CESTOPISY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Opilý prales (příroda, cestopis, Jižní Amerika)
Gerald Durrell
Praha, BB art 1999, s. 218.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Gulliverovy cesty. Do země trpaslíků a do země obrů (dobrodružství, Jonathan Swift)
K. Hermann, vypravuje
Do země trpaslíků a do země obrů. Vydalo nakladatelství Vojtěch Šeba v Praze, nedatováno. Stran 134 ..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
K palmovému háji. Z cesty do severní Afriky (Tunisko, Alžírsko)
Jos. Zd. Raušar
Brožovaná, stran 61, rozměry: 21 x 25,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná a v horním rohu se ztrátou, spodní roh obálky a několik stránek má ohnutý spodní roh. Hřbet je mírně odřený a v horní i dolní části natržený. Uvnitř je stav velmi
99Kč
Bez daně: 99Kč
Na dvoře krále Jahji (Jemen)
Sandro Volta
Orbis, Praha 1943. Poloplátěná vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 98.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kalifornie (USA, San Francisco, Las Vegas, průvodce, cestování)
Heinz Vestner
Praha, GeoCenter International 1994, s. 256.
Dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pouště
Marco Ferrari (text)
Nakl. Cesty, Praha 1996.
Stav velmi dobrý, přebal nepatrně odřený.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Holidays for Vittie. Putování po Evropě aneb Angličtina s láskou
Werner Landsburgh
Putování po Evropě aneb Angličtina s láskou. NLN, Praha 1998. Původní brož, 8°, 243 stran. Pěkný sta..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Jediný svět
Pavla Jazairiová
Radioservis 2013. Brožovaná s obálkou, rozměry: 15,5 x 20,5 cm, stran 236
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Do světa po velkých řekách: Labe, Vltava, Odra [lodě, vory]
B. Švarc, L. Vanner, K. Zídek
Nakladatelství dopravy a spojů, Praha 1984. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm, 248 stran, 95 obr.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zápisník hladového muže. Za nejlepší gastronomií a zážitky po celém světě (gastronomie, turistika)
Vladimír Mertlík
Vydala: Euromedia Group - Ikar, Praha 2011
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Ulice Git-le-coeur [obálka Jindřich Štyrský]
Vítězslav Nezval, obálka J. Štyrský
Poetické eseje V. Nezvala. Kniha vznikla po autorově pobytu v Paříži, kde se v roce 1935 účastnil Me..
 
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Cesta kolem světa, díl I.
Josef Kořenský
J. Otto, Praha, nedatováno. Pevná vazba se zlacením. Stran 351 s 385 vyobrazeními v textu a 32 přílohami. Rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřené a mírně ušpiněné desky a hřbet.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Z Prahy všemi směry I.
Ivana Mudrová
Lidové noviny, Praha 2013. Pevná vazba s přebalem, stran 263, rozměry: 12 x 17,5 cm.
Desky po okrajích mírně odřeny. Stav dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Povídky z dálek, moří a cest (edice: Cesty) [povídky; ilustrace Oldřich Kulhánek]
Ivan Burian
Vydalo: nakl. Panorama Praha 1983
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
SMUTNÉ TROPY [vyprávění o životě indiánských kmenů Jižní Ameriky od s francouzského etnologa a filozofa, zakladatele strukturální antropologie]
Clévi Strauss
Vydal: Odeon, Praha 1966 Stav: dobrý Clévi Strauss Cestopisné vyprávění o životě indiánskýc..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021