KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Polokožená převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran 848
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožované, rozměry: 19 x 27,5 cm, stran celkem 252
Strav velmi dobrý, obálky a hřbety jsou lehce odřené a mírně ušpiněné, obálka I. čísla je potrhaná
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožované, rozměry: 22 x 28 cm. Stran celkem 432.
Stav velmi dobrý, obálky jsou lehce zažloutlé, mírně ušpiněné a odřené.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Přeložené složky, každé číslo cca 16 stran - množství vyobrazení, rozměry: 28 x 34 cm.
Stav velmi dobrý, chybí číslo 20
4 900Kč
Bez daně: 4 900Kč
Bez daně: 4 900Kč
Kniha formátu A4, 4°, bibliofilské vydání. Originální polokožená vazba k přednostnímu vydání (vázal ..
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Kuzma
JUNÁK KRALEVIC MARKO
FOTKY ZDE
Román o jihoslovanském bohatýru. F..
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Přehnuté složky. Rozměry: 20 x 26 cm. Stran každý cca 8-12.
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Polokožená převazba, rozměry: 16 x 23 cm, strany 657-1323 + věstník, stran 59
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář. Lehce zažloutlé stránky
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Český spisovatel, Praha 1995. Pevné vazby, stran 228 a 301, rozměry: 13.5 x 20 cm.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Přeložené složky, každé číslo cca 16 stran - množství vyobrazení, rozměry: 28 x 34 cm.
Stav velmi dobrý, chybí číslo 11
4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Jan Svátek, Praha 1924.
Dobrý stav, desky lehce odřené, stránky zažloutlé.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Přehnuté složky, rozměry cca:28 x 38 cm. Každé číslo 4 strany
Stav velmi dobrý.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Nakladatelské družstvo Máje, Praha, nedatováno. Krásná celoplátěná nakladatelská vazba se zlacením, ..
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Přehnuté složky. Rozměry: 20 x 26 cm. Stran každý cca 8.
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Sešity, stran celkem 388, rozměry: 21 x 30 cm.
Stav velmi dobrý, chybí číslo 3.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Polokožená vazba, rozměry: 13 x 20 cm, stran 379, třetí vydání
Stav pěkný
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk

![Zahraniční politika 1926, díl I.. [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních] (vazba kůže - polokožená) Zahraniční politika 1926, díl I.. [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních] (vazba kůže - polokožená)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/762942-zahranicni-politika-1926--17733851641-1024x1024.jpg)





![Zahraniční politika 1931, díl II. [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních] (vazba kůže - polokožená) Zahraniční politika 1931, díl II. [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních] (vazba kůže - polokožená)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/762947-zahranicni-politika-1931--17733872161-1024x1024.jpg)







