KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Jednota, ročník IV., číslo 1-9, 11-21 a 23-34/1948 (Trutnov, staré noviny) Pohraniční zpravodaj
Přehnuté složky, rozměry cca 32 x 44 cm, stran každý cca 4 - 6.
Velmi dobrý stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Zahraniční politika 1923, díl I. [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních] (vazba kůže - polokožená)
J. Hájek, A. Hajn, J. Chmelař
Polokožená převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran 919
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář
299Kč
Bez daně: 299Kč
Dějiny markrabství moravského I. a II. ( 2 svazky)
Rudolf Dvořák
Vydalo nakl. Levné knihy, Praha 2000. Brožované, stran celkem 509, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav výborný.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Vánoční povídky (secesní vazba)
Charles Dickens
Pevná vazba se zlacením. Rozměry: 10,5 x 15 cm.
Stav velmi dobrý, neautorské věnování.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Zahraniční politika, díl I./1924 [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních (s přílohou Věstník Ministerstva zahraničních věcí]
Hájek, Hajn, Chmelař
Polokožená převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran celkem 871
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář, mírně zažloutlé stránky
299Kč
Bez daně: 299Kč
Rozpravy Aventina, ročník VII./1931-1932, čísla: 1.-40. Týdeník pro literaturu, umění a kritiku
Ot. Štorch-Marien (red.)
Nakladatelství AVENTINUM, Praha. Přehnuté složky. Celkem stran 323, rozměry: 31,5 x 47 cm.
Velmi dobrý stav. Noviny jsou vodorovně přehnuté, lehce zažloutlé a mírně otřepené. První strana je v dolní části ušpiněná, pomačkaná a natržená.
700Kč
Bez daně: 700Kč
Svět práce, ročník II., čísla 1-22/1934 (časopis, noviny) - komplet
Ladislav Kopřiva
Přeložené složky, každé číslo cca 16 stran - množství vyobrazení, rozměry: 28 x 34 cm.
Stav velmi dobrý
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Filosofská historie
Alois Jirásek
Původní celoplátěná vazba. Stran 155, rozměry: 10 x 15 cm.
Stav dobrý. Některé stránky jsou v horní části pomačkané.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Dělnický deník, ročník IX., číslo 170/1926 (1. republika, staré noviny, komunistická literatura) - Ostrava
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry cca: 32,5 x 48 cm. 6 stran
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dobrodružství na Pobřeží slonoviny (edice: Symposion, sv. 55) (cestopis, Afrika; číslovaný výtisk; vazba Toyen; celokožená vazba - vazba kůže)
Alfred Aloysius Horn
Vydal R. Škeřík, Praha 1931 jako 55. svazek edice Symposion. Výtisk na simili japanu, č. 14! Původní..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Časopis Volné směry, ročník XI./1906-1907
Celoplátěná vazba, rozměry: 24 x 28,5cm, stran celkem 377 - množství vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Vyšší národ, ročník V., čísla 2-20/1925 (časopis, noviny, 1. republika, abstinence, abstinenti, boj s alkoholem)
Břetislav Foustka, Václav Eliášek
Sešity, strany 11-166, rozměry: 19 x 27 cm.
Stav velmi dobrý. U sponek jsou stopy po rzi
250Kč
Bez daně: 250Kč
Havlíček - prostředí, osobnost a dílo (vazba kůže - polokožená)
Em. Chalupný
Polokožená vazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 663.
Stav velmi dobrý, lehce odřený hřbet, na titulním listu je skvrnka.
249Kč
Bez daně: 249Kč
Zahraniční politika 1932, díl II. [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních] (vazba kůže - polokožená)
A. Hajn, J. Chmelař
Polokožená převazba, rozměry: 16 x 23 cm, strany 525-955 + Věstník, stran 60
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář, mírně zažloutlé stránky
299Kč
Bez daně: 299Kč
Časopis pro dějiny venkova, roč. XIII., číslo 1-4 / 1936 (kompletní ročník)
V. Černý, J. Prokeš
Brožované, rozměry: 19 x 27,5 cm, stran celkem 208
Strav dobrý, obálky jsou lehce odřené a mírně ušpiněné, obálka I. čísla je natržená a pomačkaná
250Kč
Bez daně: 250Kč
Umění. Sborník pro českou výtvarnou práci, ročník XV./1943-1944 (kompletní)
Jan Štenc
Brožované, rozměry: 22 x 28 cm. Stran celkem 416.
Stav velmi dobrý, obálky jsou lehce zažloutlé.
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021