HISTORIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Chvíle rozkošné, vážné i teskné, jak je v renesanční Plzni v počátcích 16. věku verši vyjádřil Š. B...
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Metropolitní kapitula u sv. Václava v Olomouci, MCM - Matice cyrilometodějská, 1995. Původní brož, u..
Dobrý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, SNDK 1951, s. 75.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Práce a vzpomínky jeho žáků a přátel. Vydal Čin, Praha, 1929, Dobová poloplátěná převazba se zlacení..
Velmi dobrý stav (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Středočeské nakladatelství a knihkupectví, Praha 1985. Původní brož, 8°, 315 stran s čb. fotografiem..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Trochu historie a trochu vzpomínek. II. vydání, Praha, 1902. Poloplátěná převazba se zlacením na hřb..
Dobrý stav (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Josef Hokr, Praha jako 1. svazek knihovny Naše vlast, řada první. Pouze první díl! Nádherná pů..
Velmi slušný stav (viz obr.).
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Univerzita Karlova : historický přehled / Marie Štemberková ; fotografie Milan Posselt a Oto Palán,,..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Třetí desítiletý rejstřík bibliografický Českého časopisu historického. [Za léta 1915-1924, t. j. ro..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Druhý desítiletý rejstřík bibliografický českého Časopisu historického (za léta 1905-1914, roč. XI-X..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vyšehrad, Praha 2009.
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Spisy Fr. Drtiny, kniha 2. Druhé vydání. Nakl. Jan Laichter, Praha 1948. Původní brož, výborný stav,..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Časopis Pestré květy, ročník V. komplet, svázaný i s obálkami, 52 čísel, velmi dobrý stav, krásná ce..
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Valerián Magni : 1586-1661 : kapitola z kulturních dějin Čech 17. století / Stanislav Sousedík, Prah..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Český zemský archiv - katalogy, soupisy, regestáře a rozbory jeho fondů. IV.: Menší fondy a sbírky r..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 705 až 720 z 34134 (2134 stránek)
Zákazníci sk





![Památky středních Čech [střední Čechy - seznam památek: husitství, povstání nevolníků, národní obrození, odboj, socialisté, komunisté, budování socialismu, kutnohorští havíři] Památky středních Čech [střední Čechy - seznam památek: husitství, povstání nevolníků, národní obrození, odboj, socialisté, komunisté, budování socialismu, kutnohorští havíři]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_184544_1-1024x1024.jpg)






![Za domovem. Kniha druhá. Vlastivěda Československá (historie, mj. Praha [Podskalí, Národní divadlo, Slavín], Český Brod, Lipany, Hvězda, Liboc, Jičín, Humprecht, Mělník, Teplice, Osek) Za domovem. Kniha druhá. Vlastivěda Československá (historie, mj. Praha [Podskalí, Národní divadlo, Slavín], Český Brod, Lipany, Hvězda, Liboc, Jičín, Humprecht, Mělník, Teplice, Osek)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_186929_1-1024x1024.jpg)
![Úvod do filosofie. Díl II. Nová doba (edice: Spisy Fr. Drtiny, sv. 2) [filozofie, renesance a reformace, Jan Amos Komenský, René Descartes, David Hume, Immanuel Kant] Úvod do filosofie. Díl II. Nová doba (edice: Spisy Fr. Drtiny, sv. 2) [filozofie, renesance a reformace, Jan Amos Komenský, René Descartes, David Hume, Immanuel Kant]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_187302_1-1024x1024.jpg)

![Valerián Magni 1586-1661. Kapitola z kulturních dějin Čech 17. století [italský filozof, baroko, náboženství] Valerián Magni 1586-1661. Kapitola z kulturních dějin Čech 17. století [italský filozof, baroko, náboženství]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_188289_1-1024x1024.jpg)
![Menší fondy a sbírky různé provenience. Parisova sbírka (edice: Český zemský archiv) [listiny, soupis, archivní pomůcka, regesta] Menší fondy a sbírky různé provenience. Parisova sbírka (edice: Český zemský archiv) [listiny, soupis, archivní pomůcka, regesta]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_188341_1-1024x1024.jpg)