CESTOPISY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Naše vojsko 1958
Velmi dobrý stav, bez obálky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Hochberger, 1988.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Grafická úprava a frontispice Václav Fiala. Kapitola z románu Jiřího Muchy "Spálená setba". Melantri..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo: nakl. Jan Vašut, Praha 2016. Vydání první, stran 213. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Köln 2007
Stav dobrý viz foto.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, nakl. Road 1992, s. 205.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 2007. Vydání první. Z anglického originálu. Stran 251 + obr. příloha. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Výpravy za hranice lidských možností. Brána a Knižní klub, Praha 2002. Původní vazba, 8°, 310 stran...
stav velmi pěkný, pouze mírně zašpiněná ořízka
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Poloplátěná vazba - obálka chybí, 296 stran, rozměry: 15 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je mírně zkosený
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Praha, Evropský literární klub 1937, s. 201.
Velmi dobrý stav, bez obálky
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
ASOCIACE POLIO, Praha 1993. Původní brož, 8°, 136 stran. S podpisem autora. Velmi dobrý stav (viz fo..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná - sešitá sponkami, rozměry: 13 x 20,5 cm, stran 141 + volně ložená mapa
Stav dobrý, obálka chybí, titulní list je protržený. Uvnitř je stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Jota, Brno 2004. Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, stran 732.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydal: Svět sovětů, Praha 1939
Velmi slušný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
A. Storch syn, Praha 1911. Původní nakladatelská vazba s ilustrací na přední desce, 4°, 349 stran, 3..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Česká televize 2017, s. 253.
Výborný stav. Jako nová.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Zákazníci sk




![The Grand Tour [průvodce] The Grand Tour [průvodce]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/kn/699384-the-grand-tour-pruvodce-16964142061-1024x1024.jpg)
![Objevitelé, dobyvatelé, osadníci. 500 let Ameriky [Obsahuje: objevování a dobývání, Amerika Jižní i Severní, Indiáni] Objevitelé, dobyvatelé, osadníci. 500 let Ameriky [Obsahuje: objevování a dobývání, Amerika Jižní i Severní, Indiáni]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/22.3.2018-37-1024x1024.jpg)
![Na palubě Resolution - Příběh druhé objevné námořní výpravy kapitána Cooka [James Cook, objevitel, mořeplavec, Tichomoří, Austráile] Na palubě Resolution - Příběh druhé objevné námořní výpravy kapitána Cooka [James Cook, objevitel, mořeplavec, Tichomoří, Austráile]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/570361-na-palube-resolution-15839288921-1024x1024.jpg)







![Amerika. Kulturní obrázky - Severní Amerika [USA, Kanada, Spojené státy americké] Amerika. Kulturní obrázky - Severní Amerika [USA, Kanada, Spojené státy americké]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_368104_1-1024x1024.jpg)
![Objektiv objevuje svět (Edice ČT) [cestopis, Kambodža, Mexiko, Madagaskar, Írán, Sýrie, Rusko] Objektiv objevuje svět (Edice ČT) [cestopis, Kambodža, Mexiko, Madagaskar, Írán, Sýrie, Rusko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-05-07-08-40-07-01-1024x1024.jpg)