CESTOPISY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Italské listy (obálka vevázána - Josef Čapek)
Karel Čapek
Převazba - pův. obálka je vevázána, rozměry: 12 x 19 cm, vydání druhé, 66 stran.
Stav pěkný.
400Kč
Bez daně: 400Kč
V zemi zlaté želvy. Cestopis z Vietnamu (Vietnam, Asie)
György Csapó
Praha, Politické nakladatelství 1964, s. 159.
Velmi slušný stav, na spodní straně hřbetu natržený přebal.
140Kč
Bez daně: 140Kč
100 nejkrásnějších náměstí světa
Rebo Production, 2004. První vydání. Původní pevná vazba s obalem, 208 stran, rozměr: 25 x 33 cm.
Přebal ve hřbetě nepatrně natržený. Velmi pěkný stav (viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Profesor v Antarktidě
Pavel Prošek; Jaroslav Čuřík
Akropolis, 2009. Edice Osobnost. Původní vazba s přebalem; 16,5 × 23,5 cm; 184 stran + obr. přílohy.
Perfektní stav, zcela nová kniha.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Čína císaře Šen-cunga (Každodenní život středověké Číny) (edice: Obrazy ze života doby, 3) (Čína, středověk, politika, kulturní dějiny)
V. Hrdličková, Z. Hrdlička
Vydalo nakladatelství Mladá fronta, Praha 1992. Vydání první. Původní brož, 272 stran textu a 16 stran barevné přílohy, rozměr: 21 x 29 cm.
Pěkný stav (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Jeskyně a propasti v Československu
Bohumil Kučera, Jaroslav Hromas, František Skřivánek
Praha : Academia, 1981.
Uvnitř dobrý stav, přebal natržený a odřený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Národní parky světa
A.S.Ildos, G.G.Bardelli
Slovart, 2002. Původní pevná vazba s přebalem, 239 stran, bohatý obrazový materiál, křídový papír, 36x25 cm. Vydání I. Editor Petr Hajný.
Pěkný stav (viz foto).
360Kč
Bez daně: 360Kč
Objevení Ameriky
Vladimír Hulpach
Pevná vazba, rozměry: 25,5 x 21 cm, stran 10 - plasticky vystupující papírové obrázky.
Stav dobrý, hřbet je v horní části lehce natržený, uvnitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Boone's Lick (román)
Larry McMurtry
Scribner Paperback Fiction, 2000.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Paní Chrysanthema
Loti, Pierre
Stránky nerozřezány, vazba ve hřbetě mírně uvolněna, obálka po okrajích otřepena. Stav dobrý.
 
100Kč
Bez daně: 100Kč
Za sedmi divy světa [Sedm divů antického světa, antické Řecko, mj. i egyptské pyramidy, visuté zahrady Semiramidiny, Artemidin chrám v Efesu, Rhodský kolos aj.]
Vojtěch Zamarovský
Vydal: Albatros, Praha 1972. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 20,5 x 25,5 cm, 252 stran
Stav velmi dobrý, pouze přebal je odřený a v horní části natržený. Na přídeští je nalepeno ex libris.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Co jsem viděl v Egyptě (Egypt)
Roger Vailland
Melantrich, Praha 1953. Stran 76. Brožovaná, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Šílící Čína (edice: Knihovna Duha) (román)
Albert Londres
Vydalo Ústřední Legio-nakladatelství, Praha 1927. Knihovna světové beletrie Duha, sv. 7. Stran 139, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi slušný, desky a hřbet lehce odřené, hřbet potrhaný a lepený (viz foto), uvolněná vazba - stránky nechybí, stránky zažloutlé.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Jeruzalém a Svatá země (Společník cestovatele, průvodce 2001)
Jan Brokl (red.)
Ikar, Praha 2001. Měkká vazba, rozměry: 13 x 22 cm. Stran 304 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021