KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Beneš Knüpfer. Jeho pětapadesát obrazů
Beneš Knüpfer
J. Otto, Praha, nedatováno (asi 1911).
Velmi dobrý stav.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Kulturní měsíčník, ročník XI., číslo 1-12/1975 (Roudnice nad Labem)
Miloš Saxl (red.)
Sešity, stran celkem 184, rozměry: 20 x 14 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Kanadský Slovák, ročník XXVI., čísla 4 a 5/1967 (exil, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 41 x 57 cm, každé číslo 8 stran
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Český rok v pohádkách, písních, hrách a tancích, říkadlech a hádankách - KOMPLET 4 svazky (Jaro, Léto, Podzim, Zima; pohádky, písně, hry, tance, říkadla, hádanky, ústní lidová slovesnost, přísloví) ilustrace Karel Svolinský
Karel Plicka, F. Volf, K. Svolinský
Původní celoplátěné vazby s obálkami. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm. Stran 380, 423, 426 a 408 s bohatou obrazovou výzdobou K. Svolinského.
Velmi dobrý stav, pouze obálka I. dílu je lehce odřená a v dolní části mírně natržená.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Tvář pod maskou. Essaye o divadle (vazba kůže, eseje, divadlo)
Miroslav Rutte
Polokožená vazba, rozměry: 14 x 20 cm, stran 251.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Knihy novel a povídek, díl III. (vazba kůže - polokožená)
Jakub Arbes
Polokožená převazba, rozměry: 14 x 20 cm, stran 239
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Přerod, číslo 1.-25, ročník I./1922 (Kulturní čtrnáctideník) - kompletní ročník
Karel Zmrhal (red.)
Sešity, rozměry: 18,5 x 27 cm, stran celkem 407.
Stav dobrý, obálka 1. čísla chybí. Dvě obálky jsou od hřbetu utržené, některé obálky jsou lehce otřepené.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Kovodělník, ročník III., číslo 56-59/1897 (staré noviny, odbory, levicová literatura, 4 čísla) Časopis hájící zájmy dřevodělnictva a příbuzných odvětví
František Pecka
Přehnuté složky, rozměry: 29 x 42 cm, každé číslo 8 stran
Stav dobrý. Lehce otřepené a v přehybu a v horní části natržené
299Kč
Bez daně: 299Kč
Památce mistra Jana Husi (Mistr Jan Hus)
Mistr Jan Hus, Václav Vojtíšek
Stran 127. Rozměry: 9,5 x 13,5 cm. Původní pevná vazba se zlacením. Zlacená ořízka.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou zažloutlé. H5bet je mírně odřený. Před titulním listem je podpis původního majitele.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Drobty (povídky, mj. Politické přesvědčení, Cestou k oltáři, Pravda, Láska či věno; ilustrace Viktor Oliva, secesní vazba)
Ant. Klose
J. Otto, Praha, nedatováno. Původní zdobená celoplátěná vazba se zlacením, 12°, 157 stran, zlacená o..
U přední předsádky lehce volnější vazba, dobrý stav (viz foto)!
120Kč
Bez daně: 120Kč
Růže stolistá. Báseň a pravda
František Lad. Čelakovský
Pevná zdobená vazba se zlacením, rozměry: 13,5 x 17,5 cm, stran 62
Stav výborný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Úřední věstník československý, 1940-1944 (exil, Londýn, časopis, noviny) - konvolut čísel
Přehnuté složky, rozměry: 22 x 30 cm, 1-8 stran
Stav velmi dobrý.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bloudění (KOMPLET 3 svazků - umělecká vazba kůže-polokožená)
Jaroslav Durych
Polokožené umělecké vazby (pravděpodobně Rajman - nesignováno), rozměry: 16,5 x 23 cm, stran 315, 330 a 340. Zlacená horní ořízka.
Stav výborný, pouze lehce vybledlé hřbety.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Sňatek Tomáše Burjána (vazba kůže - polokožená)
Bohumír Treybal
Polokožená převazba, rozměry: 13,5 x 18 cm, stran 252
Stav velmi dobrý
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bakalář ze Salamanky (vazba kůže - polokožená)
Le Sage
Polokožená převazba - původní obálky jsou vevázány, stran 254 a 248, rozměry: 10 x 14,5 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, na hřbetu skvrnky.
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021