CESTOPISY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní pevné vazby, rozměry: 18 x 25 cm, stran 509 a 490 - včetně vyobrazení
Velmi dobrý stav
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Dany Travel, 2012. Pevná vazba, rozměry: 22 x 30 cm, stran 159 - včetně vyobrazení.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Celoplátěná vazba - původní obálka je vevázaná, 128 stran + příloha, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav pěkný, obálka je vevázaná.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vyd. Artia, Praha 1968, 174 starn, první vydání, A4. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal po okrajích nepatrně otřepený. Stav jinak pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Nakl. Fr.Borový, Praha 1926.
Dobrý stav, lehce zašpiněné desky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Gasset, Praha 2012. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, 381 stran.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo: Trango v roce 1998
Dobrý stav, na první straně neautorské věnování
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakl. J. Otto, Praha, 1900.
Dobrý stav, desky odřené a mírně zašpiněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
...Obrázky z katolických missií a ze života ve Východní Indii. OPolpl. vazba, Dědictví Svatojánské, ..
Slušný stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Šolc a Šimáček, Praha 1932. Sborník ilustrovaných cestopisů, kniha IX. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 567 se 140 snímky
Stav velmi dobrý.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Pevná vazba, rozměry: 14,5 x 22 cm, 178 stran s mapkou.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Vydalo nakl. Panorama, Praha 1983. Původní celoplátěná vazba s přebalem, vydání první, rozměry: 17 x 23 cm, 352 stran textu s 23 ilustracemi.
Dobrý stav (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Bratislava, Šport 1965, s. 60.
Velmi slušný stav, na spodní straně natržený hřbet.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 502 s 99 tabulemi obr. příloh podle vlastních snímků autorových, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav slušný, obálka je odřená a otřepená, hřbet je potrhaný se ztrátou. Knižní blok je rozlámaný na části.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Dobová poloplátěná převazba se zlaceným hřbetem, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, 205 stran, 4 strany obrazové přílohy - ocelorytiny.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Titulní list a několik dalších stran lehce zhnědlé, jeden dvojlist lepený (nezasahuje text). Horní roh desek je lehce prohnutý
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 20 cm, 198 stran.
Stav velmi dobrý, lehce odřená a mírně otřepená obálka, některé složky jsou uvolněné
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk









![Ozveny z ciest (Ozvěny z cest) [Slovensko, Tatry, příroda, fotografie, mj. od Vilém Heckel, Milan Borovička] Ozveny z ciest (Ozvěny z cest) [Slovensko, Tatry, příroda, fotografie, mj. od Vilém Heckel, Milan Borovička]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ad/623791-ozveny-z-ciest-ozveny-z-c-17175829951-1024x1024.jpg)


