KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Celokožená vazba se zlacením - kniha vložena do papírového pouzdra. Stran 76, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet lehce odřený. Papírové pouzdro lehce vyšisované.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Přehnuté složky - některá čísla jsou k sobě přilepena, rozměry: 28,5 x 38 cm, každý cca 8-10 stran
Stav dobrý, noviny jsou lehce otřepené
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Převazba, rozměry: 11,5 x 15 cm, stran 54.
Velmi dobrý stav. Vzhledem ke stáří zahnědlé skvrnky v papíru.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Sešity, rozměry: 16,5 x 24 cm. Stránkováno průběžně - celkem stran 683
Stav velmi dobrý. Obálka 1 čísla je lehce odřená a utržená od hřbetu, obálka 24 čísla je přední část utržená od hřbetu, zadní zcela chybí
6 999Kč
Bez daně: 6 999Kč
Bez daně: 6 999Kč
Vydal pravděpodobně Jos. R. Vilímek, Praha, nedatováno (titulní list chybí). 215 stran. Rozměry: 15 x 20 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet lehce odřené, titulní list chybí
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Polokožená vazba se zlacením na hřbetu - kniha je vložena do kartonového pouzdra, 54 stran, rozměry: 15 x 24 cm.
Pěkný stav. V tizáži jsou podpisy, podpisy jsou i před titulním listem.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Polokožené převazby, rozměry: 16 x 23 cm, stran celkem 1664 + Věstník, stran 100
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazené knihovní exempláře.
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Krásná celokožená vazba se zlacením, stran 59, rozměry: 8,5 x 15 cm.
Stav pěkný.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Polokožená převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm, stran 260 a 325
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Hřbet je v zadní části protržený.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Dobová polokožená vazba. Rozměry: 14,5 x 22 cm, stran 539.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsu lehce odřené.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Sešity, rozměry: 16,5 x 24 cm. Stránkováno průběžně - celkem stran 288
Stav velmi dobrý. Obálka jsou lehce odřené, obálka 1. čísla je z lehkou ztrátou
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Nakl. Jos. R. Vilímek, Praha, 1933. Přeložil V. Hanus. Ilustroval Gennaro Amato. Původní celoplátěná zdobená vazba se zlacením, rozměry: 17 x 23,5 cm. Druhé vyd. Stran 381.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka, hřbet je v horní části mírně natržený. Hřbet je lehce zkosený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Sešity, rozměry: 16,5 x 24 cm, stran celkem 156 s ilustracemi a dobovou reklamou.
Stav velmi dobrý. Nerozřezáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
čili Prameny Susquehanny. Popisná povídka. Nakl. Hejda a Tuček, Praha, nedatováno. Ilustroval Karel ..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Nádherná zdobená zlacená celoplátěná vazba se zlacenou ořízkou, 135 stran, rozměry: 15 x 19,5 cm.
Stav pěkný. Na titulním listu je signatruní razítko.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Pevná vazba, zlacený nápis na předních deskách a na hřbetu. Rozměry: 18 x 28 cm, stran 173.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákazníci sk







![Zahraniční politika 1926 (dva svazky) [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních (s přílohou VěsTník Ministerstva zahraničních věcí] (vazba kůže - polokožená) Zahraniční politika 1926 (dva svazky) [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních (s přílohou VěsTník Ministerstva zahraničních věcí] (vazba kůže - polokožená)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/741850-zahranicni-politika-1926--17447052601-1024x1024.jpg)








