LÉKAŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pohyb jako součást léčby dialyzovaných a transplantovaných pacientů (transplantovaní pacienti, pohybová terapie)
L.Svoboda, A.Mahrová - podpis!
Vydalo nakl. Triron, Praha/Kroměříž 2009.
Výborný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Domácí hudební lékárnička (kniha + CD)
Christoph Rueger
Ikar, 2003. Pevná vazba, rozměry: 14 x 20,5 cm, 328 stran, obsahuje CD.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Speciální veterinární chirurgie
František Jurný, Emanuel Král
Původní pevná vazba, rozměry: 18 x 24,5 cm, stran 755, fotografie v textu. Vydání první.
Velmi dobrý stav lehce odřené desky. Na titulním listu je razítko.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Mužský hormon (edice: Knihy osudů a práce, sv. 36) (fyziologie, andrologie)
Paul de Kruif
Vydal: Orbis, Praha 1947
Velmi slušný stav, mírně zašlý přebal
50Kč
Bez daně: 50Kč
Než přijde lékař, část I. (Lidové rozpravy lékařské)
Rubeška, Ostčil, Šamberger, Saska
Brožovaná s původní obálkou, stran 28, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná a otřepená, nerozřezáno.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Z denníku lékařova (beletrie, lékařství, deník)
Ferd. Karafiát
Nakl. J.F.Buček, Prostějov, 1923. Vydání 3.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Tělo a duše. Druhá strana nemoci
Albert Kreinheder
Emitos (Nakladatelství Tomáše Janečka) Brno 2008. Brožovaná, stran 97, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kožní nádory. Prevence a včasná diagnostika
Ivana Krajsová, Jan Bauer
Jessenius 1994, Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5cm, stran 64 - včetně vyobrazení.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Herbainfo. Bylinářský průvodce (bylinky, léčivé rostliny)
Filip Jenč a kolektiv
Vydalo: nakl. u Jakuba, Pelhřimov 1996
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Léčivé rostliny II. - Sbírané léčivé rostliny a jejich použití
Štěpán Neubauer, Karel Klimeš, Ludmila Černá
Svépomoc, 1986. Brožovaná, stran 189, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Cvičíme s děťátkem. Masáže, hry, gymnastika a plavání pro kojence v 1. roce života (kojenci, cvičení)
Gabriela Zeissová
Ikar, Praha 1996. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 25 cm, 110 stran - včetně obr., příloha (kalendář cvičení) - chybí!
Velmi dobrý stav.
45Kč
Bez daně: 45Kč
Zdravě a úspěšně až do přirozené stovky
Walter M. Bortz II.
Nakladatelství Alternativa, Praha 1995. Původní brožovaná, 257 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Jóga, dech a meditace. Ztracen a nalezen v Indii (tělesné cvičení, duchovní cvičení, Indie)
Václav Krejčík
Vydalo: nakl. Grada Publishing, Praha 2015
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Why So Slow? The Advancement of Women (Povýšení žen)
V.Valian
The MIT Press, 1999.
Dobrý stav, lehce odřená obálka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Třetí pohlaví?
Antonín Brzek, Jaroslav Pondělíčková-Mašlová
Scient Medica, Praha 1992. 1. vyd.
Dobrý stav, přední strana obálky má ohnutý roh.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021