KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Básnické spisy - O. Březina (poezie, mj. Tajemné dálky, Svítání na Západě, Větry od pólů, Stavitelé chrámu, Ruce; graf. úprava Jaroslav Benda; polopergamenová vazba - vazba kůže)
Otokar Březina; úprava Jaroslav Benda
Tajemné dálky - Svítání na Západě - Větry od pólů - Stavitelé chrámu - Ruce. Manes, Praha 1913. Úpra..
 
599Kč
Bez daně: 599Kč
Dětská besídka, ročník II., číslo 1-4/1927 + 12 čísel bez data (staré noviny) - Nedělní příloha Rudého práva
Přehnuté složky, rozměry cca 19,5 x 28 cm. Každý cca 8-10 stran.
Velmi dobrý stav. Lehce otřepené
999Kč
Bez daně: 999Kč
Nazdar, list dorostu ČOS, čísla 1-24/1947 (Sokol, Sokolství, časopis)
Svatopluk Smutný (red.)
Přehnuté složky, rozměry. 21,5 x 30 cm, každé číslo cca 16 - 32 stran - množství vyobrazení
Velmi dobrý stav, lehce odřené obálky
450Kč
Bez daně: 450Kč
Jungmannův Slovník česko-německý 5 svazků (reedice) Josef Jungmann SLOWNJK VÝBORNÝ STAV
Josef Jungmann
JOSEF JUNGMANN SLOWNJK Slovník česko-německý I-V KOMPLET PĚTI SVAZKŮ, reprintové vydání z let 1989-1..
 
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Život církevní v Čechách, svazek I. a II. (2 v 1) - vazba kůže - polokožená
Zikmund Winter
Polokožená vazba, rozměry: 15 x 23 cm, stran 1026
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet
800Kč
Bez daně: 800Kč
Družstevník, ročník XXXI., čísla 1-24/1939 (družstvo, družstva, časopis) - kompletní
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, stran celkem 412
Stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Časopis československých knihovníků, ročník IX./1930, číslo 1.-4. (komplet)
kolektiv autorů
Sešity, rozměry: 16 x 24 cm, stran celkem 182.
Stav velmi dobrý. Obálky jsou lehce zažloutlé, obálka dvojčísla je v dolní části natržená. Hřbety jsou v dolní části mírně natržené.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Sulamit
A. J. Kuprin
Celokožená vazba se zlacením, stran 82, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav pěkný. Na první straně je poznámka psaná propiskou.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Nová svoboda, ročník II., číslo 1-5, 11, 12, 16, 22, 33, 50 a 51-52/1925. Pokrokový týdeník (1. republika, časopis, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, stran celkem 532 (kromě chybějících čísel) Rozměry: 22 x 30 cm.
Stav dobrý. Obálka 1. a 33. čísla je otřepená se ztrátou a ve hřbetu přetržená. Obálka č. 3.-5, 11, 12 a 16 chybí. Uvnitř je stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Zpěvník Jana Buriana (poezie, secesní vazba)
Svatopluk Čech
F. Topič, Praha 1894.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Rozsevačka, ročník VI., číslo 1, 10, 12-14, 16, 17, 20-24/1931 (časopis, 1. republika, staré noviny)
Přehnuté složky, rozměry: 23 x 30 cm. Každý cca 8-12 stran
Stav velmi dobrý, lehce otřepené
600Kč
Bez daně: 600Kč
Věstník Ústředního sdružení Čechů a Slováků z Ruska, ročník V., čísla 1-12/1924 (legie, legionáři, Rusko, exil) - časopis, noviny
Ladislav Grund (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 31 cm, každé číslo cca 8-12 stran
Stav velmi dobrý
999Kč
Bez daně: 999Kč
Ráj světa (historický obraz) - vazba kůže - polokožená
Alois Jirásek
Polokožená vazba, rozměry: 18 x 23,5 cm, stran 209, 13. vyd.
Stav velmi dobrý, lehce odřený hřbet.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Zahraniční politika 1924, díl II. [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních] (vazba kůže - polokožená)
J. Hájek, A. Hajn, J. Chmelař
Polokožená převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran celkem 1621 + Věstník ministerstva zahr. věcí, stran 172
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář, mírně zažloutlé okraje stránek
299Kč
Bez daně: 299Kč
Spořitelní obzor, ročník XXXII, čísla 1.-12./1933
Jindřich WIld (red.)
Sešity, stran celkem 359, rozměry: 20 x 29cm.
Dobrý stav, na spodním okraji sešitů jsou malé skvrnky - vše suché a čitelné.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Zlom (verše)(Hyperion, Biebl, C.Bouda)
Konstantin Biebl
Celokožená vazba se zlacením, stran 59, rozměry: 8,5 x 15 cm.
Stav pěkný.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
 
Valentinská © 2021