LÉKAŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Avicenum 1982, s. 240.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Manus, 2001. Brožovaná, stran 111, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Knižní klub, Praha 1995
Dobrý stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 18 x 24,5 cm. Stran 407
Velmi dobrý stav. Lehce ušpiněná obálka, podpis pův. majitele
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
LNL, Praha 2014. Původní pevná vazba s obálkou, 239stran. Rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Bez daně: 290Kč
Praha, SZN 1972, s. 353
V dobrém stavu, obálka je potrhaná
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
C Press, 2009. Brožovaná, stran 112 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 c 22,5 cm.
Stav velmi dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydalo nakl. Mustang, Plzeň 1996. Vydání první, stran 147. Původní brož. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Orbis, Praha 1936. Převazba, rozměry: 14,5 x 21,5 cm, stran 318.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1996. Vydání první, 416 stran, rozměry: 15 x 21 cm. Původní pevná vazba s přebalem.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydalo: nakl. Pragma 2000
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Penguin Books, 1972.
Dobrý stav, obálka lehce odřená a zašpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydala AKV - ambulance klinické výživy, Bratislava 2009. Stran 190. Původní brož. Rozměry: 22 x 21 cm.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala: Grada,2008
Velmi slušný stav, mírně ošoupané desky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Verlag Hans Huber Bern und Stuttgart, 1965.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakl. DONA, České Budějovice 2005. Stran 165, brož, rozměry: 15 x 23 cm.
Stav velmi dobrý (viz foto).
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Zákazníci sk



![Uzdrav sám sebe [psychokybernetika, psycho kybernetika] Uzdrav sám sebe [psychokybernetika, psycho kybernetika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_447910_1-1024x1024.jpg)


![Zvěrolékařský rádce pro chovatele drobného zvířectva (edice: Živočišná výroba) [příroda, zvířata, veterina, kočka, pes, papoušek] Zvěrolékařský rádce pro chovatele drobného zvířectva (edice: Živočišná výroba) [příroda, zvířata, veterina, kočka, pes, papoušek]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2018-09-07-12-24-03-01-1024x1024.jpg)









