EXIL, SAMIZDAT
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dvojlist, 4 strany. Rozměry: 27x 36 cm.
Stav dobrý, otřepeno
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
PmD (Poezie mimo domov), Mnichov 1988.
Velmi dobrý stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Pevná vazba s obálkou stran 73, rozměry: 12,5 x 19 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 18,5 cm, 571 stran.
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožovaná, 232 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, uvnitř knihy je číslo napsané propiskou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Velehrad, Křesťanská akademie, Řím 1980. Původní brož, 8°, 272 stran. Zadní část obálky lehce pomačk..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 132
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Index, Köln, 1980 (61. publikace). Exilové vydání. Původní brož, očteno, v knize skvrny, zřejmě od k..
Velmi slušný stav (viz foto).
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožovaná, stran 221, rozměry: 11 x 18 cm
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Rozmluvy, Purley 1986 (29. svazek).
Výborný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Původní pevné vazby s obálkami. Rozměry: 13 x 19,5 cm, stran 366, 348 a 406
Stav velmi dobrý, uvnitř kniha jsou signatruní razítka.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydala: Národní politika v Mnichově, 1988
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Původní brožovaná, 163 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, uvnitř knihy je číslo napsané propiskou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Riga: 1926, brož., [4]+[36] s., 3 tabule, 4° (22,5 x 29 cm)
Uspokojivý stav; obálka opotřebovaná, s pár drobnými natrženími a ztrátami, jedna tabule s barevnou reprodukcí chybí (vytržena), jedna nalepená barevná reprodukce odtržena (drobné zbytky dvou růžků zů
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Sešit, rozměry: 12 x 21 cm, stran 24, vyd. první
Stav velmi dobrý. věnování a podpis autora
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
London: Czechoslovak Ministry of Foreign Affairs Information Service - Lincolns-Prager 1945, brož., 158 s., 8° (14 x 21,5 cm)
Přebal opotřebovaný, na přední straně přebalu je poznámka psaná tužkou, knižní blok je oddělen od obálky.
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Zobrazeny položky 1553 až 1568 z 1666 (105 stránek)
Zákazníci sk












![Dvacet let svobody (edice: Edice Národní politiky, sv. 5) [politika, exilové vydání, mj. Milan R. Štefánik, T. G. Masaryk, Edvard Beneš, Mnichov; věnování a podpis Jaroslav Pecháček] Dvacet let svobody (edice: Edice Národní politiky, sv. 5) [politika, exilové vydání, mj. Milan R. Štefánik, T. G. Masaryk, Edvard Beneš, Mnichov; věnování a podpis Jaroslav Pecháček]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/11.1.2013-11-1024x1024.jpg)


![Heroes and Victims [okupace; oběti; Protektorát Čechy a Morava; Československo; druhý odboj; nacismus; londýnský exil; druhá světová válka] Heroes and Victims [okupace; oběti; Protektorát Čechy a Morava; Československo; druhý odboj; nacismus; londýnský exil; druhá světová válka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/659851-heroes-and-victims-okupac-16497565601-1024x1024.jpg)