KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Přehnuté složky, rozměry: 21 x 29 cm, každé číslo cca 12 stran.
Stav velmi dobrý. Některá čísla mají z boku otvory po děrovačce.
8 000Kč
Bez daně: 8 000Kč
Bez daně: 8 000Kč
Sešity, rozměry: 15,5 x 23 cm. Každý sešit má stran 16, pouze sešit č. 6 jich má 20.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Sešity, rozměry: 16,5 x 24 cm. Celkem stran 683
Stav velmi dobrý, Obálky jsou lehce odřené, obálka čísla 10 je utržená od hřbetu a potrhaná.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Ilustroval Karel Šimůnek.Páté vydání,vydal Šolc a Šimáček, Praha,nedatováno. Původní nakladatelská celoplátěná vazba zdobená na přední desce, 258 stran.
Pěkný stav. Hřbet lehce natržen.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Sešity, stran celkem 184, rozměry: 20 x 14 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Přehnuté složky, rozměry: 41 x 57 cm, každé číslo 8 stran
Velmi dobrý stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Polokožená vazba, rozměry: 16,5 x 22,5 cm, 421 stran.
Velmi dobrý stav. Na přídeští je nalepeno ex libris.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Celokožená vazba se zlacením, stran 189, rozměry: 12,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřený hřbet.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Polokožená převazba, rozměry: 13,5 x 17,5 cm, stran 221
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Polokožená vazba, stran 518, 24 stran obr. příloh, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Přehnuté složky, rozměry: 27 x 37 cm, každé číslo cca 8 stran.
Stav velmi dobrý. Číslo 18 je otřepené, první list je ve hřbetu přetržený
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Celokožená vazba se zlacením, stran 59, rozměry: 13 x 19,5 cm. Zlacená ořízka.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce vyšisovaný, uvnitř knihy je nesouvisející věnování.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Sešity, rozměry:16 x 24 cm, stran celkem celkem 190
Velmi dobrý stav. Obálka 3. čísla je utržená od hřbetu a s lehkou ztrátou
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Pohádkové drama o 4 dějstvích. Ant. Hajna, Praha 1913. Krásná původní celoplátěná vazba se zlacením,..
Pěkný stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Sešity, stran celkem 136, rozměry: 20 x 14 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Přehnuté složky, rozměry: 41 x 57 cm, každé číslo cca 8 stran
Velmi dobrý stav
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Zobrazeny položky 753 až 768 z 2213 (139 stránek)
Zákazníci sk







![Český rok 1848 [průběh revoluce, Jaro národů, revoluční rok v Čechách i v Evropě, 19. století] - vazba kůže - polokožená HOL Český rok 1848 [průběh revoluce, Jaro národů, revoluční rok v Čechách i v Evropě, 19. století] - vazba kůže - polokožená HOL](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/708349-cesky-rok-1848-prubeh-rev-17061699761-1024x1024.jpg)
![O zlých samotářích [originální vazba kůže - celokožená] O zlých samotářích [originální vazba kůže - celokožená]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/669813-o-zlych-samotarich-vazba--16606297211-1024x1024.jpg)







