KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Polokožená vazba, stran 180, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav pěkný. Nesouvisející věnování
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Odeon, Praha 1982. Celokožená vazba, 11925 stran, rozměr 10,5 × 14,5 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní zdobená celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 14 x 17,5 cm, stran 315. Zlacená celá ořízka.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Stránky mírně zažloutlé.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Přeložené složky, každé číslo cca 16 stran - množství vyobrazení, rozměry: 28 x 34 cm.
Stav velmi dobrý, chybí číslo 20 a 24
4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Původní zdobená celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 14 x 17,5 cm, stran 296. Zlacená celá ořízka.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Stránky mírně zažloutlé.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 31 cm, každé číslo cca 16 stran
Stav velmi dobrý. Asi dvě obálky jsou natržené
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Nakladatelství AVENTINUM, Praha.
Dobrý stav, desky lehce zašpiněné.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Přehnuté složky, rozměry cca 29 x 36 cm. Každý cca 4 strany.
Stav dobrý. Lehce ušpiněné, otřepené a slepené k sobě
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Nakladatelství J.Otto, Praha 1932. Stran 791. Rozměr 24x17 cm. Stříbrná varianta. Polokožená vazba.
Velmi dobrý stav, desky lehce odřené (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Přehnuté složky, rozměry: 20,5x 27 cm, stránkováno průběžně
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožované, stran 280 a 337-560, rozměry: 16 x 24 cm
Velmi dobrý stav, lehce odřené a mírně potrhané hřbety, chybí číslo 6. Některé složky jsou uvolněné
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Sešity. Rozměry: 22 x 29 cm, stran 100 a 122-224 (chybí číslo 6).
Stav velmi dobrý. Obálky jsou lehce ušpiněné, obálka č. 4 je ušpiněná výrazněji se skvrnkami.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Jos. R. Vilímek, Praha 1934. Polokožená vazba, stran 222, rozměry: 13 x 17,5 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Polokožená vazba - původní obálka je vevázána, stran 311, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Originální celoplátěná ozdobná vazba, 240 stran . Rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, přední desky se uvolňují od vazby
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Kniha v dobové polokožené vazbě. Zlacená vrchní ořízka.
Vyd. Novina, Praha 1931, formát 8°, ..
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Zobrazeny položky 913 až 928 z 2211 (139 stránek)
Zákazníci sk













