EXIL, SAMIZDAT
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Exilové vydání! PmD: Poezie mimo domov, Mnichov 1985. Beletrie v PmD, svazek 2. Původní brož, menší ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19,5 cm, 255 stran + obr. příloha.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Román. Index, Kolín 1981. Původní brož, 341 stran, menší 8°. Dobrý stav (viz foto)!
..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, 602 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav pěkný.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Brožovaná, 123 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, signaturní razítko.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Rozměry: 23 x 31 cm.
Velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Brožovaná, stran 96, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav pěkný.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 17,5 cm, stran 338
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka i hřbet
2 499Kč
Bez daně: 2 499Kč
Bez daně: 2 499Kč
Exilové vydání! CCC Books, Mnichov 1972. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 169 stran. Dobrý ..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 12 x 19 cm, stran 193.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Exilové vydání! Řím, 1983, Křesťanská akademie. Původní brož, 8°, 341 stran. Očteno, ve hřbetu obálk..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Konfrontace, Curych 1975. Původní brož, rozměry: 12 x 19 cm, 48 stran.
Stav dobrý (viz foto). Hřbet lehce odřený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, stran 110.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná. Rozměry: 18,5 x 13 cm. Strany nečíslovány - na každé straně je obrázek.
Stav velmi dobrý, obálka je přehnutá.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
München, Verlagsort 1973-1974.
Velmi dobrý stav. Na některých stranách jsou žluté skvrny.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
München, Verlagsort 1980-1981.
V dobrém stavu. Některé stránky jsou uvolněné.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Zobrazeny položky 1553 až 1568 z 1666 (105 stránek)
Zákazníci sk


![Hop sem, hop tam [Jára Kohout - vzpomínky, paměti, životopis, biografie, filmový herec, film a divadlo, exilové vydání, exil, Konfrontace] Hop sem, hop tam [Jára Kohout - vzpomínky, paměti, životopis, biografie, filmový herec, film a divadlo, exilové vydání, exil, Konfrontace]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/742298-hop-sem-hop-tam-jara-koho-17453485751-1024x1024.jpg)




![Asanace [divadelní hra Václav Havel - exilové vydání; exil Obrys/Kontur; edice Beletrie-Poezie mimo domov PmD] Asanace [divadelní hra Václav Havel - exilové vydání; exil Obrys/Kontur; edice Beletrie-Poezie mimo domov PmD]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/519338-asanace-pmd-exilove-vydan-15149047411-1024x1024.jpg)


![Jan Hus [exilové vydání - Konfrontace, exil] Jan Hus [exilové vydání - Konfrontace, exil]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/742669-jan-hus-exilove-vydani-ko-17458691261-1024x1024.jpg)

![Dopis představitelům Sovětského svazu [Solženicyn - Rusko, Sovětský svaz, komunismus, disident, kritika systému; exilové vydání - Konfrontace] Dopis představitelům Sovětského svazu [Solženicyn - Rusko, Sovětský svaz, komunismus, disident, kritika systému; exilové vydání - Konfrontace]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/713923-dopis-predstavitelum-sove-17126820521-1024x1024.jpg)



