KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Svobodný zítřek, číslo 9, 14-16, 17, 21-25/1947 (staré noviny)
Přehnuté složky. Rozměry cca: 32 x 47 cm. Každý cca 16 stran.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Chudá přadlena (vazba kůže - polokožená)
Jarmila Glazarová
Polokožená vazba, stran 323, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Sborník prací historických (Jaroslav Goll, vazba kůže - polokožená) - 1906
J. Bidlo, G. Friedrich, K. Krofta (red.)
Polokožená vazba, rozměry: 19 x 24 cm, 388 stran + příloha
Stav velmi dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Václav z Michalovic. Evropa. Čerkes. Anděl (secesní vazba)
Svatopluk Čech
Původní zdobená celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 14 x 17,5 cm, stran 267. Zlacená celá ořízka.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Stránky mírně zažloutlé. Nesouvisející věnování.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Svět práce, ročník III., čísla 1-4, 6-10 a 13-24/1935 (časopis, noviny) - není komplet - chybí číslo 5, 11 a 12
Ladislav Kopřiva
Přeložené složky, každé číslo cca 16 stran - množství vyobrazení, rozměry: 28 x 34 cm.
Stav velmi dobrý, chybí číslo 5, 11 a 12
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Filosofská historie - VAZBA KŮŽE
Jirásek, Alois
Kniha v dobové polokožené vazbě. Vyd. Otto, Praha 1917, formát 8°, 20 cm, 204 stran. ..
 
250Kč
Bez daně: 250Kč
Pekař a cukrář, ročník XXXII., číslo 1-24/1921. Časopis československého dělnictva pekařského, cukrářského a příbuzných odborů (noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry cca:28 x 38 cm. Každé číslo 4 strany
Stav velmi dobrý.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Americké listy, číslo 1-3, 4, 6-35, 37-39 a 41-52/1969. Týdeník krajanů v USA, exil (staré noviny)
Přehnuté složky, rozměry: 29 x 44 cm, každý cca 8 stran
Velmi dobrý stav
750Kč
Bez daně: 750Kč
Řád, revue pro kulturu a život, ročník VII., čísla 1-10/1941 (komplet, časopis)
František Lazecký a kol.
Brožované, stran celkem 560, rozměry: 16 x 24 cm
Velmi dobrý stav
599Kč
Bez daně: 599Kč
Hubená léta (vazba kůže - polokožená)
František Křelina
Novina, Praha 1937. Polokožená vazba, stran 236, rozměry: 13,5 x 19,5 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Úvahy a drobné spisy historické I. a II. (2 svazky)
Josef Šusta
Celoplátěné vazby - přebaly chybí, rozměry: 16,5 x 22,5 cm, stran 381 a 374.
Stav velmi dobrý, podpisy původního majitele.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Denní hlasatel, ročník LXXV./1965 (noviny, exil, Chicago) - různá čísla viz níže
kolektiv autorů
Přehnuté složky. Rozměry: 30 x 40 cm. Každé číslo cca12 stran
Stav velmi dobrý.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
 
Valentinská © 2021