KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dějiny českého knihtisku do roku 1848
Josef Volf
Polokožená vazba se zlacením na hřbetu - původní obálka je vevázána, 191 stran, rozměr: 12,5 x 18 cm.
Velmi dobrý stav, pouze hřbet je lehce vyšisovaný, kniha je vložena do kartonového ochranného pouzdra.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Dělnický deník, ročník IX., číslo 167/1926 (1. republika, staré noviny, komunistická literatura) - Ostrava
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry cca: 32,5 x 48 cm. 4 strany
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Krví a železem (edice: Nové cíle, sv. 425) (román; podpis Jan Václ. Rosůlek; úprava F. J. Müller; celokožená vazba - vazba kůže)
Jan Václ. Rosůlek - podpis!
Krásná celokožená zlacená vazba, zlacená ořízka, na vnitřní straně desek zlacená ozdobná linka, ulož..
 
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Sociální revue, ročník 24., číslo 3-9/1949  (levicová literatura)
V. Berger (red.)
Sešit, rozměry: 21 x 30 cm, stránkováno průběžně.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Vyšší národ, ročník III., čísla 1-10/1922-1923 (časopis, noviny, 1. republika, abstinence, abstinenti, boj s alkoholem)
Břetislav Foustka
Sešity, stran celkem 168, rozměry: 19 x 27 cm.
Stav velmi dobrý. U sponek jsou stopy po rzi
299Kč
Bez daně: 299Kč
Křesťanská Revue, ročník XI., sešit 3., 5., 6. a 9/1937 (4 kusy)
Jan L. Hromádka a Em. Rádl (red.)
Sešity, průběžné stránkování 66-95, 129-160, 162-191 a 258-287. Rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálky jsou lehce zažloutlé.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zahraniční politika 1923, díl II. [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních] (vazba kůže - polokožená)
J. Hájek, A. Hajn, J. Chmelař
Polokožená převazba, rozměry: 16 x 23 cm, strany 921-1723 + věstník, stran 171 - několik stránek věstníku je ustřiženo
Stav dobrý, lehce odřené desky a hřbet, desky jsou prohnuté a natržené. Vyřazený knihovní exemplář
299Kč
Bez daně: 299Kč
Zahraniční politika, díl I./1922 [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních (s přílohou Věstník Ministerstva zahraničních věcí]
Hájek, Hajn, Chmelař
Polokožená převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran celkem 923
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář, mírně zažloutlé stránky
299Kč
Bez daně: 299Kč
Časopis Fotografický obzor, 1932-1934 a 1936-1938 (konvolut, 30 čísel)
kolektiv autorů
Vydává Svaz čs. klubů fotografů amatérů, Praha. Sešity, rozměry: 21 x 27 cm.
Velmi dobrý stav, hřbety jsou mírně odřené. Dvě obálky jsou v dolní části se ztrátou.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Nová svoboda, ročník XXIII., čísla 1-3, 5-13, 15-19 a 24/1946 (noviny, časopis)
A. J. Pacáková
Sešity, stran celkem 439 (kromě chybějících čísel), rozměry: 21 x 30 cm.
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Balady (6x grafika Eduard Milén) - 1929
Jiří Mahen
Bibliofilie. Kniha většího formátu (A3, 2°, 35 cm), 65 stran, složky volně v obálce, ..
 
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Řádová dáma (vazba)
Frances Littleová
Vydal Jos. R. Vilímek v Praze, nedatováno. Původní poloplátěná vazba, rozměry: 14,5 x 20 cm, stran 212
Stav velmi dobrý, lehce odřené a mírně ušpiněné desky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Karel Purkyně (malířství, realismus, portréty, zátiší, polokožená vazba - vazba kůže)
Vojtěch Volavka
Vydal S.V.U. Mánes, Praha, 1942. Polokožená vazba, 21 x 29 cm, 111 stran + 213 obrazových příloh.
Výborný stav, desky jen nepatrně opotřebované, kniha je chráněna kartonovým pouzdrem; viz foto.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Na rozcestí (vazba kůže - celokožená)
Vojtěch Rakous
Celokožená vazba, rozměry: 12 x 15 cm, stran 40.
Stav velmi dobrý, v dolní části desek je skvrnka, signaturní razítko
600Kč
Bez daně: 600Kč
Dnešek, ročník I., čísla 4, 6-7, 9, 10, 29, 30, 36, 38, 39-40,42 a 44/1946 (konvolut čísel, noviny, časopis) - Nezávislý týdeník
Ferdinand Peroutka
Přehnuté složky. Rozměry: 23,5 x 31 cm. Každé číslo cca 20, dvojčíslo stran 34
Velmi dobrý stav, lehce otřepené.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Zahraniční politika 1926, díl I.. [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních] (vazba kůže - polokožená)
J. Hájek, A. Hajn, J. Chmelař
Polokožená převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran 848
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář
299Kč
Bez daně: 299Kč
 
Valentinská © 2021