EXIL, SAMIZDAT

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Černá hvězda (román, druhá světová válka, koncentrační tábor Ravensbrück; exilové vydání)
Eva Kantůrková
Původní brožovaná, 485 stran, rozměry: 11 x 17 cm. První vydání.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Osobnosti poúnorového exilu
Martin Nekola
Naše vojsko, Praha 2018. Pevná vazba, 299 stran, rozměry: 17 x 24 cm.
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Okno dokořán (exil) (časopis, kultura, politika, mj. J. netík - Poznámky ve věci února 1948, České a slovenské exily, Kam v Nizozemí a okolí?, Dějiny nizozemského malířství)
Karel Friedrich
Bez nakl. údajů. Exilové vydání. Holandsko. Původní sešit, 48 stran, rozměr 30 x 21 cm. Dobrý stav (..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zakázaný dokument (exil)
Jiří Pelikán
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 21 cm, 319 stran.
Dobrý stav. Obálka je ušpiněná, hřbet v dolní části mírně natržený. Místy je v textu zatrženo tužkou.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Plavby za dobrou nadějí (povídky, mořeplavectví, exilové vydání)
A. Semilský
Londýn, Čechoslovák 1945, s. 87.
Dobrý stav (viz foto)
299Kč
Bez daně: 299Kč
Predjarie (exil, Slovensko) - poezie
Theo H. Florin
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 18 cm, stran 47.
Stav velmi dobrý.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Neúplný kompas (exilové vydání, Index)
Jan Kotík, Květoslav Chvatík, Ivan Bystřina
Index, Kolín 1986. Brožovaná, rozměry 11 x 17 cm, stran 108.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Americké listy, ročník IV., číslo 43/1965 (exil, staré noviny) - 29.10.1965
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 35 x 48 cm, 8 stran
Velmi dobrý stav, v horní části lehce natržené
120Kč
Bez daně: 120Kč
Nanebevstoupení Lojzka Lapáčka ze Slezské Ostravy, díl IV. (román, exilové vydání, Index; obálka Ivan Steiger)
Ota Filip
Nanebevstoupení Lojzka Lapáčka ze Slezské Ostravy, díl IV. Index, Kolín 1975. Původní brož, menší 8°..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Proměny 25/1/1988 - exilový časopis (exilové vydání)
Karel Hrubý (ed.)
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 176
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Soudce a jeho kat (edice: Konfrontace) [detektivka, exilové vydání!]
Friedrich Dürrenmatt
Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1975. Původní pevná vazba s přebalem, malá 8°, 101 stran.  ..
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Špión vypovídá (Exil - Index Kolín)
Josef Frolík
Brožovaná, 395 stran, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Zpráva z Lisabonu [novela; exilové vydání - Konfrontace, exil]
Jiří Kovtun
Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, 98 stran.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
TGM představuje plukovníka Cunninghama [Ferdinand Peroutka - eseje o české literatuře a kultuře; exil Curych 1977, nakl. Konfrontace]
Ferdinand Peroutka
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19 cm, 184 stran.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Obelst (Konfrontace, exilové vydání!)
Ivan Diviš
Původní brožovaná, rozměry: 15 x 20 cm, 184 stran.
Obálka lehce odřená, velmi dobrý stav.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
 
Valentinská © 2021