DETEKTIVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Baronet, Praha 2005. Vydání první, stran 469. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Olympia, Praha 2011. Brožovaná, stran 314. Rozměry: 13 x 20 cm.
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Mladá fronta, Praha 2013. Pevná vazba, rozměry: 14 x 21 cm, 249 stran.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal: Profil, Ostrava 1969
Velmi slušný stav, mírně zašlá.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Pan Books, 1960.
Velmi slušný stav, obálka zašpiněná a odřená, stránky zažloutlé.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 18 cm, 211 stran.
Stav dobrý, hřbet je zkosený, obálka i hřbet mírně odřené, obálka je utržená od vazby, jinak je uvnitř stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakl. BB/art v edici Class sv. 116. Praha 2007. Původní pevná vazba s přebalem, 322 stran, vydání první, rozměry: 15 × 21 cm. EAN: 9788073811594.
Stav pěkný (viz foto).
220Kč
Bez daně: 220Kč
Bez daně: 220Kč
Vydalo nakl. Knižní klub v Praze 1997. Přeložila Eva Marxová. Vydání první, stran 443. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, okraje obálky jsou vyšisované.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Moderna, Praha 1922. Stran 158. Původní celoplátěná vazba.
Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Dauphin, Praha - Podlesí 2005. Stran 241. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 2010. Vydání první, stran 360. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Moravská Bastei MOBA, Brno 2015. Vydání první, stran 374. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2018. Vydání první, stran 336. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 2009. Vydání první, stran 308. Původní pevná vazba s přebalem.
Přebal po okrajích nepatrně odřený. Stav jinak pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Riopress, Praha 2003. Vydání první, stran 235. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství JOTA, Brno 2006. Vydání první, stran 304. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 929 až 944 z 1380 (87 stránek)
Zákazníci sk
















