KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
V záři Hellenského slunce (vazba kůže - polokožená)
J. S. Machar
Polokožená vazba - pův. obálka je vevázána. Rozměry: 12 x 19 cm, stran 238. Zlacená horní ořízka.
Stav velmi dobrý.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Továrna na Absolutno (podpis Karel Čapek) - vazba kůže - polokožená (Spisy bratří Čapků)
Karel Čapek (podpis)
Polokožená převazba. Rozměry: 12,5 x 19 cm, 229 stran.
Stav velmi dobrý, podpis Karel Čapek
5 999Kč
Bez daně: 5 999Kč
HOLLAR - Sborník grafického umění - Ročník XXII./1950 (přílohy)
Jan Loriš a kol.
Sešity, rozměry: 21 x 28,5 cm, 184 stran.
Stav velmi dobrý. Knižní blok sešitu č. 2. je uvolněný z obálky.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Učitelské noviny, rok 1922 / 1925 / 1926 (staré noviny, 1. republika) - 13 čísel časopisu
Josef Köhler (red.)
Přehnuté složky, rozměry cca 16 x 23,5 cm, každé číslo cca 12 stran
Velmi dobrý stav. Lehce zažloutlé a mírně otřepené
199Kč
Bez daně: 199Kč
Eklogy a písně
Jaroslav Vrchlický
Celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 18,5 x 26 cm, cca 100 stran.
Velmi dobrý stav, na přídeští je nalepeno ex libris.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Zlatá brána, ročník I., čísla 1-14/1920. Časopis pro děti
Ferdinand Krch (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 18 x 26 cm, stran celkem 223
Stav velmi dobrý, lehce odřené obálky. Obálka posl. čísla je utržená od hřbetu a v zadní části se ztrátou
250Kč
Bez daně: 250Kč
Paměti hubičky (edice: Knihovna Zlaté Prahy, sv. 66) (román, secesní vazba)
Jules Noriac
J. Otto, Praha 1913 - Knihovna "Zlaté Prahy", sv. 66. Původní nádherná celoplátěná vazba se zlacením..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dělnické divadlo, ročník I., číslo 1-6 a 8-10/1920 (chybí číslo 7)
Sešit, rozměry: 16 x 24 cm, stran každý cca 8
Stav velmi dobrý, číslo 5 je lehce ušpiněné
600Kč
Bez daně: 600Kč
Americké listy, čísla 3-13, 15-19, 21, 22, 24-46 a 48-52/1971. Československo-americký týdeník pro politiku, kulturu a hospodářství (exil, krajané v USA, staré noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 29 x 44 cm, každý cca 6 - 8 stran
Velmi dobrý stav, některá čísla jsou lehce natržená, u některých je v horní části vystřižený obdélník(cca 11 x 2 cm
750Kč
Bez daně: 750Kč
Výchova sentimentální, díl I.-III. (3 v 1) - vazba
Gustav Flaubert
Původní nádherná celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 13 x 18,5 cm, stran 411 a 207.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Hřbet je zkosený.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Život Máchův (Karel Hynek Mácha) - vazba kůže - polokožená
Jaroslav Pasovský
Polokožená vazba, rozměry: 12 x 20 cm, 255 stran.
Stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Divadelní revue, ročník XX., číslo 1.-4./2009 (komplet)
Štěpán Otčenášek a kol.
Brožované, rozměry: 21,5 x 20,5 cm, stran 93, 107, 101 a 107.
Velmi dobrý stav.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Orientace, číslo 1-6/1970 (Literatura - umění - kritika) - časopis
Jiří Brabec a kol.
Brožované - sešité sponkami, každé číslo má cca 96 stran., rozměry: 17 x 24 cm
Velmi dobrý stav, obálky a hřbety jsou lehce odřené
360Kč
Bez daně: 360Kč
Agitátor, rok 1921 / 1922 a 1923. Věstník K. S. Č. pro komunistickou propagandu, agitaci a výchovu (staré noviny, komunistická literatura)
kolektiv autorů
Přehnuté složky. Rozměry cca: 24 x 320 cm. Stran 8, 16 a 24
Velmi dobrý stav, některá čísla jsou ve hřbetu přetržena. Posl. strana 1. čísla je v zadní čísti s lehkou ztrátou, na čísle 3-4- jsou hnědé skvrnky. Na několika místech je v textu zatrženo pastelkou
600Kč
Bez daně: 600Kč
Kronika našeho rodu - KRÁSNÁ VAZBA KŮŽE
Domácí kronika, prázdná kniha, připravená k tomu, aby do ní někdo začal psát. Kniha je svázaná v..
Výborný stav. Formát 4°, 29,5 cm, několik set stran.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Realistická stráž, ročník I., čísla 15-19/1920. Orgán realistického klubu (časopis, noviny)
František Taufer (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, každý cca 16 stran
Stav velmi dobrý, v textu je zatrháváno, místy jsou skvrnky
299Kč
Bez daně: 299Kč
 
Valentinská © 2021