EXIL, SAMIZDAT
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 165 stran.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Kruh přátel čs. knihy péčí Čechoslováka, Londýn, nedatováno - exilové vydání. Původní kartonová vazb..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Přehnuté složky, rozměry: 29 x 44 cm, každý cca 6 stran
Velmi dobrý stav
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Index, Kolín 1987. Původní brož, 113 stran, menší 8°. Krásný stav (viz foto), na přídeští ex libris ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 169 stran.
Velmi dobrý stav, obálka a hřbet jsu lehce odřené. Signaturní razítko.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Sešit, rozměry: 13 x 20,5 cm, 30 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Původní brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 129 stran.
Stav dobrý, na hřbetu je polepka a číslo napsané fixou, na první straně číslo napsané propiskou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sixty-Eight Publishers, Toronto, 1977 (48. publikace). Exilové vydání! Původní brož, 269 stran, malá 8°.
Velmi dobrý stav, obálka lehce odřená, razítko původního majitele.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná, 223 stran, druhé vydání, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je svisle přehnutá
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Prag: AIZ 1935, brož., 16 s. [241-256], 4° (27 x 38 cm)
Dobrý stav; stránky při svázání mírně ořezány (zejména v dolní části).
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Prag: AIZ 1935, neváz., 16 s. [545-560], 4° (27 x 38 cm)
Dobrý stav; na okrajích jsou některé listy mírně opotřebovány, kousek obálky vystřižen (chybí tedy i malá část titulku na další straně).
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Gessertshausen: Beheym-Verlag Aleš Zelenka 1986, váz., 112 s., 8° (15 x 21,5 cm)
Jedna stránka má ohnutý roh; vynikající stav.
520Kč
Bez daně: 520Kč
Bez daně: 520Kč
New York: Izdatělstvo imeni Čechova (Chekhov Publishing House) 1954, brož., 382+[2] s., 8° (14 x 21,5 cm)
Obálka zažloutlá a mírně opotřebovaná, na patitulu razítka (cena apod.) pravděpodobně pocházející od knihkupce či distributora; velmi dobrý stav.
1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
Sešit, stran 81, rozměry obálky: 15 x 23 cm - uvnitř je knižní blok menší cca 13.5 x 20.5 cm
Stav velmi dobrý
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Prag: Der Simpl 1935, neváz., 12 s., 4° (25 x 35 cm)
Vynikající stav; obálka mírně opotřebovaná, některé stránky mírně zažloutlé.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Prag: Der Simpl 1935, neváz., 12 s., 4° (25 x 35 cm)
Velmi dobrý stav; obálka částečně ztmavlá a mírně opotřebovaná, pár listů podél okraje nepatrně opotřebovaných, výtisk byl mírně přehnut.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Zobrazeny položky 1553 až 1568 z 1662 (104 stránek)
Zákazníci sk










![Mährisches Wappenbuch vom Jahre 1888 [Morava; erby; heraldika] Mährisches Wappenbuch vom Jahre 1888 [Morava; erby; heraldika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/605899-mahrisches-wappenbuch-vom-16291142671-1024x1024.jpg)
![Петлистые уши и другие рассказы [Petlistyje uši i drugije rasskazy; Uši jako smyčky a jiné povídky; The Knotted/Loopy Ears and Other Stories] Петлистые уши и другие рассказы [Petlistyje uši i drugije rasskazy; Uši jako smyčky a jiné povídky; The Knotted/Loopy Ears and Other Stories]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/607083-petlistye-ushi-i-drugie-r-16300751091-1024x1024.jpg)
![Výbor básní Petra Bezruče [exilové vydání 1940 - Anglie; výbor ze sbírky Slezské písně] - 4x dřevoryt Výbor básní Petra Bezruče [exilové vydání 1940 - Anglie; výbor ze sbírky Slezské písně] - 4x dřevoryt](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/751867-vybor-basni-petra-bezruce-17581762001-1024x1024.jpg)