KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Přehnuté složky, rozměry cca 28 x 38 cm. Každý 4 strany.
Velmi dobrý stav. Obálky prvních 3, 13. a 25 čísla jsou mírně poškozené. První číslo má po obvodu skvrnky a první dvě jsou ve vodorovném přehybu natržené.
12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Polokožená vazba, stran 243, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Celoplátěná zdobená vazba, stran 223. Rozměry: 10,5 x 15 cm.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. lehce zkosený hřbet. Uvnitř je stav velmi dobrý, mírně zažloutlé stránky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakl. Odeon, Praha 1982. Celokožená vazba, 11925 stran, rozměr 10,5 × 14,5 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní zdobená celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 14 x 17,5 cm, stran 315. Zlacená celá ořízka.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Stránky mírně zažloutlé.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Přeložené složky, každé číslo cca 16 stran - množství vyobrazení, rozměry: 28 x 34 cm.
Stav velmi dobrý, chybí číslo 20 a 24
4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Původní celoplátěná nakladatelská secesní tlačená vazba, formát malá 8°(10 x 15 cm).
Stav dobrý. Na plátně desek i hřbetu jsou bílé skvrny od vlhkosti, na hraně hřbetu jsou hnědé skvrnky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Přehnuté složky, rozměry cca 32 x 48 cm. Každé cca 12 stran.
Stav velmi dobrý.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Nakladatelství J.Otto, Praha 1933. Průběžné stránkování, strana 795 - 1519. Rozměr 24x17 cm. Zlatá varianta. Polokožená vazba.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet nepatrně odřené (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Přehnuté složky. Rozměry cca: 32 x 47 cm. Každý cca 12 stran.
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Sešity, rozměry: 21 x 29 cm, každé číslo cca 26 stran
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Jos. R. Vilímek, Praha 1928. Polokožená vazba, stran 280, rozměry: 13 x 17,5 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakl. Bursík a Kohout, Praha 1893. Zdobená celoplátěná vazba se zlacením, stran 854, rozměry: 16 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Polokožená vazba se zlacením, rozměry: 12 x 18 cm, stran 211 a 231, zlacená horní ořízka.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Originální celoplátěná ozdobná vazba, 207 stran. Rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, pouze hřbet je lehce potrhaný, přední desky se uvolňují od vazby
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Kniha v dobové polokožené vazbě.
Vyd. Hynek, Praha 1919, formát 8°, 18,5 cm, 263 ..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zobrazeny položky 913 až 928 z 2213 (139 stránek)
Zákazníci sk













