CESTOPISY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Faster, They're Gaining
Peter Biddlecemobe
Abacus Book, 2002.
Dobrý stav, obálka nepatrně odřená.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Obrazový atlas. Poutní a svatá místa. Světová náboženství a jejich poutní místa (architektura, mj. Egypt, Babylon, Olymp, Athény, Knossos, Řím, Jeruzalém, Mekka, Medina)
F.Bedürftig
Knižní klub, Praha 2011. Původní pevná vazba, 304 stran, bohatý obrazový materiál, rozměr: 30 × 23 cm.
Velmi pěkný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Velké dobrodružství. Cesta po Zambezi (Afrika)
Emil Holub
Celoplátěná vazba, rozměry: 18,5 x 24,5 cm, 335 stran.
Stav velmi dobrý, na přídeští je nalepeno ex libris.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Výlet do Španěl
Karel Čapek
Vydal Český spisovatel, Praha 1995. Osvětlený obr. autorovými. Typo O. Hlavsa. Původní brož, měkká vazba, rozměry: 12 x 19 cm, 120 stran, vydání v ČS třetí.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Cesta do Tibetu (Živá díla minulosti, sv. 79)
Ippolito Desideri
Vydal Odeon v edici Živá díla minulosti (sv. 79), Praha, 1976. Původní celoplátěná vazba, originální papírový přebal. 461 stran.
Přebal mírně odřený a zašpiněný. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Ostrovy živých draků (Indonésie, cestopis, mj. Jakarta, Bali)
Blanka Jehlíková
Vydalo vyd. Akcent, Třebíč 2006. Původní pevná vazba s přebalem, 171 stran, rozměry: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Tunisko (Společník cestovatele - průvodce)
Pawel Pasternak
Měkká vazba, rozměry: 13 x 22 cm, 352 stran, množství vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Aku-aku. Tajemství Velikonočního ostrova [Velikonoční ostrov - Thor Heyerdahl]
Thor Heyerdahl
Nakl. Mladá fronta, Praha 1960. Edice Globus, sv. 38. Pevná vazba, vydání druhé. Stran 262, rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené. Uvnitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Španělsko (průvodce)
Brožovaná, rozměry: 10,5 x 15 cm, stran 191 - bohatý obrazový materiál.
Výborný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Jan Halaška. Na cestě = on the road (fotografie, mj. Itálie, Švédsko, USA, Japonsko, Německo, Brazílie; podpis Jan Halaška)
D. Mrázková (text)
Praha, Gallery, 2007. Pevná vazba s původní obálkou. 137 stran, příčný formát 30x25 cm, s celou řadou barevných fotografií z cest. ; text anglicky a česky.
Stav velmi pěkný(viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Cestopisy I - Italské listy, Anglické listy, Výlet do Španěl (Karel Čapek - Spisy Karla Čapka, sv. 4.)
Karel Čapek
Vydal Československý spisovatel, Praha 1980. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 13 x 19,5 cm, 296 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je v horní části lehce natržená. Na přídeští je nalepeno ex libris.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Secrets of the Seashore (Tajemství pobřeží)
Reader's Digest Association, 1990.
Velmi dobrý stav, zadní desky mírně naražené.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Daleké cesty I. a II. (2 svazky) (cestopis, zeměpis, mj. Egypt, Korsika, Tichomoří, Spojené státy, Grónsko)
B. Z. Nekovařík (překlad)
Nákladem Knihovny Walden, Praha 1925 a 1926. Brožované, stran 236 a 202 včetně obr. příloh + rozkl. mapa. Rozměry: 17 x 24 cm.
Dobrý stav, desky a hřbety lehce odřené a mírně otřepené, uvolněné složky. Lehce očtené.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Na cestě po České republice 2.
Jan Cézar
Jota, Brno 2011. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 17 x 23,5 cm. Stran 238.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jak si užít cestování
Jana Jůzlová
Knižní klub v edici Universum, Praha 2016. Pevná vazba, stran 174, vydání první, rozměry: 13 x 17 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Vídeň. Turistický průvodce (Rakousko, historie, doprava, ubytování, jídlo a pití)
J. Bousfield, R. Humphreys
Jota, Brno 2006. Edice Livingstone, sv. 72. Původní brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, 198 stran.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021