LÉKAŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Fontána, 1997. Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, 240 stran.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Grada Publishing 2001, s. 315.
Výborný stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Pragma, Praha 2003.
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydal Úřad Městské části Praha 8, odbor kultury ve spol. s Asociací nositelů legionářských tradic, P..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Celokožená dobová vazba, rozměry: 12,5 x 21 cm, stran 498. Chybí jedna poslední strana. Předposlední list textu je vytržený a vložený (je přítomen). Chybí 23 obrazových příloh. Přítomny jsou pouze 2 p
Stav horší, desky a hřbet jsou odřené, otřepené a potrhané. Knižní blok je v přední části uvolněný z desek, místy jsou skvrnky.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm. Stran 114.
Výborný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
EcoHouse, Praha 2001. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 268.
Stav velmi dobrý, nepatrně ušpiněná obálka.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydal: Ivo Železný, 1996
Dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství EMINENT, Praha (c)1995. Původní pevná vazba, 8°, 287 stran s ilustracemi.
Pěkný stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Rádce o věcech lékařských ve zdraví i v nemoci. B. Kočí, Praha 1910. Poloplátěná převazba se zlacení..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Gemini, Bratislava 1992. Česky. Vydání II. Původní pevná vazba s přebalem, rozměr: 28 x 23 cm, 336 stran. Bohatý obrazový materiál.
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Ikar, Praha 2000. Pevná vazba, vydání první, stran 215, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Státní zdravotnické nakladatelství 1962, s. 79.
V dobrém stavu
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Eminent, Praha 1997. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 216 stran, vydání první.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Pragma, Praha 2008. Brožovaná, 147 stran, rozměr: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Eminent, Praha 1992, původní brož, 143s.
Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zákazníci sk




![Kniha o babském umění s tabulkama vysvětlená [porodnictví 1778] k naučení - Anatomie, chirurgie, a babení. Od mimořádního veřejného učitele ranhojiče Raffaele Jana Steidele Kniha o babském umění s tabulkama vysvětlená [porodnictví 1778] k naučení - Anatomie, chirurgie, a babení. Od mimořádního veřejného učitele ranhojiče Raffaele Jana Steidele](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/760317-kniha-o-babskem-umeni-s-t-17695253521-1024x1024.jpg)





![Lidské tělo [průvodce po strukturách a funkcích lidského organismu, anatomie pro děti; člověk] Lidské tělo [průvodce po strukturách a funkcích lidského organismu, anatomie pro děti; člověk]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/730139-lidske-telo-pruvodce-po-s-17320471271-1024x1024.jpg)


