EXIL, SAMIZDAT

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Svobodné Československo, ročník XXXIII., číslo 8/1972 / Free Czechoslovakia (exil, časopis, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky. Stran 16, rozměry: 19 x 27 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Mezery v paměti (edice: Kra) [poezie, exilové vydání]
Jiří Pištora, J. Gruša (ed.)
První svazek básnické řady Kra, která vychází v rámci edice Rozmluvy, Londýn, 1984. Původní brož, 12..
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Hlas z Ameriky (Sixty-Eight Publishers, exil)
Josef Škvorecký
Brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 320 stran.
Pěkný stav.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Konspira - O podzemní Solidaritě (exil, Paříž 1984)
M. Lopinski, M. Moskit, M. Wilk
Edition Spotkania, 1984. Původní brož, 12°, 325 stran.
Pěkný stav (viz foto).
190Kč
Bez daně: 190Kč
Kruhová obrana (Index, exil)
Milan Šimečka
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 11 x 17 cm, 220 stran. První vydání.
Velmi dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Magazín, 3/1980
Původní brož, 8°, 64 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
300Kč
Bez daně: 300Kč
Beneš mezi Washingtonem a Moskvou (exil)
Ladislav Karel Feierabend
Brožovaná, 182 stran, rozměry: 13,5 x 19,5 cm
Velmi dobrý stav, lehce odřená a mírně pomačkaná obálka
600Kč
Bez daně: 600Kč
Básně doktora Živaga (edice: Edice Svědectví, sv. 7) (poezie; překlad Jiří Kovtun; obálka Miroslav Šašek]
Boris Pasternak
Edice Svědectví, sv. 7. New York, 1959 - jako vánoční tisk. Exilové vydání. Původní brož, lehce odře..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Volné listy, ročník XI., číslo 125/1902. Časopis šířící zásady bezvládí (anarchismus, exil, noviny, časopis, USA)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, stran 12. Rozměry: 14,5 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka
150Kč
Bez daně: 150Kč
Jan Kristofori
Jan Kristofori,Paul Cerny,Norbert Schulz
Zürich - Gothenburg-S: Genossenschaftsdruckerei - Tre Punkter 1981.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Blahoslavená Zdislava z Lemberka – Listy z dějin české gotiky (exil)
Zdeněk Kalista
Křesťanská akademie, Řím 1969. Edice Sůl země, sv. 4. Měkká vazba, rozměry: 13 x 18,5 cm. Stran 325
Stav velmi dobrý, lehce odřená a mírně ušpiněná obálka, hřbet je lehce odřený a v dolní části natržený. Na ořízce jsou hnědé skvrnky
80Kč
Bez daně: 80Kč
Revue K, 1984, č. 14 [Eva Janošková, Lída Jurkovič, Jaroslav Seifert, Karel Teige]
Kolář, Jiří (ed.)
Paris: s. n., 1984, brož., 12 s., bohatě ilustrováno, 8° (21 x 29,5 cm)
Obálka mírně opotřebovaná a zašpiněná, jinak velmi dobrý stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Monsignore Quijote (exil)
Graham Greene
Brožovaná s původní obálkou, stran 185, rozměry: 11,5 x 17 cm.
Stav pěkný.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Poradnik świetlic dla pracowników żołnierskich, 1942-1943 [Polsko; Anglie; exil; polská armáda; druhá světová válka]
Edinburgh: Polska YMCA w W. Britanii 1942-1943, váz., 224+32 s., 8° (20,5 x 25 cm)
Velmi dobrý stav; plátno trochu opotřebované a zvlněné, na přídeští jsou razítka, signatury a poznámky psané perem, na několika stranách je razítko knihovny, velká část stránek zažloutlá.
4 750Kč
Bez daně: 4 750Kč
Arbeiter-Zeitung. Organ der österreichischen Sozialdemokratie, roč. 1, 1934, č. 9 [exil; rakouská sociální demokracie]
Bauer, Otto - Deutsch, Julius (eds.)
Brünn [Brno]: Václav Kovanda 1934, neváz., 8 s., 4° (20,5 x 26 cm)
Velmi dobrý stav; stránky mírně zažloutlé, na okrajích mírně ohnuté.
370Kč
Bez daně: 370Kč
 
Valentinská © 2021