HISTORIE

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Věda a pokrok (edice: Přednášky a diskuse, sv. 20) [průmyslová revoluce, kapitalismus stárne, sovětská věda]
S. Lilley
Přednášky a diskuse, sv. 20. Vydal Orbis, Praha, 1949. Původní brož, lehce odřená, 40 stran, rozměr:..
Dobrý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
A Royal Marriage - History Guide (Královský sňatek, výstavní katalog, mj. Jan Lucemburský, Eliška Přemyslovna)
Kindl, Miroslav * Státníková, Pavla
Anglická verze publikace Královský sňatek - Průvodce dobou. Průvodce je určen pro širokou veřejnost,..
Zcela nový exemplář.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Generace nadoraz (sborník, žurnalistika, Generace 45, Mladá fronta)
Jaromír Hořec (ed.)
Hlasy a ohlasy Generace 45. Česká expedice, Riopres, Mladá fronta, Praha, 1998. Původní brož, 94 str..
Velmi dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kříž a kalich na Sedlčansku [Sedlčany, Votice, Sedlec - historie bratrské církve, evangelíci, církev evangelická českobratrská]
Z podnětů Ludvíka Hellera a Bohuslava Součka. Českobratrský evang. sbor Prokopa Velikého v Sedlci, 1..
 
120Kč
Bez daně: 120Kč
Se Stanislavem K. Neumannem (Stanislav Kostka Neumann - Literární studie - edice:Edice Června, sv. 3) [karikatura František Gellner]
Bohumil Polan
Literární studie. Karikaturu na obálce nakreslil Fr. Gellner. Fr. Borový, Praha 1919. Edice Června, ..
Dobrý stav (viz foto)! Uvolněný hřbet, s ex libris původního majitele
99Kč
Bez daně: 99Kč
Dvě knihy českých dějin, 2 svazky [Poslední Přemyslovci a jejich dědictví. Počátky Lucemburské - Václav II, Přemyslovci, Jan Lucemburský]
Josef Šusta
Dvě knihy českých dějin - Poslední Přemyslovci a jejich dědictví, Počátky lucemburské. Druhé vydání,..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Lucas Cranach der ältere. Der Künstler und seine Zeit (Lucas Cranach starší; malířství, zaalpská renesance)
Lüdecke, Heinz
Veröffentlichung der Deutschen Akademie der Künste. Celopl. nakl. vazba s obálkou. Berlin, Henschelv..
Obálka mírně potrhána. Přesto pěkný stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Dějiny sociálního hnutí v XIX. století (Sociální dějiny, historie, mj. Robert Owen a owenismus, Kommunisté, Karel Marx a theorie třídního boje, Ludvík Blanc a jeho návrh organisace práce)
Boleslav Limanowski
Přeložili Ant. Hajn a Al. Hajn. Bibliotéky sociálních nauk, číslo 1. Časopis českého studentstva, Pr..
Dobrý stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Květnové spiknutí v Čechách roku 1849 (edice: Matice lidu) [České dějiny, historie, Rakouské císařství]
H. Traub
Šolc a Šimáček, Praha 1929. Poloplátěná slepá převazba, 8°, 329 stran.  ..
Na deskách zbytky signaturního štítku, na přídeští ex libris. Dobrý stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Sisi a její rodina [Sissi - Rakouská císařovna Alžběta Bavorská, manželka císaře František Josef I. Wittelsbachové, Habsburkové]
Sigrid-Maria Grössingová
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2007. Původní pevná vazba s obálkou, 192 stran, rozměr: A5.
Pěkný stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Návraty bez konce
Jaroslav Kolár
Studie k starší české literatuře. Kniha představuje výbor ze studií, jež literární historik Jaroslav..
 
300Kč
Bez daně: 300Kč
Archeologické rozhledy, XL. (1988), č. 3 (časopis, archeologie, mj. 170 let národního muzea v Praze, Halštatské osídlení v severozápadních Čechách, Hrob skupiny Nyírség-Zatín v Ižkovciach - Třebišov)
kolektiv autorů
Ročník XL. (1988), číslo 3. Vydává AV ČR, Praha. Původní brož, větší 8°, průběžné stránkování, stran..
Pěkný stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Archeologické rozhledy, XL. (1988), č. 4 (časopis, archeologie, mj. Pravěké osídlení Sedmihoří, On the problems of settlements of the Avar Khaganate Period in Slovakia [Avaři - Slovensko])
kolektiv autorů
Ročník XL. (1988), číslo 4. Vydává AV ČR, Praha. Původní brož, větší 8°, průběžné stránkování, stran..
Pěkný stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kříž a kalich na Sedlčansku [Sedlčany, Votice, Sedlec - historie bratrské církve, evangelíci, církev evangelická českobratrská]
Z podnětů Ludvíka Hellera a Bohuslava Součka. Českobratrský evang. sbor Prokopa Velikého v Sedlci, 1..
 
120Kč
Bez daně: 120Kč
Zvíkov (edice: Vlastivědný sborník, sv. 8) [průvodce, historie, architektura, mapa, fotografie dle Leo Richter]
Jos. Bělohlav
Vlastivědný sborník, české monografie. Rok 1913-14, svazek 8. (58.). Původní brož, 8°, 20 stran, mno..
Dobrý stav (viz foto)!
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021