KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kopřivy, ročník XII., číslo 11, 22, 35-40/1920 (časopis, noviny) Lidový satirický týdeník
Emil Vachek (red.)
Přehnuté složky, každé číslo 12 stran, rozměry: 23 x 31 cm.
Stav velmi dobrý.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Novely (Špalek, Mše Duchů, Olověný vojáček, Z rukopisů vesnického lékaře; secesní vazba)
Anatol France
J. Otto, Praha 1904. Původní nádherná celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 13 x 19 cm, 203 stran.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Knihomol 1924-1925. Bibliofilský sborník (polokožená vazba Ludvík Bradáč)
Ludvík Bradáč
Polokožená vazba, rozměry: 16,5 x 23,5 cm, stran celkem 159.
Velmi dobrý stav.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Demokracie dnes a zítra (politika, politologie; polokožená vazba - vazba kůže - Ateliér Budešek)
Edvard Beneš
Vydalo: nakl. Čin, Praha 1946 (3. vydání)
Velmi slušný stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Cihlářský deník, ročník IV., číslo 2-18, 20-23 a 25/1909 (cihelny, cihly) - časopis, noviny
Přehnuté složky, rozměry: 27 x 40 cm, každé číslo 4 strany
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlý a mírně ušpiněný, v horní části jsou skvrnky.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Panenství [vazba kůže - celokožená]
Marie Majerová
Celokožená vazba se zlacením. Rozměry: 13 x 20 cm, stran 238, čtvrté vydání.
Stav velmi dobrý, hřbet je nepatrně odřený.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Zahraniční politika 1922, díl I. [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních] (vazba kůže - polokožená)
Hájek, Hajn, Chmelař
Polokožená převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran celkem 923
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář
360Kč
Bez daně: 360Kč
Svéhlavička. Příběh z pensionátu (dívčí román; ilustrace Jan Goth; secesní vazba)
E. Krásnohorská
Ilustroval J. Goth. Šesté vydání, vydal Šolc a Šimáček, Praha, nedatováno. Původní nakladatelská celoplátěná vazba zdobená na přední desce, 256 stran.
Vazba ve hřbetě mírně uvolněna. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Volné listy, ročník XVII., číslo 2, 6, 7, 14 a 15/1908 (anarchismus, USA, noviny, časopis)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, každý cca 8 stran. Rozměry: 27x 36 cm.
Stav velmi dobrý, mírně ušpiněné a z boků lehce otřepené. Pomačkané.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Streifzüge durch Wald und Flur (Putování lesem a polem)
Bernhard Landsberg
Leipzig, 1902. Původní nakladatelská zdobená vazba, 255 stran, černobílé ilustrace v textu. ..
Výborný stav.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
LEXIKON MEYERS, svazky 1-9 a 11-19 VAZBY KŮŽE - Konversations-Lexikon Encyklopedie (chybí svazek č. 10) Hol
MEYER Konversations-Lexikon MEYER
Německá výkladová slovníková encyklopedie, 5. vydání. Nekompletní, chybí svazek č. 10. Obsahuj..
 
9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Kašpar Hauser, čili, Chabé srdce (vazba kůže - polokožená, vazba Rajman, Rožďalovice)
Jakob Wassermann
Polokožená vazba, stran 384. Rozměry: 16,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý. Na přídeští je nalepeno ex libris
900Kč
Bez daně: 900Kč
 
Valentinská © 2021