DĚJINY VĚDY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Celoplátěná vazba - kniha je zabalena do průhledného obalu, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 316
Velmi dobrý stav, vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nesvázaný separát, stran 32, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Dobrý stav, obálka je ušpiněná, zažloutlá, v horním rohu se ztrátou. Téměř po celé knize je v horním rohu hnědá skvrnka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Původní poloplátěná vazba, 295 stran se 145 obrázky v textu, 8 fotografickými přílohami a třemi tabulkami. Rozměry: 18 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, nesouvisející věnování.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nesvázaný separát, stran 20, rozměry: 16 x 23 cm.
Velmi dobrý stav. První strana je lehce ušpiněná a čísly psanými pastelkou.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Moskva 1965.
Velmi dobrý stav, hřbet lehce vyšisovaný (viz foto).
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 17,5 x 24 cm, stran 607
Stav pěkný.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Nesvázaný separát, stran 8, rozměry: 15,5 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Moskva 1959.
Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 17 x 24,5 cm, stran 336, 12 obr., vyd. první
Velmi dobrý stav - lehce naražený horní roh.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nesvázaný separát, stran 27 + tabulky, rozměry: 17 x 24 cm.
Dobrý stav, obálka je ušpiněná, v horní části je autorské věnování.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydala Academia, Praha 2008. Původní pevná vazba, 8°, 248 stran. Pevná vazba.
Výborný stav, nová kniha.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Dokořán, 2024, pevná vazba s obálkou, rozměry: 15 x 17,5 cm, stran 57
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nesvázaný separát, stran 11 + 1 vyobrazení, rozměry: 14,5 x 22 cm.
Velmi dobrý stav, na obálce je razítko a poštovní známka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Osveta, Bratislava 1961.
Přebal zašpiněný a lehce odřený (viz foto). Uvnitř dobrý stav.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Nesvázaný separát, stran 13 + 1 vyobrazení, rozměry: 16 x 23,5 cm.
Velmi dobrý stav, na první straně jsou poznámky psané tužkou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Academia, Praha 1968. Vydání I.
Velmi slušný stav, desky zašpiněné, stránky zažloutlé. Uvnitř dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk



![Hlubiny země. Objevy moderní geologie (edice: Delta, sv. VI.) [geologie, nákresy, fotografie] Hlubiny země. Objevy moderní geologie (edice: Delta, sv. VI.) [geologie, nákresy, fotografie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/131153-hlubiny-zeme-objevy-moder-16106297681-1024x1024.jpg)












