CESTOPISY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal: Kruh, 1980
Stav: dobrý
Petr Rybář
..
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Vlastním nákladem, 2016. Brožovaná, vydání první, 198 stran, rozměry: 16 x 19 cm.
Stav pěkný.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Vydal Československý spisovatel, Praha 1968 v edici Život kolem nás.Typografie Oldřich Hlavsa. Původ..
Pěkný stav.
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Izmaël, 1929. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 93
Stav dobrý, obálka je zažloutlá, hřbet v horní části natržený, v dolní s lehkou ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze stránky jsou zažloutlé a některé uvolněné
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 12,5 x 20,5 cm, stran 238
Stav velmi dobrý
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
České Budějovice 2000. Pevná vazba s obálkou, stran 178 - včetně vyobrazení, rozměry: 16,5 x 25 cm.
Velmi dobrý stav, v levé dolní části je lehce protržená obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Mladá fronta 1982, s. 269.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Academia, Praha 2015.
Velmi dobrý stav, křídový papír.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
... v polárních krajinách. Nakladatelská brož. Praha, Státní nakladatelství, 1934, 93 S., menší-8° ,..
Obálka na hranách mírně potrhána, přední strana vlivem otvírání lehce nalomena. Přesto velmi pěkný stav.
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Vydal: Československý spisovatel, Praha 1980
Dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo SNDK, Praha 1958. Původní pevná vazba, 193 stran s ilustracemi, čtvrté vydání. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Praha, Mladá fronta 1966, s. 350.
V dobrém stavu, obálka je potrhaná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Svojtka&Co., 2005.
Výborný stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vzpomínky na tři horká odpoledne. Nakl. A. Neubert, Praha, 1931. Celokožená vazba se zlacením a s ob..
Velmi dobrý stav (viz foto).
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Československý ústav zahraniční, Praha 1936. Brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, stran 111 + obr. příloha
Stav velmi dobrý. Celostránkové věnování a podpis autora
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
J. Hockeová, Praha, 1938. Brožovaná, rozměry: 15 x 21,5 cm, 161 stran.
Velmi dobrý stav, lehce odřená a mírně ušpiněná obálka
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk



![Putování bez fraku (edice: Život kolem nás) [cestopis, Japonsko, Indie, Belgie] Putování bez fraku (edice: Život kolem nás) [cestopis, Japonsko, Indie, Belgie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_138556_1-1024x1024.jpg)



![Můj otec a duby (edice Máj, sv. 387) [autobiografie, cestopis, Afrika, Severní a Jižní Amerika] Můj otec a duby (edice Máj, sv. 387) [autobiografie, cestopis, Afrika, Severní a Jižní Amerika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/29.4.2013- 010-1024x1024.jpg)


![Cestopisy II.Obrázky z Holandska, Cesta na sever (edice: Spisy Karla Čapka, 5. sv.) [Nizozemsko, Holandsko, Norsko, Švédsko] Cestopisy II.Obrázky z Holandska, Cesta na sever (edice: Spisy Karla Čapka, 5. sv.) [Nizozemsko, Holandsko, Norsko, Švédsko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2021-01-28-13-28-01-01-1024x1024.jpg)



