EXIL, SAMIZDAT
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Přehnuté složky. Stran 12, rozměry: 19 x 27 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 299 stran
Stav velmi dobrý, na přídeští je nalepeno ex libris předchozího majitele.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sixty-Eight Publishers, Toronto, 1974 (8. publikace).Brožovaná, 302 stran, rozměry: 11 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, razítko původního majitele.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Vydalo: nakl. Rozmluvy, 1989
Dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 246 stran.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Exilové vydání! Vydalo nakladatelství ROZMLUVY, 1989. Původní brož, 281 stran, malá 8°.
Mírně očteno. Dobrý stav (viz foto)
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Pevná vazba, rozměry: 21 x 31,5 cm, stran 79 - tištěno jednostranně
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1979. Původní pevná vazba, malá 8°, 273 stran. Desky lehce zašpi..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Přehnuté složky. Stran 16, rozměry: 19 x 27 cm.
Dobrý stav. Obálka je lehce potrhaná. Uvnitř je stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Toronto, Sixty-Eight Publishers 1979, s. 299.
Velmi dobrý stav, obálka lehce odřená (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 20 cm, 155 stran.
Velmi dobrý stav. Signaturní razítko původního majitele.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Původní brož, měkká vazba, 153 stran, malá 8°.
Obálka lehce odřená, velmi dobrý stav (viz foto).
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná, stran 80, rozměry: 8,5 x 13 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Sixty-Eight Publishers, Toronto 1982. Stran 219. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, vydání první, 117 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce pomačkaná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Ann Arbor: The University of Michigan 1971, váz., [4]+412 s., 8° (14 x 21,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, s hnědými skvrnkami od stáří, hnědé skvrnky jsou rovněž na ořízce.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Zobrazeny položky 1553 až 1568 z 1666 (105 stránek)
Zákazníci sk


![Milostné léto (Sixty-Eight Publishers, sv. 59) [exil, exilové vydání] Milostné léto (Sixty-Eight Publishers, sv. 59) [exil, exilové vydání]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/138757-milostne-leto-exil-sixty--16124313311-1024x1024.jpg)


![Hodina tance a lásky. Německá romance [román, Terezín, druhá světová válka; nakl. Index, exilové vydání] Hodina tance a lásky. Německá romance [román, Terezín, druhá světová válka; nakl. Index, exilové vydání]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/537931-hodina-tance-a-lasky-inde-15368145901-1024x1024.jpg)




![Milostné léto (Sixty-Eight Publishers, sv. 59) [exil, exilové vydání] Milostné léto (Sixty-Eight Publishers, sv. 59) [exil, exilové vydání]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_138832_1-1024x1024.jpg)





![Studies in Verbal Art: Texts in Czech and Slovak [Studie o slovesném umění; literární věda; Michigan Slavic Contributions] Studies in Verbal Art: Texts in Czech and Slovak [Studie o slovesném umění; literární věda; Michigan Slavic Contributions]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/739396-studies-in-verbal-art-tex-17422873961-1024x1024.jpg)