KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nazdar, list dorostu ČOS, čísla 1, 4, 11-15 a 20-24 + zvláštní vydání/1948 (Sokol, Sokolství, časopis)
Svatopluk Smutný (red.)
Přehnuté složky, rozměry. 21,5 x 30 cm, každé číslo cca 8-32 stran - množství vyobrazení
Velmi dobrý stav, lehce odřené obálky
600Kč
Bez daně: 600Kč
Arabesky (vazba)
Jan Neruda
Zdobená vazba, rozměry: 18,5 x 22 cm, stran 390.
Velmi dobrý stav. Nesouvisející věnování. Lehce zažloutlé okraje stránek.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zahraniční politika 1925, díl I. [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních] (vazba kůže - polokožená)
J. Hájek, A. Hajn, J. Chmelař
Polokožená převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran celkem 836
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář
299Kč
Bez daně: 299Kč
Družstevní rádce, ročník XIV./1938 (družstvo, družstva, časopis)
A. Hauf-Černík
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 31 cm, stran celkem 276
Stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Časopis československých knihovníků, ročník XVII./1938, číslo 1., 2. a 4.
kolektiv autorů
Sešity, rozměry: 16 x 22 cm, strany 112.
Stav velmi dobrý, obálky jsou na okrajích lehce zažloutlé a mírně otřepené, nerozřezáno.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Nová svoboda, ročník I., čísla 1, 2, 7, 27, 28-29, 31 a 35/1924. Pokrokový týdeník (1. republika, noviny, časopis)
I. Dérer, E. Svoboda, Fr. Modráček
Přehnuté složky, stran 574 (kromě chybějících čísel). Rozměry: 22 x30 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Rozsevačka, ročník VI., číslo 1, 2, 4, 5 a 7-24/1931 (časopis, 1. republika, staré noviny)
Přehnuté složky, rozměry: 23 x 30 cm. Každý cca 8-12 stran
Stav velmi dobrý, číslo 2 je ušpiněné. Číslo 5 je zažloutlé otřepené a protržené
999Kč
Bez daně: 999Kč
Voják, ročník III., čísla 1-10/1932. List pracujících ve vojenském kabátě (časopis, noviny)
Jaroslav Kořínek (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 21 x 30 cm, každé číslo 4 strany
Stav velmi dobrý
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Na dvoře vévodském (historický obraz) - vazba kůže - polokožená
Alois Jirásek
Polokožená vazba, rozměry: 18 x 23,5 cm, stran 309, 13. vyd.
Stav velmi dobrý, lehce odřený hřbet.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Zahraniční politika 1932, díl I. [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních] (vazba kůže - polokožená)
A. Hajn, J. Chmelař
Polokožená převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran celkem 523
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář, mírně zažloutlé stránky
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bismarck (přednostní výtisk, pergamenová vazba) HOL
Emil Ludwig
Pergamenová vazba se zlacením, 589 stran, rozměry: 13,5 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněné desky a hřbet.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Svojan, ročník IV., číslo 1-4/1897-1898. Krajanský list (USA, Chicago, exil, časopis, noviny)
kolektiv autorů
Sešity, rozměry: 17 x 25.5 cm, stran celkem 320
Stav dobrý, obálky jsou otřepené a ušpiněné s lehkou ztrátou, hřbet 2. čísla potrhaný, ostatní čísla mají hřbet lepený. Uvnitř je stav velmi dobrý
999Kč
Bez daně: 999Kč
Montgomery. Biografie (Bernard L. Montgomery, druhá světová válka, Anglie; polokožená vazba - vazba kůže)
Alan Moorehead
Vydalo Naše vojsko, Praha 1947. Přeložil F. Vrbka, garf. upravil a obálku navrhl L. Starosta. Poloko..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Rozsevačka, ročník XII., číslo 1, 4-11, 19, 21-28, 31-39 a 42/1938 (časopis, 1. republika, staré noviny)
Přehnuté složky, rozměry: 23 x 30 cm. Každý cca 12 stran
Stav velmi dobrý.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
 
Valentinská © 2021