KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Čachtická paní I.-IV. (4 svazky)
Jožo Nižnánsky
Zdobení vazby, druhé vydání, rozměry: 14 x 21,5 cm, stran 267, 298, 298 a 264
Stav velmi dobrý, lehce odřené a mírně zkosené hřbety, hřbet 4. dílu je po celé délce natržený
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bagdád  volá Chicago (vazba kůže - polokožená)
Alan Forejt
Polokožená převazba, stran 229, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Prsty Habakukovy (vazba kůže - celokožená, podpis Viktor Dyk)
Viktor Dyk (podpis)
Celokožená vazba, rozměry: 13,5 x 18 cm, 230 stran.
Stav výborný, podpis autora
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Říše hvězd, ročník 34., čísla 1-10/1953 (hvězdy, hvězdářství, astronomie) - časopis
kolektiv autorů
Sešity - vložené do celoplátěných desek, stran celkem 236, ,rozměry: 16,5 x 22 cm
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Knihopis českých a slovenských tisků II, část I. Písmeno A a Dodatky k dílu I)(vyd. r. 1939) [soupis starých českých knih]
Zdeněk Tobolka
Státní tiskárna, Praha 1939.
Uvnitř dobrý stav; obálka zašpiněná, natržená a odřená. Hřbet natržený.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Kopřivy, číslo 3, 6, 8, 10 a 15/1912 (časopis, noviny) List satirický
J. Stivín-Foltýn (red.)
Přehnuté složky, každé číslo 12 stran, rozměry: 23 x 31 cm.
Stav velmi dobrý, mírně otřepené. Číslo 10. je poškozené - v levém dolním rohu je se ztrátou, u hřbetu je celé číslo natržené
450Kč
Bez daně: 450Kč
Cesta po Řecku I. a II. (Antická knihovna, sv. 20 a 23)
Pausaniás
Svoboda, Praha 1973 a 1974. 1. vyd.Původní celoplátěné vazby s přebaly, 14 x 21 cm, 582 a 428 stran.
Dobrý stav. Oba přebaly po okrajích lehce odřené
120Kč
Bez daně: 120Kč
Důmyslný rytíř Don Quijote de la Mancha, díl I. (vazba kůže - polokožená)
Miquel de Cervantes Saavedra
J. Otto, Praha, nedatováno. Polokožená převazba, stran 420, rozměry: 10 x 14 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřený hřbet.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Časopis Zlín, ročník VIII./1939 (Baťa, staré noviny)
Přehnuté složky, rozměry: 32 x 47 cm.
Stav velmi dobrý.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Velká vzorná kuchařka (vazba kůže - polokožená) - 1900
Bohumila Jermářova
Polokožená vazba, rozměry: 15 x 23 cm, stran 789
Stav velmi dobrý, odřené desky a hřbet, hřbet je v horní i dolní části natržený, mírně zažloutlé stránky
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Reflektor, ročník II., číslo 1.-24./1926 (kompletní) - 1. republika, noviny, časopis
S. K. Neumann
Sešity, rozměry: 24 x 32 cm. Každý cca 16 stran.
Stav velmi dobrý
6 800Kč
Bez daně: 6 800Kč
Svobodné Československo, ročník XXX., čísla 3-12/1968-1969 / Free Czechoslovakia (exil, USA, časopis, noviny)
kolektiv autorů
Sešity. každý cca 16 stran, rozměry: 18,5 x 27 cm.
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Knihopis českých a slovenských tisků, díl II. - část V. (Písmena M-O, číslo 5135-6687. Tisky z let 1501-1800) [soupis starých českých knih]
František Horák, Zdeněk Tobolka
Státní tiskárna, Praha 1950. Brožovaná, rozměry: 23 x 33,5 cm, strany 111- 372
Velmi dobrý stav. Nerozřezáno
299Kč
Bez daně: 299Kč
 
Valentinská © 2021