KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožované, stránkováno průběžně - celkem stran 268, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka 1. čísla je vyšisovaná, pomačkaná a otřepená. Některé složky jsou uvolněné.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Krásná původní celokožená vazba se zlacením a zlacenou ořízkou. 267 stran, rozměry: 8,5 x 12,5 cm.
Stav velmi dobrý, kniha je vložena do kartonového pouzdra
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Hudební Matice Umělecké Besedy, Praha 1925.
Dobrý stav, lehce odřené hřbety.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Sešity, stránkováno průběžně - stran 120, rozměry: 21 x 31 cm
Stav velmi dobrý.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Původní nakladatelská zdobená ražená celoplátěná vazba se zlacenou ořízkou, 78 stran, rozměr: 12,5 x..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Přehnuté složky, rozměry: 21 x 26,5 cm, stránkováno průběžně - 430-744 stran (kromě chybějících čísel.
Velmi dobrý stav
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Přehnuté složky jsou volně vložené do obálky, rozměry:18 x 24,5 cm, stran celkem 324
Velmi dobrý stav. Lehce otřepené
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Nakladatelství Melantrich, Praha 1991 a 1992. Brožované, rozměry: 13 x 20 cm. 730 stran svazek I. (knihy 1 a 2), 720 stran svazek II. (knihy 1 a 2), vydání první.
Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Avontinum, Praha 1931. Knihovna Plutarchos, sv. 5. Polokožená převazba. Rozměry: 15 x 21,5 cm, 286 stran.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Polokožená vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 19 x 23 cm. Stran 702, třetí vydání.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožované, stran celkem 3044, rozměry: 21 x 28 cm.
Stav dobrý. Časopisy byly zřejmě ve vlhku - téměř všechny stránky jsou v dolní části nepatrně zvlněné se skvrnkami - vše suché, čitelné a neslepené. Na každé obálce je razítko
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Složky jsou volně vložené do obálek, stránkováno průběžně - stran 183, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
950Kč
Bez daně: 950Kč
Bez daně: 950Kč
Polokožená převazba, stran 277 s mapkou okresu. Rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Titulní list je uvolněný z vazby.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Brožované, rozměry: 17,5 x 25.5 cm, strana 242- 560
Stav velmi dobrý, obálky jsou lehce odřené, obálka 2. čísla je lehce ušpiněná se skvrnkou, hřbet je potrhaný a lepený - uvnitř je stav velmi dobrý
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Paměti o tom, co Pražané pamatují. Nakl. družstvo Máje, nedatováno. Polokožená převazba se zlacením ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešity, rozměry: 15,5 x 23 cm. Strany 69-108
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Zákazníci sk


![Husitský zpěvník [vazba z kůže a ilustrace František Bílek; celokožená; edice Špalíček VIII.] Husitský zpěvník [vazba z kůže a ilustrace František Bílek; celokožená; edice Špalíček VIII.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/743432-husitsky-zpevnik-vazba-z--17471137371-1024x1024.jpg)












