DĚJINY VĚDY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vytyčovací tabulky pro setinné dělení kruhu
F. Klimeš, F. Loskot
Celoplátěná vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 560.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné, zadní desky jsou uvolněné od vazby.
90Kč
Bez daně: 90Kč
O proniku dvou trojosých ellipsoidů (matematika)
Vinc. Jarolímek
Měkká vazba, rozměry: 12,5 x 19 cm, 7 stran + IV. tabulky.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce zažloutlé, obálka je u hřbetu mírně pomačkaná, v horní části je věnování autora. Některé složky jsou uvolněné. Hbet je lehce potrhaný s mírnou ztrátou.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Matematické a statistické tabulky, díl II.
kolektiv autorů
Česká matice technická, Praha 1947. Vydání 3. Pevná vazba, 315 stran, 222 obrazů v textu, rozměry: 14 x 18 cm.
Velmi dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Ke konstrukci normál bodem mimo kuželosečku (matematika)
Vincenc Jarolímek
Brožovaná, stran 6, rozměry: 17,5 x 25 cm.
Velmi dobrý stav. Obálka je na okrajích lehce zažloutlá, v horní části je autorské věnování.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Rozpočty staveb pozemních a odhady budov (stavitelství)
Richard Kesyn
Pevná vazba, rozměry: 16,5 x 23,5 cm, stran 990
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, hřbet je natržený. Přední desky se mírně uvolňují od vazby. Signaturní razítka.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
O homothetických kuželosečkách na dvou plochách stupně druhého (matematika)
Vincenc Jarolímek
Brožovaná, stran 5, rozměry: 17,5 x 25 cm.
Dobrý stav. Obálka je zažloutlá a u hřbetu pomačkaná. Hřbet je potrhaný, uvnitř je stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Atlas českých dějin 2. díl - od r. 1618
Eva Semotanová
Kartografie Praha 2004. Sešit, rozměry: 23 x 32 cm, stran 84
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
O imaginárné prostorové křivce kubické (matematika)
Vincenc Jarolímek
Brožovaná, stran 9, rozměry: 17,5 x 25 cm.
Velmi dobrý stav. Obálka je mírně zažloutlá
150Kč
Bez daně: 150Kč
Základowé Přjrodnictwj aneb Fyzyky a Matematyky potažené neboli smjssené (matematika, fyzika) - 1825
Vojtěch Sedláček
Měkká vazba, rozměry: 13 x 21 cm, stran 250 +4 složené obrazové přílohy
Velmi dobrý stav, hřbet je lehce natržený.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Isologický komplex prostorové kvadratické transformace Cremonovy (matematika)
Milan Mikan
Nesvázaný separát., stran 18 + obr. příloha, rozměry: 16 x 23 cm.
Velmi dobrý stav, rozvolněno na listy. V horní části je autorské věnování.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Sto českých vědců v exilu
S. Štrbáňová, A. Kostlán (ed.)
Nakl. Academia, Praha 2011. Původní pevná vazba s obálkou, 607 stran, vydání první, rozměr: 17 × 25 cm.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Poznámka ku geometrii kinematické (matematika, geometrie)
Bedřich Procházka
Nesvázaný separát, stran 5, rozměry: 16 x 23 cm.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Poznámka ku všeobecné inversi. O vytvoření čar a zvláštních ploch sborcených (matematika, geometrie)
J. S. a M. N. Vaněček
Nesvázaný separát, stran 11, rozměry: 14,5 x 22 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je ušpiněná a mírně zažloutlá, listy jsou rozvolněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
O průseku dvou ploch druhého řádu, jež mají společnou rovinu hlavní (matematika, geometrie)
Č. Jarolímek
Nesvázaný separát, stran 74, rozměry: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Plnění a prázdnění plavebních komor
František Jermář
Vědecko-technické nakl., Praha 1950. Sešit, stran 50, obr. 40, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021