LÉKAŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skrytí vládci
Philipp Vandenberg
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2011. Vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, 268 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Léčba Acne vulgaris
kolektiv autorů
Maxdorf, Praha 2001.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky (viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Stručná diagnostika a therapie venerických nemocí (lékařství, pohlavní nemoc)
Zdenko Plzeňský, M. V. Chudáček
Jaroslav Tožička, Praha 1932. Tožičkova sbírka lékařských příruček, svazek 4. II. opravené vydání. P..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Hypnosa v lékařství
I.Horvai
Státní zdrav. nakl., Praha 1959.
Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Se Schweitzerem v Africe [Lambaréné - Albert Schweitzer]
Edgar Berman
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1999. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 317 stran, první vydání.
Pěkný stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Doktor v domě
Richard Gordon
Vydalo nakladatelství XYZ, Praha, 2007. Původní pevná vazba s obálkou, 240 stran, rozměr: A5.
Na deskách a přebalu skvrna od polití. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Transplantace ledvin od nebijících dárců
kolektiv autorů
Vydal Maxdorf, Praha 2008.
Stav výborný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Klinické studie v kardiologii
J. Špinar a kol.
Nakl. Grada, Praha, 2001. Původní pevná vazba, nepatrně odřená, 488 stran. Velmi dobrý stav (viz obr..
 
250Kč
Bez daně: 250Kč
Základy životní moudrosti I. a II. (2 svazky)
MUDr. Jan Šimsa
Brožované, rozměry: 13 x 18 c, stran 159 a 213
Stav horší, obálka I. dílu je odřená a pomačkaná se ztrátou. Zadní část obálky II. dílu zcela chybí. Hřbety jsou mírně otrhané, na první straně je v každém díle vystřižený obdélník cca 6 x 3 cm. Uvnit
199Kč
Bez daně: 199Kč
Medicína dávných civilizací - Léčiva, receptáře, chirurgické zákroky u vyspělých civilizací dávnověku, Egypt, Mezopotámie, Persie, Čína, Předkolumbijská Amerika, Antické Řecko a Řím.
Kurt Pollak
Vydal Orbis, edice Stopy - fakta - svědectví, Praha 1973. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 16 x 23 cm, stran 322.
Přebal po okrajích nepatrně natržený. Stav jinak pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Rostliny v domácí lékárně (edice: Materia medica, sv. 1) [léčivé byliny, zdraví]
Eva Hoffmannová, František S. Jebavý
Knihkupectví U Podléšky, Božkov 1991. 4. vyd.
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Transplantace ledvin od nebijících dárců
kolektiv autorů
Vydal Maxdorf, Praha 2008.
Stav výborný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Přehledy věd přírodních. Tělověda. Zoologie. Botanika (edice: Sborník příruček pro učitelstvo a studentstvo) [přírodopis]
Jan Kranich
Přehledy věd přírodních, díl I., část 1.: Tělověda. Zoologie. Botanika. IV. přepracované a opravené ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Obecná psychiatrie
Zdeněk Mysliveček
Celoplátěná vazba - kniha je zabalena do průhledného obalu, rozměry: 18 x 24,5 cm, stran 224
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Historie hiporehabilitace a ČHS (Česká hiporehabilitační společnost) [terapie za pomoci koní, koně]
Lantelme-Faisan, Věra
Vydalo nakl. Baron, Hostivice 2021, formát čtvercový (23 cm), pevná laminovaná vazba, 192 stran. ..
Dobrý stav, natržený hřbet.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Křížovka života - Moudrost orientální medicíny a dnešek (orientální medicína)
Josef Jonáš
Moudrost orientální medicíny a dnešek. Vydalo nakl. Dialog, Praha 1991. Původní brož, 268 stran, roz..
Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021