KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Rudý dělník, ročník II., číslo 1-5, 7, 8, 10, 12-15, 17, 19-24/1931. List pro otázky dělnického hnutí odborového  (odbory, 1. republika, staré noviny)
Josef Thelen (red.)
Sešity, rozměry: 24 x 33 cm. Stránkováno průběžně.
Stav velmi dobrý. Poslední číslo je poškozené se ztrátou
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Československý boj, ročník I., čísla 2-6 a 9-11/1939. Ústřední list zahraničních Čechů a Slováků (exil, Paříž, staré noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 38 x 58 cm, každý cca 4 strany
Stav velmi dobrý.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Řeka I.-IV. (4 díly ve 2 svazcích) - vazba kůže - polokožená HOL
František Xaver Svoboda
Jos. R. Vilímek, Praha 1928. Polokožené převazby, rozměry: 13 x 17,5 cm, 398, 392, 382 a 446 stran.
Stav velmi dobrý.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Staré letopisy české (vazba kůže - polokožená)
F. M. Bartoš
Polokožená vazba, rozměry: 18 x 25 cm, stran 179
Stav velmi dobrý
280Kč
Bez daně: 280Kč
Divadelní revue, ročník XVI., číslo 1.-4./2005 (komplet)
Štěpán Otčenášek a kol.
Brožované, rozměry: 21,5 x 20,5 cm, stran 96, 104, 112 a 116.
Velmi dobrý stav.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Orientace, číslo 1-6/1968. (Literatura - umění - kritika) - časopis
Jiří Brabec a kol.
Brožované - sešité sponkami, každé číslo má cca 96 stran., rozměry: 17 x 24 cm
Velmi dobrý stav, lehce odřené obálky a hřbety
360Kč
Bez daně: 360Kč
HOLLAR - Sborník grafického umění - Ročník XXII./1950 (bez příloh)
Jan Loriš a kol.
Brožované, rozměry: 21 x 28,5 cm, 183 stran.
Stav velmi dobrý. Na obálkách jsou malé skvrnky. Hřbety lehce odřené a mírně natržené.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Ezop Václava Hollara - vazba [Václav Hollar - s reprodukcemi Hollarových rytin]
Vydal Sfinx, Praha 1936 jako 1. svazek Knihovny Mistrů. Obálka vevázaná vzadu.
Velmi dobrý stav.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Písně otroka (poezie, secesní vazba)
Svatopluk Čech
Původní nakladatelská zdobená ražená celoplátěná vazba, 78 stran, rozměr: 13 x 18,5 cm. Nakl. F. Top..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Časopis pokrokového studentstva, ročník IX., čísla 1-10/1905 [studenti, studentské hnutí, socialismus]
Ant. Chramosta (red.)
Sešity, rozměry: 18 x 27 cm, stran 228.
Stav velmi dobrý, obálky chybí, přítomna pouze obálky 10. čísla - ta ušpiněná
199Kč
Bez daně: 199Kč
Moravský kovář, č. 1.-9./1943 (Kovářství) - Der Mährische Schmied
Přehnuté složky, stran celkem 160. Rozměry: 21,5 x 30 cm.
Stav velmi dobrý, vodorovně přehnuto.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Síť víry (vazba kůže - polokožená)
Petr Chelčický
Polokožená vazba, rozměry: 15 x 22 cm. Stran 446.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Ottův obchodní slovník [3 svazky] HOL
Josef Pazourek (red.)
Praha, J. Otta
Stav zachovalý viz foto..
900Kč
Bez daně: 900Kč
Leiningenův boj s mravenci (sci-fi) - vazba kůže-polokožená
C. Stephenson
Polokožená vazba (pův. obálka je vevázána) - kniha je vložena do kartonového pouzdra, rozměry: 13,5 x 21 cm, 45 stran.
Pěkný stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Časopis československých knihovníků, ročník VI./1927, číslo 1.-10. (komplet)
Bohuslav Koutník (red.)
Sešity, rozměry: 16 x 24 cm, stran celkem 200.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
 
Valentinská © 2021