováním lidí]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_447709_1-1024x1024.jpg)
