EXIL, SAMIZDAT
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, 100 stran.
Stav velmi dobrý, uvnitř knihy je číslo napsané propiskou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Filozoficko-literární revue Rozmluvy. Londýn, 1987 - exilové vydání! Původní brož, 8°, 186 stran. Do..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky. Rozměry: 30 x 40 cm. Každé číslo cca12 stran
Stav velmi dobrý.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Vydal Čs. výbor pro slovanskou vzájemnost, Londýn 1944. Původní brož, 22 stran, malá 8°. Pěkný stav ..
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Přehnuté složky, 8 stran. Rozměry: 27x 36 cm.
Stav dobrý, svisle i vodorovně přehnuté, lehce ušpiněné, z boků otřepené a první strana je z boku se ztrátou.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, 96 stran. Vydání první.
Pěkný stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, 152 stran.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
PUST-Angelicum, Řím 1990. Brožovaná, stran 145, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je na okrajích a hřbetu lehce vyšisovaná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Původní brožovaná, rozměry: 12 x 20 cm, 344 stran.
Stav dobrý, na hřbetu je polepka s číslem a uvnitř knihy číslo napsané propiskou.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Nakl. Index, Köln, 1985 - exilové vydání! 109. publikace Indexu. Původní brož, malá 8°, 221 stran. O..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vyd. Nakladatelství Sixty-Eight Publishers, Toronto 1972. Komplet dvou svazků, 297 a 293 stran.
Dobrý stav, nečtené, u 1.dílu vypadávají dva první listy, razítko původního majitele.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Exilové vydání. Konfrontace, Curych 1977. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr: 12 x 19 cm, 184 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 144.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná, spodní roh mírně pomačkaný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha: 1932-1933, váz., [578] s., 4° (23 x 30 cm)
Velmi dobrý stav; desky opotřebované a vybledlé, na zadní desce jsou štítky knihovny, na předním přídeští další štítek, razítka a signatury, na původních obálkách jsou razítka a čísla napsaná pastelko
7 490Kč
Bez daně: 7 490Kč
Bez daně: 7 490Kč
Paris: „La Sentinelle“ 1932, celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, sešity po cca 30 str., 4° (18,5 x 27,5 cm)
okraje desek nepatrně odřené, horní kapitálek natržený, knihovnická razítka a signatury na prvních stránkách, celkově ale dobrý stav
2 920Kč
Bez daně: 2 920Kč
Bez daně: 2 920Kč
Samizdatové vydání - strojopis, brožovaná, rozměry: 21,5 x 15,5 cm, stran 246 - tištěno jednostranně
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlá obálka
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Zobrazeny položky 1553 až 1568 z 1666 (105 stránek)
Zákazníci sk











![Mirákl 1+2 [Sixty-Eight Publishers, 1972 Škvorecký, exil] Mirákl 1+2 [Sixty-Eight Publishers, 1972 Škvorecký, exil]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/748319-mirakl-1-2-sixty-eight-pu-17533473171-1024x1024.jpeg)
![TGM představuje plukovníka Cunninghama [Ferdinand Peroutka - eseje o české literatuře a kultuře; exil Curych 1977, nakl. Konfrontace] TGM představuje plukovníka Cunninghama [Ferdinand Peroutka - eseje o české literatuře a kultuře; exil Curych 1977, nakl. Konfrontace]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_302663_1-1024x1024.jpg)
![Francouzská literatura I. [exilové vydání z Francie 1985 - české překlady] Čekání na Godota, Vlkodlak, Jistý Plume, Na poli cti a slávy Francouzská literatura I. [exilové vydání z Francie 1985 - české překlady] Čekání na Godota, Vlkodlak, Jistý Plume, Na poli cti a slávy](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/733281-francouzska-literatura-i--17364931771-1024x1024.jpg)
![Chasovoi. Organ sviazi russkago voinstva za rubezhom; No 71-93 (1932) (Часовой. Орган связи русского воинства за рубежом) [Rusko, exil, politika] Chasovoi. Organ sviazi russkago voinstva za rubezhom; No 71-93 (1932) (Часовой. Орган связи русского воинства за рубежом) [Rusko, exil, politika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/758195-chasovoi-organ-sviazi-rus-17667471131-1024x1024.jpg)
