KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Bibliofil, ročník XVI., číslo 1.-10./1939. Časopis pro pěknou knihu a její úpravu (chybí strany 33-40)
Bedřich Beneš Buchlovan
Složky jsou volně vložené do obálky, stran celkem 144 - chybí strany 33-40, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý. Pouze 2 obálky časopisů - zbytek je bez obálek. Nerozřezáno. Chybí strany 33-40.
300Kč
Bez daně: 300Kč
O věcech obecných I. a II. (2 svazky) Ferdinand Peroutka
Ferdinand Peroutka
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství, Praha 1991. Edice Maják. Původní brože, rozměry: 14 x 20 cm, 684 stran, vydání první.
Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Nová svoboda, ročník IV., čísla 2, 6, 12, 14, 15 a 17./1927 (1. republika, noviny, časopis)
Emil Vachek
Přehnuté sloky, stran celkem 271 (kromě chybějících čísel), rozměry: 19 x 28 cm.
Stav velmi dobrý
280Kč
Bez daně: 280Kč
Ohlas písní ruských a českých (poezie, bibliofilie; vigneta V. H. Brunner; celokožená vazba - vazba kůže KUBISTICKÁ BRADÁČ- ORIG.)
Fr. Ladislav Čelakovský; V. H. Brunner
Uspořádal Fr. Táborský, typograficky upravil K. Dyrynk. Leptanou titulní vignetou ozdobil V. H. Bru..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Dělnický deník, ročník III., čísla 107, 284-289/1920 (1. republika, staré noviny, komunistická literatura) - Ostrava
Přehnuté složky, každý cca 4 strany, rozměry cca: 26 x 40 cm.
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Voják, ročník III., čísla 1-10/1932. List pracujících ve vojenském kabátě (časopis, noviny)
Jaroslav Kořínek (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 21 x 30 cm, každé číslo 4 strany
Stav velmi dobrý
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Pražské obrázky / Trhani (vazba)
Jan Neruda
Zdobená vazba, rozměry: 18,5 x 22 cm, stran 416.
Velmi dobrý stav. Nesouvisející věnování.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zahraniční politika 1930, díl II. [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních] (vazba kůže - polokožená)
J. Hájek, A. Hajn, J. Chmelař
Polokožená převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran celkem 1339 + Věstník ministerstva zahr. věcí, stran 63
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář, mírně zažloutlé stránky
299Kč
Bez daně: 299Kč
Časopis československých knihovníků, ročník XVII./1938, číslo 1., 2. a 4.
kolektiv autorů
Sešity, rozměry: 16 x 22 cm, strany 112.
Stav velmi dobrý, obálky jsou na okrajích lehce zažloutlé a mírně otřepené, nerozřezáno.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Listy, ročník I., číslo 1-4/1946. Čtvrtletník pro umění a filosofii (4 svazky)
J. Chalupecký (podpis)
Melantrich, Praha 1946. Brožované, stran 633, rozměry: 18 x 25 cm
Stav velmi dobrý, obálky a hřbety jsou lehce odřené a otřepené. Autorské věnování s podpisem
600Kč
Bez daně: 600Kč
Lieky proti láske (edice: Zlatá jabloň, sv. 2) (Léky proti lásce, poezie; celokoženková vazba - vazba kůže)
Publius Ovidius Naso
Slovensky. Vydal Slovenský spisovatel, Bratislava 1966. Vydání 2., stran 89. Rozměr 10x13 cm. Původn..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Rozsevačka, ročník XII., číslo 1-5, 7, 9-13, 15-43 a 45-52/1937 (časopis, 1. republika, staré noviny)
Přehnuté složky, rozměry: 23 x 30 cm. Každý cca 8-12 stran
Stav velmi dobrý, číslo 1 je ušpiněné se skvrnkami
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Komunistka, ročník III., čísla 1-3, 6, 32, 35, 37-39, 43 a 52/1924. Ústřední list československých komunistek (časopis, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 19,5 x 27,5 cm. Každé číslo 8 -10 stran
Strav velmi dobrý, lehce otřepené
800Kč
Bez daně: 800Kč
Mexický císař I.-III. (3 svazky) originální vazby - Toužimský (Princ z Miramare / Rudý president / La Paloma - tisíc dnů Maxmilianova císařství v Mexiku)
J. F. Čečetka
Původní nakladatelské celoplátěné vazby, rozměry: 14.5 x 21 cm. 333, 315 a 273 stran.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbety, hřbet III. dílu je v zadní části po celé délce natržený.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
 
Valentinská © 2021