KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Polokožená převazba, rozměry: 16 x 23 cm, strany 698- 1339 + Věstník, stran 63
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář, na zadních deskách je nálepka
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydavatel Alois Syřínek. Přehnuté složky, stran 8, rozměry: 28 x 39 cm.
Stav dobrý, noviny jsou zažloutlé a mírně otřepené, se stopami po vodorovném přehnutí. Některé noviny jsou z boku natržené, na několika místech je v textu podtrženo.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Přehnuté složky, rozměry: 28 x 38 cm, každé číslo 8 stran
Velmi dobrý stav
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Původní celoplátěná vazba, 394 stran. Druhé vydání, rozměry: 12,5 x 18 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené a lehce ušpiněné. Kniha je zkosená. Část kresby v přední části knihy je v horní části cca 3 cm po celé délce ustřižená.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Přehnuté složky, rozměry cca: 32,5 x 48 cm. 4 strany
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Dřevoryty a grafická úprava Cyril Bouda. F. Topič, Praha 1936. Edice Topičovy bílé knihy.
Podepsá..
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Přehnuté složky, rozměry cca 32 x 44 cm, stran každý cca 4 - 6.
Velmi dobrý stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Polokožená převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran 919
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo nakl. Levné knihy, Praha 2000. Brožované, stran celkem 509, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav výborný.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Pevná vazba se zlacením. Rozměry: 10,5 x 15 cm.
Stav velmi dobrý, neautorské věnování.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Polokožená převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran celkem 871
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář, mírně zažloutlé stránky
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Nakladatelství AVENTINUM, Praha. Přehnuté složky. Celkem stran 323, rozměry: 31,5 x 47 cm.
Velmi dobrý stav. Noviny jsou vodorovně přehnuté, lehce zažloutlé a mírně otřepené. První strana je v dolní části ušpiněná, pomačkaná a natržená.
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Přeložené složky, každé číslo cca 16 stran - množství vyobrazení, rozměry: 28 x 34 cm.
Stav velmi dobrý
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Původní celoplátěná vazba. Stran 155, rozměry: 10 x 15 cm.
Stav dobrý. Některé stránky jsou v horní části pomačkané.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Přehnuté složky, rozměry cca: 32,5 x 48 cm. 6 stran
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal R. Škeřík, Praha 1931 jako 55. svazek edice Symposion. Výtisk na simili japanu, č. 14! Původní..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 849 až 864 z 2212 (139 stránek)
Zákazníci sk

![Zahraniční politika, díl II./1930 [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních (s přílohou Věstník Ministerstva zahraničních věcí] (vazba kůže - polokožená) Zahraniční politika, díl II./1930 [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních (s přílohou Věstník Ministerstva zahraničních věcí] (vazba kůže - polokožená)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/754579-zahranicni-politika-dil-i-17610303711-1024x1024.jpg)






![Zahraniční politika 1923, díl I. [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních] (vazba kůže - polokožená) Zahraniční politika 1923, díl I. [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních] (vazba kůže - polokožená)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/767688-zahranicni-politika-1923--17791708591-1024x1024.jpg)


![Zahraniční politika, díl I./1924 [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních (s přílohou Věstník Ministerstva zahraničních věcí] Zahraniční politika, díl I./1924 [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních (s přílohou Věstník Ministerstva zahraničních věcí]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/754613-zahranicni-politika-dil-i-17610545281-1024x1024.jpg)




