EXIL, SAMIZDAT

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prohry (Rozmluvy, exil)
Jaroslav Strnad
Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 244 stran.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Na domácí frontě a jiné povídky (exil)
Bohuš Beneš
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 17 cm, 223 stran. Druhé vydání.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Sochy (exilové vydání)
Ivan Jelínek
Brožovaná, stran 114, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka lehce odřená. Přední desky se lehce uvolňují z vazby.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Národní politika (září 1990) - noviny, exil
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 31 x 44 cm, stran 8
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Svěcení hlíny (PmD, exilové vydání!) (edice: MERITUM, sv. 12) (poezie, bibliofilie)
Jiří Hynek
Exilové vydání! PmD - Poezie mimo domov, Mnichov 1982. Edice MERITUM, sv. 12. Původní brož, malá 8°,..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Proměny 20/2/1983 - exilový časopis (exilové vydání)
Karel Hrubý a kol.
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 96
Stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Hlídač holubů (povídky, exilové vydání, Index; obálka Zuzka Vacková)
Lenka Procházková
Index, Kolín 1987 (125. publikace Indexu). Původní brož, 159 stran, menší 8°.  ..
Pěkný stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Neuskutečněný dialog (exil, Konfrontace)
Karel Čapek, Erich Schairer
Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19 cm, 220 stran.
Pěkný stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Speaking to my Country (exil)
Jan Masaryk
Celoplátěná vazba, stran 149, rozměry: 14,5 x 22 cm.
Velmi dobrý stav, část desek a hřbet jsou lehce vyšisované. Podpis původního majitele.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Národní politika (říjen 1989) - noviny, exil
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 31 x 44 cm, stran 8 + příloha Zvon, strany 4
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dobrou noc (Konfrontace) (povídky, exilové vydání, exil)
Jella Lepman
Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1977. Původní kartonová vazba s přebalem, 8°, 115 stran. Velmi d..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Rejstřík ke Švejkovi (Sixty-Eight Publishers, exil)
Frank Marlow
Původní brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 163 stran.
Stav výborný
4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Smutný muž (Konfrontace, exilové vydání!)
Jaroslav Válek
Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1974. Původní celoplátěná vazba s přebalem, malá 8°, 92 stran. P..
 
350Kč
Bez daně: 350Kč
Epigramy (Chicago)
Karel Havlíček Borovský
Pevná vazba, rozměry: 12 x 15 cm, stran 179.
Stav velmi dobrý.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Rodič v síti (exilové vydání, Konfrontace)
Vladimír Škutina
Brožovaná s přebalem, 122 stran, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, signaturní razítko.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021