EXIL, SAMIZDAT

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
1984 (George Orwell) - exil (pošk.)
George Orwell
Vydal Index, 1984. Brožovaná. Stran 324. Rozměry: 11 x 17 cm
Stav horší, obálka je lehce odřená, hřbet zkosený, knižní blok je rozlámaný - stránky uvolněné. Uvnitř je stav velmi dobrý
600Kč
Bez daně: 600Kč
Černá hvězda (román, politika, komunismus, exilové vydání, Index)
Eva Kantůrková
Index, Kolín 1982. Původní brož, 485 stran, menší 8°. Dobrý stav (viz foto), v úvodu knihy nepatrně ..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Premeny (Proměny) 23/3/1986 - exilový časopis (exilové vydání)
Karel Hrubý (ed.)
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 143
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Nevěsta (povídky, židé, exilové vydání, Index)
Ladislav Grosman
Köln, Index 1972, s. 168.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
90Kč
Bez daně: 90Kč
Návraty a jiné ztráty (Sixty-Eight Publishers, exil)
Sylvie Richterová
Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 95 stran.
Velmi dobrý stav. Podpis původního majitele.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Maratón Juana Zabalu (exil)
Dušan Šimko
Brožovaná, stran 113, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav dobrý, obálka v horní části lehce zažloutlá, v dolní mírně pomačkaná, na první straně je číslo napsané propiskou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vyzvědačka B7 (exilové vydání; exil, Konfrontace) Vražda v Záhoří - Osudy jedné německé vyzvědačky
Edvard Cenek (vyd. Konfrontace Curych)
Vražda v Záhoří. Osudy jedné německé vyzvědačky. Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1982. Původní p..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Obnovení pořádku (Index, exil)
Milan Šimečka
Brožovaná, 209 stran, rozměry: 11,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý
399Kč
Bez daně: 399Kč
Údolí nočních papoušků (Sixty-Eight Publishers, exil) (román, Austrálie, exilové vydání; obálka Jan Šafránek)
Stanislav Moc
Sixty-Eight Publishers, Toronto, 1984 (128. publikace). Exilové vydání! Původní brož, 191 stran, mal..
Velmi dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Rusové opravdu přicházejí (okupace, Rusko, invaze, exil)
Vladimír Škutina
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 21 cm, 798 stran.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka. Signaturní razítko
250Kč
Bez daně: 250Kč
Soukromý život Josefa Stalina (exil, Stalin)
J. Fishman, J. B. Hutton
Původní slepá kartonová vazba s přebalem, rozměry: 13 x 20 cm, 155 stran.
Velmi dobrý stav. Podpis původního majitele.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Tleskání jednou rukou (exil, Archa)
Jiří Sýkora
Brožovaná, rozměry: 13 x 19 cm, stran 110.
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Hymny na církev (exil)
Gertrud von Le Fort
Brožovaná, stran 73, rozměry: 12 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zelené víno (Sixty-Eight Publishers, exil)
Jaroslav Vejvoda
Původní brožovaná, 255 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, na první straně je číslo napsané propiskou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Co stojí za tím (filozofie náboženství, mj. Hvězdy a osud, Co je čas?, Nebeská melodie; exilové vydání!)
Herbert Vollmann
Exilové vydání! Nakladatelství Stiftung Gralsborschaft, Stuttgart 1991. Druhé vydání. Původní brož, ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021