CESTOPISY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Záhady tří pólů
J.J.Duffack
Nakl. Naše vojsko, Praha 1997. Vydání 1. Původní pevná vazba, 232 stran, rozměry: 15 × 21,5 cm.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Hlas domova (edice: Knihovna Pokroku, sv. 160) [historie, cestopis, mj. České stopy v oblastech bílých pouští, V nejmenším díle světa, Z krajů nekonečných lesů až po Panamskou šíji)
Jan Týml
Vydal Pokrok, Praha 1940. Knihovna Pokroku, sv. 160. Původní brož, lehce odřeno, uvolněný hřbet, 80 ..
Dobrý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
V Indii (Indie, reportáž, fotografie; podpis Pavla Jazairiová)
Pavla Jazairiová
Vydal: Radioservis a.s., Český rozhlas, Praha 2003
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Napříč Habeší do divokého Sumalska (Etiopie)
P. Kopecký
Nákladem vlastním, nedatováno. Převazba - část pův. obálky je nalepená na desky, rozměry: 12,5 x 18 cm, stran 191 s 9 ilustracemi a mapkou
Velmi dobrý stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Paláce víry: fascinující sakrální stavby z celého (kostely, katedrály)
kolektiv autorů
Pevná vazba. Rozměry: 24 x 30 cm, stran 394 - množství vyobrazení.
Stav pěkný.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Ze švédské samoty do USA (edice Olymp, sv. 1) [biografie, USA)
Gunder Hägg
Praha, Jaromír Velát 1945, s. 171.
V dobrém stavu, obálka je zašpiněná a mírně potrhaná, některé stránky jsou uvolněny z knižního bloku.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Mezi Labem a Orlicí [východní Čechy - kraj Hradec Králové - historický a hospodářský vývoj, stavební i umělecké památky, přírodní bohatství Královéhradeckého kraje ]
Stanislav Dvořák
Krajské vedení Národního souručenství v Hradci Králové, 1941.
Stav velmi slušný, vazba uvolněná, hřbet obálky vyšisovaný, jinak dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Za sluncem po stopách císařovny Sisi (Sissi)
Dagmar Beňaková
Grada, 2023. Pevná vazba, první vydání, stran 205, rozměry: 17 x 24 cm
Pěkný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Za krásami Indie
Jaromír Skřivánek
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1988. Druhé vydání, v Albatrosu prvni, stran 173. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Život na konci světa. Patagonie, Ohňová země, Magalhaesovo souostroví (edice: Máj, sv. 420) [cestopis, přírodní vědy]
Jacques-Yves Cousteau - Yves Paccalet
Praha, Mladá fronta 1983, s. 253.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Dnešní Indie
V. Lesný
Poloplátěná převazba - původní obálka je vevázána, stran 150 - včetně vyobrazení, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Zakletá země (dobrodružství, ilustrace František Horník)
Karel Hloucha
Vydal Jos. R. Vilímek, Praha, nedatováno. Illustroval F. Horník. Stran 216, druhé vydání. Původní po..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021