DETEKTIVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Odeon, Praha 1982. Druhé vydání, stran 148. Původní brož, měkká vazba.
Na stránkách skvrny od polití. Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 188, rozměry: 11,5 x 18 cm.
Stav dobrý, hřbet je lehce odřený, jedna strana je uvolněná z vazby.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Host, Brno 2006. Vydání první. Stran 178, rozměr: A5. Původní pevná vazba s přebalem.
Pěkný stav (viz obr.)
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Odeon, Praha 1976. Světová četba, svazek 472. Měkká vazba s přebalem, 273 stran, první vydání, rozměr: 11,5 x 16,5.
Stav velmi dobrý, odřená obálka.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydala Euromedia Group v edici Brána, Praha 2019. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, vydání první, 238 stran.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Knižní klub, Praha 1994. Původní pevná vazba, 167 stran, rozměr: 12 x 20,5 cm.
Pěkný stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 205, rozměry: 11,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní brož, 8°, 302 stran.
Volný hřbet, knižní blok částečně vylepen z obálky. Dobrý stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakl. Ametyst, Praha 2003. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, vydání druhé, 135 stran.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba, rozměry: 13 x 18 cm. Stran 253.
Stav velmi dobrý, lehce zkosený hřbet. Strana 16 a poslední 4 strany jsou uvolněné z obálky - nechybí. Mírně zažloutlé stránky.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Slovart, Bratislava 2013. Pevná vazba s obálkou, stran 173, rozměry: 14 x 22 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 192, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi dobrý. Stránky jsou mírně zažloutlé.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Beta 2014. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 374
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Karel Voleský, Praha 1936. Stran 240. Celoplátěná vazba. Rozměry: 13 x 18 cm.
Stav dobrý (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakl. Ametyst, Praha 2000. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, vydání první, 139 stran.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Brána, Praha 2008. Stran 176, vydání první. Původní pevná vazba. Rozměry: 13 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 369 až 384 z 1380 (87 stránek)
Zákazníci sk






![Sloni mají paměť [Agatha Christie - detektivka - Hercule Poirot] Sloni mají paměť [Agatha Christie - detektivka - Hercule Poirot]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/675465-sloni-maji-pamet-16661194331-1024x1024.jpg)









