KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kohoutek, ročník II., číslo 1-8, 10-12, 13, 15, 16, 18 a 20/1923. Časopis proletářských dětí (1. republika, staré noviny) - skauting
Ant. Zápotocký
Sešity, rozměry: 14 x 19 cm. Stran 315 (kromě chybějících čísel)
Stav velmi dobrý.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Americké listy, ročník V., čísla 4-10, 12-15, 19, 20, 27/1966 a čísla 47, 48 a 50/1965. Týdeník krajanů v USA (exil, staré noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 29 x 44 cm, každé číslo cca 8 stran
Velmi dobrý stav
1 700Kč
Bez daně: 1 700Kč
Mirèio (umělecká vazba - kůže)
Frédéric Mistral
Umělecká celokožená vazba se zlacením, stran 395. Rozměry: 13 x 18,5 cm. Zlacená horní ořízka.
Stav velmi dobrý, lehce vyšisovaný hřbet.
4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Klatovy - Dějiny někdejšího královského města Klatov I-II (KOMPLET)
Jindřich Vančura
Komplet (I/1, I/2, I/3-1,2,3; II/1, II/2). Sešitové vydání s obálkami. Vydáno nákladem města..
 
5 999Kč
Bez daně: 5 999Kč
Červená země
Jaroslav Bednář
Celokožená vazba, rozměry: 14 x 21 cm, 165 stran, zlacená horní ořízka.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou mírně odřené, původní obálka je vevázána.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Národní železničář, ročník VIII., čísla 1-6 a 9-24/1932 (staré noviny, 1. republika) - [železnice, lokomotiva, doprava]
František Dědič
Přehnuté složky, rozměry: 21 x 29 cm, každý 8 stran
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Japonečky. Vzpomínky na tři horká odpoledne (Japonsko, cestopis, celokožená vazba)
Joe Hloucha
Vzpomínky na tři horká odpoledne. Nakl. A. Neubert, Praha, 1931. Celokožená vazba se zlacením a s ob..
Velmi dobrý stav (viz foto).
249Kč
Bez daně: 249Kč
Rukavičkářské listy, ročník XIII., číslo 1, 4, 7, 8, 10, 14, 16, 17, 20 a 23/1909 (Orgán dělnictva rukavičkářského) - staré noviny
Heřman Stolz (red)
Přehnuté složky, rozměry: 23,5 x 325 cm, každý 4-6 stran.
Stav velmi dobrý, lehce otřepené
360Kč
Bez daně: 360Kč
Věstník Sdružení Čechů a Slováků z Ruska, ročník II., čísla 3, 6 a 8 - 12/1921 (staré noviny, 1. republika, legie, časopis)
Rob. Todt (red.)
Přehnuté složky, každé číslo 6 - 12 stran. Rozměry: 25 x 32cm.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Pražské noviny (noviny 1938, 1. republika) - 12 kusů
Přehnuté složky. Rozměry: 29 x 42 cm.
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
OTTŮV SLOVNÍK NAUČNÝ - 24 SVAZKŮ - VAZBA KŮŽE (nekompletní)
Otto Jan
Obsahuje svazky č. 2, 4 a 7-28. Chybí svazky 1, 3, 5 a 6.   Vydal J. Otto v Praze 18..
VELMI DOBRÝ STAV.
9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Purpurová země (ed. Symposion, úprava a vazba Toyen) - vazba kůže - celokožená (avantgarda)
Hudson
Celokožená vazba se zlacením, rozměry: 13,5 x 20 cm, rozměry: 13 ,5 x 20 cm, 281 stran.
Velmi dobrý stav, na přídeští je nalepeno ex libris.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Orientace, číslo 1-6/1966. (Literatura - umění - kritika) - časopis
Jiří Brabec a kol.
Brožované - sešité sponkami, každé číslo má cca 96 stran., rozměry: 17 x 24 cm
Velmi dobrý stav, obálky jsou lehce odřené
360Kč
Bez daně: 360Kč
Fotografie - Časopis pro odbornou práci ve fotografii - ročník II., čísla 2.-12./1946 (chybí číslo 1.)
Eduard Mikušek (red.)
Sešity. Strany 13-137 - včetně vyobrazení, rozměry: 21 x 30 cm.
Velmi dobrý stav, nepatrně odřené obálky a hřbety. Chybí časopis číslo 1.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Prózy I. a II. (2 svazky) - Otakar Theer
A. M. Píša (usp.)
Brožované, 334 a 395 stran, rozměr: 13 x 20 cm
Velmi dobrý stav, lehce odřené a mírně ušpiněné obálky i hřbety.
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021