EXIL, SAMIZDAT
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pevná vazba s obálkou, stran 285, rozměry: 12,5 x 19,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná, signaturní razítko.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 18,5 cm, 571 stran.
Velmi dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Původní brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 152 stran.
Stav dobrý, na obálce a hřbetu je číslo napsané fixou, uvnitř knihy je číslo napsané propiskou.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Sociální systém a strukturální rozpory společností sovětského typu. Projekt analýzy. Index, Kolín 19..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná s původní obálkou, 334 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, razítko původního majitele.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Sixty-Eight Publishers, Toronto, 1975 (29. publikace). Exilové vydání! Původní brož, obálka mírně odřená, lehce očteno, 261 stran, malá 8°.
Dobrý stav
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Brožovaná, stran 187, rozměry: 11 x 18 cm
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
PmD (Poezie mimo domov), Mnichov 1991.
Výborný stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Pevná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19 cm, 140 stran.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19 cm, 305 stran.
Stav velmi dobrý, přebal je v horní šást natržený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Původní brožovaná, 342 stran, rozměry: 11 x 17 cm. Vydání první.
Stav velmi dobrý, uvnitř knihy je číslo napsané propiskou.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Revoluce na objednávku [Únor 1948 - Komunistický únorový převrat; Konfrontace, exil, exilové vydání]
Původní brož, 8°, 230 stran.
Obálka lehce zašpiněná (viz foto), dobrý stav!
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Brožovaná, 413 stran, rozměry: 10,5 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené obálky, signaturní razítka. Nesouvisející věnování
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Berlin: Russkoje iskusstvo = Russische Kunst 1921, brož., [4]+40+8+[26] s., 4 tabule, 4° (25 x 32 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a ztmavlá, s menšími natrženími a ztrátami, knižní blok má naražený horní roh (stránky a tabule jsou tedy trochu nerovné), stránky čisté, ojediněle s drobnou stopou od
15 000Kč
Bez daně: 15 000Kč
Bez daně: 15 000Kč
Původní brož, malá 8°, 27 stran.
Pěkný stav (viz foto)!
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Paris: „La Sentinelle“ 1934, celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, sešity po cca 32 str., 4° (18,5 x 27,5 cm)
knihovnický exemplář se signaturami a razítky na přídeští a titulu, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
2 920Kč
Bez daně: 2 920Kč
Bez daně: 2 920Kč
Zobrazeny položky 1553 až 1568 z 1666 (105 stránek)
Zákazníci sk





![Dneska už se tomu směju (Sixty-Eight Publishers, exil) 1976 [Adina Mandlová, filmová herečka, vzpomínky, film, první republika] Dneska už se tomu směju (Sixty-Eight Publishers, exil) 1976 [Adina Mandlová, filmová herečka, vzpomínky, film, první republika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/556380-dneska-uz-se-tomu-smeju-s-15617268341-1024x1024.jpg)






![Revoluce na objednávku [Únor 1948 - Komunistický únorový převrat; Konfrontace, exil, exilové vydání] Revoluce na objednávku [Únor 1948 - Komunistický únorový převrat; Konfrontace, exil, exilové vydání]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/451168-revoluce-na-objednavku-ko-14455934291-1024x1024.jpg)


![Chasovoi. Dvukhdelnyi zhurnal: Organ sviazi russkago voinstva za rubezhom; No 116-140 (1932) (Часовой. Двухъдельный журнал: Орган связи русского воинства за рубежом) [Rusko, exil, politika] Chasovoi. Dvukhdelnyi zhurnal: Organ sviazi russkago voinstva za rubezhom; No 116-140 (1932) (Часовой. Двухъдельный журнал: Орган связи русского воинства за рубежом) [Rusko, exil, politika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/758196-chasovoi-dvukhdelnyi-zhur-17667474391-1024x1024.jpg)