KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Rukopisy Zelenohorský a Královédvorský (edice: Pourova edice, sv. 27) (literární věda, padělek, staročeská literatura)
Pourova edice
Do novočeštiny přepsal a poznámkou doprovodil Albert Vyskočil. Typo a iniciály Oldřich Menhart. Vyda..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Kovodělník, ročník III., číslo 1-12/1943 (Protektorát) - staré noviny
František Koktán (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 23 x 32 cm, každý cca 12 stran
Stav velmi dobrý.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Třicet roků (vazba kůže - polokožená)
Josef Svatopluk Machar
Polokožená vazba, 204 stran, rozměr: 12 x 17,5 cm.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Komunista, ročník I., číslo 1.-17., 20., 24. a 27./1929 (komunistická literatura, KSČ) - konvolut, staré noviny
Přehnuté složky, rozměry cca 27.5 x 39 cm. Každý cca 8 stran.
Velmi dobrý stav. Lehce zažloutlé, mírně odřené a lehce otřepené.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Letnice (vazba kůže - polokožená) - Povídky: Letnice, Jakub Kratochvíl, Nedělní odpoledne
Jan Čep
Melantrich, Praha 1932. Úroda, sv. 35. Polokožená vazba, stran 160, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav pěkný
120Kč
Bez daně: 120Kč
Světová válka a naše revoluce I.-III. (3 svazky)
Edvard Beneš
Vydal Orbis a Čin, Praha 192 a 1929. Pův. celoplátěné vazby se zlacením, 15 x 21 cm, 537, 612 a 685 stran.
Desky mírně odřeny. Stav dobrý.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Dílo Jiřího Wolkera (vazba kůže - polokožená) - Jiří Wolker
A.M.Píša (usp.)
Polokožená vazba, čtvrté vydání, rozměry:14 x 21 cm cm, 329 stran.
Velmi dobrý stav, nepatrně odřené desky, lehce vyšisovaný hřbet
250Kč
Bez daně: 250Kč
Zahradnický a ovocnicko-vinařský slovník..pouze 1. a 2. díl
Karel Kavina
Praha : Československá akademie zemědělská, 1934 - 1938.
Dobrý stav. Desky a hřbety odřené a lehce zašpiněné.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Čin, ročník III., číslo 28, 29, 31, 35, 37 a 38/1932 (časopis, noviny)
kolektiv autorů
Brožované, číslo 29. je sešité nití, rozměry: cca 12,5 x 19,5 cm. Stran celkem 649-912 - kromě chybějících čísel.
Stav velmi dobrý. Obálka č. 28, je z boku natržená, obálka č. 29. je lehce odřená a ušpiněná
180Kč
Bez daně: 180Kč
Hakim: Román egyptského lékaře (román; celokožená vazba - vazba kůže)
John Knittel
Nádherná celokožená umělecká tlačená intarzovaná vazba se zlacením na hřbetu a přední desce! Evro..
 
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Český rukavičkář, ročník III., číslo 3-24/1910. Odborný časopis hájící zájmy českého rukavičkářství (staré noviny) - není komplet komplet
Karel Mužák (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 27 x 38 cm, každý 4 strany.
Stav velmi dobrý. Lehce otřepené
600Kč
Bez daně: 600Kč
Pionýr, ročník XX., čísla 3-8 a 12/1972/1973. Zábavný měsíčník pro mládež (časopis, není kompletní)
Vojtěch Steklač (red.)
Sešity, každé číslo cca 40 stran - včetně vyobrazení, rozměry: 17,5 x 26 cm.
Stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Aurora Leigh (vazba kůže - polokožená)
Elizabeth Barrett Browningová
J. Šnajdr, Kladno 1921. Polokožená vazba, 385 stran, rozměry: 13 x 19,5 cm.
Pěkný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Mráz čili rok 1916 (Vigilie, polokožená vazba, podpis František Kobliha)
Josef Holeček
Polokožená převazba - původní obálka je vevázána, stran 68, rozměry: 9,5 x 15 cm.
Stav pěkný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Báchorky veršem (secesní vazba)
Svatopluk Čech
Původní zdobená celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 14 x 17,5 cm, stran 341. Třetí vydání. Zlacená celá ořízka.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce odřené. Stránky jsou mírně zažloutlé.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Svět sovětů, ročník VII., číslo 1-5 a 7-10/1938 (časopis, noviny) - chybí číslo 6 a 11
Rudolf Šmic
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 31 cm, každé číslo cca 16 stran
Stav velmi dobrý.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
 
Valentinská © 2021