KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Cesta po Řecku I. a II. (Antická knihovna, sv. 20 a 23)
Pausaniás
Svoboda, Praha 1973 a 1974. 1. vyd.Původní celoplátěné vazby s přebaly, 14 x 21 cm, 582 a 428 stran.
Dobrý stav. Oba přebaly po okrajích lehce odřené
120Kč
Bez daně: 120Kč
Petroniovy satiry (vazba kůže - polokožená)
Petronius
Polokožená převazba. Zlacená horní ořízka, rozměry: 8,5 x 13 cm, 249 stran.
Stav velmi dobrý, lehce odřený hřbet.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Domovina domkářů a malorolníků, ročník V./1923 (1. republika, staré noviny)
Přehnuté složky. Rozměry28 x 39 cm. Každé cca 8 stran.
Velmi dobrý stav. Spodní rohy jsou lehce přehnuté, místy hnědé skvrnky, u přehybu jsou malé dírky.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Karel Jaromír Erben (podpis Antonín Grund) - vazba kůže - polokožená
Antonín Grund (podpis)
Polokožená vazba, rozměry: 19,5 x 26,5 cm, 257 stran.
Velmi dobrý stav, podpis autora
299Kč
Bez daně: 299Kč
Reflektor, ročník II., číslo 1.-24./1926 (kompletní) - 1. republika, noviny, časopis
S. K. Neumann
Sešity, rozměry: 24 x 32 cm. Každý cca 16 stran.
Stav velmi dobrý
6 800Kč
Bez daně: 6 800Kč
Svět v obrazech, ročník II., číslo 12-14, 18, 23, 26, 28, 30-35, 37-37, 41-43, 45, 46 a 48/1946 (časopis, noviny) - hlubotisk
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 31 x 44 cm. Každý cca 24 stran.
Velmi dobrý stav, lehce otřepené, posl. strana posl. čísla je natržená
750Kč
Bez daně: 750Kč
Knihopis českých a slovenských tisků, díl II. - část III. (Tisky z let 1501-1800) [soupis starých českých knih]
Zdeněk Tobolka
Státní tiskárna, Praha 1950. Brožovaná, rozměry: 23 x 33,5 cm, strany 217-344
Velmi dobrý stav. Nerozřezáno
199Kč
Bez daně: 199Kč
LEXIKON MEYERS -KOMPLET 17 SVAZKŮ- VAZBY KŮŽE - Konversations-Lexikon Encyklopedie
MEYER Konversations-Lexikon MEYER
Německá výkladová slovníková encyklopedie, 4. vydání. Komplet zahrnuje heslář A-Z a jed..
 
7 999Kč
Bez daně: 7 999Kč
Viktorie. Příběh milostný (polopergamenová vazba)
Knut Hamsun
Polopergamenová vazba, rozměry: 17 x 25 cm, stran 112.
Stav výborný.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Divadlo, ročník 11, čísla 1-10/1960 (časopis) - komplet
Jaroslav Vostrý a kol.
Brožované, rozměry: 24 x 17 cm. Stran celkem 560
Stav velmi dobrý
800Kč
Bez daně: 800Kč
Honba za meteorem (Romány Julia Vernea)
Julius Verne (Jules Verne)
Původní celoplátěná zdobená vazba se zlacením, rozměry: 17,5 x 24 cm, stran 243.
Stav velmi dobrý, hřbet je v horní části lehce natržený.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Šíp, ročník I./1937 a II./1938. Časopis druhého státního reálného gymnasia v Praze XII.
Karel Průcha
Sešity, rozměry: 15,5 x 23. Stran každý cca 16-20.
Velmi dobrý stav. Pouze obálka II. ročníku, čísla 6 je utržená od hřbetu - nechybí.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Týdeník Úspěch, ročník I., číslo 1-20/1929 (boj s alkoholem, prohibice,protialkoholové)
Josef Zoubek (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 27 x 37 cm. Každé číslo 4 strany.
Velmi dobrý stav,.
399Kč
Bez daně: 399Kč
 
Valentinská © 2021