KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Jan V. Pojer v Brně, 1944. Stran 197. Původní brož, měkká vazba.
Vazba ve hřbetě mírně rozlepena, volné stránky. Stav dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Polokožené převazby, rozměry: 16 x 23 cm, stran celkem 1443 + Věstník, stran 120
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazené knihovní exempláře.
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Vydal Jan Štenc, Praha 1924.
Desky vyšisované, hřbet mírně odřený, uvnitř dobrý stav.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Přehnuté složky, rozměry: 32 x 48 cm, každý cca 6 stran
Stav velmi dobrý, noviny jsou lehce zažloutlé a z boků mírně otřepené
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Dobová polokožená převazba - původní obálka je vevázána, 243 stran, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou odřené.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Sešity, rozměry: 16,5 x 24 cm. Stránkováno průběžně - celkem stran 355 (kromě čísla 5)
Stav velmi dobrý. Hřbet posl. čísla je lehce otřepený.
3 400Kč
Bez daně: 3 400Kč
Bez daně: 3 400Kč
Sešity, rozměry: 16 x 24 cm, stran celkem 156 s ilustracemi, fotografiemi a dobovou reklamou.
Stav velmi dobrý. Chybí čísla 2. a 5.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Celoplátěná vazba s nádherně zdobenou obálkou, rozměry: 16 x 23 cm, 400 stran.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je v dolní části natržený s nálepkou. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka (některá přelepená) a čísla. Stránky jsou lehce zažloutl
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vyd. Argo a Paseka, Praha 1996 - 2003.
Výborný stav.
9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Přehnuté složky, rozměry: 23 x 30 cm. Každý cca 8-12 stran
Stav velmi dobrý
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Krásná celoplátěná zdobená vazba se zlacením, rozměry: 18 x 24,5 cm, 468 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Poslední roh strany je s lehkou ztrátou.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Sešity, rozměry: 16,5 x 24 cm. Stránkováno průběžně - celkem stran 279 (kromě čísla 6)
Stav velmi dobrý.
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Celoplátěné vazby se zlacením, rozměry: 13 x 19,5 cm, 178, 153 a 233 stran.
Velmi dobrý stav. Nesouvisející věnování.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Celokožená vazba - kniha je vožena do kartonového pouzdra, stran 105 - včetně vyobrazení, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm.
Pěkný stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Převazba - pův. obálky jsou vevázány, stran celkem 376. Rozměry: 18,5 x 26 cm.
Stav velmi dobrý, obálky a hřbet jsou lehce odřené. Vyřazený knihovní exemplář
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Původní nakladatelská celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 14,5 x 20 cm, stran 193.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné a mírně zvlněné.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Zákazníci sk


![Zahraniční politika 1927 (dva svazky) [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních (s přílohou VěsTník Ministerstva zahraničních věcí] (vazba kůže - polokožená) Zahraniční politika 1927 (dva svazky) [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních (s přílohou VěsTník Ministerstva zahraničních věcí] (vazba kůže - polokožená)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/741844-zahranicni-politika-1927--17447042781-1024x1024.jpg)





![OTTŮV SLOVNÍK NAUČNÝ - KOMPLET 40 SVAZKŮ -NOVÉ VYDÁNÍ - VÝBORNÝ STAV - SLEVA - KRÁSNÉ VAZBY [nejrozsáhlejší výkladová encyklopedie všech oborů] OTTŮV SLOVNÍK NAUČNÝ - KOMPLET 40 SVAZKŮ -NOVÉ VYDÁNÍ - VÝBORNÝ STAV - SLEVA - KRÁSNÉ VAZBY [nejrozsáhlejší výkladová encyklopedie všech oborů]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/525605-ottuv-slovnik-naucny-komp-15210340291-1024x1024.jpg)
![Rozsevačka, ročník IX., číslo 1, 2, 4-7, 9, 15, 25, 26 a 32/1934 [časopis proletářských žen; avantgardní obálky - fotomontáž] Rozsevačka, ročník IX., číslo 1, 2, 4-7, 9, 15, 25, 26 a 32/1934 [časopis proletářských žen; avantgardní obálky - fotomontáž]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/735328-rozsevacka-rocnik-ix-cisl-17382176371-1024x1024.jpg)




![Jihočeský kraj, ročník I., sešit 1-10/1910. Měsíčník věnovaný studiu jihočeské otázky [Jižní Čechy; časopis] Jihočeský kraj, ročník I., sešit 1-10/1910. Měsíčník věnovaný studiu jihočeské otázky [Jižní Čechy; časopis]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/741876-jihocesky-kraj-rocnik-i-s-17447228201-1024x1024.jpg)
