KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Aurora Leigh (vazba kůže - polokožená)
Elizabeth Barrett Browningová
J. Šnajdr, Kladno 1921. Polokožená vazba, 385 stran, rozměry: 13 x 19,5 cm.
Pěkný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Mráz čili rok 1916 (Vigilie, polokožená vazba, podpis František Kobliha)
Josef Holeček
Polokožená převazba - původní obálka je vevázána, stran 68, rozměry: 9,5 x 15 cm.
Stav pěkný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Václav z Michalovic. Evropa. Čerkes. Anděl (secesní vazba)
Svatopluk Čech
Původní zdobená celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 14 x 17,5 cm, stran 267. Třetí vydání. Zlacená celá ořízka.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce odřené. Stránky jsou mírně zažloutlé.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Svět sovětů, ročník VII., číslo 1-5 a 7-10/1938 (časopis, noviny) - chybí číslo 6 a 11
Rudolf Šmic
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 31 cm, každé číslo cca 16 stran
Stav velmi dobrý.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Řeči, epištoly a evangelia na všecky neděle a svátky přes celý rok - VAZBA KŮŽE -1843 HOL
Kniha v pozdější polokožené vazbě. Zlacená vrchní ořízka. Formát 8°, 18 cm, 239 st..
 
450Kč
Bez daně: 450Kč
Národní železničář, ročník XIII., čísla 1-20 a 22-34/1937 (staré noviny, 1. republika) - [železnice, lokomotiva, doprava] není kompletní
František Dědič
Přehnuté složky, rozměry: 21 x 29 cm, stran celkem 163 (kromě chybějících čísel)
Stav velmi dobrý. Posl. číslo je poškozené - krní i dolní roh je s lehkou ztrátou, jedna strana ušpiněná
600Kč
Bez daně: 600Kč
Sedmička, ročník VI., čísla 8-10, 11 (není kompl.), 12-14, 17 a 18/1968. Ročník V., číslo 32/1972 a ročník III., číslo 40/1970 (knvolut časopisů)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 21,5 x 30 cm, každé číslo cca 14 stran
Stav velmi dobrý, číslo 32 je otřepené
299Kč
Bez daně: 299Kč
Básně I. (vazba kůže - polokožená)
Karel Toman
Polokožená vazba, stran 117, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Sv. Prokop, jeho klášter a památka u lidu (Sázava, Sázavský klášter, dějiny kláštera)
František Krásl
Převazba, stran 626 + obr. příloha, rozměry: 16,5 x 25 cm.
Velmi dobrý stav. Desky a hřbet jsou lehce odřené. Mírně zažloutlé stránky.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Dagmar. Adamité (secesní vazba)
Svatopluk Čech
Původní zdobená celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 14 x 17,5 cm, stran 325. Zlacená celá ořízka.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Stránky mírně zažloutlé. Nesouvisející věnování.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Svět práce, ročník I., čísla 1-9/1933 (časopis, noviny) - komplet
Ladislav Kopřiva
Přeložené složky, každé číslo cca 8-16 stran - množství vyobrazení, rozměry: 28 x 34 cm.
Stav velmi dobrý
3 200Kč
Bez daně: 3 200Kč
Básník mezi lidmi. Život a příhody Svatopluka Čecha na vsi (secesní vazba - Svatopluk Čech)
Karel Novotný
Původní nakladatelská vazba s reliéfem na přední stran desek a se zlacením, 183 stran, rozměry: 14 x 19,5 cm.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Pekař, ročník II., číslo 21 a 23-24/1891. Časopis věnovaný zájmům dělníků českoslovanských (noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry cca 29 x 36 cm. Každý cca 4 strany.
Stav velmi dobrý. Lehce ušpiněné.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Hrady, zámky a tvrze Království českého - díl XII. - Čáslavsko (okr. Kutná Hora, Kolín, Havlíčkův Brod, částečně i Chrudim, Pelhřimov) 1900
Sedláček August
Nakl. F. Šimáček, Praha 1900. Popisuje A.Sedláček. Ilustroval K.Liebscher a V.Král z Dobrévody. Originální zdobené desky s koženým hřbetem. Vydání I. 344 stran. Bohatý obrazový materiál. Rozměr 35x2
Stav velmi dobrý.
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
 
Valentinská © 2021