DETEKTIVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Klasický detektivní román s překvapivým rozuzlením opět předvádí brilantní detektivní práci Perry Ma..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala Metafora, Praha 2003. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 511 stran, první vydání.
Desky po okrajích mírně odřeny. Stav jinak pěkný (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přeložil Jiří Janda. Nakl. Odeon, Praha, 1997. Původní pevná vazba s přebalem, 250 stran, první vydání - dotisk, rozměr: A5.
Pěkný stav (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství XYZ ve společnosti Albatros Media, Praha 2014. Stran 369. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal Oddych, Český Těšín, 1996. Stran 158. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Moba, Brno 2013. 1. vyd.
Rozměr 13x20 cm.
Výborný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Nakl. Motto, Praha 2000. Vydání první. Původní pevná vazba, 231 stran, rozměr: A5.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Galery Press, 1988.
Velmi dobrý stav, mírně zašpiněný přebal.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Vydal Oddych, Český Těšín, 1997. Stran 174. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Knižní klub, Praha 2008. Původní pevná vazba, 224 stran, vydání druhé, rozměry: 13 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Anag, 2019. Pevná vazba, stran 272, rozměry: 14,5 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo nakladatelství XYZ - Albatros Media, Praha 2017. Vydání první, stran 570. Původní pevná vazba.
Desky po okrajích a ve hřbetě odřené. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2000. Původní pevná vazba, 240 stran, rozměry: 13 x 21 cm, vydání první.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Dell Publishing, 1961.
Velmi slušný stav, zašpiněná a odřená obálka, vazba uvolněná, stránky zažloutlé. Opotřebeno.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Arrow Books, 2004.
Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakladatelství RioPress, Praha 2002. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 185 stran, vydání první.
Stav pěkný (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 305 až 320 z 1380 (87 stránek)
Zákazníci sk













![Proč nepožádali Evanse? [Agatha Christie] Proč nepožádali Evanse? [Agatha Christie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/663495-proc-nepozadali-evanse-16539401181-1024x1024.jpg)


