EXIL, SAMIZDAT

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Spodní proudy (Opus Bonum, exil)
Jiřina Hauková
Původní brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 85 stran. Vydání první.
Stav velmi dobrý, uvnitř knihy je číslo napsané propiskou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Příběh inženýra lidských duší, I. a II. (Sixty-Eight Publishers, exil) - 2 svazky
Josef Škvorecký
Brožovaná, 413 stran, rozměry: 10,5 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené obálky, signaturní razítka. Nesouvisející věnování
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Neretušované pohlednice z Číny (exil - Index)
František Janouch - podpis!
Index, Köln, 1980 (61. publikace). Exilové vydání. Původní brož, očteno, v knize skvrny, zřejmě od k..
Velmi slušný stav (viz foto).
450Kč
Bez daně: 450Kč
Rozmluvy 7/1987 (exil) Filozoficko-literární revue
Alexander Tomský (red.)
Brožovaná, stran 186, rozměry: 11 x 18 cm
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Šavle meče (Rozmluvy, exilové vydání)
Ladislav Dvořák
Rozmluvy, Purley 1986 (29. svazek).
Výborný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války, díl V. Švejk v ruském zajetí, díl VI. Švejk v revoluci (exil)
Karel Vaněk
International Book Service Ltd., Montreal 1952. Dotisk z roku 1983. Brožovaní, stran 184 a 187. ROzměry: 12,5 x 199 cm.
Velmi dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Tokio volá Honolulu (edice: Knižnice Konfrontace) [druhá světová válka, útok na Pearl Harbor, Japonsko, USA, exilové vydání)
Petr Pašek
Vydalo: Nakladtelství Konfrontation Verlag und Engros-Buchhandel, 1975
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
My (Index, exil)
Jevgenij Zamjatin
Brožovaná, stran 212, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, uvnitř knihy je číslo napsané propiskou.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Dopis představitelům Sovětského svazu [Solženicyn - Rusko, Sovětský svaz, komunismus, disident, kritika systému; exilové vydání - Konfrontace]
Alexandr Solženicyn
Původní brož, malá 8°, 48 stran.
Obálka nepatrně zašpiněná (viz foto), dobrý stav!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Černí baroni aneb Válčili jsme za Čepičky (Comenius, exilové vydání; ilustrace Neprakta)
Miloslav Švandrlík
Původní celoplátěná vazba s obálkou, 244 stran, rozměry: 12 x 19 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a v dolní části počmáraná. V zadní části podpis pův. majitele
199Kč
Bez daně: 199Kč
Nápady čtenáře detektivek (edice: Rozmluvy) [úvaha, detektivky, mj. Edgar Allan Poe, A. Conan Doyle, D. Hammett, Agatha Christie]
Josef Škvorecký
Exilové vydání! Rozmluvy, Purley, 1988. Původní brož, menší 8°, 197 stran. Dobrý stav (viz foto)! ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Šavle meče (Rozmluvy, exilové vydání)
Ladislav Dvořák
Rozmluvy, Purley 1986 (29. svazek).
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Na brigádě (exil, Sixty-Eight Publishers)
Antonín Brousek, Josef Škvorecký
Brožovaná, 317 stran, rozměry: 11,5 x 17 cm.
Stav pěkný.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Ty a on - ty a ona (edice: Křesťanská akademie, sv. 55) [exil, náboženství, rodina]
František Tomášek
Řím, Velehrad - Křesťanská akademie 1990, s. 238.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Miroslav Tyrš (Index, exil)
Jaroslav Krejčí
Původní brožovaná, 154 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, uvnitř knihy je číslo napsané propiskou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
 
Valentinská © 2021