EXIL, SAMIZDAT

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Cvokárna (exil, CCC Books)
Karel Friedrich
Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, 169 stran
Velmi dobrý stav, přebal je v horním okraji nepatrně otřepený.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Prosímtě neblázni! (Konfrontace, exil)
Ivan Kraus
Původní pevná vazba, vydání první, stran 122, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Studie, číslo 82, ročník IV/1982 (exilové vydání)
kolektiv autorů
Brožovaná, strákováno průběžně 293-412, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Prohry (Rozmluvy, exil)
Jaroslav Strnad
Původní brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 244 stran.
Stav velmi dobrý. Uvnitř knihy je číslo napsané propiskou.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Ze života české společnosti (Josef Škvorecký, Sixty Eight Publishers - 1985 - exil)
Josef Škvorecký
Brožovaná, rozměry: 300, rozměry: 11 x 18 cm
Stav velmi dobrý
999Kč
Bez daně: 999Kč
Lužičtí Srbové (Lužice, druhá světová válka, exilové vydání!)
Josef David
Vydal Čs. výbor pro slovanskou vzájemnost, Londýn 1944. Původní brož, 22 stran, malá 8°. Pěkný stav ..
 
180Kč
Bez daně: 180Kč
Volné listy, ročník XVII., číslo 14/1908 (anarchismus, USA, noviny, časopis) - (18.7.1908)
kolektiv autorů
Dvojlist, 4 strany. Rozměry: 27x 36 cm.
Stav dobrý, otřepeno
180Kč
Bez daně: 180Kč
Ve znamení vah (PmD, Poezie mimo domov, exil)
Zbyněk J. Gertler
Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, 96 stran. Vydání první.
Pěkný stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Pražská ekloga (CCC Books, exil)
Jiří Kovtun
Pevná vazba s obálkou, stran 285, rozměry: 12,5 x 19,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná, signaturní razítko.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Souostroví Gulag, část I. - II. (exil, Konfrontace)
Alexandr Solženicyn
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 18,5 cm, 571 stran.
Velmi dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Nevina aneb Vražda v Příkré ulici (Index, exil)
Helena Nováková
Původní brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 152 stran.
Stav dobrý, na obálce a hřbetu je číslo napsané fixou, uvnitř knihy je číslo napsané propiskou.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Perezvony, březen 1926, č. 16 (8) [umění; emigrace; exil; Rusko; Ivan Ajvazovskij, Aivazovsky; Jurij Anněnkov; Перезвоны]
Riga: 1926, brož., [4]+[36] s., 3 tabule, 4° (22,5 x 29 cm)
Uspokojivý stav; obálka opotřebovaná, s pár drobnými natrženími a ztrátami, jedna tabule s barevnou reprodukcí chybí (vytržena), jedna nalepená barevná reprodukce odtržena (drobné zbytky dvou růžků zů
750Kč
Bez daně: 750Kč
Chasovoi. Illiustrirovannyi voeennyi i morskoi zhurnal „pamiatka“. Organ sviazi russkago voinstva za rubezhom; No 23-46 (1930) (Часовой. Иллюстрированный воеенный и морской журнал „памятка“. Орган связи русского воинства за рубежом) [Rusko, exil]
Orekhov, V. V. – Tarusskii, Evgenii – Vonsiatskii, V. V. (ed
Paris: „La Sentinelle“ 1930, vceloplátěná vazba s mramorovanými deskami, sešity po zhruba 30 str., 4° (18,5 x 27 cm)
desky poněkud odřené, knihovnický exemplář se signaturami a razítky na předsádce, razítka na první a poslední straně, neúplné, občas vytržené stránky, celkově ale ještě dobrý stav
1 950Kč
Bez daně: 1 950Kč
Americký Baedeker. Básně: Jiřina Fuchsová, ilustrace: Jiří Karger = An American Baedeker: Poems by Jiřina Fuchs, illustrated by G. Karger
Fuchsová, Jiřina - Karger, Jiří
Los Angeles: Framar Publishers 1975, první vydání, pův. brož, 63 stran, 23 x 18 cm, dvoujazyčně česky a anglicky
řez a zadní deska mírně ušpiněné, jinak perfektní
468Kč
Bez daně: 468Kč
Klíční kůstka netopýra a jiné povídky (exil, Sixty-Eight Publishers)
Eda Kriseová
Sixty-Eight Publishers, Toronto 1982. Stran 219. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021