KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožované, rozměry: 18 x 25 cm, stran 283, 281 a 330.
Velmi dobrý stav, obálky a hřbety jsou lehce odřené. Některé složky uvolněné.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydala Paseka, Praha a Litomyšl 2008. Kniha formátu 65 x 49 cm.
Kniha je nová, ve výborném stavu. (Jen na kůži je ve spoji vazby je maličká tmavší skvrnka od kapky vody.)
49 999Kč
Bez daně: 49 999Kč
Bez daně: 49 999Kč
Polokožená vazba, stran 389, rozměry: 17,5 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, pouze desky a hřbety jsou nepatrně odřené.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Přehnuté složky, rozměry: 21 x 29 cm, stránkován průběžně - každý cca 8 stran
Stav velmi dobrý. Malé skvrnky
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Polokožená převazba, stran 460. Rozměry: 16,5 x 23,5 cm.
Velmi dobrý sta, lehce odřené desky a hřbet. Razítko školy, některé stránky jsou uvolněné.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Polokožená vazba, rozměry: 12,5 x 19 cm, stran 359, zlacená horní ořízka.
Stav pěkný
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Sešity, rozměry: 21 x 30 cm, strany 22-57
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Secesní zdobené vazby, stran 659 a 627. Rozměry: 10,5 x 14,5 cm.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Sešity - vložené do celoplátěných desek, stran celkem 284, rozměry: 15 x 21 cm
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Krásná vazba se zlacením (imitace pergamenu) a zlacenou ořízkou. Rozměry: 12 x 21 cm. Stran 88.
Stav pěkný, podpis autora.
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Přehnuté složky, rozměry:20 x 28 cm, stran celkem 338
Velmi dobrý stav.
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Nakl. Hejda a Tuček, Praha 1901. Celoplátěná vazba se zlacením, stran 228, rozměry: 13 x 17 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet lehce ušpiněné (viz foto). Mírně zažloutlé stránky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožované, rozměry: 16 x 23 cm, stran celkem 474
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zdobená vazba se zlacením, rozměry: 11 x 16,5 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Polokožená vazba - kniha je vložena do kartonového pouzdra, 274 stran, rozměr: 16 x 23 cm.
Velmi dobrý stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Polokožená vazba, rozměry: 17 x 25 cm, stran 1097.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Zobrazeny položky 753 až 768 z 2205 (138 stránek)
Zákazníci sk



![Národní železničář, ročník IV., čísla 21-24/1928 (staré noviny, 1. republika) - [železnice, lokomotiva, doprava] není kompletní Národní železničář, ročník IV., čísla 21-24/1928 (staré noviny, 1. republika) - [železnice, lokomotiva, doprava] není kompletní](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/740685-narodni-zeleznicar-rocnik-17435714911-1024x1024.jpeg)











![Česko-německý slovník, díl I. A-M (vazba kůže - polokožená) zvláště grammaticko-fraseologický [HOL] Česko-německý slovník, díl I. A-M (vazba kůže - polokožená) zvláště grammaticko-fraseologický [HOL]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/621000-cesko-nemecky-slovnik-zvl-16449118011-1024x1024.jpg)