KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
polokožená vazba, rozměry: 14 x 22 cm, stran 191.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce vyšisované, na přídeští je nalepeno ex libris.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožované, rozměry: 24 x 17 cm. Stran celkem 800
Stav velmi dobrý, lehce odřené obálky i hřbety, jeden hřbet je lepený. V posledním čísle je v zadní části podtrháváno, obálka 9. čísla je protržená
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Vydalo: nakl. Fr. Borový, Praha 1928
Velmi slušný stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sešity, rozměry: 24 x 32 cm. Každý cca 16 stran.
Stav dobrý, některá čísla lehce potrhaná, číslo 2. je v horní části s lehkou ztrátou zasahující do textu
5 999Kč
Bez daně: 5 999Kč
Bez daně: 5 999Kč
Polopergamenové vazby, rozměry: 15 x 22 cm.
Velmi dobrý stav, na přídeštích jsou nalepena ex libris: Bedřich Beneš Buchlovan. Desky jsou mírně vyšisované.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Přehnuté složky, rozměry: 31 x 44 cm. Každé číslo cca 16- 24 stran.
Velmi dobrý stav,.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Praha, nakl. E.Grégr 1872.
Uvnitř dobrý stav, desky lehce odřené a zašpiněné(viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Státní tiskárna, Praha 1949. Brožovaná, průběžné stránkování, strany 17-255. Rozměry: 23 x 34 cm
Velmi dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Vydal Čin, Praha 1930-1931, polokožené vazby, 483 a 444 stran, rozměry: 16 x 23,5 cm
Stav velmi dobrý
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Polokožená převazba - pův. obálka je vevázána, stran 81, rozměry: 20 x 25 cm.
Stav výborný, v tiráži jsou podpisy.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožované, rozměry: 24 x 17 cm. Každé číslo cca 100 - 115 stran.
Stav velmi dobrý, lejce odřené obálky a hřbety, chybí červnové číslo. Hřbet posl. čísla je potrhaný
720Kč
Bez daně: 720Kč
Bez daně: 720Kč
Praha, Jan Laichter 1904, s. 463.
V dobrém stavu, desky jsou lehce odřené, stránky jsou popsané tužkou.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaní, stran 270, 199 a 258. Rozměry: 13,5 x 18 cm.
Stav dobrý. Obálka I. dílu zcela chybí, obálky dalších dílů jsou odřené, otřepené a utržené od hřbetu. Všechny nižní bloky jsou rozlámané na části, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Krásná původní celokožená vazba se zlacením a zlacenou ořízkou - původní obálka je vevázána v zadní části knihy. 267 stran, rozměry: 8,5 x 12,5 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné, kniha je vložena do kartonového pouzdra.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Jihočeský kraj, ročník II./1911. Časopis věnovaný studiu a řešení jihočeské otázky (časopis, noviny)
Převazba, stran celkem 396. Rozměry: 18,5 x 24.5 cm.
Stav velmi dobrý, první strana je zažloutlá, vyřazený knihvovní exemplář
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Jos.R.Vilímek, Praha 1947. Vydání II.
Velmi dobrý stav (viz foto). Desky nepatrně zašpiněné.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Zákazníci sk








![Knihopis českých a slovenských tisků II - část V. (seš.110-124)(vyd. r. 1949) [soupis starých českých knih] Knihopis českých a slovenských tisků II - část V. (seš.110-124)(vyd. r. 1949) [soupis starých českých knih]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731086-knihopis-ceskych-a-sloven-17331530471-1024x1024.jpg)



![O filosofii přítomnosti (edice: Laichterův výbor nejlepších spisů poučných, sv. 22) [filozofie, mj. i pozitivismus, novokantismus, idealismus, polokožená vazba - vazba kůže] O filosofii přítomnosti (edice: Laichterův výbor nejlepších spisů poučných, sv. 22) [filozofie, mj. i pozitivismus, novokantismus, idealismus, polokožená vazba - vazba kůže]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-10-29-11-02-57-01-1024x1024.jpg)


