EXIL, SAMIZDAT

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Svojan. Krajanský list, ročník V., čísla 1-4/1898-1899 (USA, Chicago, exil, časopis, noviny)
kolektiv autorů
Brožované, rozměry: 17,5 x 25.5 cm, stran celkem 320
Stav velmi dobrý, obálky jsou lehce odřené a mírně otřepené, obálka 3. čísla je poškozená se ztrátou
999Kč
Bez daně: 999Kč
Mezery v paměti (edice: Kra) [poezie, exilové vydání]
Jiří Pištora, J. Gruša (ed.)
První svazek básnické řady Kra, která vychází v rámci edice Rozmluvy, Londýn, 1984. Původní brož, 12..
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Sborník Systémové změny (Index, exil)
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 272 stran.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zrazená revoluce. Co jest SSSR a kam spěje? (exil)
Lev Trockij
Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, 283 stran.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Původ a význam lidských práv (Cramerius, exil)
Božena Komárková
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 11 x 19 cm, 154 stran.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Reportér 1985-1988, Obrys 1983-1989, Západ 1984-1987, Dialogy, (časopis, exil, emigrace, normalizace)
Reportér, Obrys, Západ, Dialogy,
Cca 25 různých časopisů z let 1982-1989.
Velmi dobrý stav.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Svobodné Československo, ročník XXXI., čísla 1-3 a 6-12/1969-1970 / Free Czechoslovakia (exil, USA, časopis, noviny)
kolektiv autorů
Sešity. každý cca 16 stran, rozměry: 18,5 x 27 cm.
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
After the Spring Came Winter...(politika, komunismus, charta 77, exilové vydání, mj. Václav Havel, Pavel Landovský, Vlasta Chramostová)
Karel & Ivan Kyncl
...Translated from Czech by Geroge Theiner. Charta 77 Foundation Stockholm. Kartonová nakladatelská ..
 
1 125Kč
Bez daně: 1 125Kč
Kniha Charty (exil, Index) Hlasy z domova 1976/1977 - Charta 77
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 1 cm, 368 stran
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Studies in Verbal Art: Texts in Czech and Slovak [Studie o slovesném umění; literární věda; Michigan Slavic Contributions]
Jakobson, Roman
Ann Arbor: The University of Michigan 1971, váz., [4]+412 s., 8° (14 x 21,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, s hnědými skvrnkami od stáří, hnědé skvrnky jsou rovněž na ořízce.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Revue K, 1989-90, č. 37
Kolář, Jiří (ed.)
Paris: s. n., 1989, brož., 16 s., bohatě ilustrováno, 8° (16 x 23,5 cm)
Obálka mírně opotřebovaná a zašpiněná, jinak velmi dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Blahoslavená Zdislava z Lemberka – Listy z dějin české gotiky (exilové vydání)
Zdeněk Kalista
Křesťanská akademie, Řím 1969.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Centres et Péripheries. Bruxelles - Prague et l'espace culturel européen [česká kultura; exil; Valonsko; Belgie]
Dubois, Jacques - Král, Petr - Liehm, Antonín J. - Mertens,
Bruxelles: Éditions Yellow Now 1988, brož., 94 s., 8° (14.5 x 21 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná, se skvrnkami.
750Kč
Bez daně: 750Kč
 
Valentinská © 2021