DĚJINY VĚDY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Academia, Praha 1966.
Uvnitř dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná, stran 162, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce pomačkaná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství freytag a berndt, Praha 2010. Vydání první, stran 142. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stránkováno průběžně 169-272.
Stav velmi dobrý, na obálce jsou razítka.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Slov. vyd. tech. literatúry, Bratislava 1968. Měkká vazba, rozměry: 13,5 x 20 cm, vydání první, 144 stran, 102 obr., a 15 tabulek.
Stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm. Stran 124, vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Paseka, Praha a Litomyšl 2006. Původní pevná vazba, rozměry: 14 x 21 cm, vydání první, 244 stran.
Stav velmi dobrý, Místy je v textu podtrženo tužkou
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, stran 32, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Horší stav, obálka a hřbet zcela chybí. Titulní list je otřepený a ušpiněný, stráky jsou zažloutlé a z boku otřepené. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Brožovaná, stránkováno průběžně 38-46, rozměry: 17 x 24,5 cm.
Horší stav. Obálka je utžená od hřbetu a ušpiněná. Uvnitř je stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, stran 10, rozměry: 17,5 x 25 cm.
Dobrý stav. Obálka je u hřbetu pomačkaná, v horní části jě autorské věnování. Hřbet je potrhaný, uvnitř je stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nesvázaný separát., stran 11, rozměry: 17 x 25,5 cm.
Velmi dobrý stav. V horní části je autorské věnování.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nesvázaný separát, stran 5, rozměry: 14,5 x 23 cm.
Velmi dobrý stav. Listy jsou rozvolněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nesvázaný separát, stran 18, rozměry: 17,5 x 25 cm.
Velmi dobrý stav, v horní části je autorské věnování.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nesvázaný separát, stran 35, rozměry: 16,5 x 23,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je zažloutlá, listy rozvolněné.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Sešit, rozměry: 16 x 24 cm. Strany 41-59 (stránkováno průběžně)
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a mírně otřepená
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nesvázaný separát, stran 24, rozměry: 15 x 22 cm.
Velmi dobrý stav. První strana je lehce ušpiněná, v horní části jsou poznámky psané perem, horn roh je s mírnou ztrátou.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk



![Češi v Antarktidě [Antarktida, jižní pól, český výzkum] Češi v Antarktidě [Antarktida, jižní pól, český výzkum]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/728318-cesi-v-antarktide-antarkt-17302371921-1024x1024.jpg)












