DETEKTIVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Domino, Ostrava 2000. Vydání první. Stran 472.
stav velmi dobrý (viz foto). Rozměry: 12 x 19 cm.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2006. Původní pevná vazba, 232 stran, vydání třetí, v tomto překladu druhé, rozměry: 13 x 21 cm.
Pěkný stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakl. Ivo Železný, Praha 2001. Spisy Josefa Škvoreckého, sv. 6. Původní pevná vazba s přebalem, 129 stran, rozměr: 12,5 x 20,5 cm.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Psychedelický fenomen v osobní výpovědi duchovního učitele a zakladatele farmy. Vydalo nakladatelstv..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Soudce Ti kvůli povodni uvízne v malém městečku. Přijme pozvání svérázné rodiny, která žije v přepyc..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Ikar, Praha 2005. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 21 cm, 416 stran.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Penguin Books, 2000.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Vydalo nakl. Ametyst, Praha 2000. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, vydání první, 198 stran.
Pěkný stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakl. Ikar a Knižní klub, Praha 2001. Původní pevná vazba, 224 stran, rozměry: 13 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1970. Vydání první. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem. rozměry: 14 x 21 cm, 190 stran.
Přebal mírně odřený. Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 1993. První vydání. Původní brož, měkká vazba, 274 stran, rozměr: 13 × 20 cm.
Pěkný stav(viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Klasický detektivní román s překvapivým rozuzlením opět předvádí brilantní detektivní práci Perry Ma..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala Metafora, Praha 2003. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 511 stran, první vydání.
Desky po okrajích mírně odřeny. Stav jinak pěkný (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přeložil Jiří Janda. Nakl. Odeon, Praha, 1997. Původní pevná vazba s přebalem, 250 stran, první vydání - dotisk, rozměr: A5.
Pěkný stav (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství XYZ ve společnosti Albatros Media, Praha 2014. Stran 369. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal Oddych, Český Těšín, 1996. Stran 158. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zobrazeny položky 433 až 448 z 1380 (87 stránek)
Zákazníci sk










![Předčasný pohřeb a jiné povídky [Edgar Allan Poe; Rukopis nalezený v láhvi, Démon zvrácenosti, Zrádné srdce, Černý kocour] Předčasný pohřeb a jiné povídky [Edgar Allan Poe; Rukopis nalezený v láhvi, Démon zvrácenosti, Zrádné srdce, Černý kocour]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/717530-predcasny-pohreb-a-jine-p-17168385501-1024x1024.jpg)





