EXIL, SAMIZDAT

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Soukromá vzpoura - Pavel Landovský (exil Bonn 1988) Rozhovor s Karlem Hvížďalou.
Pavel Landovský, Karel Hvížďala
Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 235 stran.
Velmi dobrý stav, na vnitřní straně obálky je nalepeno ex libris původního majitele. Na několika místech je v textu podtrháváno tužkou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Prázdniny s Bosonožkou (Rozmluvy, exil)
Eda Kriseová
Brožovaná, vydání první, 105 stran, rozměry: 11 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Úvahy o slovanství (exilové vydání)
Edvard Beneš
Původní brož, měkká vazba s přebalem, 8°, 259 stran.
Přebal odřený a potrhaný. Stav dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Praha v kleštích (Rozmluvy, exil)
Václav Šikl
Původní brožovaná, 163 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, na první straně je číslo napsané propiskou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Česká národní říkadla (exilové vydání)
Nákladem Čechoslováka v Knihovničce Poupěte. Londýn, 1944. Původní brož, 8°, 37 stran. Pěkný stav (v..
 
200Kč
Bez daně: 200Kč
Doktor Kokeš mistr panny (Sixty-Eight Publishers, exil)
Jiří Gruša
Brožovaná, stran 191, rozměry: 11 x 18 cm.
Pěkný stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Emöke (Legenda Emöke, novela, polské exilové vydání!)
Josef Škvorecký
Přeložil/przełożył Andrzej Piotrowski. Nakl./Wyd. Pod Pršd, Londyn, 1984. Původní brož/Originalna mi..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Studie, číslo 81, ročník III./1982 (exilové vydání)
kolektiv autorů
Brožovaná, stránkováno průběžně 197-292, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Královská cesta (Rozmluvy, exil)
Rio Preisner
Brožovaná, rozměry: 13 x 17,5 cm, 73 stran.
Velmi dobrý stav.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Romance pro Žoržínu (Konfrontace, exil)
Blanka Kubešová
Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, stran 182.
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Revoluce na objednávku [Únor 1948 - Komunistický únorový převrat; Konfrontace, exil, exilové vydání]
Jaromír Netík
Konfrontace, Curych 1982. Původní brož, 8°, 230 stran.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Básně a prózy (exil)
Zdeněk Rotrekl
Brožovaná, stran 243, první vydání, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav velmi dobrý. Na první straně je číslo napsané propiskou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez Čedoku po Pacifiku (Sixty-Eight Publishers) (cestopis, Austrálie, Nový Zéland, Tichý oceán; věnování a podpis Ota Ulč; exilové vydání)
Ota Ulč - podpis! (exilové vydání)
Sixty-Eight Publishers, Toronto, 1980 (92. publikace). Exilové vydání! Původní brož, 460 stran, malá..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Der Simpl, roč. 2, 1934, č. 25 [politická satira; karikatura; Simplicus; Simplicissimus; antifašismus; umění]
M. Popper (ed.), Erich Godal [Eric Jacob Goldbaum], Antonín
Prag: Der Simpl 1935, neváz., 12 s., 4° (25 x 35 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná a zažloutlá, s pár drobnými natrženími, pár listů podél okraje nepatrně opotřebovaných, výtisk byl mírně přehnut.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Volnoje kazačestvo = Vilne kozactvo, roč. 4, 1930-31, č. 70-93 [kozáci; časopis; Rusko; Ukrajina; Волное казачество; Вільне козацтво]
Ihnat A. Bilyj [Игнат Архипович Билый; Білий] (ed.)
Praha: 1930-1931, váz., [590] s., 4° (23 x 30 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, na zadní desce jsou štítky knihovny, na předním přídeští další štítek, razítko a signatury, na původních obálkách jsou razítka a čísla napsaná pastelkou, na
6 990Kč
Bez daně: 6 990Kč
Etika Solidarity (exil, Opus Bonum, hnutí Solidarita)
Jozef Tischner
Opus Bonum, Mnichov 1985.
Velmi dobrý stav, zadní strana obálky má lehce ohnutý růžek.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021