LÉKAŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Svépomoc, 1984. Brožovaná, stran 153, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. J.F.Buček, Prostějov, 1923. Vydání 3.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakladatelství Alternativa, Praha 1995. Původní brožovaná, 257 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo: nakl. Grada Publishing, Praha 2015
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
New York 1976.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný. Bývalý knihovnický exemplář.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Votobia, 1994. Původní brožovaná, 211 stran, rozměry: 15 x 21 cm. Vydání třetí.
Stav dobrý, obálka lehce ušpiněná.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Jos. Hork, Praha 1942.
Slušný stav. poškozená obálka, částečně uvolněná od vazby.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Poznání, Olomouc 2004. Původní brožovaná, 172 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Svojtka a Co, 2006. Brožovaná, stran 142 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 20 cm.
Stav výborný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 2000. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 327 stran.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo: nakl. Bílý slon, 1991
Velmi slušný stav, mírně zašlá
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Brožovaná, vydání první, stran 83, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Mladá fronta, edice Kolumbus, sv. 150. Praha 1999. Vydání první, stran 328, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, přebal v horní části nepatrně ušpiněný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Carpio, 2006. Brožovaná, stran 196. Rozměry: 13,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Bratislava, Plejády 2017, s. 137.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Grada – Avicenum, Praha 1993.
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zákazníci sk







![Drogy a organické suroviny. Technické zbožíznalství látek rostlinných a živočišných (edice: Hokrovy technické a dílenské příručky) [chemie, léčivé rostliny] Drogy a organické suroviny. Technické zbožíznalství látek rostlinných a živočišných (edice: Hokrovy technické a dílenské příručky) [chemie, léčivé rostliny]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2021-03-04-13-17-50-01-1024x1024.jpg)


![Lékařem divokých zvířat [zvěrolékař] Lékařem divokých zvířat [zvěrolékař]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/707167-lekarem-divokych-zvirat-z-17049781791-1024x1024.jpg)





