KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Věstník Sdružení Čechů a Slováků z Ruska, ročník II., čísla 3, 6 a 8 - 12/1921 (staré noviny, 1. republika, legie, časopis)
Rob. Todt (red.)
Přehnuté složky, každé číslo 6 - 12 stran. Rozměry: 25 x 32cm.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Prager Presse (noviny, červen-prosinec 1938, 1. republika, text německy) - 68 kusů
Přehnuté složky. Rozměry: 32 x 47 cm.
Velmi dobrý stav.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Petrolej! I. a II. (2 svazky)
Upton Sinclair
Převazby, stran 294 a 307, rozměry: 13,5 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, původní obálky jsou vevázány.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Tanečnice Manon / Letec
Antoine de Saint-Exupéry
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 2008. Brožované - vložené do kartonového pouzdra, rozměry: 10,5 x 20 cm. Stran 88, 126, 94 a 52.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Politika německých buržoazních stran v Československu v letech 1918-1938, I. a II. díl (2 svazky)
Jaroslav Cesar Bohumil Černý
Celoplátěné vazby - část obálky je vložena do knihy, 512 a 584 stran. Rozměry: 15 x 21 cm
Stav velmi dobrý.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Básně (vazba kůže)
Viktor Dyk
Celokožená vazba se zlacením, zlacená horní ořízka, stran 383, rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
950Kč
Bez daně: 950Kč
Rádce cvičitelstva Federovaných dělnických tělocvičných jednot československých, ročník IV., čísla 1-2 a 4-12/1924 (1. republika, noviny, časopis)
Ant. Novotný (red.)
Přehnuté složky, stránkováno průběžně - celkem stran 191 (kromě chybějících čísel, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Kohoutek, ročník III., číslo 1, 3, 5, 8-10, 13 a 19/1924-1925. Časopis proletářských dětí (1. republika, staré noviny) - skauting
Ant. Zápotocký
Přehnuté složky, rozměry: 14,5 x 19 cm. Stran celkem 303 (kromě chybějících čísel)
Stav velmi dobrý. Některé obálky jsou lehce odřené a ušpiněné.
680Kč
Bez daně: 680Kč
Vikář Wakefieldský (vazba kůže - polokožená)
Oliver Goldsmith
J. Otto, Praha 1904. Polokožená převazba. 292 stran. Rozměry: 13 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé stránky
120Kč
Bez daně: 120Kč
Děs z prázdna (vazba kůže - celokožená)
Viktor Dyk
Celokožená vazba se zlacením, stran 296, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav pěkný, kniha je vložena do kartonového ochranného pouzdra.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Moderní stát, ročník II, číslo 1-10/1929. Revue pro politiku, parlamentarismus a vědy státní
Jaroslav Krejčí a kol.
Brožované, stran celkem 348, rozměry: 21 x 28 cm.
Stav velmi dobrý, na obálce I. čísla je nálepka, na ostatních obálkách razítko
399Kč
Bez daně: 399Kč
Montánna archeológia na Slovensku (text slovensky, podpis Jozef Labuda) - hornictví
Jozef Labuda (podpis)
Brožovaná, stran 180, rozměry: 19 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, věnování s podpisem
360Kč
Bez daně: 360Kč
Tajemné dálky (vazba kůže - celokožená)
Otokar Březina
Celokožená vazba, zlacená horní ořízka, stran 52, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, stránky jsou lehce zažloutlé. Původní obálka je vevázána na konci knihy.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Národní železničář, ročník XII., čísla 1-12 a 15-22/1936 (staré noviny, 1. republika) - [železnice, lokomotiva, doprava]
František Dědič
Přehnuté složky, rozměry: 21 x 29 cm, každý 8 stran, číslo 1 má stran 6
Stav velmi dobrý. Chybí čísla. Číslo 1. je lehce natržené
600Kč
Bez daně: 600Kč
Domov za války - KOMPLET 5 dílů [Svědectví účastníků - první světová válka, bitvy, armáda, civilní obyvatelstvo, každodennost ad.]
Alois Žipek (red.)
(Svědectví účastníků). Praha, nakl. "Pokrok", 1929 - 1931. Celoplátěné nakladatelské vazby s bohatou..
 
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
 
Valentinská © 2021