CESTOPISY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Panorama 1985, s. 292.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Převazba, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, na hřbetu nálepka, která zasahuje i do desek. Vyřazený knihovní exemplář - na titulních listech jsou razítka. První titul je podtržený a vybarvený fixou. Na prvn
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Výlet s Bohy na kánoi. BB/art, Praha 2002
Velmi dobrý stav (viz foto)!
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
MOBA, 2018. Pevná vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 211
Výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celoplátěná vazba - obálka chybí, 282 stran + mapka, rozměry: 12,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněné desky a hřbet.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha, Orbis 1977, s. 211.
Dobrý stav. mírně natržený přebal na horní straně.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1991. Edice cesty. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 17 x 24 cm, 128 stran textu, 32 stran bar. a 16 stran čb. přílohy.
Dobrý stav, přebal lehce odřený (viz foto).
79Kč
Bez daně: 79Kč
Bez daně: 79Kč
Původní celoplátěná vazba, menší 4°, 223 stran, čb. obrázky v textu.
Desky lehce odřené, mírně volnější vazba. Dobrý stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Pragma, Praha 1997. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 255 stran.
Pěkný stav, kniha je v průhledném obalu, podpis autora
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Panorama 1981, s. 155.
Velmi slušný stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Xlibris Corporation, 2011.
Dobrý stav, nepatrně odřená obálka.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Nakl. Svojtka, Praha 2004. 576 stran. Původní pevná vazba. Vydání I. Velmi bohatý obrazový materiál. Rozměr 31x23 cm.
Velmi pěkný stav(viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
273 stran, doprovázených 100 tónovaných kreseb Hokusaiových a osmi barevnými Harunobuovými a Hokusaivými. Celokožená vazba, rozměry: 16,5 x 23 cm.
Stav pěkný.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Vydal Radioservis, Praha 2003. Autoři fotografií Jiří Hůla a Pavla Jazairiová. Vydání první, stran 301. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Nakladatel V. Petr, Praha 1934. Původní brož, rozměry: 16 x 24 cm, 246 stran.
Velmi slušný stav, desky a hřbet lehce ušpiněné, mírně odřené a nepatrně otřepené (viz foto)! Hřbet v dolní části natržený. Knižní blok rozlomen na tři části. Stránky lehce zažloutlé. Uvolněn vazba -
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 18,5 x 24,5 cm, 335 stran.
Stav velmi dobrý, na přídeští je nalepeno ex libris.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk

![Starověká Indie - Dušan Zbavitel [Z obsahu: kulturní dějiny, náboženství, literatura, hinduismus, buddhismus, cestopis, historie, Asie] Starověká Indie - Dušan Zbavitel [Z obsahu: kulturní dějiny, náboženství, literatura, hinduismus, buddhismus, cestopis, historie, Asie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2021-07-07-10-57-19-01-1024x1024.jpg)




![Zeleným rájem (edice: Cesty) [cestopis, Guayana, Jižní Amerika, příroda, prales] Zeleným rájem (edice: Cesty) [cestopis, Guayana, Jižní Amerika, příroda, prales]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2021-09-07-09-25-24-01-1024x1024.jpg)
![Návrat do Tibetu [Tibet, cestopis, je to pokračování románu Sedm let v Tibet po 30 letech] Návrat do Tibetu [Tibet, cestopis, je to pokračování románu Sedm let v Tibet po 30 letech]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/587706-navrat-do-tibetu-16101238491-1024x1024.jpg)
![Josefa Kořenského Cesty po světě - Plavba do Nového světa - Amerika [severní, USA Spojené státy Americké a Kanada - cestopis] Josefa Kořenského Cesty po světě - Plavba do Nového světa - Amerika [severní, USA Spojené státy Americké a Kanada - cestopis]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/454351-cesty-po-svete-amerika-14498418271-1024x1024.jpg)

![Studna pro Mandon (edice: Cesty) [cestopis, Irák, Irán, Asie] Studna pro Mandon (edice: Cesty) [cestopis, Irák, Irán, Asie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2021-09-07-09-26-02-01-1024x1024.jpg)




