LÉKAŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo Vydavatelství a nakl. Víkend 1991. Původní brož, rozměy: 13 x 20 cm, 126 stran - včetně obr. materiálu.
Dobrý stav, lehce ušpiněné (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakladatelství J. A. M. Praha 1991. Brožovaná, stran 333, vydání první, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydala: Fontána, Olomouc 2001
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 22, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná a otřepená, knižní blok je rozlomený, některé složky uvolněné.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
J. Otto, Praha, 1907.
Dobrý stav, desky lehce odřené (viz foto). Stránky zažloutlé.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vyšehrad, Praha 2011. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm. Stran 64, vydání druhé
Velmi dobrý stav - spodní roh obálky je přehnutý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Galén, 1995. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 19 cm, stran 351.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Správa nemocnice za součinnosti nynějších i bývalých spolupracovníků, Semily 1937, s. 59.
Velmi slušný stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydalo Aviceum, Praha 1992. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 351 stran - včetně obr. materiálu,..
Dobrý stav, lehce odřený přebal.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Spolek českých bibliofilů v Praze, 1996. Sestavil V. Tesař, ilustroval Jiří Kolář. Doslov Fr. Dvořák, typografie Martin Dyrynk.
Dobrý stav, nepatrně ohnuté rohy.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Knižní klub, Praha 1994. 1. vyd.
Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala: Grada Publishing, Praha 1995
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, 145 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je mírně ušpiněná. Hřbet je v dolní čássti natržený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Ikar, Praha 1996. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 25 cm, 110 stran - včetně obr., příloha (kalendář cvičení) - chybí!
Velmi dobrý stav.
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Vydal: nákl. vlastním, Semily 1936
Velmi slušný stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Scient Medica, Praha 1992. 1. vyd.
Dobrý stav, přední strana obálky má ohnutý roh.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk











![Vyšší škola hypnózy [hypnóza] Vyšší škola hypnózy [hypnóza]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/739367-vyssi-skola-hypnozy-hypno-17422441011-1024x1024.jpg)




