HISTORIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakladatelství Brána, Knižní klub, Praha 1999. Vydání první. Diana z Poitiers, Jindřich II. a Kateřina Medicejská. Z francouzského originálu přeložila M.Janů. Stran 160+ 8 přílohy. Původní pevná vazba
stav pěkný( viz obr.), vpisováno obyč.tužkou.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Melantrich, Praha 1992.
Velmi dobrý stav, přebal lehce poškrábaný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Židovské muzeum v Praze 1997. Dotisk I.vydání, stran 136. Původní brož, rozměr 14x20 cm.
stav pěkný
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Věnování autora. Masarykova dělnická akademie, 1992. Původní brož, v textu lehce podtrháváno propisk..
Dobrý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prostor, Praha 2005. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Mladá fronta, Praha 1991. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, Praha 1998.
Dobrý stav, přebal vepředu lehce natržený, uvnitř na několika místech podtrháván text barevnou propiskou.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Kodaň, 2002. Původní vazba, 298 stran, rozměr: 14,5 × 21 cm.
Velmi dobrý stav (viz obr.).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Nakladatelství Flammarion, Paris 1986. Z francouzského originálu přeložili G.Kavanová a P.Himmel. Vydání první 1999. Dějiny a způsoby pití alkoholu v minulosti přes 19.století až po současné etické ot
stav velmi pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakladatelství Mladá fronta, Prah 1994. Z francouzského originálu přeložil S.Pantůček. Romanticko-tr..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Časopis Soudobé dějiny vychází od roku 1993 jako čtvrtletník, vždy s jedním dvojčíslem v rámci roční..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Orbis, Praha, 1995. Edice osobnosti, události. První vydání. Život Ch.M.Talleyranda- jednoho z..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Exilové vydání! 1970. Původní brož, 8°, 205 stran. Očteno, knižní blok ze strany lehce zašpiněný, ob..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
...záležitost: odposlouchávací centrály Třetí říše. O dvou zpravodajských službách. Pracovali bez hl..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakladatelství Naše vojsko, Praha 2008. Vydání první. Stran 172. Původní brož. Rozměr 15x21 cm.
Stav pěkný( viz obr.)
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Časopis Soudobé dějiny vychází od roku 1993 jako čtvrtletník, vždy s jedním dvojčíslem v rámci roční..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 801 až 816 z 34132 (2134 stránek)
Zákazníci sk






![Tři ženy krále Vladislava [Vladislav Jagellonský král český a jeho manželky Anna z Foix, Barbora Hlohovská, Beatrice Arragonská] Tři ženy krále Vladislava [Vladislav Jagellonský král český a jeho manželky Anna z Foix, Barbora Hlohovská, Beatrice Arragonská]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_215078_1-1024x1024.jpg)







![A naslouchali pro Hitlera - Tajná říšská záležitost - odposlouchávací centrály Třetí říše [tajné služby, nacistické Německo] A naslouchali pro Hitlera - Tajná říšská záležitost - odposlouchávací centrály Třetí říše [tajné služby, nacistické Německo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_217345_1-1024x1024.jpg)

![Soudobé dějiny 2/2002 (časopis, historie, mj. Československo a berlínská krize v roce 1961; Pád Berlínské zdi [Berlínská zeď]; Ohlédnutí za studenou válkou; Polsko-ukrajinský konflikt v letech 1939-1947) Soudobé dějiny 2/2002 (časopis, historie, mj. Československo a berlínská krize v roce 1961; Pád Berlínské zdi [Berlínská zeď]; Ohlédnutí za studenou válkou; Polsko-ukrajinský konflikt v letech 1939-1947)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_218631_1-1024x1024.jpg)