EXIL, SAMIZDAT
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo: Opus bonum, Mnichov 1986
Velmi slunšný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 244 stran.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Původní brož, 209 stran, 8°.
Velmi dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
PmD - Poezie mimo domov, Mnichov 1986. Nová řada poezie, svazek 23. Původní brož; 19 x 12 cm; 62 str..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Sešit, stran 12. Rozměry: 15 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, časopis je lehce ušpiněný a z boku mírně natržený
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 250 stran
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešit, stran 16, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
M. Šlahounek, 1990, s. 175.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ohnuta.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní brožovaná, 112 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka u hřbetu lehce pomačkaná.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Bez daně: 290Kč
Vydalo nakl. PmD, Mnichov 1992. 88 stran, rozměr 20x13 cm. Původní brož. Ilustrace v patitulu J.Šlitr.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Strojopis - tištěno jednostranně. Sešit, 81 stran, rozměry: 15 x 22 cm
Velmi dobrý stav
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Kiss me, I am Bohemian. Kriminaloidní sci-fiction přítomně minulé budoucnosti. Sixty-Eight Publisher..
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Přehnuté složky. Stran 12, rozměry: 19 x 27 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Toronto, Sixty Eight Publishers 1982.
Velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Sixty-Eight Publishers, Toronto 1982. Stran 219. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, vydání první, 117 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce pomačkaná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 1553 až 1568 z 1666 (105 stránek)
Zákazníci sk



![Slovo má poslanec Masaryk (edice: Arkýř) [exil, Tomáš Garrigue Masaryk, politika, Masarykovy parlamentní výroky, Rakousko Uhersko] Slovo má poslanec Masaryk (edice: Arkýř) [exil, Tomáš Garrigue Masaryk, politika, Masarykovy parlamentní výroky, Rakousko Uhersko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/457382-slovo-ma-poslanec-masaryk-14540611761-1024x1024.jpg)




![Požár v bazaru. Fejetony z let 1977-1989 (edice: Sebetlač) [exil, emigrace, podpis Jaroslav Hutka] Požár v bazaru. Fejetony z let 1977-1989 (edice: Sebetlač) [exil, emigrace, podpis Jaroslav Hutka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-05-07-09-35-11-01-1024x1024.jpg)


![Jacek Kuroń [samizdat] - Institut Literacki Paryž 1978 Jacek Kuroń [samizdat] - Institut Literacki Paryž 1978](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/760343-jacek-kuron-samizdat-inst-17693275551-1024x1024.jpg)




