KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Šumava umírající a romantická - Josef Váchal - (PASEKA 2008 obří formát) bibliofilské vydání - vazba z kůže
Váchal, Josef
Vydala Paseka, Praha a Litomyšl 2008. Kniha formátu 65 x 49 cm.
Kniha je jako nová, ve výborném stavu.
59 999Kč
Bez daně: 59 999Kč
Dobrá myšlenka, ročník V., číslo 1-8. a 11-12./1928 (není kompletní - chybí čísla 9-10)
Cyrill M. Höschl
Sešity, rozměry: 13 x 20 cm, stránkováno průběžně, stran 192 a 241-288
Stav dobrý, obálky jsou lehce ušpiněné a mírně odřené, obálka dvojčísla 5-6 je potrhaná s lehkou ztrátou, obálka prvního dvojčísla je zažloutlá. Uvnitř je stav velmi dobrý.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Ďábelské (novela, francouzská beletrie; ražená vazba)
Jules Barbey D´Aurevilly
Praha, Sfinx 1920, s. 404.
V dobrém stavu
99Kč
Bez daně: 99Kč
Věstník společenstev fotografů, ročník II., čísla 1-12/1924 (časopis, fotografie, kompletní ročník)
Fr. Patzelt
Sešity, rozměry: 19 x 27 cm, strany nečíslovány
Stav velmi dobrý, obálka čísla 1 a 2 je utržena od hřbetu.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Zázračná planeta. Povídky o českých umělcích
Bedřich Beneš Buchlovan
Vydal Vilém Šmidt, Praha 1946.
Uvnitř dobrý stav, desky a hřbet lehce odřené.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Labyrint sláwy - slávy - Vocel (1846)
Erazim Wocel
J. B. Calve, Praha 1846. Polokožená vazba se zlacením na hřbetu, 266 stran, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet. Na hřbetu polepka, bývalý knihovní exemplář - uvnitř razítka a čísla.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Odborové sdružení českoslovanské - Pracovní právo, ročník 43., číslo 1-4 a 6-12/1939 (odbory)
Rudolf Tayerle
Sešity, rozměry: 19,5 x 28,5 cm. Strany 1 -127 a 153-339
Velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Sobota – Týdeník pro politiku, sociální otázky, hospodářství a kulturu. Ročník VII./1936
Karel Jíše (red.)
Majitel a vyd. Jar. Motyčka. Sešity, rozměry: 16 x 24 cm, stránkováno průběžně.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Umění, ročník XLV./1997, číslo 1.-6. Časopis Ústavu dějin umění Akademie věd České republiky
Lenka Bydžovská a kol.
Brožované, rozměry: 21 x 29,5 cm, stran 609 - množství vyobrazení.
Stav pěkný.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Koncert na ostrově (edice: Malá edice poezie) [poezie, ilustrace Josef Wagner; vazba kůže]
Jaroslav Seifert
Vydal: československý spisoavtel, Praha 1967
Velmi dobrý stav, drobné oděrky na deskách.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kohoutek, ročník I., čísla 1-10/1922-1923. Časopis proletářských dětí (1. republika, staré noviny) - skauting
Augustin Doležal
Převazba, rozměry: 14 x 19 cm. Stran celkem 155
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, hřbet v dolní části natržený. Vyřazený knihovní exemplář, knižní blok se uvolňuje z desek a je zpět lepený, některé složkyjsou uvolněné, jinak je uvnitř stav vel
600Kč
Bez daně: 600Kč
Věrnost (vazba kůže)
Susna Glaspell
Polokožená vazba, rozměry: 13 x 18,5 cm, stran 376.
Stav velmi dobrý, na přídeští je nalepeno ex libris. Kniha je vložena do kartonového pouzdra.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Besídka, zábavná příloha Rovnosti 1913-1914 (časopis, noviny)
kolektiv autorů
Převazba, rozměry: 18 x 24,5 cm, stran celkem 424
Velmi dobrý stav, desky jsou lehce odřené, vyřazený knihovní exemplář
600Kč
Bez daně: 600Kč
Volné listy, ročník XXII., číslo 1-6, 10 a 19/1913. (anarchismus, USA, noviny, časopis)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, každý cca 4-8 stran. Rozměry: 27x 36 cm.
Stav velmi dobrý, z boků lehce otřepeno
1 399Kč
Bez daně: 1 399Kč
 
Valentinská © 2021