KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kniha o lásce (ed. Moderní bibliotéka)
P. de Sénancour
Polopergamenová vazba se zlacením na hřbetu, stran 127, rozměry: 13 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, původní obálka je vevázána. Stránky jsou lehce zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Dělnická osvěta, ročník XXVI., čísla 1-10/1940 /časopis, noviny, protektorát)
Josef Šedivec (red.)
Sešity, rozměry: 16,5 x 24,5 cm, stran celkem 323
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Písně otroka (poezie, secesní vazba)
Svatopluk Čech
Praha, F. Topič 1895, s. 78.
Nepatrně uvolněný hřbet, velmi dobrý stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kulturní měsíčník, ročník XIV., číslo 1-12/1978 (Roudnice nad Labem)
Miloš Saxl (red.)
Sešity, stran celkem 184, rozměry: 20 x 14 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Komunista, ročník IV., čísla 1, 3-23, 25, 26, 31, 33, 35, 36, 38-40, 43-47, 49 a 51/1922 (staré noviny, 1. republika) - část poškoz.
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry cca 27.5 x 39 cm. Každé číslo cca 8-10 stran
Dobrý stav. Na čísle 1 jsou skvrnky, v novinách je místy podtrháváno. čísla 26-51 - poškozené - potrhané se ztrátou
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Železný strop (vazba Alois Vakrčka, vazba kůže - polokožená) [Román volně navazuje na knihu "Lidi v květnu"]
Bohuslav Březovský
SNKLHU, Praha 1961. Polokožená vazba, stran 524, rozměry: 14 x 21 cm.
Výborný stav - kniha je zabalena do průhledného plastového obalu. Kniha je vložena do kartonového pouzdra.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Na Východě [Cestopis zahrnuje tyto země: Egypt, Palestina, Sýrie, Arábie, Malá Asie, Makedonie, Albánie, Řecko, Kurdistán, Núbie, Habeš, Mezopotámie, Irák] - vazba kůže-polokožená
pán ze Schweiger-Lerchenfeldů
Polokožená převazba. se zlacením, rozměry: 17 x 23 cm, 730 stran + velké množství vyobrazení,
Stav velmi dobrý, lehce vyšisovaný hřbet
999Kč
Bez daně: 999Kč
Čtení o roce osmačtyřicátém (vazba kůže - polokožená) (revoluce 1848 - revoluční rok) (HOL)
Eduard Bass
Polokožená vazba se zlacením na hřbetu - původní obálka je vevázána, rozměry: 18,5 x 25 cm, stran 619.
Stav velmi dobrý. Kniha je vložena do kartonového pouzdra.
450Kč
Bez daně: 450Kč
V záři milionů, díl I.-V. (vazba kůže - polokožená) - 3 svazky
František Sokol Tůma
Polokožené převazby - pův. obálky jsou vevázány, rozměry: 13,5 x 18 cm, stran 300, 283 a 477
Velmi dobrý stav.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Odkryté dejiny. Staré Slovensko / Dávnoveké Slovensko / Predveká Bratislava (3 svazky)
Pavel Dvořák
Původní celoplátěná vazba s přebaly. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 368, 340 a 400 - včetně obr. materiálu. Vydání první.
Stav velmi dobrý, přebaly jsou lehce odřené, přebal dílu: Staré Slovensko, je v zadní části s lehkou ztrátou.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Trn, ročník V., číslo 2-27./1929 (časopis) - chybí číslo 1.
Zdena Ančík (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 21 x 29 cm, každé číslo cca 12 stran.
Stav velmi dobrý. Některá čísla mají z boku otvory po děrovačce.
8 000Kč
Bez daně: 8 000Kč
Šíp, roč. I, čísla 1-6/1937 (Časopis druhého státního reálného gymnasia v Praze XII - Vinohrady, náměstí Jiřího z Poděbrad)
Karel Průcha (red.)
Sešity, rozměry: 15,5 x 23 cm. Každý sešit má stran 16, pouze sešit č. 6 jich má 20.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Komunistická revue, ročník IV., číslo 1-12/1927 (komunistická literatura, časopis) - komplet
Jaromír Dolanský (red.)
Sešity, rozměry: 16,5 x 24 cm. Celkem stran 683
Stav velmi dobrý, Obálky jsou lehce odřené, obálka čísla 10 je utržená od hřbetu a potrhaná.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Svéhlavička
El. Pechová - Krásnohorská
Ilustroval Karel Šimůnek.Páté vydání,vydal Šolc a Šimáček, Praha,nedatováno. Původní nakladatelská celoplátěná vazba zdobená na přední desce, 258 stran.
Pěkný stav. Hřbet lehce natržen.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Kulturní měsíčník, ročník XIII., číslo 1-12/1977 (Roudnice nad Labem)
Miloš Saxl (red.)
Sešity, stran celkem 184, rozměry: 20 x 14 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Kanadský Slovák, ročník XXIII., čísla 33, 36, 37 a 38/1964. (exil, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 41 x 57 cm, každé číslo 8 stran
Velmi dobrý stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
 
Valentinská © 2021