KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Přehnuté složky, rozměry: 27 x 37 cm. Každé číslo 4 strany.
Velmi dobrý stav,.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Praha, nakl. Fr.A.Urbánek 1874.
Uvnitř dobrý stav, desky a hřbet lehce odřené a zašpiněné(viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Kamilla Neumannová, Praha 1911. Polopergamenová vazba. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 21,5 cm, 277 stran.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky, mírně zažloutlé stránky
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Polokožená převazba, 760 stran s tabulkami a obrázky v textu. Rozměry: 15,5 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Vyřazený knihovní exemplář, uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Složky jsou volně vložené do obálek, stránkováno průběžně - celkem stran 144, rozměry: 16,5 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Brožované, rozměry: 24 x 17 cm. Každé číslo cca 96-104 stran.
Stav velmi dobrý, lejce odřené obálky a hřbety
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Praha, Kvasnička a Hampl 1924, s. 71
Velmi dobrý stav, obálka je vevázaná
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Sešity, rozměry: 19 x 27 cm, stran celkem 272
Stav velmi dobrý
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Celokožená vazaba se zlacením, stran 44, rozměry: 8 x 12 cm.
Stav velmi dobrý, pouze hřeb je lehce vyšisovaný. Na přídeští je nálepka: BBB.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Přehnuté složky, rozměry: 18 x 27 cm. Každá 8 stran.
Stav velmi dobrý.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Vydav. Družstevní práce, Praha 1941.
Obálka zašpiněná. Stav uvnitř dobrý. Nerozřezáno.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožované, stránkováno průběžně, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Obálky jsou nepatrně otřepené, posl. obálka je s lehkou ztrátou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožované, rozměry: 21 x 29,5 cm, stran 591 - včetně vyobrazení.
Stav pěkný.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Bez daně: 290Kč
Brožované, rozměry: 24 x 17 cm. Každé číslo cca 72- 80stran.
Stav velmi dobrý, lejce odřené obálky a hřbety, některé hřbety jsou lepené, hřbet 4. čísla je otřepený a potrhaný
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydala: Československá grafická unie, Praha 1939 (7. vydání)
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 31 cm, stran celkem 116 - kromě chybějících čísel
Stav velmi dobrý.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Zobrazeny položky 849 až 864 z 2205 (138 stránek)
Zákazníci sk







![Batavie. Prósy 1916-1923 (edice: Nová bibliotéka, sv. 3) [povídky, vazba kůže, podpis autora] HOL Batavie. Prósy 1916-1923 (edice: Nová bibliotéka, sv. 3) [povídky, vazba kůže, podpis autora] HOL](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-03-12-17-59-05-01-1024x1024.jpg)








