KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Přehnuté složky, stran 91 a 100-124 rozměry: 24 x 32 cm.
Stav velmi dobrý. Neneí kompletní - chybí číslo 8.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Přehnuté složky, rozměry: cca 28 x 40 cm. Stran každý 6-8
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Původní zdobená vazba. Druhé vydání, stran 458. Rozměry: 17 x 23,5 cm.
Stav pěkný.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Vydal: Odeon, Praha 1966
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, rozměry: 23,5 x 31 cm, strany 18-239
Stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Prodromus Gloriae Pragenae.
Vetero-Pragae: Typis et Impensis Wolffgangi Wickhart, Archi..
18 000Kč
Bez daně: 18 000Kč
Bez daně: 18 000Kč
Polokožená převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran celkem 783
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář, hřbet je v horní části lehce natržený
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Státní tiskárna, Praha 1950.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená, kraje stránek mírně otřepené. Hřbet obálky lehce odřený.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Polokožené převazby, rozměry: 16 x 23 cm, stran celkem 1551 + Věstník, stran 92
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazené knihovní exempláře
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Formát A4, 4°
Velmi dobrý stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Přeložené složky, každý cca 16 stran - množství vyobrazení, rozměry: 28 x 39 cm.
Stav velmi dobrý. Obálky a hřbety jsou lehce odřené.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Nádherná celoplátěná zlacená nakladatelská vazba, rozměry: 16,5 x 23 cm, stran 351.
Stav velmi dobrý, desky jsou mírně ušpiněné, hřbet je lehce odřený. Lehce zažloutlé stránky, titulní listu je v horní části mírně natržený.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Sešity, rozměry: 16,5 x 24 cm. Stran celkem 951.
Stav velmi dobrý. Obálky jsou lehce otřepené, obálka 2 čísla je utržená od hřbetu, knižní blok je včetně hřbetu rozlámaný.
6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
Vydal Vesmír, Praha 1926. Polopergamenová vazba se zlacením na hřbetu (svázal A. Tvrdý), 186 stran, rozměry: 16,5 x 24,5 cm
Pěkný stav, pouze desky jsou v horní části zažloutlé.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez nakl. údajů. Původní zdobená celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 20 x 27 cm, stran 112
Stav pěkný
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vazby polokožené. Rozměry: 14 x 21 cm, stran 1747.
Stav velmi dobrý. Podpis původního majitele.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 913 až 928 z 2213 (139 stránek)
Zákazníci sk




![Tajemné dálky. Stavitelé chrámu (edice: Skvosty, sv. 46) [poezie; ilustrace Vladimír Tesař; vazba kůže] Tajemné dálky. Stavitelé chrámu (edice: Skvosty, sv. 46) [poezie; ilustrace Vladimír Tesař; vazba kůže]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2021-01-04-11-06-00-01-1024x1024.jpg)


![Zahraniční politika 1937 [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních] (vazba kůže - polokožená) Zahraniční politika 1937 [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních] (vazba kůže - polokožená)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/741831-zahranicni-politika-1937--17447016101-1024x1024.jpg)
![Zahraniční politika 1929 (dva svazky) [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních (s přílohou VěsTník Ministerstva zahraničních věcí] (vazba kůže - polokožená) Zahraniční politika 1929 (dva svazky) [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních (s přílohou VěsTník Ministerstva zahraničních věcí] (vazba kůže - polokožená)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/741832-zahranicni-politika-1929--17447017601-1024x1024.jpg)



![In memoriam Jana Heidlera (Jan Heidler) - Jeho politický boj za války a po válce [bibliofilie - vazba polopergamenová TVRDÝ] In memoriam Jana Heidlera (Jan Heidler) - Jeho politický boj za války a po válce [bibliofilie - vazba polopergamenová TVRDÝ]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/702856-in-memoriam-jana-heidlera-17006402001-1024x1024.jpg)

