KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výbor povídek (povídky, mj. Starý učitel, V jeskyních, Vasilů Božič, Poručník; secesní vazba)
Svetozar Čorovič
Přeložil Jaromír K. Pojezdný. Vlastním nákladem vydal J. Otto v Praze, nedatováno. Průběžně stránkováno. Celoplátěná vazba. Rozměr 15x10 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Tři mušketýři  I. - II. díl
Alexandre Dumas
Nakl. Jos.R.Vilímek, Praha nedatováno. Druhé vydání.
Stav velmi slušný; desky odřené, zašpiněné a natržené, hřbety vyšisované.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Tvrdošíjní illusionisté (vazba kůže - polokožená)
Karel Šarlih
Polokožená převazba, rozměry: 12,5 x 18 cm, stran 135.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Velká vzorná kuchařka (vazba kůže - polokožená) - 1900
Bohumila Jermářova
Polokožená vazba, rozměry: 15 x 23 cm, stran 789
Stav velmi dobrý, odřené desky a hřbet, hřbet je v horní i dolní části natržený, mírně zažloutlé stránky
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Památné bitvy našich dějin
Miloš Kratochvíl
Knihovna Naše vlast, sv. IV. Nakl. Jos. Hokr, Praha, 1937. Ilustrace Mikuláše Alše a dokumentární fotografie. Původní celoplátěná zdobená vazba, rozměry: 19 x 27 cm, 396 stran.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Dům U tonoucí hvězdy. Z pamětí neznámého (edice: Skvosty, sv. 44) [novela, filozofie; ilustrace Miloslav Troup; celokožená vazba - vazba kůže]
Julius Zeyer
Vydalo: SNKLU, Praha 1965 153 stran Stav: dobrý, kožená vazba (věnování pův. majitele) Juli..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Reflektor, ročník II., číslo 1.-24./1926 (kompletní) - 1. republika, noviny, časopis
S. K. Neumann
Sešity, rozměry: 24 x 32 cm. Každý cca 16 stran.
Stav velmi dobrý
6 800Kč
Bez daně: 6 800Kč
Rembrandt
Karl Neumann
München 1924.
Dobrý stav, desky mírně odřené.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Kopřivy, číslo 1-9, 12-17, 19, 21 a 26/1911 (časopis, noviny) List satirický
J. Stivín-Foltýn (red.)
Přehnuté složky, každé číslo 12 stran, rozměry: 23 x 31 cm.
Stav velmi dobrý.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Život Benjamina Disraëliho
André Maurois
Krásná vazba se zlacením, stran 264, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav pěkný.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Naučný slovník lesnický I., II., III. [encyklopedie, myslivost, lov, příroda, rostliny, lesnictví, les; polokožená vazba - vazba kůže]
Jan Čabart (ed.)
Polokožené vazby, rozměry. 17,5 x 24,5 cm, stran celkem 2638
Velmi dobrý stav
750Kč
Bez daně: 750Kč
Domovina domkářů a malorolníků, ročník VI./1924 (1. republika, staré noviny)
Přehnuté složky. Rozměry 28 x 39 cm. Každé cca 8 stran.
Velmi dobrý stav. Noviny jsou lehce otřepené, u přehybu jsou malé dírky.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Essaye I. a II. (edice Otázky a názory) - vazba kůže - polokožená (2 svazky)
Valdo Emerson
Polokožené vazby, 331 a 259 stran, rozměry: 12 x 15 cm.
Pěkný stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Divadlo, ročník 12, čísla 1-10/1961 (časopis) - komplet
Jaroslav Vostrý a kol.
Brožované, rozměry: 24 x 17 cm. Stran celkem 800
Stav velmi dobrý, lehce odřené obálky i hřbety, jeden hřbet je lepený. V posledním čísle je v zadní části podtrháváno, obálka 9. čísla je protržená
800Kč
Bez daně: 800Kč
Struny ve větru. Tvůj hlas (edice: Skvosty, sv. 41) [poezie, ilustrace Václav Mašek - vazba kůže]
Josef Hora
Vydalo: SNKLU, Praha 1964.
Velmi slunšný stav. Neautorské věnování.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Reflektor, ročník II., číslo 1.-24./1926 (kompletní) - 1. republika, noviny, časopis
S. K. Neumann
Sešity, rozměry: 24 x 32 cm. Každý cca 16 stran.
Stav dobrý, některá čísla lehce potrhaná, číslo 2. je v horní části s lehkou ztrátou zasahující do textu
5 999Kč
Bez daně: 5 999Kč
 
Valentinská © 2021