KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Klub Pickwickův I. a II. (2 svazky, secesní vazba)
Charles Dickens
Secesní zdobené vazby, stran 659 a 627. Rozměry: 10,5 x 14,5 cm.
Velmi dobrý stav. Lehce odřené deky, na deskách II. dílu je skvrnka
150Kč
Bez daně: 150Kč
Předvoj, ročník VI., číslo 10-12/1924 (Dělnická mládež) - časopis, noviny, 1. republika (3 čísla)
L. Vaverka (red.)
Přehnuté složky, strany 154-163, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, číslo 11 je v horní části lehce ušpiněné se ztrátou
280Kč
Bez daně: 280Kč
Modlitební knížka . The Marriage Sacrament  Steinbrener Vimperk cca 1930
Vimperk
Pevná dobová vazba, zlacená celá ořízka, rozměry: 8 x 11 cm, 192 stran.
Pěkný stav. Kniha je vložena do kartonové krabičky.Bakelit
600Kč
Bez daně: 600Kč
Kronika, ročník VII. (II)., číslo 1-52/1922. Týdenník československého lidu (1. republika, noviny) - komplet
kolektiv autorů
Přehnuté složky, každé číslo 6 stran, rozměry cca: 28 x 38,5 cm.
Stav velmi dobrý. Noviny jsou lehce zažloutlé a otřepené
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Purpurová země (ed. Symposion) - VAZBA KŮŽE (úprava a vazba od Toyen)
Hudson
Celokožená vazba se zlacením, formát 8°, rozměry: 13 ,5 x 20 cm, 281 stran.
Velmi dobrý stav, vazba je mírně zašlá.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Historie krásné Pantheie (3x grafika Ludmila Jiřincová)- Lyra Pragensis 1974 - Vazba Růžičkovi
Xenofón
Vydal Supraphon, Praha 1974 jako 3. svazek edice Polyhymnia, Lyra Pragensis, sv. 10.
Výborný stav.
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Komunistická revue, ročník V., číslo 1-12/1928 (komunistická literatura) - komplet
Sešity, rozměry: 16,5 x 24 cm. Stránkováno průběžně - celkem stran 951
Stav velmi dobrý, obálky i hřbety jsou lehce otřepené.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
O věcech obecných I. a II. (2 svazky) Ferdinand Peroutka
Ferdinand Peroutka
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství, Praha 1991. Edice Maják. Původní brože, rozměry: 14 x 20 cm, 684 stran, vydání první.
Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vitrinka na krásné knihy, vazby a jiné hezké věci, ročník VIII., číslo 5./1931 (List knižní kultury, časopis)
Arthur Novák (red.)
Brožovaná, stránkováno průběžně 209-256, rozměry: 18,5 x 24,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce vyšisovaná, mírně odřená a v horní části pomačkaná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Láska a pan Lewisham (vazba kůže - polokožená)
H. G. Wells
Polokožená převazba. Stran 300, rozměry: 13,5 x 18,5 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Město vidím veliké... Cizinci o Praze (vazba kůže, Praha) HOL
Vincy Schwarz
Polokožená vazba, stran 524, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce vyšisovaný se skvrnou. Na přídeští je nalepeno ex libris, na první a poslední straně jsou poznámky psané tužkou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Směr, ročník I., číslo 1-3, 7, 9, 11, 12 a 20/1948. Týdeník pro politiku a kulturu (staré noviny, časopis)
Julius Dolanský a kol.
Přehnuté složky, rozměry: 24,5 x 31,5 cm, každé číslo cca 16 stran
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Věčný Žid (edice Symposion) (1x grafika Jan Konůpek)
August Vermeylen
Zdobená vazba se zlacením na hřbetu, 170 stran, rozměry: 14,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Vzory soukromoprávních smluv a prohlášení a podání v nesporných věcech (právo, smlouvy) - VAZBA KŮŽE - polokožená
Antonín Hartman
Polokožená vazba, 810 stran. Rozměry: 18,5 x 24,5 cm
Stav velmi dobrý. Razítka advokátní kanceláře
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Za národní stát. Výběr projevů K. Perglera v boji za samostatnost národa (vazba kůže)
Karel Pergler
Velmi pečlivě provedená polokožená vazba se zlatou ražbou, 202 stran s 35 obr. na tabulkách. Zlacená horní ořízka, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Časopis pro právní a státní vědu, ročník XV./1932, číslo 1-10 (právo)
Karel Engliš, František Weyr
Sešity, rozměry: 16 x 24 cm, stran celkem 238
Velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
 
Valentinská © 2021