KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Maják, ročník VI., čísla 1-24/1929. Lidová revue pro socialism, kulturu a výchovu - Orgán Proletářských bezvěrců (časopis, levicová literatura)
Vlasta Borek
Přehnuté složky jsou volně vložené do obálky, rozměry:18 x 24,5 cm, stran celkem 344
Velmi dobrý stav, lehce otřepené.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Náboženský vývoj lidstva III. / Cesty N. M. Prževalského vnitrem Asie / Divy tropické Afriky (vazba kůže - polokožená)
E. Reclus / E. Mašín / T. A. Bearns
Polokožená vazba, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, lehce vyšisovaný hřbet..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Dějiny vývojových theorií v biologii XIX. století (vazba kůže - polokožená)
Emanuel Rádl
Polokožená převazba. Rozměry: 14,5 x 21,5 cm, 564 stran.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bibliografie české historie -Čeněk Zíbrt- svazky 1,2,3,4, 5/1 a 5/3 - VAZBA KŮŽE
Čeněk Zíbrt
Čtyři díly v dobové polokožené vazbě. Formát 4° (26,5 cm), vydala Česká akademie věd, Praha 190..
 
7 999Kč
Bez daně: 7 999Kč
Čechoslovák 1953 / 1954 / 1955 / 1956 / 1958 /1956 a 1960. Nezávislý týdeník (114 kusů, noviny, časopis) - exil, 50. léta
kolektiv autorů
Přehnuté složky rozměry: 21,5 x 29 cm, stran cca 6-8
Stav velmi dobrý, lehce otřepené
9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Bibliofil, ročník XVI., číslo 1.-10/1939. Časopis pro pěknou knihu a její úpravu
Bedřich Beneš Buchlovan
Složky jsou volně vložené do obálek, stránkováno průběžně - stran 144, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálky jsou lehce odřené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Deník spisovatele (Dostojevskij) 2 svazky (ed. Knihovna klasiků)
F. M. Dostojevskij
Přeložil Ladislav Zadražil.Graficky upravil Fr. Muzika.Vydal Odeon, Praha 1977.Knihovna klasiků, Spisy F.M.Dostojevského, sv.12.
Stav dobrý, přebaly mírně odřené a zašpiněné.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Jihočeský kraj, ročník IV., sešit 1-18/1913. Časopis věnovaný studiu jihočeské otázky (časopis, noviny)
Borkovec, Korb, Pakosta..
Brožované, stran celkem 321. Rozměry: 18,5 x 26 cm.
Stav velmi dobrý, obálky a hřbety jsou lehce odřené a mírně otřepené. Hřbety mírně potrhané. Některé obálky jsou utržené od hřbetu. Některé složky jsou uvolněné
999Kč
Bez daně: 999Kč
Jednota. List krkonošského kraje, ročník I., číslo 1, 2 a 4-7+ zvl. vydání/1945 (Trutnov, staré noviny)
Přehnuté složky, rozměry cca 31 x 46 cm, každý 4 strany, pouze zvl. vydání je jeden list .
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Maják, ročník VIII., čísla 1-24/1931. Lidová revue pro socialism, kulturu a výchovu - Orgán Proletářských bezvěrců (časopis, levicová literatura)
Vlasta Borek
Přehnuté složky jsou volně vložené do obálky, rozměry:18 x 24,5 cm, stran celkem 338
Velmi dobrý stav, obálka je mírně odřená a ušpiněná a na hřbetu natržená, sešity lehce otřepené.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Pozdrav z otčiny 1923 (vazba kůže - celokožená)
V. Beneš, J. Kožíšek, B. Lázňovský, J. Páta
Praha, Orbis 1923, vazba celokožená se zlacením, rozměry: 18 x 23 cm, stran 316.
Velmi dobrý stav, místy vpisováno obyč. tužkou.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Domov a svět (vazba kůže - polokožená)
Rabindranath Tagore
Polokožená převazba, stran 276, rozměry: 14 x 19,50 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Ilustrace ke knize Oděské povídky 1965, 11x dřevoryt (Jiří Šindler)
Jiří Šindler
Jiří Šindler 1922-2015
Stav výborný
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Ezop Václava Hollara - vazba [Václav Hollar - s reprodukcemi Hollarových rytin]
Vydal Sfinx, Praha 1936 jako 1. svazek Knihovny Mistrů.
Dobrý stav (viz foto).
300Kč
Bez daně: 300Kč
 
Valentinská © 2021