CESTOPISY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Toulání po Brdech (Brdy, Brdská vrchovina, vyprávění)
Jan Čáka
Vydalo Středočeské nakladatelství a knihkupectví, Praha 1986. 336 stran, druhé upravené vydání. Celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, rozměry: 13 x 20 cm.
Dobrý stav, přebal, zničený a podlepený izolepou
80Kč
Bez daně: 80Kč
Řehůřek z Okoře v Americe. Dobrodružství českého hocha v cizině (dobrodružství, cestopis)
Josef Masopust
Dobrodružství českého hocha v cizině. Román pro mládež. Praha, E. Weinfurter, nedatováno. Původní ce..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Z amerických pralesů a jiné povídky
Václav Kraus
Poloplátěná vazba, rozměry: 13 x 17,5 cm, stran 32, 32, 32, 32, 16 a 30
Stav dobrý, desky jsou výrazně odřené, hřbet lepený. Uvnitř je stav velm idobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Vyhlídka s pyramid (cestopis, Egypt, ilustrace Adolf Hoffmeister)
Adolf Hoffmeister
Praha, Československý spisovatel 1957, s. 265.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Po Česku II. [neznámé příběhy, vyprávění o místech, kniha vydaná k televiznímu pořadu - turistický průvodce po zajímavých místech České republiky]
Václav Žmolík
Vydal Rasioservis, Praha 2015. Pevná vazba, vydání první, stran 144, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Cambridge - Praha. Feuilletony z Anglie. Epigramy z Prahy. Karikatury od Adolfa Hoffmeistera (edice: Kruh četby zábavné a vzdělávací, sv. 16) (beletrie; ilustrace Adolf Hoffmeister)
Adolf Hoffmeister
Feuilletony z Anglie. Epigramy z Prahy. Karikatury. Kruh četby zábavné a vzdělávací, sv. 16. Obálka ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Matička Praha vypravuje - Putování starou Prahou (pověsti)
Jan Wenig
Poloplátěná vazba - bez přebalu, rozměry: 22 x 26,5 cm, 167 stran, ilustrace a fotografie.
Velmi dobrý stav. Adresa se jménem pův. majitele. Na předním přídeští je hnědá skvrna.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Indonésie, jak ji pozná málokdo
Veronika Škvárová
Knižní klub, Praha 2010. Pevná vazba s obálkou. Stran 208 - včetně vyobrazení, rozměry: 13.5 x 23.5 cm.
Stav výborný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
S Fidelem Castrem napříč Kubou (Fidel Castro, Kuba, kubánská revoluce)
Josef Holler
Vydala: Mladá fronta, Praha 1961
Velmi slušný stav, otřepené okraje přebalu, přebal potrhaný
50Kč
Bez daně: 50Kč
V severní Indii (Indie - Kašmír, Himálaj, Dillí aj.)
Pavla Jazairiová
Vydal Radioservis, Praha 2004. Původní pevná vazba, 275 stran - včetně obr. materiálu, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm.
Pěkný stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Huascarán. Život v údolí krásy a hrozby (cestopis, horolezectví, Peru, Andy)
Lubomír Vejražka a Jiří Hladík
Nové Město nad Metují, agentura FOX, s. 189.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Putování vinařským krajem
Vladislav Dudák
Nakl. Práh, Praha 2011. Pevná vazba, rozměry: 14 x 21,5 cm,247 stran - včetně vyobrazení, vydání první.
Pěkný stav.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Očima kondora - letecký portrét Latinské Ameriky [Jižní Amerika - letecké fotografie, Brazílie, Argentina, Chile, Peru, Venezuela, Bolívie, Kolumbie]
Robert B.Haas
Fotografická kniha zve čtenáře na palubu soukromého letadla k rozhovoru s proslulým fotografem, aby ..
 
250Kč
Bez daně: 250Kč
Od Islandu po Madeiru (podpis Dagmar Vaněčková)
Dagmar Vaněčková (podpis)
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 127 stran. Vydání první
Stav výborný, autorské věnování s podpisem
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vějíř a meč. Kapitoly z dějin japonské kultury (Japonsko)
L. Boháčková, V. Winkelhöferová
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1987. Stopy, fakta, svědectví. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr: 16 x 23 cm, vydání první, 392 stran a 32 stran obr. příloh.
Stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
 
Valentinská © 2021