DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Krajinou mrtvých mužů [série Případy dr. Watsona]
Robert Ryan
Vydalo: nakl. Plus, Praha 2015. Pevná vazba s obálkou, stran 453, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav výborný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
The Incredulity of Father Brown
G.K.Chesterton
Penguin Books, 1966.
Stav uvnitř dobrý, odřená obálka. Stránky mírně zažloutlé.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Tělo v jezeře (série: Vraždy v Cherringhamu)
Matthew J. Costello, Neil Richards
Alpress 2023. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, stran 137
Stav pěkný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vraždy s monogramem [Hercule Poirot, pokračovatelka díla Agathy Christie]
Sophie Hannah
Vydal Knižní klub, Praha 2014. Stran 344, vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřený přebal (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Případ couvajícího mezka / Odvážnému štěstí přeje  (detektivka, detektivní román) - série: Lam & Coolová
E. S. Gardner (A. A. Fair)
SAGA, 2000. Původní pevná vazba, rozměr: 14 x 21 cm, 305 stran.
Stav pěkný
180Kč
Bez daně: 180Kč
Případ pobouřených pozůstalých (Návraty Perryho Masona)
Erle Stanley Gardner
Vydala Mladá fronta, Praha 2010. Vydání první, stran 192. Původní pevná vazba. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav výborný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Jeden mrtvý navíc: Případ bratra Cadfaela
Ellis Petersová
Vydala Mladá fronta, Praha 1993. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 214 stran, první vydání.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Poslední cesta sira Johna
Freeman Wills Crofts
Celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 14 x 19 cm, 340 stran.
Stav dobrý, kniha je nepatrně zkosená, hřbet je lehce odřený . Část původní obálky je vlepena před titulní list. Stránky jsou lehce zažloutlé.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Jáchymovští démoni (série: Letopisy královské komory)
Vlastimil Vondruška
Moba, 2016. Pevná vazba, rozměry: 12,5 x 20,5 cm, stran 223
Pěkný stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Smrt neznamená konec
Otto Penzler (ed.)
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 2005. Původní brož, rozměry: 12 x 19 cm, 380 stran.
Dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Exmanželka
John Lutz
Nakl. Domino, Ostrava 2007. Původní pevná vazba s přebalem, 261 stran, první vydání, rozměry: 14 x 21 cm. EAN: 9788073033736.
Desky po okrajích mírně odřeny. Dobrý stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Mr Standfast
John Buchan
Penguin Books, 1997.
Dobrý stav, lehce odřený hřbet. Vazba zkosená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jistá oběť (román, detektivka)
John Sandford
Clara Rinkerová byla v šestnácti letech znásilněna a útočníka chladnokrevně zabila. Tím sklouzla na ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Muži, kteří nenávidí ženy (Milénium 1)
Stieg Larsson
Vydalo nakladatelství HOST, Brno 2008. Přeložila Azita Haidarová. První vydání, stran 536. Původní pevná vazba s přebalem.
Desky po okrajích a ve hřbetě odřeny. Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Případ sametových drápků a Zamilované tety
Erle Stanley Gardner
Vydal Český literární klub, Praha 1992. Stran 368. Původní pevná vazba, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav pěkný (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Hlavy
David Osborn
Vydalo nakladatelství Ikar, Praha 1998. Vydání první, stran 150. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021