EXIL, SAMIZDAT

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Svobodné Československo, ročník XXXIII., číslo 3/1972 / Free Czechoslovakia (exil, časopis, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky. Stran 16, rozměry: 19 x 27 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Češi ve střední Evropě (české dějiny, historie, politika, exilové vydání, mj. Tomáš Masaryk, sokol, legie, druhá světová válka, odsun - sudety))
Milan Kubes, Ivana Šustrová (ed.)
Mnichov, 1988 - exilové vydání. Původní brož, 8°, 222 stran.  ..
Velmi dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Má láska je jazz (exil, Sixty-Eight Publishers)
Kamil Běhounek
Brožovaná, 364 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Pěkný stav.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Afghanistan (exil) Mezinárodní časopis na podporu bojujícího Afghanistanu
Jacek Adam Winkler (red.)
Brožovaná, stran 136 rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je v horní i dolní části mírně natržený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Vývoj Charty (Index, exil)
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 11 x 17 cm, 179 stran.
Stav velmi dobrý. Obálka nese stopu po přehnutí.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Konec naděje (exilové vydání, Index)
Naděžda Mandelštamová
Exilové vydání! Původní brož, 340 stran, menší 8°.
Obálka ve hřbetu mírně natržená, dobrý stav (viz foto)!
800Kč
Bez daně: 800Kč
Nový věk (samizdat)
Egon Bondy
Sešito sponkami, rozměry: 23 x 31 m, stran 30
Stav velmi dobrý
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Motáky z Ruzyně (politika, političtí vězni, komunismus, exilové vydání)
(Index; exilové vydání)
S předmluvou Luďka Pachmana. Index, Kolín 1973. První vydání. Původní brož, menší 8°, očtená, 115 st..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Svobodné Československo, ročník XXXIII., číslo 9/1972 / Free Czechoslovakia (exil, časopis, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky. Stran 16, rozměry: 19 x 27 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Politická emigrace v atomovém věku (edice: Svědectví, sv. 10) [politika, komunismus, emigrace, mj. Pavel Tigrid, Milan Kundera, Jan Trefulka, aj.]
Pavel Tigrid
Paříž, Svědectví 1968, s. 100.
V rozích pomačkáno, obálka lehce zašpiněná. Dobrý stav (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Konec naděje (exil, Index)
Naděžda Mandelštamová
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 17 cm, 340 stran.
Velmi dobrý stav, signaturní razítko.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Dialektika pravdy [vyd. exil Index, Köln 1984, exilové vydání] Triáda byrokracie
Ivan Sviták
Původní brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 217 stran.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Řešení gama (exil, K 231, protikomunistický odboj, političtí vězni, pracovní tábory, perzekuce)
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 20 cm, 205 stran.
Stav dobrý, hřbet je v dolní části natržený.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Kalex 73. Kalendář československého exilu 1973 (exil)
Brožovaá, stran 112, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
280Kč
Bez daně: 280Kč
A Besieged Culture: Czechoslovakia Ten Years after Helsinki [Charta 77; sborník; disent; disidenti; exil; Jiří Kolář]
Heneka, A. - Janouch, František - Přečan, Vilém - Vladislav,
Stockholm - Vienna: The Charta 77 Foundation - International Helsinki Federation for Human Rights 1985, brož., 300 s., 8° (12 x 17 cm)
Velmi dobrý stav; obálka opotřebovaná, leták na okrajích mírně pomačkaný.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Blahoslavená Zdislava z Lemberka – Listy z dějin české gotiky (exilové vydání)
Zdeněk Kalista
Křesťanská akademie, Řím 1969.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021