DETEKTIVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Izdatelstvo Literatury, Moskva 1956.
Stav uvnitř dobrý, obálka lehce zašpiněná a mírně natržená ve hřbetu.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Detektiv Jack Caffery umí nahnat hrůzu i nejprotřelejším kriminálníkům, ale tentokrát už od začátku ..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Převazba - původní obálka je vevázána, rozměry: 13 x 18 cm. Stran 289 a 305.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené, na hřbetu je stopa po nálepce, hřbet je lehce zkosený. Uvnitř je stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydalo Lidové nakladatelství, Praha 1970. Vydání první, stran 212. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 12,5 x 19,5 cm.
Přebal odřený a po okrajích natržený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Moba, Brno 2011. Pevná vazba s obálkou, stran 223, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Dobrovský, Praha 2022. Edice Vendeta. Stran 376. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Původní celoplátěná vazba, 320 stran, rozměr: 14 x 19 cm.
Stav dobrý, lehce ušpiněné desky a hřbet, hřbet je mírně zkosený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal Fr. Borový, Praha 1940. Stran 195. Původní brož, měkká vazba.
Desky odřeny a zašpiněny, skvrny od polití, vazba uvolněna, volné stránky. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Bantam books 1990, s. 151.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Beta-Dobrovský, Praha 2013. Vydání první, stran 204. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2013. Vydání první, stran 480. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Jiří Buchal - BB/art, Praha 2011. Vydání první, stran 251. Původní pevná vazba s přebalem.
Přebal mírně natržený. Stav jinak pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Knižnice milostných románů - Proudy, svazek 7. Stran 174, nedatováno. Pevná vazba.
Hřbet desek rozlepený, desky mírně odřeny a zašpiněny. Stav dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Vydala Euromedia Group - v edici Kalibr, Praha 2022. Vydání první, stran 296. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 2009. Vydání první, stran 184. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Moravská Bastei MOBA, Brno 2018. Vydání druhé, v nakladatelství MOBA první, stran 327. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 929 až 944 z 1380 (87 stránek)
Zákazníci sk
















