DĚJINY VĚDY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
První uvedení do theorie geometrických veličin imaginárních (matematika, geometrie)
Čeněk Jarolímek
Nesvázaný separát, stran 20, rozměry: 17 x 25 cm.
Dobrý stav, obálka je zažloutlá, ušpiněná a otřepená.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Konstrukce tečny, normaly a poloměru zakřivení křivek normalových čili Mannheimových dané křivky (matematika, geometrie)
Antonín Sucharda
Nesvázaný separát, stran 16 + rozkl. přílohy, rozměry: 15 x 23 cm.
Velmi dobrý stav. První stránka je z boku lehce zažloutlá.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Jdi po skryté stopě. Lidské kroky politickou krajinou exilu EDICE Paměť
Zdenek Slouka
Vydala Academia, Praha 2009. Původní pevná vazba, 8°, 820 stran. Pevná vazba.
VELICE DOBRÝ STAV, ODŘENÝ HŘBET KNIHY
199Kč
Bez daně: 199Kč
Hlubinné vrtání I. [hornictví, hornická geologie]
Ivan Koula a kol.
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 15 x 22 cm, stran 208, 158 obr. a 16 tabulek
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka
300Kč
Bez daně: 300Kč
O některých sítích kartografických (matematika, geometrie)
Václav Tlučhoř
Nesvázaný separát, stran 46, rozměry: 16 x 23 cm.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
O některých plochách polárných plochy posouvání kruho-kruhové (matematika, geometrie)
Antonín Sucharda
Nesvázaný separát, stran 40, rozměry: 17 x 24 cm.
Dobrý stav, obálka je mírně ušpiněná a z boku pomačkaná a natržená, knižní blok je rozlomený na dvě části..
250Kč
Bez daně: 250Kč
O souvislosti jistých ploch posouvání stupně čtvrtého s komplexními plochami obecného komplexu druhého stupně (matematika, geometrie)
Antonín Sucharda
Nesvázaný separát, strany 382- 387, rozměry: 15 x 22 cm.
Velmi dobrý stav, uvolněné listy.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Václav Novotný. Život a dílo univerzitního profesora českých dějin
Jaroslava Hoffmannová
Academia, Praha 2014, formát A5, 8°, 560 stran, pevná vazba, . Edice Paměť
Výborný stav, nová kniha
199Kč
Bez daně: 199Kč
O místě os pohybův šroubových, jimiž lze délku ab do libovolné pohohy a1 b1 v prostoru převésti (matematika, geometrie)
Miloslav Pelíšek
Nesvázaný separát, stran 8 + 1 vyobrazení, rozměry: 14 x 21,5 cm.
Velmi dobrý stav, na obálce je autorské věnování.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Trialog o životě ve vesmíru (mimozemské civilizace, kosmologie, Stanislava Ramešová, Marcel Grün, Jiří Grygar)
S. Ramešová, M. Grün, J. Grygar
Eminent, Praha 2001. Původní vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 205 stran.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kterak sestojí se tečna a kružnice oskulační jistých křivek (matematika, geometrie)
Antonín Sucharda
Nesvázaný separát, stran 9 + 1 vyobrazení, rozměry: 16 x 23,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je zažloutlá, v horní části je autorské věnování.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Věda jde k lidu!
Doubravka Olšáková
Academia, Praha 2014. Původní vazba s přebalem, 8°, 680 stran. Edice Šťastné zítřky
Výborný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Příspěvek ku sestrojení středu zakřivení trochoid (matematika, geometrie)
Bedřich Procházka
Nesvázaný separát, stran 5, rozměry: 14,5 x 23 cm.
Velmi dobrý stav, lehce zažloutlé okraje stránek.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Plyn v domácnosti (plynové spotřebiče, domácnost)
Woodrow Nedoma
Slovenské vyd. technickej literytúry Bratislava 1960. Pevná vazba, vydání první, rozměry: 13 x 19,5 cm, stran 164, 86 obr., 7 tabulek.
Stav velmi dobrý. Stránky lehce zažloutlé.
40Kč
Bez daně: 40Kč
 
Valentinská © 2021