CESTOPISY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Můj život se lvy (edice: Máj, sv. 242) [biografie, cestopis, přírodní vědy, Afrika)
George Adamson
Praha, Mladá fronta 1975, s. 234.
Velmi dobrý stav, obálka je mírně zašpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Turistický obzor III. a IV. ročník/1926 a 1927, měsíčník
Eduard Procházka
Brno 1926-27.
Dobrý stav, odřené desky.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Karma Cola - Výprodej tajemného Orientu
Gíta Mehta
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 1999. Vydání první, stran 154. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Medzi zemou a nebom  (horolezectví, text slovensky)
Gaston Rébuffat, Pierre Tairraz
Obzor, Bratislava 1965. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 19 x 24 cm, stran 192 + 8 bar. příloh.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně otřepená
299Kč
Bez daně: 299Kč
Končiare bez bohov (horolezectví, text slovensky, obálka Zdeněk Burian)
Fritz Rudolph
Šport, Bratislava 1961. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 290.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a otřepená.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Mississippi (edice: Cesty) [román, cestopis, řeka Mississippi, USA]
Ben Lucien Burman
Praha, Orbis 1975, s. 295.
Slušný stav, poškozená obálka, potrhaná po okrajích, zejm. na horní části hřbetu.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Andělé pustiny (Jack Kerouac), cestopis)
Jack Kerouac
Nakl. Votobia, Olomouc, 1995. Původní pevná vazba s obálkou, 329 stran, rozměr: 16 x 23,5 cm.
Přebal mírně zašpiněný. Stav jinak pěkný (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Děti severských šamanů (cestopis, Laponsko, Norsko)
Nelly Rasmussenová
Autorka nás zavádí do odledlých končin na severu Evropy. Dlouhé měsíce žila v oblasti nejsevernějšíc..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Třicet let na zlatém severu
Jan Welzl
Celoplátěná vazba - obálka chybí, 282 stran + mapka, rozměry: 12,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněné desky a hřbet.
299Kč
Bez daně: 299Kč
MIPAM - Lama s paterou moudrostí - [Tibet - cestopis]
Alexandra David-Néel a Láma Yongden
Praha, Odeon 1990, s. 309.
V dobrém stavu, obálka je lehce zašpiněná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Toulavá kamera 2 [televizní průvodce po Čechách, Moravě a Slezsku, mj. Schwarzenberský kanál, Pernštejn, Želetice, Slavonice, Házmburk, Milešovka, Příkazy, jeskyně Javoříčko, jeskyně Sloup ad.]
M. Podhorský, I. Toušlová, J. Maršál
Pevná vazba, stran 251 - včetně vyobrazení, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
V Indii jen tak (Indie, cestopis, fotografie)
Václav Fiala
Kovalam, Praha, nedatováno. Původní vazba s přebalem, 8°, 193 stran. Dobrý stav (viz foto)! ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Autostopem kolem světa 2. část : Ázije, Austrálije, Oceányje
Jiří Svoboda
Brožovaná, druhé vydání, 197 stran. Rozměry: 14,5 x 20,5 cm
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Československé lázně
K.Přerovský
Státní zdravotnické nakl., Praha 1961.
Uvnitř dobrý stav, přebal potrhaný a mírně zašpiněný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
 
Valentinská © 2021