KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Divadelní revue, čísla 1.-4./2002 [časopis, divadlo]
Brožovaní, rozměry: 21 x 20 cm, 100, 112,100 a 100 stran.
Velmi dobrý stav.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Psyche, ročník XI./1934, čísla 1., 2. a 4.-10. (Revue věnovaná mystice, okultismu a metapsychice) - není kompletní
kolektiv autorů
Sešity, strany 48 a 73-238, rozměry: 15 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálky jsou lehce otřepené se skvrnkami
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Minulost (vazba kůže - polokožená)
Božena Viková-Kunětická
Polokožená převazba, stran 418. Rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Posedlost (podpis Vítězslav Nezval, vazba kůže - celokožená)
Vítězslav Nezval (podpis)
Celokožená vazba se zlacením, stran 246, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav dobrý. Desky a hřbet jsou lehce odřené. Desky ušpiněné. Uvnitř je stav velmi dobrý, podpis autora.
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Písmo svaté v obrazech - Obří Bible s 238 obrazy [Starý i Nový zákon - textový doprovod k obrazům]
Emanuel Žák
Vydal Vyšehrad, Praha 1941.
Velmi dobrý stav. Uloženo v kartonu.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Večerní písně (poezie, ilustrace A. Bouda - A. Liebscher - P. Körber; secesní vazba)
Vítězslav Hálek
Praha, I. L. Kober [1899], s. 67.
Nepatrně uvolněný hřbet, dobrý stav (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Časopis pro právní a státní vědu, ročník XIV./1931, číslo 1-10 (právo)
František Weyr
Sešity, rozměry: 16 x 24 cm, stran celkem 238
Velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Sociálně demokratická korrespondence pro řečníky, čísla 1. a 3-7/1919/1920 (staré noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky. Rozměry 19 x 28 cm. Strany 4-8
Velmi dobrý stav, lehce otřepené a zažloutlé, v horní části je razítko
450Kč
Bez daně: 450Kč
Zprávy památkové péče, ročník XIX. /1959, čísla 1.-6. (3 svazky) - Památková péče
Jiří Hilmera a kol.
Sešity, rozměry: 21 x 30 cm, stran celkem 152- množství vyobrazení.
Dobrý stav, lehce odřené obálky, mírně odřené hřbety. Obálka dvojčísla 5/6 je odřená výrazněji, hřbet je zkosený a v dolní části s lehkou ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Psyche, ročník IV./1927, čísla 1.-9. (Revue věnovaná mystice, okultismu a metapsychice) - není kompletní
kolektiv autorů
Sešity, stran celkem 216, rozměry: 15 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce otřepené obálky.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Stručný všeobecný slovník věcný - 7 svazků (nekompletní) (Malý slovník naučný)
Jakub Malý
Nekompletní, nabízíme svazky 1-5 a 7-8. Díl č. 6 chybí. Výkladová encyklopedie všeobecných vědomo..
 
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Květen, ročník IV., čísla 1-6/1959 (časopis) - komplet. Literatura - umění - život
kolektiv autorů
Orbis, Praha 1959. Brožované, rozměry: 20 x 20 cm, stran celkem 288
Stav velmi dobrý, pouze hřbet I. čísla je v dolní části natržený
360Kč
Bez daně: 360Kč
U: Čtvrtletník skupiny Blok, 1-4/1936
B. Václavek, P. Jilemnický, J. Noha (red.)
Brožované s původními obálkami, rozměry: 16 x 24 cm, stran celkem 384.
Stav dobrý, obálky a hřbety jsou lehce odřené. Hřbety v horní i dolní části natržené a lehkou ztrátou.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Maják, ročník VII., čísla 1-24/1930. Orgán Proletářských bezvěrců (časopis, levicová literatura)
Vlasta Borek (red.)
Sešity, rozměry:20 x 28 cm, stran celkem 339
Velmi dobrý stav. Obálka čísla 6 je potrhaná
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
 
Valentinská © 2021