KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Italské jaro
Karel Šelepa
Celokožená vazba se zlacením, rozměry: 17 x 23 cm, 75 stran, zlacená horní ořízka.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, nesouvisející věnování.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Rádce cvičitelstva Federovaných dělnických tělocvičných jednot československých, ročník V., čísla 1-3 a 7/1925 (1. republika, noviny, časopis)
Ant. Novotný (red.)
Přehnuté složky, stránkováno průběžně - každý cca 16 stran, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý. U 1. čísla jsou u hřbetu malé dírky
600Kč
Bez daně: 600Kč
Hořínova třída (dobrodružství, škola, vesnice; ilustrace Mirko Čermák)
R. F. Vojíř
Vydal nakladatel K. Hloušek v Praze 1943. Počet stran 189.  ..
Původní poloplátěná vazba, ve hřbetě rozlepena, desky lehce odřeny a zašpiněny. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Na Zemi a na Marsu (sci-fi) (originální vazba)
Kurd Lasswitz
Originální celoplátěná vazba s reliefní ilustrací na čelní desce. Rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 474.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou odřené. Přídeští je počmárané propiskou.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Navždy
Lidija Alexejevna Čarská
Zdobená vazba se zlacením. Stran 272, rozměry: 15,5 x 20 cm
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet, hřbet je mírně zkosený. Přední desky se uvolňují od vazby
80Kč
Bez daně: 80Kč
Básně Aloisa Jiráska (Alois Jirásek) - vazba kůže - celokožená
Alois Jirásek
Celokožená vazba, rozměry: 14 x 19,5 cm, stran 86.
Stav velmi dobrý.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Moderní stát, ročník I, číslo 1-10/1928. Revue pro politiku, parlamentarismus a vědy státní
Jaroslav Krejčí a kol.
Brožované, stran celkem 293, rozměry: 21 x 28 cm.
Stav dobrý, obálka I. čísla je ušpiněná a otřepená. Na všech obálkách je razítko. Časopisy byly zřejmě ve vlhku - téměř všechny stránky jsou v dolní části nepatrně zvolněné se skvrnkami - vše suché, č
399Kč
Bez daně: 399Kč
Časopis Volné směry, ročník XXXIII., číslo 1-10/1936-1937 (kompletní ročník) surrealismus
Emil Filla, J. Fragner, V. Novotný, V. Špála, J. Štarský, J.
Brožovaná, rozměry: 24 x 30 cm, stran celkem 379 - velké množství reprodukcí.
Velmi dobrý stav, obálky jsou nepatrně odřené a lehce ušpiněné. Hřbety dvou časopisů jsou s lehkou ztrátou. Hřbet jednoho časopisu je mírně natržený. Uvnitř 1. čísla je signaturní razítko.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Celibát I.-III (3 svazky) - vazba kůže - polokožená
Fr. Sokol-Tůma
Polokožené vazby, rozměry: 13 x 18,5 cm, stran 242, 243 a 345
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Peníze
J. S. Machar
Polokožená vazba, 50 stran. Rozměry: 15 x 20 cm, vydání první. Zlacená horní ořízka.
Stav dobrý. Na hřbetu je stopa po polepce. Bývalý knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Národní železničář, ročník IX., čísla 1-24/1933 (staré noviny, 1. republika) - [železnice, lokomotiva, doprava] - číslo 7. je poškozeno
František Dědič
Přehnuté složky, rozměry: 21 x 29 cm, každý 8 stran
Stav velmi dobrý. Pouze číslo sedm je poškozené - se ztrátou a skvrnami, dvojčíslo 13-14 je ušpiněné a lehce pomačkané, dvojčíslo 15-16 je ušpiněné
900Kč
Bez daně: 900Kč
Staré pověsti pražské (Praha, báje a pověsti, historie)
Adolf Wenig
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha 1958. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem. Stran 336. Vydání první. Rozměr 17x25 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Jeny Gerhardtová (vazba kůže - polokožená)
Theodore Dreiser
Čin, Praha 1931. Proud, sv. 49. Polokožená převazba. 431 stran. Rozměry: 13 x 19 cm.
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021