KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Celoplátěné vazby - přebaly chybí, rozměry: 16,5 x 22,5 cm, stran 381 a 374.
Stav velmi dobrý, podpisy původního majitele.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Přehnuté složky. Rozměry: 30 x 40 cm. Každé číslo cca12 stran
Stav velmi dobrý.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Brožované, rozměry: 18 x 25 cm, stran 283, 281 a 330.
Velmi dobrý stav, obálky a hřbety jsou lehce odřené. Některé složky uvolněné.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Celokožená vazba se zlacením, 204 stran, rozměry: 17 x 22 cm.
Velmi dobrý stav, desky nepatrně zašpiněné.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Polokožená vazba, stran 389, rozměry: 17,5 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, pouze desky a hřbety jsou nepatrně odřené.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Přehnuté složky, rozměry: 21 x 29 cm, stránkován průběžně - každý cca 8 stran
Stav velmi dobrý. Lehce ušpiněné
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Převazba, rozměry: 16 x 24 cm, stran celkem 370
Stav velmi dobrý.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Brožované, stran celkem 392, rozměry: 16 x 24 cm
Velmi dobrý stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Přehnuté složky, rozměry cca 24 x 32 cm. Každý cca 8 stran.
Velmi dobrý stav. Některá čísla jsou lehce ušpiněná a mírně otřepená.
4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Družstevní práce, Praha 1936. Živé knihy A., sv. 131. Polokožená vazba, rozměry: 13,5 x 19 cm, stran 243
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Polokožená vazba - původní obálka je vevázána, stran 103, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Polokožená vazba, rozměry: 13 x 19 cm
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Secesní zdobené vazby, stran 659 a 627. Rozměry: 10,5 x 14,5 cm.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Sešity - vložené do celoplátěných desek, stran celkem 241, ,rozměry: 15 x 21 cm
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Krásná vazba se zlacením (imitace pergamenu) a zlacenou ořízkou. Rozměry: 12 x 21 cm. Stran 88.
Stav pěkný, podpis autora.
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Sešity, rozměry: 16,5 x 24 cm. Stránkováno průběžně - celkem stran 971 (kromě chybějících číel)
Stav dobrý, některé obálky jsou lehce odřené a mírně otřepení s lehkou ztrátou
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Zobrazeny položky 849 až 864 z 2213 (139 stránek)
Zákazníci sk






![Národní železničář, ročník V., čísla 1-4, 6-17 a 19-24/1929 (staré noviny, 1. republika) - [železnice, lokomotiva, doprava] není kompletní Národní železničář, ročník V., čísla 1-4, 6-17 a 19-24/1929 (staré noviny, 1. republika) - [železnice, lokomotiva, doprava] není kompletní](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/740686-narodni-zeleznicar-rocnik-17435715731-1024x1024.jpeg)
![Dělnická osvěta, ročník XXI., číslo 1-10/1935 [Socialistická revue] - kompletní Dělnická osvěta, ročník XXI., číslo 1-10/1935 [Socialistická revue] - kompletní](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/727531-delnicka-osveta-rocnik-xx-17289991091-1024x1024.jpg)








