LÉKAŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hranice, Fabula 2005, s. 235.
Velmi dobrý stav, na předsádce je napsáno věnování pův. majitele.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakl. Eugenika, Bratislava 2001. Vydání druhé. Stran 279. Rozměry: 13 x 20 cm. Původní brož.
Mírně očteno. Stav dobrý (viz obr.).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Knižní klub, Praha 1995
Dobrý stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Pragma, Praha 2018í. Stran 227. Brožovaná. Rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
SPN, Praha 1964. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 21 x 30 cm, 274 stran - bohatý obrazový materiál.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je lehce odřená, mírně otřepená se stopou po nálepce. Vyřazený knihovní exemplář.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha, Nakladatelství B. Kočí 1906, s. 476+19.
Velmi dobrý stav, některé stránky jsou podtrhané pastelkou.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo nakl. Mustang, Plzeň 1996. Vydání první, stran 147. Původní brož. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. družstvo Máje, 1948. Poloplátěná vazba, stran 275, rozměry: 17,5 x 25 cm.
Dobrý stav, desky jsou odřené se skvrnkami. Knižní blok je uvolněný z vazby - jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Vydala: Fontána, 2005
Velmi dobrý stav, jako nová
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba se zlacením, rozměry: 16 x 23 cm, 222 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Vydala AKV - ambulance klinické výživy, Bratislava 2009. Stran 190. Původní brož. Rozměry: 22 x 21 cm.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celoplátěná převazba , rozměry: 14,5 x 18 cm, stran 74
Velmi dobrý stav
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydala: Grada,2008
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakl. DONA, České Budějovice 2005. Stran 165, brož, rozměry: 15 x 23 cm.
Stav velmi dobrý (viz foto).
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydal Knižní klub, Praha 1995. Původní pevná vazba, rozměry: 13 x 20 cm, vydání první, 160 stran.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal: Perfekt a.s., 2004
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk



![Uzdrav sám sebe [psychokybernetika, psycho kybernetika] Uzdrav sám sebe [psychokybernetika, psycho kybernetika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_447910_1-1024x1024.jpg)











![Uzdrav sám sebe [psychokybernetika, psycho kybernetika] Uzdrav sám sebe [psychokybernetika, psycho kybernetika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/699785-uzdrav-sam-sebe-psychokyb-16966253551-1024x1024.jpg)
